Desavanja u Crnoj Gori

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55470
Joined: 15/12/2008 16:53

#14926 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by ultima_palabra »

Interesantno koliko je boraca protiv kriminala i korupcije na forumu… jos interesantnije je da im ne smeta Dodik, nego samo Milo.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#14927 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

ultima_palabra wrote: 20/06/2021 13:45Interesantno koliko je boraca protiv kriminala i korupcije na forumu… jos interesantnije je da im ne smeta Dodik, nego samo Milo.
Jarane, to je slican modus operandi, kod Mila, Mile, Baketa, Covketa, Vucka, Plenkija

Uhvatili su nas u klopku nacionalizma, kojim pokrivaju kriminal, mi smo bijeda a njihova djeca milioneri. Mi se svadjamo a svima njima je mnogo dobro.

Kontaminirane generacije koje pamte rat devedesetih iz labirinta kriminala i nacionalizma sigurno nece isplivati. Mozgovi su nam trajno osteceni.

Medjutim, nemam sumnju da ce nove generacije poraziti takvu politiku i da ce se na ovim prostorima zivjeti normalno.
zilog
Posts: 7468
Joined: 06/03/2009 11:19

#14928 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

:thumbup:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14929 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by pici »

Image

srBska sparta puna izdajnika... Utrli se ko šareni konji...
trocadero
Posts: 2418
Joined: 14/03/2013 13:57

#14930 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

RunnerX wrote: 19/06/2021 09:45

Runi ti je davno rekao ko će doći na vlast u Crnoj Gori, fašisti, kvislinzi, ekstremni nacionalisti, negatori genocida i poštivaoci presuđenih ratnih zločinaca. Dakle, ideologija koja se savršeno uklapa u tvoj svjetonazor. Ne samo tvoj, nego i ostalih sa ove teme, uključujući i vašeg idola, takozvanog Radosnog[

Sjetićemo se da me je taj isti, vaš idol, zvao da se "nađemo". :lol: Toliko o "naparadanju".




Piši Milijana vako...

... Dragi naš Radostan dane...idolu, toteme naš, petokolonašu i kvislinže, nacionalisto i to ekstremni, harambašo ćETNIćKI, pičko jedna ako si se opet propušio.
Viđiš veselo nam je ođe naručito od kako nam se Runi vrnuo , mašala....mašala. Slabo nekog pomaka kolko got se trudio oko njega ...ja ne viđu veće ******* koja radi protiv sebe, do tebe.


Ti se ne vraćaj ovamo nikad ...završi taj doktorat, pozorišni komad, novu knjigu šta li već pišeš.
Vidimo se uskoro na primorju Majke Naše pa da se taktički organizujemo, udružimo i raspalimo roštilj, noge i gajbu klipače rashladimo u vodi , oči malo naparimo...

--------- Puno te vole tvoji Troka i brat Runi! ----------

Na Duhove ljeta Gospodnjeg 2021.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14931 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by pici »

Kikibombona wrote: 20/06/2021 13:54
ultima_palabra wrote: 20/06/2021 13:45Interesantno koliko je boraca protiv kriminala i korupcije na forumu… jos interesantnije je da im ne smeta Dodik, nego samo Milo.
Jarane, to je slican modus operandi, kod Mila, Mile, Baketa, Covketa, Vucka, Plenkija

Uhvatili su nas u klopku nacionalizma, kojim pokrivaju kriminal, mi smo bijeda a njihova djeca milioneri. Mi se svadjamo a svima njima je mnogo dobro.

Kontaminirane generacije koje pamte rat devedesetih iz labirinta kriminala i nacionalizma sigurno nece isplivati. Mozgovi su nam trajno osteceni.

Medjutim, nemam sumnju da ce nove generacije poraziti takvu politiku i da ce se na ovim prostorima zivjeti normalno.
Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#14932 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

I ovi srpski politicari iz CG, sto kmece kako je Milo bio najgori diktator na svijetu, kako su mnogo patili i sl... su svi milioneri.

Andrija Mandic kmeci o ugrozenosti dok se vozika na jahti od pola miliona.

