Desavanja u Crnoj Gori

Post Reply
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#12051 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Kaze Bora Čorba da mu je prva ljubav bila loza.
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#12052 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

Kikibombona wrote: 25/01/2021 21:18 Zanimljiv komentar uoci lokalnih izbora u Niksicu, bastionu DPS-a i rodnom gradu Mila Djukanovica
Ispriča mi lik koji je simpatizer URA situaciju u Nikšiću. Dakle, poslao je Vučić ozbiljne pare, a i navijačke grupe da malo poguraju glasače Za bolji Nikšić.
Kešom pridobijaju aktiviste DPS da isto što su radili za DPS sada rade za DF i partnere. Sve kao i prije, štabovi isplate.
Takođe, Škaljarci se preselili u Nikšič, da in oni malo poguraju za DF i navijače iz BG doveli koji su im partneri.
Cerade sa Amfilohijem&Irinejem pokušala da makne komunalna, parkiraju se dva auta i izađu nepoznati nabildovani momci koji ne daju da se to uradi. Kada se zovne asistencija policije, naravno da se policajci prave mrtvi.
Pa da se mi polako navikavamo na ovu novu Crnu Goru što bi rekle drage kolege.
Image

Niksic je od ogromne vaznosti za jedne i druge. Navodno je Vucic digao crnogorske mafijaske kartele i fudbalske navijace da pomognu Demokratskom frontu. Niksicani pisu da su grad u proteklih nekoliko dana preplavili automobili sa srpskim i bosanskim tablicama. U Niksicu je vidjen i sin Dodika kao i nekoliko pripadnika Vuciceve stranke uz jednog clana glavnog odbora. I juce ih uhvatise sa ovom lovom i laptopima.

Navodno Vucicevi kupuju Milove ljude, glas se placa i do 300e, sto je mnogo vise nego kod nas u BiH. :D
gomila gluposti...
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#12053 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by visuljak »

Capljina74 wrote: 25/01/2021 21:34
Kikibombona wrote: 25/01/2021 21:18 Zanimljiv komentar uoci lokalnih izbora u Niksicu, bastionu DPS-a i rodnom gradu Mila Djukanovica
Ispriča mi lik koji je simpatizer URA situaciju u Nikšiću. Dakle, poslao je Vučić ozbiljne pare, a i navijačke grupe da malo poguraju glasače Za bolji Nikšić.
Kešom pridobijaju aktiviste DPS da isto što su radili za DPS sada rade za DF i partnere. Sve kao i prije, štabovi isplate.
Takođe, Škaljarci se preselili u Nikšič, da in oni malo poguraju za DF i navijače iz BG doveli koji su im partneri.
Cerade sa Amfilohijem&Irinejem pokušala da makne komunalna, parkiraju se dva auta i izađu nepoznati nabildovani momci koji ne daju da se to uradi. Kada se zovne asistencija policije, naravno da se policajci prave mrtvi.
Pa da se mi polako navikavamo na ovu novu Crnu Goru što bi rekle drage kolege.
Image

Niksic je od ogromne vaznosti za jedne i druge. Navodno je Vucic digao crnogorske mafijaske kartele i fudbalske navijace da pomognu Demokratskom frontu. Niksicani pisu da su grad u proteklih nekoliko dana preplavili automobili sa srpskim i bosanskim tablicama. U Niksicu je vidjen i sin Dodika kao i nekoliko pripadnika Vuciceve stranke uz jednog clana glavnog odbora. I juce ih uhvatise sa ovom lovom i laptopima.

Navodno Vucicevi kupuju Milove ljude, glas se placa i do 300e, sto je mnogo vise nego kod nas u BiH. :D
Никшић је бастион српства.

