Desavanja u Crnoj Gori

Post Reply
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14026 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Ovi još verglaju o stanovima :lol: kao da neko ovdje brani DPS kriminal :lol:

Kako mudro zaobiđoše direktoricu četnika, čudo je sanu i spc indoktrinacija, čudo.

Imate pozdrav od ministarke Bratić i sedam četnika. :kiss:

Image
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#14027 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

LBVIEW wrote: 30/04/2021 16:53
Capljina74 wrote: 30/04/2021 14:26
LBVIEW wrote: 30/04/2021 14:03

Ma jasta si. :D Btw., cemu frustracije, mozda zato sto ti je opet natrljana njonjara nakon sto si pokusao slagati?
U septembru 91-e, kad su sljegli rezervisti iz CG,JNA je razmjestila snage oko Mostara za predstojeci napad, da se nisu igrali vojne vjezbe?
A ko spominje maj 92 i dolazak rezerviista iz CG velis, pa ko je ovo izjavio u jednom od prethodnih postova:
"Kolona iz CG je za Mostar prošla u maju ili malo prije."? :izet:
Koja frustracija?

Pričam da su poklani đuturumi ti o Uborku. Pričam da su Bošnjaci koji su ostali maltretirani, saslušavani i privođeni od strane čapljinskih vlasti.

Dobar prijatelj sada u Njemačkoj je izvođen na fiktivno strijeljanje.
Prije toga mu pročitali presudu i držali ga pola sata u belaju dok ga nisu izveli.

I na to kažeš, možda se desilo...

Objasnim ti situaciju, praviš se lud...
Cuj koja, pa poceo si i vrijedjati.
A za tvrdnju o dolasku rezervista iz CG u maju 92-e si se, kako vidim, usutio.
Sto se Uborka tice, isti sam pomenuo u kontekstu tvoje tvrdnje kako se JNA samo povlaclia, i kako je samo odgovarala na napade HV-a i HOS-a, sto je, naravno laz, vec su citava 2 mjeseca tukli po Mostaru, te pocinili masovni zlocin na Uborku, a ne kako bih opravdao zlocine nad Srbima. To, naravno, presucujes, kao i dokazak rezervista u Mostar, sto je ustvari bila uvertira za napad na isti.
Zločin se desio pri povlačenju, ne u ta dva mjeseca. Odgovorni lokalci.
JNA se nije samo povlačila, ne laži da sam to napisao, nego da se povukla prije ulaska Hrvatske Vojske, a da su potom okršaji bili sporadični.

Objasnio izbijanje rezervista na Domanoviće, njihov drugi dolazak. Kraj aprila ili maj.

O tome Hrvati pričaju kao o srpskoj ofanzivi u Hercegovini. Guglaj.
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#14028 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

Khmmm...khmmm....
Evo jedan bivši ministar.
Umetničkoj duši stan za umjetničko stvaralaštvo.

User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#14029 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by spreca »

RunnerX wrote: 30/04/2021 19:25 Ovi još verglaju o stanovima :lol: kao da neko ovdje brani DPS kriminal :lol:

Kako mudro zaobiđoše direktoricu četnika, čudo je sanu i spc indoktrinacija, čudo.

Imate pozdrav od ministarke Bratić i sedam četnika. :kiss:

Image
Dobro je njoj u muskom Haremu :lol: nema da nema :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#14030 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by spreca »

Ova Apostolska vlada se bavi svim osim onim zasto je izabrana,vlada bi se trebala baviti ekonomikom a ovo cime se oni bave treba da prepuste tuzilastvu i sudstvu.Stice se utisak da im je glavni cilj osveta,jer su im malo ostavili za kradju
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#14031 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

Još jedan sudija USTAVNOG SUDA.
Uzela pare a stan nije kupila.

User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#14032 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by fosna2014 »

Zanimljivo ... eno na borba.me DF-ovci pizde.

Image
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#14033 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by LBVIEW »

Capljina74 wrote: 30/04/2021 19:29
LBVIEW wrote: 30/04/2021 16:53
Capljina74 wrote: 30/04/2021 14:26

Koja frustracija?

