Dermatolog u Sarajevu!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#426 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by Jokericious »

razonoda wrote:Mislim da u sa salonima ima da se kupi Ketastase shamon, ja sam koristila ''zeleno pakovanje'' skup je ali blag fino pjeni.
Ne pomaze. Zna li neko gdje mogu otici na besplatan pregled kose?
malinov dzem
Posts: 9
Joined: 27/11/2013 14:14

#427 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by malinov dzem »

Apoteka na Breki, iznad ortopedije je jedno vrijeme radila besplatne analize vlasišta...ali to besplatno ne znam koiko je i pouzdano i ko radi
zenskaglava
Posts: 24
Joined: 19/12/2011 09:27

#428 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by zenskaglava »

bai wrote:Moje iskustvo sa Dr Tirićem je u najmanju ruku komično. Mislim da on jako loše vidi i čuje čitaj prestar, osvjetljenje u "ordinaciji" haman pa ne postoji. Ja sam iskreno mislila da Kusturica snima film. Naravno forma ne bi trebala biti važna, pa da pređem na njegove dijagnoze i terapije koje je dao mojoj djeci. Čovjek je kćerki dijagosticirao "mujasil" i prodao na licu mjesta tri različite kremice (proizvođač iz Srbije i Makedonije-istina nisu bile skupe svaka po 5 KM) sa slijedećim uputstvom. Prvom kremicom koja je protiv gljivica mažem deset dana, ako nema poboljšanja prelazim na drugu deset dana, ako ni ona ne upali onda stavljam treću kremicu sa kortikosteriodima, za koju sam po dolasku kući vidjela da se ustvari radi o masti za oči na bazi koritkosterioda. Nazovem i pitam jel se zbunio, kaže on da nije i da postoji razlog što mi je dao mast za oči razlog-malo dijete.

Drugoj kćerki kojoj se istovremeno pojavile promjene druge prirode na ruci, dijagnosticira da mama halucinira i da je sve u redu.

Nećete vjerovati ja napola luda mama ovo dosljedno provedem i prvoj kćerki promjene na koži nestanu. Da li bi za mjesec dana same od sebe prošle, nemam pojma.

Drugu kćerku odvedem Dr Alenderu koji uloži truda od tri mikrosekunde, da dijagnozu vrlo rijetku nešto što se zove "Nevus versukozus" i terapiju sa najobičnijom kremom za kožu. Trenutno stanje kod obje odlično.
U međuvremenu sam prestala koristiti omekšivač, smanjila za 50 % količinu deterdženta za veš, prestala im davati bijeli šećer u bilo kojem obliku.
Ukratko jebo lud zbunjenog.
Veoma slično iskustvo sam i ja imala. Ama dedica je fin, ne moze se reci, ali brate...pretpotopan. Jeste jeftin ali sto kažes, ni forma ni sadržaj ne zadovoljavaju. Treba znati kada stati.
cambi
Posts: 14
Joined: 08/01/2012 13:53

#429 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by cambi »

treba mi informacija prim.dr IRENA HUML LEKIC kako da dođem do nje jeli ima negdje ordinaciju i gdje radi ???''prije radila u vrazovu a sada ?????dermatolog ?????hvala
User avatar
BAN___KAI
Posts: 780
Joined: 27/09/2012 15:36

#430 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by BAN___KAI »

Pozdrav.

Mene zanima da li se je iko riješio onih mrtvih celija na koži koje se zovu Milia ? To su one bijele tackice na koži koje se ne mogu istisnuti, zna li iko koliko naplacuju za tretman uklanjanja ? Imam ih citavog života pa mi koža izgleda nekako grubo.

