Desavanja u Crnoj Gori

Post Reply
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#451 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Heller »

Kakve veze ministrova kćerka ima sa otimanjem respiratora od strane Srbije?
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#452 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

https://www.cdm.me/ekonomija/crnoj-gori ... onavirusa/

Između ostalog,
“U ovoj borbi nam je potrebna i pomoć i razumijevanje u kratkom roku. Naše djelovanje danas, spasiće živote u narednim nedjeljama. Vremena za odlaganje nemamo, a to jasno pokazuju primjeri nama prijateljskih evropskih zemalja koje doživljavaju jedne od najdramatičnijih trenutaka u svojoj istoriji. … Potrebno je u najhitnijem roku pronaći adekvatne odgovore. I tu nam je potrebna vaša pomoć. Pomoć je potrebna i drugim državama regiona i ovo je najbolja prilika da učesnici ove konferencije iz tih država prenesu svojim državama iskustva ovakvog pristupa vjerujući da bismo uskoro mogli kreirati zajedničke regionalne inicijative”, rekao je Simović.
“Crna Gora želi i hoće da, kao i do sada, bude pokretač i adresa takvih inicijativa. To smo demonstrirali i ovih dana porukama iz Vlade da Crna Gora ne želi da zatvara svoje granice. Da Crna Gora želi i podržava slobodan protok robe, da se ne zabranjuje promet bilo koje robe, a posebno ne medicinskih sredstava i opreme. Da se ne blokiraju rezervisane i već plaćene isporuke. Dakle, Crna Gora ne želi da otežava i zaustavlja promet robe. Naprotiv! Ponudili smo svoje lučke kapacitete na raspolaganje regionu i šire”, rekao je predsjednik NKT.
Mislim da je i naš ambasador bio prisutan.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8585
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#453 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Pitar sa Kariba »

Dobra je Selma. U Sarajevo sa najskupljom tasnicom.
Hvala Selma. :thumbup:
zilog
Posts: 7551
Joined: 06/03/2009 11:19

#454 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

RunnerX wrote: 28/03/2020 16:29
spreca wrote: 28/03/2020 16:28Ok za ispravku,jos bolje sto je to u vezi ministrove porodice vec bilo poznato , inace nebi mu imali cime replicirati, osim da stenju prilikom zavlacenja.....a sto se tice respiratora,to treba zapamtiti jer isto bi bilo da je BiH ,HR ili bilo ko drugi iz komsiluka htio kupiti....komsije treba doooobro znati
Lako je udariti na porodicu, evo ovako,

https://www.cdm.me/drustvo/marina-medoj ... -karantin/
Sada treba pitati:
Sta nije jasno?

Prekrsili samoizolaciju...
:lol: :lol:
zilog
Posts: 7551
Joined: 06/03/2009 11:19

#455 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

Sta nam je sa Capljinom? Ne javlja se vec 2 dana, a nije u Banovicima.

Samo se javi da si dobro, pa cemo se poslije natezati...
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#456 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

zilog wrote: 29/03/2020 13:04 Sta nam je sa Capljinom? Ne javlja se vec 2 dana, a nije u Banovicima.

Samo se javi da si dobro, pa cemo se poslije natezati...
Jave se oni čim naiđe nešto što im ide u prilog, ali toga je sve manje, pa se samim tim i manje javljaju.

Vidiš kako se onaj gore javio da nam pokaže dijete ministra Hrapovića.

U međuvremenu, Medojević hoće da tuži državu jer su njega i suprugu sproveli u karantin nakon što su prekršili samoizolaciju. :lol:
zilog
Posts: 7551
Joined: 06/03/2009 11:19

#457 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

RunnerX wrote: 29/03/2020 16:09
zilog wrote: 29/03/2020 13:04 Sta nam je sa Capljinom? Ne javlja se vec 2 dana, a nije u Banovicima.

Samo se javi da si dobro, pa cemo se poslije natezati...
Jave se oni čim naiđe nešto što im ide u prilog, ali toga je sve manje, pa se samim tim i manje javljaju.