Pričam da su poklani đuturumi ti o Uborku. Pričam da su Bošnjaci koji su ostali maltretirani, saslušavani i privođeni od strane čapljinskih vlasti.

Dobar prijatelj sada u Njemačkoj je izvođen na fiktivno strijeljanje.
Prije toga mu pročitali presudu i držali ga pola sata u belaju dok ga nisu izveli.

I na to kažeš, možda se desilo...

Objasnim ti situaciju, praviš se lud...
Cuj koja, pa poceo si i vrijedjati.
A za tvrdnju o dolasku rezervista iz CG u maju 92-e si se, kako vidim, usutio.
Sto se Uborka tice, isti sam pomenuo u kontekstu tvoje tvrdnje kako se JNA samo povlaclia, i kako je samo odgovarala na napade HV-a i HOS-a, sto je, naravno laz, vec su citava 2 mjeseca tukli po Mostaru, te pocinili masovni zlocin na Uborku, a ne kako bih opravdao zlocine nad Srbima. To, naravno, presucujes, kao i dokazak rezervista u Mostar, sto je ustvari bila uvertira za napad na isti.
Zločin se desio pri povlačenju, ne u ta dva mjeseca. Odgovorni lokalci.
JNA se nije samo povlačila, ne laži da sam to napisao, nego da se povukla prije ulaska Hrvatske Vojske, a da su potom okršaji bili sporadični.

Objasnio izbijanje rezervista na Domanoviće, njihov drugi dolazak. Kraj aprila ili maj.

O tome Hrvati pričaju kao o srpskoj ofanzivi u Hercegovini. Guglaj.
Ma naravno, ako prodje prodje, a kad te neko prozove, onda se kao ispravljas. Btw., sta ce koji kurac"JNA" u Mostaru u aprilu, kao oruzana sila druge drzave?
Sta si objasnio, razmjestanje rezervista iz kasarni, nisu dosli po drugi put iz CG, kako si prvobitno tvrdio.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#14034 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by LBVIEW »

RunnerX wrote: 30/04/2021 19:25 Ovi još verglaju o stanovima :lol: kao da neko ovdje brani DPS kriminal :lol:

Kako mudro zaobiđoše direktoricu četnika, čudo je sanu i spc indoktrinacija, čudo.

Imate pozdrav od ministarke Bratić i sedam četnika. :kiss:

Image
Ima li na sajtovima za "odrasle"? :D
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#14035 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by sandzokan »

Teška srca je Krivokapić potpisao ovu čestitku Kurtiju, šta politika čini od čovjeka...
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#14036 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

Eo za laku noć...da nam bude lakše, ima i većih lopova od naših. :D
Verica Maraš rekorderka.
Postavljao sam već sliku patriJotkinje ogrnute u zastavu sa do nedavnom platom 7500€ (mjesečnom).
Danas vlasnica 4 stana . Plantaže , one što je Runner hvalio dovela pred stečaj. Dug 45 milona€,
traži se pomoć Vlade za isplatu plata.
2010. odbor za stambeno zbrinjavanje dotične iskeširao ...dobro vidite, nije štamparska greška ...299 000 €.

User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#14037 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

Zestok duel Srbin vs Crnogorac

https://youtu.be/47ujlnETzd4

Ovaj Srbin koristi svaku priliku da napadne Bosnjacku stranku, optuzuje ih da su najveci lopovi.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14038 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

@Kikibombona Dajkovića su i Srbi istjerali iz partije, čisto da znaš o kakvom mentolu je riječ :lol:

Evo su izmislili nove pravoslavne obrede u CG. :D

Image
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#14039 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

RunnerX wrote: 30/04/2021 19:25 Ovi još verglaju o stanovima :lol: kao da neko ovdje brani DPS kriminal :lol:
A glavni vođa DPS kriminala , "šef raje", alfa i omega svega, on je....Danice?
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#14040 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by SamoVasGledam »

