Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#476 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Partizzanka »

Ej da kazi svima da ne idemo tamo!

Mene je upropastila jedna u salonu Ena kod Narodnog, mozda vise ne radi tamo s tim da tamo svak sve radi ... Imala sam podlive

A u salonu na vrhu bbi (tamo kod torte i to) mi je cura napravila opekotine. Prvenstveno sam ja drzala noge haman morala sam akrobacije izvoditi da bi me ona ocupala umjesto da se okrenem na stomak ili ledja. A opekotine je izazvao vreli vosak u onim patronima, i ja sam govorila da me boli i pitala moze li malo ohladiti a ona mi je samo par puta rekla "ma nije vruce samo ti se cini". To crvenilo je potrajalo naredna dva dana :(

Ja idem kod Almase u stakleni
Ona noge radi voskom a bikini secernom
Zaista djevojka radi ko zmaj ja ni ne osjetim bol kod nje i zavrsi komplet noge i bikini za 40tak min
kween
Posts: 181
Joined: 07/05/2009 20:08

#477 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by kween »

@partizzanka

moze li broj almase u staklenom , ili ako neko drugi zna molim da napise.
nemogu da nadjem ... thxx
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#478 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Partizzanka »

ne znam smijem li ovako davati broj

mogu ti napisati pa neka pobrise administrator ako ne smije
061863699
djetelina_
Posts: 9262
Joined: 24/09/2011 13:12

#479 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by djetelina_ »

Jel neko isao ovih dana?
Treba mi neko da to brzo zavrsi, da pauzu na to iskoristim, nemam vremena ni ujutro ni predvecer :-)
Kanye W.

#480 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Kanye W. »

evo broja, sve preporuke

Egipatska depilacija Selma 060 318 3106
nia3
Posts: 342
Joined: 27/09/2011 12:30

#481 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by nia3 »

Imate li ikakvu preporuku za depilaciju u starom dijelu grada, Baščaršija? Nije bitno da li je vosak ili šećerna pasta.
Klotzina
Posts: 117
Joined: 15/10/2011 23:31

#482 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Klotzina »

nia3 wrote:Imate li ikakvu preporuku za depilaciju u starom dijelu grada, Baščaršija? Nije bitno da li je vosak ili šećerna pasta.
Studio Farah,Kovači :thumbup:
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#483 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Coconut »

Klotzina wrote:
nia3 wrote:Imate li ikakvu preporuku za depilaciju u starom dijelu grada, Baščaršija? Nije bitno da li je vosak ili šećerna pasta.
Studio Farah,Kovači :thumbup:
Mozes li napisati gdje tacno na Kovacima' Na internetu pise broj 25, ali to mi nista ne znaci. Hvala!
User avatar
crveni il bijeli
Posts: 108
Joined: 30/03/2015 14:18

#484 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by crveni il bijeli »

Neko ko radi bas dobru depilaciju (nebitno da li je secerom ili voskom) u Novom Sarajevu?
Kanye W.

#485 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Kanye W. »

jako je bitno da li je vosak ili egipatska dep., dosta salona i kućnih varijanti radi kao egipatsku depilaciju i to često s već korištenim trakicama
(radnice u salonima imaju zadatak da trakice nose kući i čiste od voska, peglaju i ponovno ih koriste na novoj mušteriji ali vam to neće reći...fuj živi bezobrazluk, to su mi ispričale mnoge radnice) i dobiješ isti tretman kao s voskom, znaci dlake se cupaju u kontra smjeru od rasta i onda pucaju urastaju i to odmah nije egipatska dep. koje treba da je 2-3 puta manje bolna od voska..

prava egipatska depilacija se radi rukom, znači nema trakica i čupa se u smjeru rasta dlake , nema pucanja..urastanja..puno manje boli..a to radi samo par djevojaka u gradu.

eto toliko samo da razjasnimo nije sve što piše baš tako :roll:
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#486 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by JanuaryJones »