Vidiš kako se onaj gore javio da nam pokaže dijete ministra Hrapovića.

U međuvremenu, Medojević hoće da tuži državu jer su njega i suprugu sproveli u karantin nakon što su prekršili samoizolaciju. :lol:
Znam...

Evo, nema ni Jelene da se zgrazava nad nasim nesrpskim nacionalizmom. Da im nisu ukinuli budzet? :lol:

Ko je Medojevicu kriv sto je prekrsio samoizolaciju. Ono za Hrapovica je oko para, a ovo je pokusaj ubistva... :roll:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#458 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by JoseMujica »

Ne vjeruj Vučiću ni kad respiratore poklanja
Prava diplomatska tragikomedija, u čijem središtu su bili respiratori, desila se između Crne Gore i Srbije.

Piše:
Andrej Nikolaidis
Aleksandru Vučiću i Srbiji bih, recimo, poklonio par tona 'Istorije Crnogorske pravoslavne crkve', piše autorEPA-EFE
Vrijeme je izolacije, a ljudi i dalje imaju potrebu da komuniciraju. Zato, razumio sam, cvjeta fejsbukčenje. Kažem: razumio sam, jer u toj disciplini ne učestvujem – radije bih živio u Kongu nego na fejsbuku. Ali, imam vajber. Jer, ono malo Grka u meni nije moglo odoljeti ponudi da besplatno telefonira. Što kaže narodna: "Što je džabe, i Bogu je drago..."

Elem... Stiže mi vajberom fotografija. Tito u plavom, radničkom odijelu, nešto radi na, čini mi se, strugu. Uz sliku ide i tekst: "Druže Tito, šta to radiš?" "Respiratore, m... vam Božju nesposobnu!" Što bi rekao Emir Imamović: "1989. smo razvijali nadzvučni avion. 2020. uvozimo gumene rukavice. Mi ne znamo ni čačkalicu napraviti." Ali se trudimo: Ovdašnje vlade poduzimaju očajničke mjere ne bi li, nekako, za šivenje pamučnih maski osposobile nešto što je ostalo od negdašnjih tvorničkih pogona. Ali, hajde, nađi ti mašinu za šivenje...

Nismo jedini. Ispostavilo se da maski fali u čitavoj Evropi i Americi. Šta ćete, sve tekstilne pogone premjestilo u Aziju, da im tamo za dva dolara mjesečno šiju šestogodišnja djeca, pa sad, kad se zakuhalo, nema na čitavom Zapadu niti jedne tvornice koja bi mogla opšiti komad platna. Prave vještačku inteligenciju, robote i letjelice za Mars, ali nisu u stanju zakrpiti gaće.

A nije valjala socijalistička privreda?
Pa Njemačka, pored sve svoje moćne privrede, maske uvozi. Za nabavku maski zadužena je njemačka vojska. Koja ih, šest miliona komada, uspije izgubiti na nekom aerodromu u Africi. Da je Tito ratovao protiv takve njemačke vojske, pobijedio bi ih do kraja juna četresprve – djeca bi regularno krenula u školu 1. septembra. Sad, kad fali maski, odjednom više nije smiješna socijalistička planska privreda, a? Sad, kad valja deverati sa ovim virusom, odjednom više nije smiješna civilna zaštita?

Nego, da se vratimo na respiratore. Donald Trump je naredio da se fabrike automobila pretvore u pogone za proizvodnju havamata. Ostali se tuku za njih i moljakaju Kineze da im ih pošalju. Prava diplomatska tragikomedija, u čijem središtu su bili respiratori, desila se između Crne Gore i Srbije. Dozvolite da vas, štono kažu, uvedem u priču...

