Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22576 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by _BataZiv_0809 »

Raja iz HR, kojeg operatera da izaberem za kupovinu broja za dopune? Koji daje najvise mobilnog interneta? Simpa? Tele2? Neki treci? @dalmatinka @sherbett
User avatar
parappa
Posts: 3283
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#22577 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by parappa »

_BataZiv_0809 wrote: 15/03/2022 19:41 Raja iz HR, kojeg operatera da izaberem za kupovinu broja za dopune? Koji daje najvise mobilnog interneta? Simpa? Tele2? Neki treci? @dalmatinka @sherbett
nisam iz RH ali meni je A1 bio najbolji dok sam na moru... ima finih opcija
https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/a1-na-bonove
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#22578 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

JohnnyS wrote: 15/03/2022 19:33
bingov buraz wrote: 15/03/2022 19:25 Rošavom smetaju Rafali nad Zagrebom.Da su Mikojani pa hajd :mrgreen:
Znao sam da nije ljevičar još dok je bio premijer, ali da je ovakav ruski igrač, to nisam mogao ni slutiti
Meni su to pricali al im fakat nisam vjerovao
User avatar
JohnnyS
Posts: 13410
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#22579 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by JohnnyS »

_BataZiv_0809 wrote: 15/03/2022 19:41 Raja iz HR, kojeg operatera da izaberem za kupovinu broja za dopune? Koji daje najvise mobilnog interneta? Simpa? Tele2? Neki treci? @dalmatinka @sherbett
A1 ima tarifu 250 kuna mjesečno neograničen internet
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#22580 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dalmatinka »

_BataZiv_0809 wrote: 15/03/2022 19:41 Raja iz HR, kojeg operatera da izaberem za kupovinu broja za dopune? Koji daje najvise mobilnog interneta? Simpa? Tele2? Neki treci? @dalmatinka @sherbett
Nećeš vjerovati , ali i ja proučavam opcije, uskoro bih se trebala dislocirati i pitam se što uzeti.
Sada sam na A1 na bonove jer ne želim pretplatu, 4 GB koja imam su mi dovoljna dok sam odvojena od kuće ili
kratko na putu, ali ovo će biti preseljenje na nekoliko mjeseci. Ako pronađem što pametno javim ti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22581 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by _BataZiv_0809 »

Hajde vazi, ma treba mi nesto na bonove, dakle kad sam tamo da imam internet i pozive i da punim kad ja to zelim. Tj. prepaid. Evo gledam A1 nije lose, za 50 kuna se dobije tarifa koja mi moze biti. Samo ne vidim da pise koliko kredita imas na kartici kad tek kupis bon :roll:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15468
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#22582 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by problemnatravunu »

Reče mi kolega sa posla, Simpa , ima zanimljivu ponudu ....

Image
MMM1977
Posts: 4418
Joined: 15/07/2009 12:56

#22583 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by MMM1977 »

Ja koristim Tomato i super mi je
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22584 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by _BataZiv_0809 »

sherbett wrote: 15/03/2022 23:49
_BataZiv_0809 wrote: 15/03/2022 20:39 Hajde vazi, ma treba mi nesto na bonove, dakle kad sam tamo da imam internet i pozive i da punim kad ja to zelim. Tj. prepaid. Evo gledam A1 nije lose, za 50 kuna se dobije tarifa koja mi moze biti. Samo ne vidim da pise koliko kredita imas na kartici kad tek kupis bon :roll:
A sta zelis? Vise neta ili minuta?
Neta
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#22585 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

JohnnyS wrote: 15/03/2022 19:33
bingov buraz wrote: 15/03/2022 19:25 Rošavom smetaju Rafali nad Zagrebom.Da su Mikojani pa hajd :mrgreen:
Znao sam da nije ljevičar još dok je bio premijer, ali da je ovakav ruski igrač, to nisam mogao ni slutiti
Prije nego sto je postao predsjednik, smatrao sam ga hrvatskim Lagumdzijom... znaci lazni ljevicar, elitista, kleptoman i grobar socijaldemokratije. U zadnje dvije godine je propao jos nekoliko nivoa, Lagumdzija ipak nije potonuo na ovakav nivo prostackog populizma.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13410
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#22586 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by JohnnyS »