I upravo sam procitao da to cak i kozmeticari mogu raditi, samo me cijena zanima , jer oni samo trebaju to probiti iglom da masnoca izadje.
bit101
Posts: 297
Joined: 31/08/2009 23:51

#431 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by bit101 »

Poz raja,

Treba mi neki detmatolog koji radi uklanjanje kurjih ociju. Dakle nikakvi preparati, masti i biljke, vec sam dosta toga probao i nije mi pomoglo. Cuo sam da ima neki kod Papagajke, ali nigdje ne mogu da nadjem broj, obisao sam cijelu Papagajku i nigdje ga nisam uspio pronaci.
Molim za preporuke ako neko ima iskustva sa ovim, jednostavno mi je dop**dilo vise hodati sa ovim na nozi i hocu da ga se rijesim

Hvala!
User avatar
beautyfool
Posts: 2104
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#432 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by beautyfool »

Ja ne znam gdje je ta ordinacija u papagajci ali imas dobru dr.Amru http://dermatologija.ba/ pa nazovi ih i pitaj jeli rade to uklanjanje ali trebala bi da radi.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#433 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by razonoda »

bit101 wrote:Poz raja,

Treba mi neki detmatolog koji radi uklanjanje kurjih ociju. Dakle nikakvi preparati, masti i biljke, vec sam dosta toga probao i nije mi pomoglo. Cuo sam da ima neki kod Papagajke, ali nigdje ne mogu da nadjem broj, obisao sam cijelu Papagajku i nigdje ga nisam uspio pronaci.
Molim za preporuke ako neko ima iskustva sa ovim, jednostavno mi je dop**dilo vise hodati sa ovim na nozi i hocu da ga se rijesim

Hvala!
Vjerovatno je i obuca doprinjela pojavi zuljeva. A, ako imas upaljen zulj probaj ga smiriti sa -----npr, 4 tablete aspirina .zgnjeci u prah i pomjesaj sa liminovim sokom. Natapaj zulj koliko god mozes , dok ne omeksa , i onda ces ga sam moci ukloniti pomocu ''spravica'' za to. Pazi na obucu.
maksuma
Posts: 12
Joined: 20/08/2014 17:22

#434 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by maksuma »

E odavno nisam bila ovako zadovoljna uslugom. Prof Arslanagic, dermaclinica :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#435 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by velikibrnjo »

maksuma wrote:E odavno nisam bila ovako zadovoljna uslugom. Prof Arslanagic, dermaclinica :thumbup: :thumbup: :thumbup:
koja ofirna reklama

jednoj osobi u mojoj porodici zahvaljujuci njenom "znanju" i "profesionalnosti" su doktori na plasticnoj hirurgiji spasavali stopalo
zena idiot!

toplo ne preporucujem, da nisam vlastitim ocima vidio sta je uradila ne bih vjerovao
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#436 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by Banksy »

Preporuka,

Dermatološka ordinacija "Dr. Knor" - dr Tanja Bukvić-Knor
Specijalističko konsultativne usluge iz oblasti dermatovenerologije
Marka Marulića 2A-I-2
+387(0)61 509-104
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#437 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by razonoda »

velikibrnjo wrote:
maksuma wrote:E odavno nisam bila ovako zadovoljna uslugom. Prof Arslanagic, dermaclinica :thumbup: :thumbup: :thumbup:
koja ofirna reklama

jednoj osobi u mojoj porodici zahvaljujuci njenom "znanju" i "profesionalnosti" su doktori na plasticnoj hirurgiji spasavali stopalo
zena idiot!

toplo ne preporucujem, da nisam vlastitim ocima vidio sta je uradila ne bih vjerovao
Tacno -- NIJE VRIJEDNA POSJETE.
maksuma
Posts: 12
Joined: 20/08/2014 17:22

#438 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by maksuma »

Nije reklama nego mišljenje i preporuka! Ja nisam spominjala ni " stručnost"ni "profesionalnost". Ja sam spomenula da sam zadovoljna uslugom odn. rezultatom. Ja lično, ne neko iz moje porodice. I nemojte mi inputirati vaše nezadovoljstvo!
malinov dzem
Posts: 9
Joined: 27/11/2013 14:14

#439 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by malinov dzem »

Čim me sunce dohvati ispjegam se ko bubamara. Samo mineralna zaštita pomaže ali me onda gledaju čudno ljudi, ko da sam gejša. Jel ima neko prijedlog kako spriječiti nove a i kako se rijesiti ovih starih, naročito velikih što su mi poslije trudnoće ostale??? Tnx
La_Forge
Posts: 644
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#440 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by La_Forge »

lexington1
Posts: 90
Joined: 03/08/2013 18:03

#441 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by lexington1 »

Moze li neko postaviti kontakt informacije doktora Azema Tirica jer na internetu ne nalazim nikakve informacije.
I da li neko zna koliko kosta prvi pregled kod doktora?
A Digi
Posts: 53
Joined: 07/10/2015 15:08