Ово ти је грешка. Не би владика Јоаникије дао приступ Вучићу.
Ovo si 100% u pravu, najvise ih bilo po ratistima Hrvatske i BiH.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#12054 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Challenger_ »

trocadero wrote: 25/01/2021 17:33 Potpis'o... Kemo sine, zaključaj radnju!
Da se precjenio, da neće moći sprovesti sproni Zakon, napisao sam još krajem decembra 2019-e.
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#12055 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

:shock:
Tako mi Krimskih plaža bio si u pravu. :D
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#12056 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Challenger_ »

Ne razumijem. Misliš da izmišljam?
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#12057 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by llull »



Ona da cuva, on da izdaje lezaljke i apartmane.
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#12058 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

Challenger_ wrote: 25/01/2021 23:15 Ne razumijem. Misliš da izmišljam?
Ne mislim naravno...samo ti dajem do znanja da si nam to ponavljao više puta. :thumbup:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#12059 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Challenger_ »

trocadero wrote: 25/01/2021 23:34
Challenger_ wrote: 25/01/2021 23:15 Ne razumijem. Misliš da izmišljam?
Ne mislim naravno...samo ti dajem do znanja da si nam to ponavljao više puta. :thumbup:
I jedini uoči izbora napisao da će izgubiti izbore.

Međutim, nije poenta u tome. To podvlačim da bih ukazao ne na sebe, već da bih skrenuo pažnju na činjenicu da u svijetu politike postoje nemoguće misije. To je upravo bio potez predsjenika CG.

Mission Impossible.
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#12060 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

na kraju će se sve svesti na klasično šibicarenje i brzu lovu, a doktor za politiku kako ga fanovi sa kliksa zovu će biti ogoljen, i prikazaće se u pravom svjetlu - kao džej, i to prije nego ga je brena "pogurala".
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#12061 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by visuljak »

Pojavljuju se generali poslije bitke. :lol:
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#12062 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

Challenger_ wrote: 25/01/2021 23:38
trocadero wrote: 25/01/2021 23:34
Challenger_ wrote: 25/01/2021 23:15 Ne razumijem. Misliš da izmišljam?
Ne mislim naravno...samo ti dajem do znanja da si nam to ponavljao više puta. :thumbup:
I jedini uoči izbora napisao da će izgubiti izbore.

Međutim, nije poenta u tome. To podvlačim da bih ukazao ne na sebe, već da bih skrenuo pažnju na činjenicu da u svijetu politike postoje nemoguće misije. To je upravo bio potez predsjenika CG.

Mission Impossible.
trocadero
#3324 Re: Desavanja u Crnoj Gori
Post 28/08/2020 14:08

Blek Stena wrote: ↑51 prema 49 u korist mafije.
Znaci pat pozicija. Ostaje Markovic caretaker premijer do sudnjeg dana.
Otprilike tako...zavisi od izlaznosti.Bude li izlaznost izrazito veća blizu 70% onda bi moglo 49/51.
Pa nisi baš jedini... ima i mene malo tu. :D
Ali nije to poenta "doktore". :kiss:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12063 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

Srpkinje ojadise Crnogorce :lol: :lol:

Ovi su definitivno ludji od nas U Bosnu :D Crnogorci i Hercegovci su trebali biti jedna drzava a Bosni pripojiti Slavoniju. :D