Danas uz Rafale najavljeni i američki F16. Treba čekati reakciju Vrhovnog zapovjednika. Jučer je kao zabranio prelete nad gradovima, da ih možda neće rušiti :D
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#22587 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

Valja ga slusati jos kolko ono ha :mrgreen:
User avatar
istra_hr
Posts: 1477
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#22588 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by istra_hr »

bingov buraz wrote: 15/03/2022 19:25 Rošavom smetaju Rafali nad Zagrebom.Da su Mikojani pa hajd :mrgreen:
naš "predsjednik-klaun" taži-zahtijeva, zabranu letenja :lol: :lol:
Iznad HR lete francuski Rafali, par naših Migova, tzv. letećih kanti ... a od danas i par F 16

mislim da će Zoki uskoro dati nalog našem "letećem klaunu" da poleti i otjera sve
Image
User avatar
JohnnyS
Posts: 13410
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#22589 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by JohnnyS »

Black swan wrote: 16/03/2022 07:25 Valja ga slusati jos kolko ono ha :mrgreen:
Bog mu dao zdravlja, ako ništa valja jer nitko ne puca po Plenkoviću i HDZu kao on. Taman za to jedino i valja, ali ni to nije malo
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22590 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »

Ćuuuuuj rošHavi zabranio NATO avione iznad slobodarske lijepe nasHe...

User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#22591 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

JohnnyS wrote: 16/03/2022 07:34
Black swan wrote: 16/03/2022 07:25 Valja ga slusati jos kolko ono ha :mrgreen:
Bog mu dao zdravlja, ako ništa valja jer nitko ne puca po Plenkoviću i HDZu kao on. Taman za to jedino i valja, ali ni to nije malo
bombarder sa trnja :mrgreen: :mrgreen:
jel ono on odatle
User avatar
enko 1964
Posts: 1069
Joined: 11/02/2010 10:45

#22592 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by enko 1964 »

Bavi li se rošavi abortus ičim drugim osim noćnim polucijama kada mu naumpadne BiH?
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#22593 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

sad znate kako je nama bilo kad mesić progovori
:lol:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22594 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »

piĆkousti je za ovog rošHavog dingospo...
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#22595 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Humljanin »

Ih...a nije bio rošav kad je skakao po Bascarsiji i pravio Sejdi predizborne kampanje... eeee

O tempora o mores
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22596 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by pici »

rošHavi je prdCenik... čega, vrhovni zapovjednik, čega .BA...
MORH odgovorio Milanoviću: Borbeni avioni će letjeti i danas

IZ MORH-a su se oglasili o izjavi predsjednika Republike Hrvatske, Zorana Milanovića, koji je jučer popodne zapovjedio zabranu preleta borbenih zrakoplova te naložio hitnu istragu zbog, kako je rekao, uznemiravanja građana tijekom jučerašnjeg preleta Rafaleai i MiG-ova.

Priopćenje Banožićeva ministarstva prenosimo u cijelosti.

Priopćenje MORH-a
“Zajednička obuka s pripadnicima francuske ratne mornarice u kojoj su sudjelovale snage HRZ i snage s francuskog nosača zrakoplova “Charles de Gaulle” dio je bilateralne suradnje planirane Godišnjim planom međunarodne obrambene suradnje. Obuka je provedena na temelju zapovijedi načelnika Glavnog stožera admirala Roberta Hranja, a u skladu s planom obuke.

Načelnika Glavnog stožera admirala Hranja, koga se traži da zabrani hrvatskim vojnicima sudjelovanje u preletima nad zračnim prostorom, dovodi se u apsurdnu situaciju.

Nakon nedavnog pada bespilotne letjelice u Zagrebu i dok traje ruska agresija na Ukrajinu, koja je prijetnja miru u cijeloj Europi, zajedničko odvraćanje i obrana poruka su sigurnosti za građane i nikako ne predstavljaju njihovo uznemiravanje.

Preleti borbenih aviona jamac su građanima da saveznici i partneri stoje uz nas i da nam pružaju potporu.