A sirotinja se lozi.
Bossona
Posts: 5138
Joined: 21/12/2020 03:28

#14933 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Bossona »

Standarna uhodana šema, prvo velikosrpska okupacija, onda svetosavska srbizacija, uzurpiranje i zatiranje crnogorske crkve, crnogorskog naroda i Crne Gore kao države. Sve to pravdaš mitomanijom i guslanjem.
trocadero
Posts: 2418
Joined: 14/03/2013 13:57

#14934 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

Kikibombona wrote: 20/06/2021 14:35 I ovi srpski politicari iz CG, sto kmece kako je Milo bio najgori diktator na svijetu, kako su mnogo patili i sl... su svi milioneri.

Andrija Mandic kmeci o ugrozenosti dok se vozika na jahti od pola miliona.

A sirotinja se lozi.
Nemoj tako Kiki, ipak je Mandić veliki srpski patriJota.
Andrija Mandić je svoju političku karijeru započeo 1990. godine kao aktivista Saveza reformskih snaga Ante Markovića. S obzirom da je projekat veoma brzo propao zbog rata na području bivše Jugoslavije, Mandić je za izvesno vreme prestao da se bavi politikom i okrenuo sitnom biznisu potraživši pomoć od svoga kuma Mila Đukanovića, koji je u to vreme imao značajnu funkciju u Savezu komunista Crne Gore.
U periodu od 1990. godine bavio se sitnim švercom i raznim preprodajama, da bi, nakon Đukanovićevog izbora za premijera Crne Gore, u Podgorici, sa jednim policajcem, otvorio noćni bar ’’Scena’’.




Komšije i posetioci Mandićevog noćnog bara kažu da je u to vreme stalni gost bio i Milo Đukanović. Đukanović je imao običaj da nekoliko godina, negde iza ponoći, dolazi kod svoga kuma Andrije Mandića u noćni bar ’’Scena’’, a sa sobom bi vodio gomilu prijatelja, telohranitelja i vozača. Preko mere se o narodnom trošku pilo najskuplje piće, dok je u to vreme narod gladovao i jedva sastavljao kraj sa krajem.
Đukanovićevi enormi računi u noćnom baru kod njegovog kuma predstavljali su kumovsku pomoć porodici Mandić. Na taj način je pražnjen budžet Republike Crne Gore, a prekomerno punjen kućni budžet porodice Mandić. Očevici kažu da je svake noći jedan od posluge iz Đukanovićeve svite ostajao iza premijera i iz kožne narodne torbe plaćao po nekoliko hiljada tadašnjih maraka Đukanovićevih računa u Mandićevom baru.



Nakon višegodišnjeg pražnjenja narodnog budžeta u korist kućnog budžeta porodice Mandić, noćni bar ’’Scena’’ je zatvoren, a uz pomoć kuma je otvorena Mandićeva privatna livnica aluminijuma. Mandićeva kumovska livnica se nalazila na Bioču, na ulazu u Podgoricu, a najviše je poslovao sa ’’Vektrom’’, tajkunskom kompanijom bliskom crnogorskom režimu, koja se veoma često optužuje za propast Aluminijumskog kombinata u Podgorici kao najveće crnogorske firme. Samo jedna transakcija koju je kompanija ’’Vektra’’ u to vreme uplatila Mandiću iznosila je oko 30.000 maraka. O tome se svojevremeno vodila rasprava i u crnogorskoj skupštini kada je govoreno o netransparentnoj privatizaciji Aluminijskog kombinata i višegodišnjem sistematskom osiromašivanju te ugledne firme od Đukanovićevih vlada.

Današnji aktivisti Srpske narodne stranke iz Mandićevog Mojkovca se, uočavajući političku prevaru Đukanovićevog kuma Andrije Mandića, prisećaju kako ih je devedesetih godina, dok je uživao u biznisu potpomognutom od svoga kuma, ubeđivao da napuste Narodnu stranku i glasaju za Milovu Demokratsku partiju socijalista.
Pošto je nakon nekoliko godina rada privatne livnice stečeno enormno bogatstvo koje je postajalo previše upadljivo za Mandićeve komšije, rođake, prijatelje i bratstvenike, livnica je prodata, a Mandić je svome kumu morao da vrati učinjene usluge.