Kukaju Crnogorke, kazu da muskarci masovno zene Srbijanke, a da je to zapravo projekat Srbije da se posrbi Crna Gora :lol:
Bijedno musko. Posrbe zene vecinu za cas
one ne staju dok se on ne izjasni SRBINOM.... u cjenjuju sa djecom sa svim što mogu... ONE SU UVJEK NA zadatku... IMAM U FAMILIJU TRI BRAKA SA STUDIJA U Beogradu UHVAĆENI U MREŽU I DVOJICA VJENČANI PRIJE KRAJA STUDIJA. Dva su braka propala a jedan se drži CRNOGORAC DJEĆA SRBIJANCI.... nesrećan je do bola... ona bi povela djecu tamo držise...ALI MOŽDA PRELOMI MLAD JE JOŠ PA SE PONOVO OŽENI....to su MUKE ....
mladi niksicanin koji je odje odrastao kod babe po majci je sad u zatvor. Ocajan i nesrecan poceo je svasta da radi na svoju stetu unistavajuci mladi zivot kad mu je srbijanka odvela dijete. Prvu njegivu radost. Ucjenjivala ga i matretirala kad je poso sa njom u Bg. Vratio se ocajan pa iz ocaja zavrsi u zatvor. Dusa me boli za njim. Divan momak i zgodan. Ona nesto malo zdepasto i zato ga je unistila
.. ona dolazila jedno ljeto kod njega trudio se iz petnih da je zadrzi zbog sina ali je kučka nasla dlaku u jaje. A srbijančica na plazu dok se igraju, primitivno kliče " on je srbin" a mali isti otac. Jadan ce mu bit zivot sa ludom i bezobraznom majkom koja mu je otjerala oca 😔
istina i postanu ono sto su i im i zene ,bruka samo kod nas je to !?
opsne su one žene mnogo više nego misliš prepredene i drske.... čas izuzecima ali je ja nikada nijesam srela..
U principu,one lukavo to rade.Svakoj je cilj da se dovuče ovamo.A našima ne odgpvaraju crnogorke,jer ne umiju da farbaju i mažu oči
Prvo pitanje koleginica na fakultetu u beogradu 1996. godine je bilo: -"jao, pa ti zivis na moru, da li imas brata?"
Tako je cilj im je more❗Srbiji je cilj more❗Posrbljavanje je projekat postao sa ISTIM ciljem... U jednom momentu sam razgovarao sa jednom srbijankom i upitao je koje su zene bolje One ili CRNOGORKE? Rekla je :"MI smo bolje, njeznije smo sa muskarcima, glas nam je milozvucan, zavodljiv, dok su Crnogorke odbojne kad progovore...nijesam se sa njom slozio i rekao joj da su Crnogorke najbolje zene na svijet.
A to im je jedan od glavnijih i na zalost uspjesnih projekata!
Ovi cutuci sa primorja sto se ozenise srbijankama svakom dijete prica cistu ekavicu .
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#12064 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Crnogorke su jako teške žene. Još malo pa bi bile u rangu Hercegovki.

A najteže su sa Kosova i Metohije okolina Peći, što će reći Crnogorke.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#12065 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by llull »

Realno nema zene do bosanke ... kakve crne crnogorke, srbijanke ... to tesko ko crna zemlja ...
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#12066 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

E svašta....RTCG :zid:

Image
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#12067 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

nema komentara na fantastični potez mladog abazovića koji je svojim ulaskom u igru u 53.minutu uspio da
razdrma do tada letargičnu ekipu, te svojim lucidnim pasovima razigra krilne igrače...
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#12068 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Ispao sam iz štosa...

Je li Milo bio kod Dritana na kafi u vezi zakona?

Boj ljuti bijem na koroni u vezi vakcina... Ne stižem kahvu išćeifit!

Kad završim ima da dobijem Obilića sa ukrštenim mačevima!

Ili ban!
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#12069 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by sandzokan »

Gledam prije neko veče potpredsjednika DPS-a na RTCG. Kaže da Crnoj Gori prijeti "bosanski scenario" ili "bosnizacija" C. Gore. Pa prvi znak "bosnizacije" nečega jeste kada se drugom stranom, kao strašilom, plaši narod. Očekivao sam da Đukanović na neki drugi način vodi bitku protiv nove vlasti, ovo što diže nacionalne tenzije i širi strahove može svaka politička šuša na Balkanu.
trocadero
Posts: 2429
Joined: 14/03/2013 13:57

#12070 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

"TO JE KATASTROFA. MI SMO GOTOVI. CRNA GORA VIŠE NE POSTOJI, SAMO LJUDI O TOME NISU OBAVJEŠTENI!"

Image
Da je vječna! :srce:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12071 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

Cetinjani verbalno napali Zdravka Krivokapica :D

https://youtu.be/O7mKg2tTvnA

Uaaa, izdajnici :D picke izdajnicke :lol:

https://youtu.be/ogLM0XV90GQ

https://youtu.be/S_ULJ_-1qrU

https://youtu.be/jJBO9Yc2I20

Inace, Zdravko je danas rekao da ce se pridružiti Demohriscanskoj stranci kada bude osnovana. Zapravo, vec jeste i prvi ce ispit imati na izborima u Niksicu pod imenom Ne damo Niksic.

...

Do sada je najjaca srpska stranka bio Demokratski front koji je pod snažnim utjecajem Aleksandra Vucica.