Aleksandar Vučić je ostvario dječiji san. Legenda kaže da je još za sedmi rođendan rekao da neće biciklo i, umjesto toga, poželio "jafa keks" i da proglasi vanredno stanje. Vučić sada vlada slobodan od Skupštine i Ustava, bori se protiv korone, čak je naredio i ofanzivu na virus ("Noćas virus mora pasti!"), ali veći dio onoga što je prošlo od 2020. godine proveo je u pokušajima da sruši vlast u Crnoj Gori. Ne bi li u tome uspio, naredio je - od ratova devedesetih neviđenu – medijsku paljbu po zvaničnoj Podgorici. U sklopu akcije "Srpski Lovćen 2020", mediji pod njegovom direktnom kontrolom ispalili su nekih pedesetak hiljada eksplozivnih "medijskih sadržaja" po Crnoj Gori.

Kratak i jasan odgovor: Mrš!
To ostavlja posljedice. Poslije takve zaglušujuće paljbe, čak i Vučićeve patetične izjave – zapravo: naročito one - o bratskim narodima i dobrim namjerama zvuče kao prijetnja. Kupi Crna Gora od skandinavske firme, koja ima predstavništva u Zagrebu i Beogradu, pet respiratora. Dva, kupljena u Hrvatskoj, stignu u Podgoricu. Tri, kupljena u Beogradu, ne stignu. Vučić ih zadrži, pa ih on kupi. Crnogorska strana to objavi.

Vučić se na konferenciji za novinare požali kako to nije tačno. Evo, kaže, spreman sam dva respiratora pokloniti Crnoj Gori. Onda Crna Gora Vučiću poruči kako ne želi da joj on pokloni dva od tri respiratora koja joj je ukrao. Crnogorska strana izda opširno saopštenje, čija poenta staje u samo jednu riječ: mrš!

Napomena o autorskim pravima
Preuzimanje dijela (maksimalno trećine) ili kompletnog teksta moguće je u skladu sa članom 14 Kodeksa za štampu i online medija Bosne i Hercegovine: "Značajna upotreba ili reprodukcija cijelog materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja autorskog prava, osim ako takva dozvola nije navedena u samom materijalu."

Ako neki drugi medij želi preuzeti dio autorskog teksta, dužan je kao izvor navesti Al Jazeeru Balkans i objaviti link pod kojim je objavljen naš tekst.

Ako neki drugi medij želi preuzeti kompletan autorski tekst, to može učiniti 24 sata nakon njegove objave, uz dozvolu uredništva portala Al Jazeere Balkans, te je dužan objaviti link pod kojim je objavljen naš tekst.

Onda Vučić kaže: Evo, sad vam poklanjam pet respiratora, a njegov ambasador u Podgorici, ne štedeći riječi hvale o veličanstvenom činu "Vođe", u saopštenju kojim bi bio zadovoljan i Kim Jong-un, pozove da respiratori budu začetak nove bratske ljubavi između dvije zemlje. Da misli ozbiljno, Vučić je dokazao naslovnom stranom svog tabloida Alo, kojom je dominirala lažna vijest da je brat Mila Đukanovića na samrti.

Tako se to radi – kad nekoga želiš uvjeriti u svoje dobre namjere, udariš mu na familiju. Evo još jednog odabranog naslova "bratske ljubavi" iz srpskih tabloida: "Crna Gora se izgubila u paklu smrtonosnog virusa korona! Tim doktora mora javno da kaže na šta ih tera diktator Milo". I, napokon, Vučićeva topla poruka Đukanoviću: "Srbija Milu treba poslati mišomor, a ne brašno..." Crna Gora je, na ljubaznu Vučićevu ponudu, odgovorila: Hvala, nećemo, Srbiji su respiratori potrebniji. Što se, opet, može reći i nešto kraće: mrš!

Biti čovjek znači – cjenkati se
Vučićev "poklon", dakako, nije bio poklon. Njegova je namjera bila da, sa jedne strane, ponizi onoga kome poklanja (a koga je, neposredno prije toga, opljačkao) te da, sa druge strane, demonstrira "veličinu" onoga koji poklanja – dakle sebe. "Poklon“ je bio garniran laži o 40 tona hrane koje je on "poslao" u Crnu Goru. Ništa nije “poslao" – Crna Gora je sve kupila i platila.