I danas će letjeti borbeni avioni
Navedena obuka kao i najavljena obuka s Oružanim snagama SAD-a dio su planiranih obučnih aktivnosti za koje je Vlada na sjednici 27. 01. donijela Odluku.

(Odluka o prelasku granice Republike Hrvatske Oružanih snaga država saveznica i Oružanih snaga RH radi sudjelovanja na zajedničkim obukama i vježbama u 2022. godini.)

Na tu Odluku Vlade prethodnu suglasnost dao je Predsjednik Republike te je bio uključen i podupirao navedene aktivnosti.

Sukladno toj Odluci i danas se održavaju zajedničke obučne aktivnosti HRZ-a s pripadnicima francuske ratne mornarice kao i s pripadnicima Oružanih snaga SAD-a.

Napominjemo kako je člankom 103. Zakona o obrani propisano da je tijelo nadležno za vojno zrakoplovstvo Ministarstvo obrane”, priopćeno je iz MORH-a.
Evo zamisljam da Bajden zabrani NATO avionima da preljecu preko amerike a onda ga ministar obavjesti da moze tu naredbu okacit macku o rep... nema vrHovni komadant, marsHal roŠo, bolje mu je ko makron da se fura na zelenskog neg sto izigrava populistickog klovna... heroin los nikakav.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#22597 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by seln »

Humljanin wrote: 16/03/2022 11:20 Ih...a nije bio rošav kad je skakao po Bascarsiji i pravio Sejdi predizborne kampanje... eeee

O tempora o mores
NIje ni vama Komsic smetao dok nije oteo sinekuru Ivi Miji Mati Juri Anti Jovicu.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#22598 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Humljanin »

seln wrote: 16/03/2022 16:41
Humljanin wrote: 16/03/2022 11:20 Ih...a nije bio rošav kad je skakao po Bascarsiji i pravio Sejdi predizborne kampanje... eeee

O tempora o mores
NIje ni vama Komsic smetao dok nije oteo sinekuru Ivi Miji Mati Juri Anti Jovicu.
Nije on oteo Ivi Miji Mati Juri Anti Joviću sinekuru, nego je oteo ovoj državi i njenim građanima šansu da normalno žive i grade zajedničku budućnost uz poštivanje i uvažavanje svih različitosti. Zbog vlastitog probitka beskrupulizno je uveo u javni diskurs sentiment mržnje svojim huškanjem i legitimizirao princip sile najbezočnijom otimačinom ljudskih i nacionalnih prava koja su sveto pismo ove države stoljećima. Nikada narodi Bosne i Hercegovine nisu bili sretni kad je vladala siledžijska dominacija i zatiranje drugih i drugačijih nego su najprosperitetniji za vrijeme jednakosti, poštovanja, prihvaćanja drugačijih od sebe.

Onaj koji u nekoliko budžetskih mandata van predsjedništva nije imao potrebe otvoriti svoja usta da barem zaradi plaću ako je već da se bori za pravdu, a potom kampanjom mržnje "okrećući mitraljeze" prema jednom autohtonom narodu Bosne i Hercegovine, kojeg vrijeđa i prema kojemu svakodnevno huška na mežnju, ne može biti ništa nego grobar građanske zajednicke države i svih ljevičarskih principa.

Nije on oteo ni Miri ni Ivi ni Juri ni Peri ni Mati ni Jozi...nego je oteo svima nama (ne spominjući budžetske pare) šansu za normalan život, nadu u suživot, vjeru u druge ljude, iskren dogovor, ljudski i civiliziran dijalog kao i vjeru u poštenje.

Pogledaj je li ti život bio bolji prije njegovih lukrativnih bezbrojnih mandata na budžetskoj sisi ili nakon...

Odgovor nemoj dati meni nego sam sebi.

Ako si zadovoljan svojim političkim predstavnicima, njihovim radom i ponašanjem, općom klimom koju su stvorili u društvu i principima korupcije koje su uveli - onda samo nastavi jako u istom smjeru.