Mandić se kao politički anonimus u to vreme, a po nalogu svoga kuma, učlanio u Narodnu stranku u kojoj se već uveliko pripremao raskol od istinskih patriota na čijem je čelu bio prof. dr Božidar Bojović. Mandić se u vreme raskola u Narodnoj stranci priklonio Bojoviću i godinama bio njegov poslušnik. Bojović ga je godinama, na pitanje prvoboraca članova Narodne stranke ko je mladi vredni mladić, govorio da je ’’momak koji ga dobro sluša’’. Ni Bojović tada nije znao da je Mandić ubačeni igrač iz DPS-a koji je u to vreme Milo Đukanović preuzeo od Momira Bulatovića.
S obzirom na to da je u partijskoj hijerarhiji poguran od drugih ubačenih agenata policije u Srpskoj narodnoj stranci, Mandić je bio i zamenik saveznog ministra trgovine Milana Beka u vladi Slobodana Miloševića, Mire Marković i Momira Bulatovića.



U to vreme je veličao Slobodana Miloševića, a o trošku građana Srbije je ubirao neviđene privilegije po beogradskim hotelima, noćnim barovima i splavovima. Novica Stanić, potpredsednik Srpske narodne stranke, nekolicini članova stranke govorio je da je, kao osvedočeni protivnik Miloševićevog režima, bio zapanjen Mandićevom navijačkom izjavom pred septembarske izbore 2000. godine da će ’’Milošević Koštunicu pregaziti kao plitak potok’’.

Iznenađenje je bilo još veće kada je saznao da je Mandić odmah nakon 5. oktobra 2000. otrčao u Koštuničin štab da mu čestita pobedu nad tiraninom?!

Mandić se, nakon svrgavanja Slobodana Miloševića i pada vlade Mire Marković i Momira Bulatovića, vratio u Crnu Goru i na volšeban način postao predsednik Izvršnog odbora Srpske narodne stranke. Za nepune tri godine je, prema javnim optužbama predsednika te stranke prof. dr Božidara Bojovića, proneverio preko 400.000 evra novca koji je stranka tajno dobijala od brojnih Srba donatora iz zemlje i dijaspore, kao i od savezne administracije.




Mandić nikada nije tužio Bojovića za klevetu i uvredu, što samo po sebi govori da je Bojović kao ozbiljan i nacionalno odgovoran čovek imao dokaze i dokumenta za tvrdnje koje javno više puta izneo na Mandićev račun.
Božidar Bojović je od tajne crnogorske policije, tajkuna i mafijaša smenjen šrafcigerima, a dr Ranko Kadić, potpredsednik stranke, ugledni Srbin i prvi stručnjak iz nuklearne medicine u Crnoj Gori, napadnut je šrafcigerima i motkama. Protiv Mandićevih batinaša je podneo krivičnu prijavu i priložio lekarsko uverenje o zadobijenim telesnim povredama, ali sudovi, koji su pod kontrolom Mandićevog kuma i neprikosnovenog gazde Crne Gore, od 2003. do danas nisu okončali postupak niti su naložili privođenje počinilaca što govori da je puč u Srpskoj narodnoj stranci izveden u organizaciji i sa logističkom podrškom kumovsko-mafijaškog režima.
Mandić je, nakon svrgavanja prof. Bojovića, od 2003. godine svestrano radio na razbijanju jedinstva crnogorske opozicije na čijem se čelu nalazio Predrag Bulatović.

images
Njegov zadatak je bio da svojim kontradiktornim i ekstremnim izjavama zbunjuje opoziciono biračko telo i ometa jedinstvenu opoziciju u nastupu prema režimu. S jedne strane je čvrsto sedeo uz skute Predraga Bulatovića, a sa druge strane protiv njega je vodio kampanju na terenu da je gubitnik, iako je sa tajnom policijom iznutra sve činio da tim u kome je Mandić igrao gubi, a da kumovski tim protiv koga je igrao nameštenu utakmicu redovno dobija. Dovoljno govori podatak da je Mandić od Bloka za zajedničku državu na ime referendumskih aktivnosti za očuvanje zajedničke države Srbije i Crne Gore dobio skoro 200.000 evra za stranačke aktivnosti. Novac je uglavnom potrošen za kupovinu skupocenih automobila za Mandića i njegove poslušnike.
Dok je propadala zajednička država, Mandićevo bogatstvo se uvećavalo. Pošto bi vođenje privatne firme od Andrije Mandića bilo jako upadljivo, primenjen je stari mafijaško-tajkunski recept. Na njegovu suprugu Sanju su registrovane firme od kojih je najpoznatija ’’Paneli golda’’. Interesantno je da je Mandićeva supruga, kako se vidi iz centralnog registra Privrednog suda u Podgorici, prvu firmu registrovala tek 2001. godine, tj. posle pada Miloševića i Mandićevog povratka od Mirjane Marković.



