Deranje u Montani u SCC

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2599
Joined: 16/05/2015 12:49

#126 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by SpecialOffer »

Samo ostro prema studentskoj bagri!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66222
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#127 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by _BataZiv_0809 »

Dugo sam se pitao u cemu je fazon a tim ucenjem i sto ih pustaju.

Haj kontam mozda im je logika-ako su ti vec tu prisutni, veca je sansa da ce neko od njih uci u prodavnicu i kupiti stagod.

Ali bice da je slaba vajda od njih.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#128 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by radiša »

i dole u onoj kafani sa vrata mescini sjede po tri sata kafu piju nebi li ih ko vidio.vazda puno.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2599
Joined: 16/05/2015 12:49

#129 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by SpecialOffer »

A ne kontam to "vidio". Sta te ima ko vidjeti u kaficu jbt. :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94408
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#130 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Logovan »

Previše se forsira to "idu da ih vidi neko, hoće da budu viđeni". Ovdje ne mislim samo na studente, nego na sve.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#131 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by radiša »

pa hoce ljudi da su u centru paznje i da se smekaju sa prolaznicima-prolaznicama.valjda ih to cini sretnim.kad vidis da sjede na kafi a stalno gledaju okolo sigurno tu nisu zbog kafe.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#132 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by duminjo »

da vi znate koliko žene mogu sjediti u kafani za dvije marke i jednu kafu, sjebali bi se :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94408
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#133 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Logovan »

Najbolje je da onda pozatvaramo sve kafiće. Možda ostaviti samo rupe od kafića u koje niko ne ulazi. :oops:

Došlo vrijeme da ni u kafić ne možeš sjesti, a da ti neko ne sere da si došao da budeš viđen.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#134 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by duminjo »

Logovan wrote:Najbolje je da onda pozatvaramo sve kafiće. Možda ostaviti samo rupe od kafića u koje niko ne ulazi. :oops:

Došlo vrijeme da ni u kafić ne možeš sjesti, a da ti neko ne sere da si došao da budeš viđen.
nemoj tako. niko ih ne tjera, samo ljudi komentarisu :mrgreen:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#135 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by radiša »

meni vala jest sranje kad vidim nekog da je u kaficu i da ignorise onog sa kim je izasao gledajuci stalno okolo ili tipkajuci u telefon.
User avatar
Logovan
Posts: 94408
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#136 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Logovan »

Znači ti satima i satima provodiš gledajući u druge ljude i pratiš ko sve gleda okolo i ko stalno gleda u mobitel.

A i ne znam kako si na osnovu ovoga zaključio da oni žele biti viđeni, plus trebalo bi te biti briga ko šta radi u kafiću.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#137 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by radiša »

Logovan wrote:Znači ti satima i satima provodiš gledajući u druge ljude i pratiš ko sve gleda okolo i ko stalno gleda u mobitel.

A i ne znam kako si na osnovu ovoga zaključio da oni žele biti viđeni, plus trebalo bi te biti briga ko šta radi u kafiću.
Nemam pametnijeg posla da gledam satima nego kad hocu da sjednem negdje moram pogledat ima li mjesta i tako nesto cesto zapazim.Navece kad setam pogledam u neki lokal ima li mjesta a vecina njih bulji u tebe.Mislim neka bulje imaju sta i vidjet :D al je malo bezveze.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#138 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Jack Be Nimble »

Pa za ucenje ili oni koji rade od kuce pa dodju u kafic da rade samo trebaju uvesti 2h WiFi. Kupis i na racunu dobijes lozinku koja traje 2 sata. Nakon 2 sata nema WiFi. Ako hoces opet na WiFi kupi nesto. Izmedju 17-21h uvedes 1h WiFi i tako u krug.
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#139 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by klixo »

gnjev wrote:Nek su im zabranili . Cuj židova dodju u tvoj lokal izvade sarme svoje od kuce, sok neki majka spremila i zauzmu mjesto . I fol uce . Pas mater. Imas kucu imas citaonicu . Al nije to atraktivno nego daj da budem vidjen plus jos da i ko fol ucim i jos nista da ne platim . Stavi se ti u perspektivu vlasnika . Investirao je tu neki novac i onda dodje ova studentarija i jebe mu posao . Nije se jednom kod nas desilo da gost ne moze da sjedne jer sjede židovi ali doduše druga neka vrsta ne studenti . Sto bi meni kao vlasniku posao trpio zbog ovih piknik tipova . Samo ne znam sto su ih do sada tolerisali to se treba u startu zabraniti .
Poznajem jednog vlasnika , nedavno covjek nije imao gdje da sjedne i vlasnik zamoli neke studente da predju dole kod mrkve na drugi dio jer tamo ima mjesta ...dobije veoma drzak odgovor u fazonu "ko si ti da me tjeras"... Ovom pukne film i ode do uprave SCCa.
To je bas neki dan bilo.
Last edited by klixo on 02/02/2016 12:10, edited 1 time in total.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#140 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Jack Be Nimble »

Ako se ima para za nove kafice, valjalo bi nesto otvarati u blizini faksova. Za vrijeme ispita biti otvoren i po 24h. Privuci studente ako zele platiti kafe i eto ti biznisa. Eh kada se sjetim kada sam u starbaksu do 5 ujutru ucio sa drugima ili pisao radove. Pa onda ruksak pod glavu i odrijemas koju na podu starbaksa do 7:30 pa haj na ispit :D .
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66222
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#141 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by _BataZiv_0809 »