Sada ce Krivokapic praviti demokrscansku stranku koja ce biti pod utjecajem SPC.

Kao treca srpska opcija u CG ce biti Demokrate Alekse Becica koji se predstavljaju kao gradjanska opcija, u svojim redovima imaju Crnogorce i Bosnjake, ali vazda drze srpsku i SPC stranu.

...

Sa druge strane je Milo i druge pro-CG stranke poput SDP-a, te stranke nacionalnim manjina.

I izmedju svega toga je Dritanova URA kao istinski gradjanska opcija, ali izrazito anti-Milo nastrojena.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#12072 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

Sto ste na nas digli hajku, cetnicku vam jebem majku :lol:

https://youtu.be/HKavnQEbjm4
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#12073 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by fosna2014 »

Dobrica je on ...

88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#12074 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by 88Sioux »

Zanimljiv lik.
Valtazar Bogišić (Baltazar, Baldo; Cavtat, 20. decembar 1834.[1] — Rijeka, 24. april 1908.) je bio srpski[2] istoričar prava, ministar pravde Crne Gore, profesor, pravnik. Bio je aktivni radnik Ujedinjene omladine srpske i član Srbokatoličkog pokreta u Dubrovniku.[3] Valtazar Bogišić stvorio je izreku „Što se grbo rodi, vreme ne ispravi“. Stekao je široko obrazovanje, bio je poliglota i član mnogih naučnih društava i akademija. Bio je izabran da sastavi Opšti imovinski zakonik za Knjaževinu Crnu Goru, na kojem je radio šesnaest godina sa prekidima.
Posebno mesto u Bogišićevom radu zauzima njegov projekt za Imovinski Zakonik. Bogišić je u svom poslu uzimao u obzir u prvom redu naše narodne običaje, ali je takođe brižljivo proučavao i građansko zakonodavstvo drugih naroda. Cilj, koji je bio postavljen, da se „glavna pažnja skrene na narodne pojmove o pravdi, na običaje, predanja i na žive potrebe srpskog naroda“ (Ukaz knjaza Nikole od 25. marta 1888. godine), Bogišić je svojim radom potpuno postigao. Zakonik obuhvata samo imovinsko pravo u užem smislu, bez porodičnog i naslednog prava jer se ti delovi prava nalaze još u prethodnom, razvojnom stadijumu. Zakonik je u celini sinteza nastojanja, da se pravni narodni običaji dovedu u sklad s modernim potrebama, te je sve udešeno prema praktičnim svrhama, koje odgovaraju posebnim prilikama zemlje. Radi novih puteva i pogleda, kojima je Bogišić u tom svom radu pošao, obratio je celi kulturni svet veliku pažnju toj novoj kodifikaciji i njenom autoru.
„Što se grbo rodi, vreme ne ispravi“
radostan dan
Posts: 27094
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#12075 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by radostan dan »

Izvršna direktorica Mreže za afirmaciju nevladinog sektora Vanja Ćalović Marković i predsjednik Upravnog odbora Instituta alternativa Stevo Muk članovi su Nacionalnog savjeta za borbu protiv korupcije.

Odluku je donio potpredsjednik Vlade Dritan Abazović.

Iz kabineta potpredsjednika je saopšteno da je Ćalović Marković „godinama prepoznata kao vodeći borac protiv korupcije i organizovanog kriminala u Crnoj Gori, dok Muk predvodi jednu od vodećih think-tank organizacija koja se godinama bavi problemom korupcije u javnom sektoru“.

“Izuzetno mi je zadovoljstvo što ću, kroz rad novoformiranog Nacionalnog savjeta za borbu protiv korupcije na visokom nivou, sarađivati sa vodećim borcima protiv korupcije u našoj zemlji, kakvi su bez ikakve sumnje Vanja Ćalović i Stevo Muk. Zahvaljujem i svim drugim sjajnim kandidatima koji su se odazvali našem javnom pozivu, a uvjeren sam da će biti prostora da se i oni aktivno uključe u ovu, zajedničku borbu protiv korupcije”, kazao je „Vijestima“ Abazović.
i goooooolllllll.....
Post Reply