Firma Mandićeve supruge se bavi bojama i lakovima, a nepotrebno je navoditi da je od 2000. godine glavni posao mafijaških kumova i tajkuna građevinarstvo. Ovih dana se istražuje poslovanje firme Mandićeve supruge sa hotelima koje po Crnogorskom primorju grade crnogorski tajkuni. Neverovatno je da se supruzi ’’velikosrpskog opozicionara’’ nameštaju basnoslovni poslovi, a njen ’’opozicioni’’ suprug kuka i jadikuje kako su Srbi ugroženi i obespravljeni
zilog
Posts: 7468
Joined: 06/03/2009 11:19

#14935 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by zilog »

Je li to sada ide prica da su ovi sto negiraju Genocid, u stvari, Milovi igraci? :lol:
sakib_jebivjetric
Posts: 329
Joined: 09/02/2021 18:52

#14936 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by sakib_jebivjetric »

Jebo mater ako su ovi Srbi normalni :-)
Godinama ubiše sa prićom kako zloćin i zloćinci imaju svoje ime i prezime. Ne daju reći da je to kolektivna krivica jednog naroda.
I šta se desi? Crnogorci donesu upravu jednu takvu rezoluciju i oni se slomiše reći kako je to protiv cijelog srpskog naroda, negiraju genocid kolektivno, brane zloćince itd itd
Dajte se više dogovorite šta hoćete.
Bossona
Posts: 5138
Joined: 21/12/2020 03:28

#14937 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Bossona »

BRAMMERTZ: GENOCID U SREBRENICI ISPLANIRAN NA NAJVIŠEM NIVOU VLASTI https://hamdocamo.wordpress.com/2015/06 ... ou-vlasti/

Genocid je planiran a Srbija je presuđena jer ga nije spriječila i bila je aktivni saučesnik preko SDS ispostave u RBIH i realizovan od strane političkog, vojnog i policijskog vrha koji je kompletan osuđen u Hagu kao i genodcidna tvorevina koja MORA biti ukinuta jer se ne može sačuvati presuđena tvorevina koja je nastala na planskom i sistematskom UZP, etničkom čišćenju, masovnom silovanju, konc logorima, istrebljenju i genocidu.
Presuda kojom je Srbija proglašena krivom za saučešče i nesprečavanje genocida http://www.institut-genocid.unsa.ba/pdf ... Srbija.pdf

9 Januar 1992 je dan kada je najavljena agresija na RBiH i genocid Bošnjacima.

Javnost treba da zna da je 9. Januar 1992 kao dan proglašenja tzv. "Srpske Republike BiH" kasnije "Republike Srpske" je naširoko raspravljan u optužnicama, međupresudama i presudama Radovanu Karadžiću i onim pravosnažnim presudama Momčilu Krajišniku uz "priznanje" krivice Biljane Plavšić i ostalih saučesnika.

Image

U maju 1992, a na osnovu deklaracije od 9 januara 1992, Karadžić je zajedno s Krajišnikom, a kasnije su to potvrdili i ostali članovi novoosnovane skupštine, zacrtao šest strateških ciljeva srpskog naroda u BiH i to
Šest strateških ciljeva srpskog naroda koje je Karadžić izložio su:

1- Državno razgraničenje od druge dvije nacionalne zajednice,

2-Koridor između Semberije i Krajine,

3-Uspostavljanje koridora u dolini rijeke Drine, odnosonon eliminisanje Drine kao granice između srpskih država,

4-Uspostavljanje granice na rijekama Uni i Neretvi,

5-Podjela grada Sarajeva na srpski i muslimanski dio i uspostavljanje u svakom od dijelova efektivne državne vlasti,

6-Izlaz Republike Srpske na more.