Kikibombona wrote: 01/05/2021 02:54 Zestok duel Srbin vs Crnogorac

https://youtu.be/47ujlnETzd4

Ovaj Srbin koristi svaku priliku da napadne Bosnjacku stranku, optuzuje ih da su najveci lopovi.
Pa realno gledano i jesu mnogo mutni. U prošlom sazivu na osnovu dva mandata dobili su dva ministarstva, potpredsedničko mesto u vladi i ne znam koliko direktorskih fotelja. I više nego dobro su unovčili svoju lojalnost DPS-u.
Dajković je konvertit. Bio veliki Crnogorac, a sada je još veći Srbin. Kažu da je pre nekoliko godina zbog nekih skupova govorio ''Neće mi Srbi ođe mahati svojim zastavama''. Po ocu Starocrnogorac, a po majci Bosanac. Sećam se kada je napisao na Fejsbuku da mu je majka Bosanka kako su pljuštale uvrede i razočarenja. :D
A ovaj Damjanović deluje baš smotano i nije za tv duele. Prvo prebacuje vladi što nema u njoj Bošnjaka, pa na konstataciju da je Bošnjačka stranka odbila učešće u vladi ''nisu Bošnjaci hteli sa četnicima''.
Pro crnogorske stranke i pokreti imaju očajne lidere. Odmah se setim onog biserka iz Liberalne partije.
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#14041 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

RunnerX wrote: 01/05/2021 07:57

Evo su izmislili nove pravoslavne obrede u CG. :D
Vidi Runi, bit ću fin pa ću ti ovo pripisati neznanju a ne zlonamjernom ismijavanju.
Nisu oni ništa izmislili ,već običaj kod pravoslavaca je da vjernici kleknu pri "iznošenja plaštanice" na veliki petak pred Vaskrs.
Nadam se da nisam pogriješio a ti bi to mogao ljudski dokazati brisanjem slike.
Zbog tebe i odnosa prema onima kojima sutra čestitaš praznik Vaskrs.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14042 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Eno sad mi priča i o tome šta je ljudski. :lol:

Koju sliku da izbrišem, ovu?
RunnerX wrote: 30/04/2021 19:25 Ovi još verglaju o stanovima :lol: kao da neko ovdje brani DPS kriminal :lol:

Kako mudro zaobiđoše direktoricu četnika, čudo je sanu i spc indoktrinacija, čudo.

Imate pozdrav od ministarke Bratić i sedam četnika. :kiss:

Image
Nema potrebe, gledaj kako su dobro ispali, žena-četnik (za administraciju: sama sebe tako zove) i sedam ovih što sole.

P.S. Ne brini se ti kome ja čestitam Vaskrs, takvima kao ti i tvojim kolegama sa slike sigurno ne. Samo normalnim, mojim prijateljima - da budem jasniji.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14043 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

trocadero wrote: 01/05/2021 11:11 A glavni vođa DPS kriminala , "šef raje", alfa i omega svega, on je....Danice?
Raduje me što pratiš Tviter, Danicu bih volio upoznati. :skoljka:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#14044 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

RunnerX wrote: 01/05/2021 07:57 @Kikibombona Dajkovića su i Srbi istjerali iz partije, čisto da znaš o kakvom mentolu je riječ :lol:

Evo su izmislili nove pravoslavne obrede u CG. :D

Image
Da budemo potpuno otvoreni, bez lazne uctivosti, sve vjere su budalastine. Jedni se valjaju po podu, drugi izgladnjuju, treci prinose zrtve, cetvrti ginu u stampedu zbijeni u nekakav tunel itd. I sve to jer su nekakvi ljudi u pustinji prije par hiljada godina napisali par knjiga.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14045 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Kikibombona wrote: 01/05/2021 12:08 Da budemo potpuno otvoreni, bez lazne uctivosti, sve vjere su budalastine. Jedni se valjaju po podu, drugi izgladnjuju, treci prinose zrtve, cetvrti ginu u stampedu zbijeni u nekakav tunel itd. I sve to jer su nekakvi ljudi u pustinji prije par hiljada godina napisali par knjiga.
Apsolutno se slažem sa tobom, ali kako objašnjavaš nikad veći broj vjernika u Crnoj Gori? U šta su ti ljudi vjerovali prije Zakona o vjeroispovijesti? O jadu su zabavili zdravstveni sistem, ljubili leševe, branili kapital crkve... jebemliga, fakat malo čudno.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14046 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Ovo mi ne moraš objašnjavati, ali eto, možda može trocadero. :lol:

