Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#15726 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Fudo387 »

Radosni, ides li ti na more u Hrvatsku? :D
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#15727 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by radostan dan »

ne, zamjeriće tetka... :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58772
Joined: 03/08/2010 19:04

#15728 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

samo ce budala opravdati bilo kakav napad ,pa i ovaj na vaterpoliste,ali ce samo licemjeri reci toga nema u srbiji,nije hrvatska vojska isla ratovati u srbiju pa sad srbijancima nesto plaho smetaju vozila sa hrvatskim tablicama,ili da im smetaju vaterpolisti u dresu jadrana ili poška,koji vec klub postoji i dalje u splitu,nije n
kragujevac bombardovan od strane vojske iz hrvatske nego su se desavale obrnute stvari
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#15729 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by animals »

kakavdanakneiskustvu wrote:samo ce budala opravdati bilo kakav napad ,pa i ovaj na vaterpoliste,ali ce samo licemjeri reci toga nema u srbiji,nije hrvatska vojska isla ratovati u srbiju pa sad srbijancima nesto plaho smetaju vozila sa hrvatskim tablicama,ili da im smetaju vaterpolisti u dresu jadrana ili poška,koji vec klub postoji i dalje u splitu,nije n
kragujevac bombardovan od strane vojske iz hrvatske nego su se desavale obrnute stvari
Ma ne..gradjanski rat bio..
ono, gradjani Njemacke napali gradjane Rusije, Francuske..
svi bili protiv Nijemaca tada..
svaka poredjenja su slucajna..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15730 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Fudo387 wrote:Radosni, ides li ti na more u Hrvatsku? :D
:lol:
Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#15731 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

napad na vaterpoliste ko da su ih bombama gadjali... najsmjesnije mi je sto se srbijanska javnost kao zgrazava, prije par godina u sred Beograda napadnuta hrvatska ambasada, spaljena zastava, napali i americku, spalili dzamiju

i jos kazu "mi smo bolji, kod nas se to nikada ne bi dogodilo"... na Marakani skoro lincovali navijace BiH

bas teski djon obraz
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#15732 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by animals »

Ma te lazi samo siri Vucic sa svojom klikom,
preko pink tv, jer tamo svaki dan imas po tri emisije o ustaskoj Hrvatskoj..
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15733 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Tad ne vi vazili argumenti o opsadi i svim zlocinima tokom iste. Jok. Bilo bi AQ, islamisti, SDA...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#15734 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by LBVIEW »

Nije u redu sto su napali igrace, da su to bile Delije, sevap bi bio tu Arkanovu stoku pobacati u more.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58772
Joined: 03/08/2010 19:04

#15735 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

dječak sa šibicama wrote:napad na vaterpoliste ko da su ih bombama gadjali... najsmjesnije mi je sto se srbijanska javnost kao zgrazava, prije par godina u sred Beograda napadnuta hrvatska ambasada, spaljena zastava, napali i americku, spalili dzamiju

i jos kazu "mi smo bolji, kod nas se to nikada ne bi dogodilo"... na Marakani skoro lincovali navijace BiH

bas teski djon obraz


da,kao da su hrvatska i bih svojim vojskama napadali srbiju i u opsadama drzali nis,zemun pa hajd i shvatio bi da nekome u srbiji moze zasmetati bilo šta što ima veze sa hrvatskom ili bih da se pale zastave,džamije
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#15736 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by LBVIEW »

kakavdanakneiskustvu wrote:
dječak sa šibicama wrote:napad na vaterpoliste ko da su ih bombama gadjali... najsmjesnije mi je sto se srbijanska javnost kao zgrazava, prije par godina u sred Beograda napadnuta hrvatska ambasada, spaljena zastava, napali i americku, spalili dzamiju

i jos kazu "mi smo bolji, kod nas se to nikada ne bi dogodilo"... na Marakani skoro lincovali navijace BiH

bas teski djon obraz


da,kao da su hrvatska i bih svojim vojskama napadali srbiju i u opsadama drzali nis,zemun pa hajd i shvatio bi da nekome u srbiji moze zasmetati bilo šta što ima veze sa hrvatskom ili bih da se pale zastave,džamije
Pa znas, Hrvati, Bosnjaci, Albanci su pobili jedno 500 miliona Srba, s toga oni imaju pravo na "osvetu".
Zato im sad "sinovi orlova" jebu znanje. :izet:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58772
Joined: 03/08/2010 19:04