– Odluka o šest strateških ciljeva srpskog naroda u BiH donesena je na 16. sjednici Skupštine srpskog naroda u BiH 12. maja 1992. godine. Nama je posebno zanimljiv treći strateški cilj “Uspostavljanje koridora u dolini rijeke Drine, odnosno eliminisanje Drine kao granice između srpskih država
Metodologija postizanja ciljeva je već opisana u mnogobrojnim presudama i po svjetskim medijima, pa da to ne ponavljamo.

Znači, kad se izađe na referendum i potvrdi 9 januar, danas većinsko stanovništvo RS-a samo lijepo potvrđuje da nastavlja stopama R.Karadžića, M. Krajišnika i ostalih, pri punoj svijesti i svim raspoloživim informacijama, ni od koga prisiljeni, bez mogućnosti da koriste izgovor da "štite goloruko srpsko stanovništvo."

Uglavnom, hiljaditi nastavak srpske politike po sistemu "mi ćemo poturiti narodnu volju, jer niko ne može protiv toga," pa se zaboravi da kad se narodna volja zasniva na nelegalnim sredstvima (pobij, protjeraj pa onda nek glasa novostvorena većina)

Samo poremećen čovjek se može ponositi svojim zločinima, genocidom i etničkim čišćenjem i slaviti to.

9. Januara 1992 godine je proglašena Srpska Republika Bose i Hercegovine tada su postavljeni njenih pet strateških ciljeva koji uključuju genocid da bi se ti ciljevi ostvarili.
Srbi to slave kao dan kada je počeo genocid nad svojim komšijama jer je genocidna tvorevina RS utemeljena na genocidu.

Presuđeni ratni zločinac kao glavnokomandujući tzv. VRS. Ratko Mladić je upozorio da ostvarenje pet ratnih ciljeva nemoguće realizovati bez GENOCIDA, koji je načinjen nakon toga a sud UN u Hagu potrvrdiio- Izjava Ratka Mladića iz zapisnika sa sjednice.“Prema tome, mi ne možemo očistiti, niti možemo imati rešeto da prosijemo samo da ostanu Srbi ili propadnu Srbi, a ostali da odu... Pa, to je... to neće... Ja ne znam kako će gospodin (Radovan) Karadžić i gospodin (Momčilo) Krajišnik objasniti svijetu. To je, ljudi, genocid”, http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=754818
trocadero
Posts: 2418
Joined: 14/03/2013 13:57

#14938 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

zilog wrote: 20/06/2021 19:19 Je li to sada ide prica da su ovi sto negiraju Genocid, u stvari, Milovi igraci? :lol:
Tupko :D , zavisno do kada tj. do odnosa love i interesa ...ali to je već viša matematika za tebe.
golman
Posts: 2683
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#14939 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by golman »

yoyo13 wrote: 20/06/2021 10:49
golman wrote: 20/06/2021 00:35
yoyo13 wrote: 19/06/2021 18:17 Runner dodje, namasati kitu, zabije im ga... onda opet ode... onda se oni skupe pa ih opet naguzi i ode... i tako ukrug :lol: :lol: :lol: ja mislim tacno ovoj paradi ceta bi najteze palo kad bi srbija i ovi nasi lokalni tarabari priznali genocid....polemika gotova a njih ne bi imao ko guzit :lol: :lol: :lol:
O cemu ti pricas? Koji si ti sad padobranac ? Ili si ti Runer 2, pa pricas sam sa sobom :lol:
Runer je toliko primio kita ovde i izheban je u svim mogucim pozama, da mi ga je pravo da ti kazem ponekad i bilo zao.
Fraer je 24 sata aktivan i onda kad ne pise...isttrazuje, gugla.. :o
...i opet se prospe s vremena na vrijeme


Ja nekad , kad se puno umorim, udjem ovde, da vidim sta je on napisao, i to me nekad bas relaksira...
Ma bjezi bolan, na guzicu ne mozete sjesti kolko vam je supak nateko :lol: :lol: :lol: :lol: razguli vas covjek argumentima i nikako da progledate
U Kućaru....
golman
Posts: 2683
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#14940 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by golman »