#442 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by A Digi »

I ja preporucujem dr.Knor...moj prijatelj je imao problema sa aknama na licu i ledjima i uz nekoliko njenih preporuka i tretmana uspjesno se rjesio te muke...provjereno...
lexington1
Posts: 90
Joined: 03/08/2013 18:03

#443 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by lexington1 »

A Digi wrote:I ja preporucujem dr.Knor...moj prijatelj je imao problema sa aknama na licu i ledjima i uz nekoliko njenih preporuka i tretmana uspjesno se rjesio te muke...provjereno...
Znas li slucajno koliko ga je kostao prvi pregled i kasnije terapije?
zenicablues
Posts: 258
Joined: 20/11/2009 17:27

#444 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by zenicablues »

lexington1 wrote:Moze li neko postaviti kontakt informacije doktora Azema Tirica jer na internetu ne nalazim nikakve informacije.
I da li neko zna koliko kosta prvi pregled kod doktora?

033/515-751 je broj Dr.Azema.

Prvi pregled čini mi se 30,00 KM kontrola 15,00. Najbolje da ga nazoves. Meni je za dermatitis dao mast SINODERM I tablete DEXASON. Dok sam pio terapiju (5 dana)stanje bilo idealno,kada sam završio sa terapijom,sve se vratilo na isto.

Svakako otiđi,mnogima je pomogao,sve je individualno.

Pozdrav
lexington1
Posts: 90
Joined: 03/08/2013 18:03

#445 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by lexington1 »

Hvala puno, bio sam i dobio terapiju pa cemo vidjeti kako ce ici.
zenicablues
Posts: 258
Joined: 20/11/2009 17:27

#446 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by zenicablues »

lexington1 wrote:Hvala puno, bio sam i dobio terapiju pa cemo vidjeti kako ce ici.
Šta ti je dao od terapije?

Koji su problemi kod tebe?
lexington1
Posts: 90
Joined: 03/08/2013 18:03

#447 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by lexington1 »

Akne, kojih i nije bilo toliko puno, ali su mi pocele ostavljati oziljke pa sam zbog toga najvise otisao.
Dao mi je neki lijek u maloj bocici u prahu koji sam razmutio u vodi i nanosio na lice. Ne sjecam se kako se zove jer sam ga vec potrosio :lol:
Bolje mi je nakon par dana, poci cu opet da vidim sta dalje. :D
Puf
Posts: 917
Joined: 07/02/2008 00:34

#448 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by Puf »

lexington1 wrote:
A Digi wrote:I ja preporucujem dr.Knor...moj prijatelj je imao problema sa aknama na licu i ledjima i uz nekoliko njenih preporuka i tretmana uspjesno se rjesio te muke...provjereno...
Znas li slucajno koliko ga je kostao prvi pregled i kasnije terapije?

Sada sam zvao doktoricu Knor i rekla mi je da je pregled 40KM.
Sociolog
Posts: 4339
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#449 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by Sociolog »

Pozz, da kazem svoje iskustvo... Napunio, sam ovih dana26 god. Obisao sam dr. Alender-a i dok. Knor.. Alendar preskup..pregled manje od 5 minuta, drzak i preskup..a i Tanja Knor..mi nije pomogla... Imao sam, srednji oblik acni Vulgaris na licu, obrazima, ćelu.. i ostalo je dosta ožiljaka i udubljenja.. Odem, na preporuku ove raje što pročitam, kod dr. Azema Tirića, u sokol. koloniji.

Pregled 30 km, otisao krajem avgusta...sad iskaču maximalno 2 akne u toku jednog mjeseca.. Solidno sam zahvalan, od 0-100, moja ocjena bi bila 80%.. Terapija, ujutro kad ustanem mlakom vodom oprati lice i tupferima staviti Ricisiunovo ulje, oko 12.. staviti iz one bocice Pancilina( 800.000), i oko 9 h isto to s bocicom, i kad idem na spavanje opet ricisunovo ulje.. I kad ustanem, oprati hladnom oblogom :)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#450 Re: Dermatolog u Sarajevu!

Post by agent_zero »

Znači još uvijek radi dr. Azem Tirić dole u Sokolović koloniji?
Post Reply