#15737 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

cudno,u najmanju ruku
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#15738 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by LBVIEW »

Ma nije, takvi su kad se osjecaju dovoljno jaki.
Upravo danas na HTV-u gledam obiljezavanje godisnjice pocetka rata u Hrvatskoj, kad su pobunjeni Srbi napali policijsku stanicu u Pakracu. Ono, oni ugrozeni, preti im "repriza 41-e", pa preventivno zarafalase po policiji. :-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15739 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#15740 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by LBVIEW »

Ovaj s gnijezdom na glavi je eklatantan primjer tog mentalnog sklopa. :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15741 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »




djeca nam se smiju moj reufe... nikad od vaske humorista, jebote humor ko balvan i to na maskarama :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15742 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »




djeca nam se smiju moj reufe... nikad od vaske humorista, jebote humor ko balvan i to na maskarama :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15743 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Zato imaju ercegovce
Image
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15744 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »

insomnia78 wrote:Zato imaju ercegovce
Image

to je ono kako su bosanci dobili ercegovce a srbi albance... srBi prvi birali :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15745 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#15746 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

kakavdanakneiskustvu wrote:
dječak sa šibicama wrote:napad na vaterpoliste ko da su ih bombama gadjali... najsmjesnije mi je sto se srbijanska javnost kao zgrazava, prije par godina u sred Beograda napadnuta hrvatska ambasada, spaljena zastava, napali i americku, spalili dzamiju

i jos kazu "mi smo bolji, kod nas se to nikada ne bi dogodilo"... na Marakani skoro lincovali navijace BiH

bas teski djon obraz


da,kao da su hrvatska i bih svojim vojskama napadali srbiju i u opsadama drzali nis,zemun pa hajd i shvatio bi da nekome u srbiji moze zasmetati bilo šta što ima veze sa hrvatskom ili bih da se pale zastave,džamije
To nije opravdanje, napasti nekakve sportiste ili bajkere ili bilo koga zbog nacionalnosti je debilizam.

Ali ja govorim o srpskim medijima, toliku su dreku digli i toliko kenjaju na tu temu, ono "mi nismo takvi, mi smo bolji, kod nas se to nikada ne moze dogoditi", ne znam koga lazu najvjerovatnije sebe. Zapalili dzamiju u sred Beograda, potpalili hrvatsku ambasadu, napali navijace BiH na Marakani ja licno nikada nisam vidio onakav divljacki napad osim u americkim filmovima ono kad lincuju crnce na jugu birvaktile.

Smijesni su mi uopceno gledano, svima dijele moralne lekcije i ponasaju se kao da su Island, a predsjednik im Seseljev gajbonosa i neskriveni cetnik koji je obecao 100 mrtvih muslimana za jednog Srbina u vrijeme pokolja u Srebrenici, i sad kaze "izvuceno iz konteksta" pa puj pike ne vazi.

Bezobrazno totalka.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15747 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by insomnia78 »

Image
Sto je najbolje u svemu ovi maksovi mesari su bili vece picketine i od cetnika. Dobri samo u mesarenju civila i zarobljenika. Dje god je zapucalo puska je u trnju zavrsila
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40841
Joined: 29/06/2011 23:39

#15748 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

u Splitu se uvijek znalo

Image
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#15749 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bodkin »

animals wrote:Ma te lazi samo siri Vucic sa svojom klikom,
preko pink tv, jer tamo svaki dan imas po tri emisije o ustaskoj Hrvatskoj..
Lazi :lol: aha izmislio. Isto kao i onaj transparent od juce/danas :lol: nema ustasluka u hrvatskoj :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#15750 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bodkin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
dječak sa šibicama wrote:napad na vaterpoliste ko da su ih bombama gadjali... najsmjesnije mi je sto se srbijanska javnost kao zgrazava, prije par godina u sred Beograda napadnuta hrvatska ambasada, spaljena zastava, napali i americku, spalili dzamiju

i jos kazu "mi smo bolji, kod nas se to nikada ne bi dogodilo"... na Marakani skoro lincovali navijace BiH

bas teski djon obraz


da,kao da su hrvatska i bih svojim vojskama napadali srbiju i u opsadama drzali nis,zemun pa hajd i shvatio bi da nekome u srbiji moze zasmetati bilo šta što ima veze sa hrvatskom ili bih da se pale zastave,džamije
Tom logikom da su sve sve i jednog hrvata ukljucujuci tebe u bosni zapalili, hrvatska ne bi trebala da se trza jel
Post Reply