Tananarive wrote: 20/06/2021 10:07
zilog wrote: 20/06/2021 01:21
golman wrote: 20/06/2021 01:07

Hajde mi reci koji si ti fakultet zavrsio ? I gdje ' Nadam se da nisi u Travniku.
Pitanje ti je off topic, ali eto...
Necemo se vrijedjati, nije iz Travnika. FGPP iz Sarajeva.
treba da promijeni nick u autogo-lman :mrgreen:
Jesu li i tebe nasli na autootpadu i dali ti 10 maraka :lol:
golman
Posts: 2683
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#14941 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by golman »

RunnerX wrote: 20/06/2021 09:46
golman wrote: 20/06/2021 01:02
Ko ne prica o Crnoj Gori ?

Pa ja sam prije mjesec dana ovde na ovoj temi objavio spisak svih kradja i lopovluka tvojih miljenika iz DrPS.a i tvoj idejnog vodje Mila Djukanovica, sto je i sama sustina cijele price o desavanjima u Crnoj Gori u poslednjih par godina. Sve crno na bijelo..sta su sve krali, na koji nacin i koliko su ostetili drzavu Crnu Goru, koju toliko vole :D ..a sad kad su pali sa vlasti, shvatili su da vise nema hapanja, pa je sad vole jos vise :D

I ti se poslije te moje objave nisi oglasio, da to demantujes, a ni da potvrdis..jer tebi to nije bitno. Ti bi podrzavao DrPS i Mila Djukanovica sta god sad da urade. Da izazovu rat direktno oni, ti bi ih opet podrzavao i rekao bi da su oni u pravu.

I jos bi te zamolio da mi ne pricas neke stvari koje znam bolje od tebe i da ne lazes ove ljude na forumu, koji citaju ovu temu..a i nemoj da vjerujes bas u sve sto procitas u bilo kojim novinama...
Sad ćeš ponovo da vidiš koliko nemaš pojma. Ti meni postavio spisak krađa i lopovluka DPS-a? Ja sam se od DPS kriminalu davno izjasnio na ovoj temi i savršeno me boli dupe za njih.
RunnerX wrote: 30/04/2021 19:25 Ovi još verglaju o stanovima :lol: kao da neko ovdje brani DPS kriminal :lol:
RunnerX wrote: 04/07/2020 14:17U tome mi uživamo, a o DPS korupciji sam se davno izjasnio.
Ovakvih postova ima more. DPS je opozicija, pa neka sad ovi procesuiraju taj kriminal.

Fora je u tome što si ti klasični litijaš, ali onaj pravi primjerak. Kad kažem pravi primjerak, mislim na to da ti je Crna Gora vjerovatno sve dala kad si izbjegao iz Republike Srpske, skuckao si neke apartmane, izdaješ smještaj, i sve ti je to Milo dozvolio. Vas takvih ima na hiljade, što iz Srbije, što sa Kosova, što iz Republike Srpske, a onda je u vama proradio čuveni SPC i SANU gen, pa bi malo srbovali.

Ja ovdje pričam o fašistima koji su trenutno na vlasti u Crnoj Gori, koji su tu divnu i mirnu zemlju preko noći izvrnuli naopako. Za nepunih godinu dana su razorili sve institucije, unakazili ih, obrukali Crnu Goru gdje god su mogli i nema dana da ne urade neki fašistički ispad. Već sad se ne bi mogli nabrojati svi incidenti koje su napravili što vlast, što vi koji ih podržavate.
Eto ja sam tipican primjer litijasa, koji nije bio ni na jednoj litiji, eto vidis koliko si pametan, opet si fulio..kao i obicno

Nisam izbjegao iz Republike Srpske, znaci opet fula... :D

Nemam svoje apartmane..opet fula...ja ti lijepo rekoh da ne lazes ovde po forumu, a ti opet...