User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#14047 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

RunnerX wrote: 01/05/2021 12:11
Kikibombona wrote: 01/05/2021 12:08 Da budemo potpuno otvoreni, bez lazne uctivosti, sve vjere su budalastine. Jedni se valjaju po podu, drugi izgladnjuju, treci prinose zrtve, cetvrti ginu u stampedu zbijeni u nekakav tunel itd. I sve to jer su nekakvi ljudi u pustinji prije par hiljada godina napisali par knjiga.
Apsolutno se slažem sa tobom, ali kako objašnjavaš nikad veći broj vjernika u Crnoj Gori? U šta su ti ljudi vjerovali prije Zakona o vjeroispovijesti? O jadu su zabavili zdravstveni sistem, ljubili leševe, branili kapital crkve... jebemliga, fakat malo čudno.
Jesi gledao Nacisto, bio gost Gojko Perovic.

Kaze mu sagovornik, u Budvi, na liturgiji (ili kako se vec zove), bila 2 covjeka. :D Pita ga, gdje su oni vjernici sa litija!? Zasto su crkve prazne.

Ljudi su litijali protiv Mila, radi korupcije i nezaposlenosti, radi nacionalistickih pobuda, a najmanje radi dubinskih vjerskih osjećaja.

Vjere polako odumiru, paralelno sa ekonomskim napretkom, sa obrazovanjem stanovnistva. Recimo, sve vise mladih Arapa sjevera Afrike odbacuje vjeru. Ima o tom fenomenu dosta istrazivanja i dosta tekstova, svakako zanimljivo. I tako je u cijelom svijetu, nove generacije su sve manje religiozne. Ekonomija i obrazovanje su smrtni neprijatelji svake vjere.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14048 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Kikibombona wrote: 01/05/2021 12:27 Jesi gledao Nacisto, bio gost Gojko Perovic.
Rijetko pogledam ša se dešava na tom fašističkom mediju, samo ono što se pojavi na društvenim mrežama.
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#14049 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

RunnerX wrote: 01/05/2021 11:58 Eno sad mi priča i o tome šta je ljudski. :lol:

Koju sliku da izbrišem, ovu?


P.S. Ne brini se ti kome ja čestitam Vaskrs, takvima kao ti i tvojim kolegama sa slike sigurno ne. Samo normalnim, mojim prijateljima - da budem jasniji.
Povrh svega, ne odustajem od tebe.
Nije ta slika, znaš dobro koja je lijepo sam ti objasnio.
Upravo zbog tih tvojih prijatelja vjernika ili njihovih bližnjih koji isto tako kleknu kad budu za Veliki petak u crkvi.
Licemjerno i zlonamjerno je da im ovdje to ismijavaš što i oni rade a čestitaš praznik.
Last edited by trocadero on 01/05/2021 13:03, edited 1 time in total.
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#14050 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by SamoVasGledam »

Ako su Vijesti fašistički medij onda stvarno... :D
Mislim da nema nepristrasniji medij u Crnoj Gori od njih. Ako smetaju DF-u i DPS-u onda su valjda na pravom putu.

Što se tiče religija pa tako je na prostoru cele eks Jugoslavije nakon njenog raspada, ratova i ''nacionalnog buđenja'' svi su sada veliki vernici.
Imam u porodici ljude koji su bili članovi partije, uvek išli suprotnom stranom ulice u odnosu na crkvu, a sada najmanje jednom nedeljno borave u njoj.
Najveća promena se dogodila upravo među Crnogorcima koji su od najvećih komunista i ateista koji su crkve i manastire pretvarali u javne toalete i štale sada najveći vernici.
Znam da su se mnogi ljudi u Srbiji gde se do vere držalo dosta i kada to nije popularno načudili takvoj iznenadnoj promeni raspoloženja kod Crnogoraca.

A ovo klečanje u liniji tako zaista ne znam šta je. Smešno izgleda u svakom slučaju.
Post Reply