Ako nisi zadovoljan svojim vlastitim životom, ozračjem u državi, politikantstvom i politički protežiranom korupcijom, političkom trgovinom, principima i vrijednostima koje se promoviraju i uzimaju korjena u društvu, onda ti ne trebam ja govoriti što da činiš... Ili jednostavno nastavi glasati za iste ublehaše koji su doveli državu i ljude tu gdje jesmo.. :thumbup:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#22599 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by seln »

Humljanin wrote: 16/03/2022 20:14
seln wrote: 16/03/2022 16:41

NIje ni vama Komsic smetao dok nije oteo sinekuru Ivi Miji Mati Juri Anti Jovicu.
Nije on oteo Ivi Miji Mati Juri Anti Joviću sinekuru, nego je oteo ovoj državi i njenim građanima šansu da normalno žive i grade zajedničku budućnost uz poštivanje i uvažavanje svih različitosti. Zbog vlastitog probitka beskrupulizno je uveo u javni diskurs sentiment mržnje svojim huškanjem i legitimizirao princip sile najbezočnijom otimačinom ljudskih i nacionalnih prava koja su sveto pismo ove države stoljećima. Nikada narodi Bosne i Hercegovine nisu bili sretni kad je vladala siledžijska dominacija i zatiranje drugih i drugačijih nego su najprosperitetniji za vrijeme jednakosti, poštovanja, prihvaćanja drugačijih od sebe.

Onaj koji u nekoliko budžetskih mandata van predsjedništva nije imao potrebe otvoriti svoja usta da barem zaradi plaću ako je već da se bori za pravdu, a potom kampanjom mržnje "okrećući mitraljeze" prema jednom autohtonom narodu Bosne i Hercegovine, kojeg vrijeđa i prema kojemu svakodnevno huška na mežnju, ne može biti ništa nego grobar građanske zajednicke države i svih ljevičarskih principa.

Nije on oteo ni Miri ni Ivi ni Juri ni Peri ni Mati ni Jozi...nego je oteo svima nama (ne spominjući budžetske pare) šansu za normalan život, nadu u suživot, vjeru u druge ljude, iskren dogovor, ljudski i civiliziran dijalog kao i vjeru u poštenje.

Pogledaj je li ti život bio bolji prije njegovih lukrativnih bezbrojnih mandata na budžetskoj sisi ili nakon...

Odgovor nemoj dati meni nego sam sebi.

Ako si zadovoljan svojim političkim predstavnicima, njihovim radom i ponašanjem, općom klimom koju su stvorili u društvu i principima korupcije koje su uveli - onda samo nastavi jako u istom smjeru.

Ako nisi zadovoljan svojim vlastitim životom, ozračjem u državi, politikantstvom i politički protežiranom korupcijom, političkom trgovinom, principima i vrijednostima koje se promoviraju i uzimaju korjena u društvu, onda ti ne trebam ja govoriti što da činiš... Ili jednostavno nastavi glasati za iste ublehaše koji su doveli državu i ljude tu gdje jesmo.. :thumbup:
Pomislio sam da bih ovo trebao procitati, ali onda sam se sjetio da je to jos jedan kme kme post... i odustao.
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#22600 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Novak20 »

Humljanin wrote: 16/03/2022 20:14 ..........

Odgovor nemoj dati meni nego sam sebi.

Ako si zadovoljan svojim političkim predstavnicima, njihovim radom i ponašanjem, općom klimom koju su stvorili u društvu i principima korupcije koje su uveli - onda samo nastavi jako u istom smjeru.

Ako nisi zadovoljan svojim vlastitim životom, ozračjem u državi, politikantstvom i politički protežiranom korupcijom, političkom trgovinom, principima i vrijednostima koje se promoviraju i uzimaju korjena u društvu, onda ti ne trebam ja govoriti što da činiš... Ili jednostavno nastavi glasati za iste ublehaše koji su doveli državu i ljude tu gdje jesmo.. :thumbup:
Lijepo si ovo napisao samo šteta što pišeš liku koji živi i radi u Austriji.
Najeo se i napio u tuđini jer nije mogao ovdje u BiH pa te više ne može shvatiti. :D
Post Reply