...i opet guslas istu pricu..fasisti, cetnici..bla..bla..a lopovi neka trose pokradene patre, to nije bitno...ajd kad se malo opametis javi se za diskusiju, a do tada ZBOGOM..

i ti i ove tvoje podguzne musice..
golman
Posts: 2683
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#14942 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by golman »

Kikibombona wrote: 20/06/2021 13:54
ultima_palabra wrote: 20/06/2021 13:45Interesantno koliko je boraca protiv kriminala i korupcije na forumu… jos interesantnije je da im ne smeta Dodik, nego samo Milo.
Jarane, to je slican modus operandi, kod Mila, Mile, Baketa, Covketa, Vucka, Plenkija

Uhvatili su nas u klopku nacionalizma, kojim pokrivaju kriminal, mi smo bijeda a njihova djeca milioneri. Mi se svadjamo a svima njima je mnogo dobro.

Kontaminirane generacije koje pamte rat devedesetih iz labirinta kriminala i nacionalizma sigurno nece isplivati. Mozgovi su nam trajno osteceni.

Medjutim, nemam sumnju da ce nove generacije poraziti takvu politiku i da ce se na ovim prostorima zivjeti normalno.
Konacno pravi komentar..sustina

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14943 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

U Budvi ponovo organizovali litije, trobojke, zastave Srbije, četnička ikonografija... a sezona tek počinje. Bez ikakve potrebe, jednostavno nemaju mira.
trocadero
Posts: 2418
Joined: 14/03/2013 13:57

#14944 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

RunnerX wrote: 20/06/2021 23:35 U Budvi ponovo organizovali litije, trobojke, zastave Srbije, četnička ikonografija... a sezona tek počinje. Bez ikakve potrebe, jednostavno nemaju mira.
Opet bez razloga plašiš turiste....
Dušice, nisu je ponovo organizovali već se ta litija održava svake godine na Trojičin dan (Duhovi) koja je ujedno i slava grada i njen zaštitnik.
Tako da nije bez potrebe .
Ako nešto ne znaš a ti se potrudi da naučiš ili da pitaš a ne opet lupetaš.

Sve si mi voleje potrošio....morat ćemo preći na picigen. :D
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14945 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Image
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#14946 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Blek Stena »

kakav podmukli lazljivac :-)
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14947 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Vučićevi tabloidi ne prestaju sa hajkom na Crnu Goru.

Image

Sramotna radikalska kampanja. Nisu svjesni koliko odmažu Srbima u Crnoj Gori.
trocadero
Posts: 2418
Joined: 14/03/2013 13:57

#14948 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

RunnerX wrote: 21/06/2021 00:00 Image
Oh...hvala, hvala. :thumbup:
Viđul ima li đe Golmana....utopio se u masu. :D
yoyo13
Posts: 1021
Joined: 05/05/2014 19:18

#14949 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by yoyo13 »

golman wrote: 20/06/2021 23:06
yoyo13 wrote: 20/06/2021 10:49
golman wrote: 20/06/2021 00:35

O cemu ti pricas? Koji si ti sad padobranac ? Ili si ti Runer 2, pa pricas sam sa sobom :lol:
Runer je toliko primio kita ovde i izheban je u svim mogucim pozama, da mi ga je pravo da ti kazem ponekad i bilo zao.
Fraer je 24 sata aktivan i onda kad ne pise...isttrazuje, gugla.. :o
...i opet se prospe s vremena na vrijeme


Ja nekad , kad se puno umorim, udjem ovde, da vidim sta je on napisao, i to me nekad bas relaksira...
Ma bjezi bolan, na guzicu ne mozete sjesti kolko vam je supak nateko :lol: :lol: :lol: :lol: razguli vas covjek argumentima i nikako da progledate
U Kućaru....
Nemoj se ljutit, stisnes zube i mozda budes pametniji... :lol: ovako samo ispadas glupo tvrdoglav :thumbup:
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#14950 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Ko je revolveraš u crvenom?

Nezvanično smo dobili i identitet osobe koja u nacionalističkom delirijumu ispaljuje metke u nepoznatom pravcu.

No, posao je policije da saopšti javnosti: kako se zove osoba; da li je, možda, nosila ili nosi policijsku uniformu, koju vrstu revolvera koristi i, napokon, đe su završili meci koje je ispalio?

Očekujemo da se u toku dana policija zvanično oglasi povodom ovoga slučaja.

Veseli se...

P.S. Revolveraš je krimi tehničar u Centru bezbjednosti Bar, inače litijaš.
Post Reply