U Kopolinoj Apokalipsi danas pukovnik Kurc, tokom epskog monologa na kraju filma, govori o trenutu kada je shvatio da će američka vojska izgubiti rat. On i drugi vojnici ušli su u vijetnamsko selo i vakcinisali tamošnju djecu. Kada su se sutradan vratili u selo, zatekli su gomilu bačenih dječijih ruku: seljani su odsjekli svaku ruku u koju je ubrizgana američka vakcina.

Razumijem taj koncept, no ja bih drugačije. Možda je to zato što meni svijet, prije nego na poprište bitke između dobra i zla, liči na golemu pijacu. A na pijaci, kao što je poznato, nema boljih od nas Grka i komšija Turaka.

Život se ne sastoji od pobjeda i poraza, nego od kompromisa i zaborava, tvrdila je Margerit Jursenar. Biti čovjek, živjeti, znači – cjenkati se. Oni doista nepokolebljivi, oni koji na kompromise ne pristaju, ovim svijetom ne upravljaju, nego sa njega rano odlaze – najkasnije onda kada je to učinio i Isus.

Evo ti zauzvrat par tona knjiga...
Budući da Vučić ono što ti navodno daje ne daje zbog tebe, nego zbog sebe, ti, zapravo, od njega ne dobijaš poklon, nego od njega kupuješ. On ti respiratore, zapravo, prodaje. Njegovu cijenu objavila je njegova ambasada u Podgorici: da prihvatiš da učestvuješ u igrokazu o njegovoj "veličini". Budući da je tako, kada Vučić ponudi dva respiratora, to, naravno, valja odbiti. Svaki grčki i turski trgovac zna da samo budala prihvata prvu cijenu.

Vučić potom nudi više: pet respiratora. Sad je momenat da procijeniš koliko je on spreman dati. I ja bih odbio pet respiratora, jer sam siguran da je on za iluziju o svojoj veličini spreman platiti više – tim prije što se ne gađa svojim, nego narodnim parama. Ali, ako ponudi deset respiratora – to bih uzeo.

Ako će ti respiratori ne spasiti nečiji život, nego omogućiti da samo jedan građanin Crne Gore pet minuta lakše diše – pustio bih Vučića da misli da je pobijedio u poremećenoj igri koju je nametnuo. A onda bih mu, u ime novog početka u odnosima dvije države – a bolji donosi znače bolje razumijevanje – poslao par tona knjiga za biblioteke u Srbiji, za vrijeme kada se i ovaj virus bude zvao juče.

Recimo, par tona Istorije Crnogorske pravoslavne crkve.
ono što je izgledno je da bi ova korona mogla značajno podmladiti rukovodstvo SPC :evil:
User avatar
prasoje
Posts: 783
Joined: 04/02/2020 11:10

#459 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by prasoje »

JoseMujica wrote: 30/03/2020 12:24 ono što je izgledno je da bi ova korona mogla značajno podmladiti rukovodstvo SPC
Zamisli koje govno od čoveka moraš da budeš da zazivaš smrt ljudima, i to još sveštenicima. :-)

Al dobro, to je ovde normalno. :)
zilog
Posts: 7551
Joined: 06/03/2009 11:19

#460 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

prasoje wrote: 30/03/2020 13:36
JoseMujica wrote: 30/03/2020 12:24 ono što je izgledno je da bi ova korona mogla značajno podmladiti rukovodstvo SPC
Zamisli koje govno od čoveka moraš da budeš da zazivaš smrt ljudima, i to još sveštenicima. :-)

Al dobro, to je ovde normalno. :)
Zamisli! :shock:
Ovakvim divnim ljudima nesto lose zazivati 0:49 :mrgreen:
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2716
Joined: 14/12/2005 21:21

#461 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by jednonogi_Jack »

prasoje wrote: 30/03/2020 13:36
JoseMujica wrote: 30/03/2020 12:24 ono što je izgledno je da bi ova korona mogla značajno podmladiti rukovodstvo SPC
Zamisli koje govno od čoveka moraš da budeš da zazivaš smrt ljudima, i to još sveštenicima. :-)

Al dobro, to je ovde normalno. :)
Zamisli kakav nečovek moraš da budeš da rukovodstvo SPC zoveš ljudima.