Logovan wrote:Najbolje je da onda pozatvaramo sve kafiće. Možda ostaviti samo rupe od kafića u koje niko ne ulazi. :oops:

Došlo vrijeme da ni u kafić ne možeš sjesti, a da ti neko ne sere da si došao da budeš viđen.
Sve to stoji , ali nemoj potcjeniti malogradjanstinu kod prosjecnog Jugovica. Kako onog sto ide u kafanu, tako u onog sto procjenjuje necije motive :wink:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66222
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#142 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by _BataZiv_0809 »

Jack Be Nimble wrote:Ako se ima para za nove kafice, valjalo bi nesto otvarati u blizini faksova. Za vrijeme ispita biti otvoren i po 24h. Privuci studente ako zele platiti kafe i eto ti biznisa. Eh kada se sjetim kada sam u starbaksu do 5 ujutru ucio sa drugima ili pisao radove. Pa onda ruksak pod glavu i odrijemas koju na podu starbaksa do 7:30 pa haj na ispit :D .
Ne zele platiti :D

A ono sa Wi-Fi-jem od 2 sata je stvarno odlicna ideja, samo sto mnogi imaju "svoj" mobilni internet u okviru paketa usluga koji koriste.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#143 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Vitezanin »

PS Ja im pisao na FB stranici. :D Stigao odgovor:


Image



:D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#144 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by mO k3 »

Jack Be Nimble wrote:Ako se ima para za nove kafice, valjalo bi nesto otvarati u blizini faksova. Za vrijeme ispita biti otvoren i po 24h. Privuci studente ako zele platiti kafe i eto ti biznisa. Eh kada se sjetim kada sam u starbaksu do 5 ujutru ucio sa drugima ili pisao radove. Pa onda ruksak pod glavu i odrijemas koju na podu starbaksa do 7:30 pa haj na ispit :D .
zato si pio jednu kafu 4 sata i gdje je tu promet?? :mrgreen:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#145 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Jack Be Nimble »

_BataZiv_0809 wrote:
Jack Be Nimble wrote:Ako se ima para za nove kafice, valjalo bi nesto otvarati u blizini faksova. Za vrijeme ispita biti otvoren i po 24h. Privuci studente ako zele platiti kafe i eto ti biznisa. Eh kada se sjetim kada sam u starbaksu do 5 ujutru ucio sa drugima ili pisao radove. Pa onda ruksak pod glavu i odrijemas koju na podu starbaksa do 7:30 pa haj na ispit :D .
Ne zele platiti :D

A ono sa Wi-Fi-jem od 2 sata je stvarno odlicna ideja, samo sto mnogi imaju "svoj" mobilni internet u okviru paketa usluga koji koriste.
Sto se tice 2h WiFi to se vise odnosi na one koji dodju sa kompjuterom na kafu. Ako ces uciti ili raditi uz kafu koristices komp a ne telefon.

Vecina poslova se danas obavlja od kuce. Mnogima dojadi sjediti medju svoja cetiri zida, pa sidju u kafe bar gdje imaju sve. Od kafe, hrane, kolaca i WC-a. Ti dodjes sa curom na kafu, ovaj do tebe na skajpu na sastanku sa svojim timom i raspravljaju o projektu :-). To je danasnja normala.
Saka
Posts: 2596
Joined: 25/02/2011 11:49

#146 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Saka »

Vitezanin wrote:PS Ja im pisao na FB stranici. :D Stigao odgovor:


Image



:D
:thumbup:

Eki puno im 4 milje, a toliki im je dnevni promet. Ciganija.
A to za unistavanje pagera, ko ga razbije naplati mu. Ko ga ne donese ne dobije hranu. Vrlo jednostavno. Sumnjam da ce ga iko namjerno krasti i unistavati, sta ima od njega. Da je to tako ne bi na zapadu svi koristili taj sistem.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#147 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by JThomas »

jok eto u nas neće...
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#148 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Qoom »

Šupci iz Montane na Grbavici dnevno zavrnu na porezu 4.000KM.

Kucaju račun samo kad se zatraži, a i tad preko ku_ca.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#149 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by Thorgerson »

Ajd sto me nerviraju ovi u montani, al sto su ovi drugi....opet susta suprotnost.

npr. onaj jel U2 pizza ili tamo pasta, oni ti nista ne jave...dakle, nit se deru kao ovi u montani, nit ti namignu, mimika, mahnu, bilo sta...nista. Neki dan uzeo pizzu. I ajd sjeo, kontam valjda ce prozvat, mahnut stagod...ma kakvi, odem tamo nakon 15-ak minuta...pitam, kaze evo gotova je...stavile je lole na pult, ohladila se.

Pa jebote zivot ja sad trebam jel da hodam tamo vamo, da kuharu za vratom stojim da vidim jel gotovo il nije.

Isto tako rade i oni sa pastama tamo pored montane. NIsta. Naprave pastu i stave je na onaj pult. I ako si slucajno u tom trenutku gledao negdje, pricao s nekim...ostaje ti to, da hodas tamo pet puta i ispitujes jel gotovo ili nije...

Al eeeej dje ce bosnjo dat 4000 za pejdzer...jos ako mi ga ukradu...jebo vas pejdzer da vas jebo....uvedi pejdzer i stavi na njega uteg od 20kg, pa eto...nece raja valjda odnijet...jadovi jadni.

Mrkvi svaka cast. :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#150 Re: Deranje u Montani u SCC

Post by JThomas »

vi se svi bavite posljedicama, a ne uzrocima. sve su to samo posljedice, a uzrok je sami odlazak u megagranape :roll: :lol:
Post Reply