Al dobro, to je ovde normalno. :)
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#462 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by JoseMujica »

prasoje wrote: 30/03/2020 13:36
JoseMujica wrote: 30/03/2020 12:24 ono što je izgledno je da bi ova korona mogla značajno podmladiti rukovodstvo SPC
Zamisli koje govno od čoveka moraš da budeš da zazivaš smrt ljudima, i to još sveštenicima. :-)

Al dobro, to je ovde normalno. :)
ne zazivam ja ništa pobogusi!

realnost situacije je takva da je smrtnost od korone među populacijom 70+ ogromna

ja jedino vjerujem da se ti dobri ljudi predano mole bogu i da će ih on sigurno spasiti
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#463 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by spreca »

prasoje wrote: 30/03/2020 13:36
JoseMujica wrote: 30/03/2020 12:24 ono što je izgledno je da bi ova korona mogla značajno podmladiti rukovodstvo SPC
Zamisli koje govno od čoveka moraš da budeš da zazivaš smrt ljudima, i to još sveštenicima. :-)

Al dobro, to je ovde normalno. :)
Ko su svestenici?jel to neka posebna sorta ljudi i da vise vrijedi od obicnog covjeka...svestenik=ucitelj.....a to sto javno nazivas covjeka govnetom,to je odraz tvoje kulture a sto se mene tice hodze i popovi su uglavnom najpokvareniji
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#464 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by spreca »

zilog wrote: 30/03/2020 13:59
prasoje wrote: 30/03/2020 13:36
JoseMujica wrote: 30/03/2020 12:24 ono što je izgledno je da bi ova korona mogla značajno podmladiti rukovodstvo SPC
Zamisli koje govno od čoveka moraš da budeš da zazivaš smrt ljudima, i to još sveštenicima. :-)

Al dobro, to je ovde normalno. :)
Zamisli! :shock:
Ovakvim divnim ljudima nesto lose zazivati 0:49 :mrgreen:
takvi su izgleda kod njih cijenjeni ljudi :lol:
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#465 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

spreca wrote: 30/03/2020 15:42 takvi su izgleda kod njih cijenjeni ljudi :lol:
Kad bi ti rekao da ne daju riječ da se kaže na njega, da je sve montirano i da su mu sve napakovali, ne bi mi vjerovao... Taj vid zaslijepljenosti vjerovatno ne postoji nigdje na svijetu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#466 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by spreca »

RunnerX wrote: 30/03/2020 16:08
spreca wrote: 30/03/2020 15:42 takvi su izgleda kod njih cijenjeni ljudi :lol:
Kad bi ti rekao da ne daju riječ da se kaže na njega, da je sve montirano i da su mu sve napakovali, ne bi mi vjerovao... Taj vid zaslijepljenosti vjerovatno ne postoji nigdje na svijetu.
Uh znam ja to a to se vidi na svakom koraku....to je stara prica
zilog
Posts: 7551
Joined: 06/03/2009 11:19

#467 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

Sta je ovo ljudi? Tema zamrla, vaskoliko SVE i dalje ugrozeno, a dezurni ukazivaci na nesrpski nacionalizam nikom ponikose...
Ne samo na ovoj temi.

Nije valjda da ste se javljali samo o budzetskom trosku? Nista rad od kuce, nista patriotizam, sad kada imate najvise vremena.

Samo se, iskreno, nadam da niste upali u kakav klaster.
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2716
Joined: 14/12/2005 21:21

#468 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by jednonogi_Jack »

zilog wrote: 02/04/2020 17:24 Sta je ovo ljudi? Tema zamrla, vaskoliko SVE i dalje ugrozeno, a dezurni ukazivaci na nesrpski nacionalizam nikom ponikose...
Ne samo na ovoj temi.

Nije valjda da ste se javljali samo o budzetskom trosku? Nista rad od kuce, nista patriotizam, sad kada imate najvise vremena.

Samo se, iskreno, nadam da niste upali u kakav klaster.
Nema litija.
Na haparatima su.
Čekaju da Pičkousti pošalje stalke za infuziju. Nije im lahko.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#469 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Blek Stena »

Dnevna doza lijecenja nacionalnih kompleksa. Umijete vi to i bez "djikana" na forumu 8)
Kao ja kad sam bio mali. To sto nisam nabavio vruci kaj nije znacilo da nisam mogo... khm! :run:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#470 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Maraschino »

zilog wrote: 02/04/2020 17:24 Sta je ovo ljudi? Tema zamrla, vaskoliko SVE i dalje ugrozeno, a dezurni ukazivaci na nesrpski nacionalizam nikom ponikose...
Ne samo na ovoj temi.

Nije valjda da ste se javljali samo o budzetskom trosku? Nista rad od kuce, nista patriotizam, sad kada imate najvise vremena.

Samo se, iskreno, nadam da niste upali u kakav klaster.
To sto ti ne vidis ne znaci i da se ne odvija.
On line litije su najjace, bajbrze, najmasovnije...okupljanje a od takvih te ne moze ni Kaspersky zastititi.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#471 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

zilog wrote: 02/04/2020 17:24 Sta je ovo ljudi? Tema zamrla, vaskoliko SVE i dalje ugrozeno, a dezurni ukazivaci na nesrpski nacionalizam nikom ponikose...
Ne samo na ovoj temi.
Nemaju materijala, vjerovao ili ne, bar kad je Crna Gora u pitanju. Vlada ovo tako perfektno rješava, kao da je Švicarska ili Norveška.

Tu i tamo izbace ponekao saopštenje, pa ih narod ismijava, ali ništa ozbiljno.

U međuvremenu Milo obezbijedio opreme da snabdije četiri Crne Gore, a ne jednu.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4877
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#472 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by ¤ jelena ¤ »

Čuj nema se materijala za kritiku doživotnih vladara u okruženju.... :lol: :lol:


Naravno, ovakvi izljevi podaničkog mentaliteta smiješni su samo na prvu...

God save the Government. :cry:

:run: :run:
zilog
Posts: 7551
Joined: 06/03/2009 11:19

#473 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

¤ jelena ¤ wrote: 04/04/2020 07:07 Čuj nema se materijala za kritiku doživotnih vladara u okruženju.... :lol: :lol:


Naravno, ovakvi izljevi podaničkog mentaliteta smiješni su samo na prvu...

God save the Government. :cry:

:run: :run:
Samo neka si se ti javila. :thumbup: 10 dana te nije bilo, a znas kakva su vremena: klasteri, karantini, ukidanje/preraspodjela budzeta... :mrgreen:

Sto se tice podanickog mentaliteta. Tema je: ni o tvojoj, ni o mojoj drzavi, a ni o nekoj regionalnoj sili, pa podanistva ne moze biti.
Mitomanija je vec druga stvar, ona niti poznaje, niti priznaje granice...
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#474 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

RunnerX wrote: 03/04/2020 19:30

Nemaju materijala, vjerovao ili ne, bar kad je Crna Gora u pitanju. Vlada ovo tako perfektno rješava, kao da je Švicarska ili Norveška.

Tu i tamo izbace ponekao saopštenje, pa ih narod ismijava, ali ništa ozbiljno.

U međuvremenu Milo obezbijedio opreme da snabdije četiri Crne Gore, a ne jednu.
Image
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#475 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Maraschino wrote: 20/03/2020 14:09 Kako napreduju on line litije?
Gdje se prijavljuje, ima li mjesta jos?
Joanikije održao internet litiju iz Manastira Đurđevi stupovi
:D
Post Reply