Kanye W. wrote:jako je bitno da li je vosak ili egipatska dep., dosta salona i kućnih varijanti radi kao egipatsku depilaciju i to često s već korištenim trakicama
(radnice u salonima imaju zadatak da trakice nose kući i čiste od voska, peglaju i ponovno ih koriste na novoj mušteriji ali vam to neće reći...fuj živi bezobrazluk, to su mi ispričale mnoge radnice) i dobiješ isti tretman kao s voskom, znaci dlake se cupaju u kontra smjeru od rasta i onda pucaju urastaju i to odmah nije egipatska dep. koje treba da je 2-3 puta manje bolna od voska..

prava egipatska depilacija se radi rukom, znači nema trakica i čupa se u smjeru rasta dlake , nema pucanja..urastanja..puno manje boli..a to radi samo par djevojaka u gradu.

eto toliko samo da razjasnimo nije sve što piše baš tako :roll:
Znaš li nekoga da radi eg. dep a da dolazi kući?
_spring_
Posts: 34
Joined: 11/05/2007 20:37

#487 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by _spring_ »

Kanye W. wrote:jako je bitno da li je vosak ili egipatska dep., dosta salona i kućnih varijanti radi kao egipatsku depilaciju i to često s već korištenim trakicama
(radnice u salonima imaju zadatak da trakice nose kući i čiste od voska, peglaju i ponovno ih koriste na novoj mušteriji ali vam to neće reći...fuj živi bezobrazluk, to su mi ispričale mnoge radnice) i dobiješ isti tretman kao s voskom, znaci dlake se cupaju u kontra smjeru od rasta i onda pucaju urastaju i to odmah nije egipatska dep. koje treba da je 2-3 puta manje bolna od voska..

prava egipatska depilacija se radi rukom, znači nema trakica i čupa se u smjeru rasta dlake , nema pucanja..urastanja..puno manje boli..a to radi samo par djevojaka u gradu.

eto toliko samo da razjasnimo nije sve što piše baš tako :roll:
Meni je ovo cista nebuloza. Ko radi egipatsku depilaciju zna sta je egipatska i niko ti ne moze podvaliti nesto sto nije.
Sto se tice obicne depilacije, svi normalni saloni koriste one trakice u rolni koje se rezu na zeljenu duzinu. Ti saloni koji koriste platnene improvizovane trakice nisu saloni, vec neregistrovani objekti,gdje mozes dobiti depilaciju povoljnije nego u salonima. Pa ko voli nek izvoli.Sve ima svoju cijenu.
_spring_
Posts: 34
Joined: 11/05/2007 20:37

#488 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by _spring_ »

crveni il bijeli wrote:Neko ko radi bas dobru depilaciju (nebitno da li je secerom ili voskom) u Novom Sarajevu?
Ja znam na Ilidzi djevojku, profesionalac u struci. U pitanju je egipatska.
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#489 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Coconut »

Ja ovdje trazila a nasla na fb :mrgreen: ukucajte ˝Egipatska depilacija sarajevo -aida˝. Djevojka radi u kuci i nalazi se u Starom Gradu, nekih 100-150 m od Sebilja :thumbup: Ja sam prezadovoljna.
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#490 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by [Emma] »

_spring_ wrote:
crveni il bijeli wrote:Neko ko radi bas dobru depilaciju (nebitno da li je secerom ili voskom) u Novom Sarajevu?
Ja znam na Ilidzi djevojku, profesionalac u struci. U pitanju je egipatska.
Može li adresa u pp, odgovara mi Ilidza zbog lokacije. I koliko koštaju cijele noge + bikini zona (neću intimnu, tj. ne smijem :D :D :D )
User avatar
Montana
Posts: 5446
Joined: 03/09/2008 01:56
Location: cuba

#491 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Montana »

[Emma] wrote: (neću intimnu, tj. ne smijem :D :D :D )
što ne smiješ? :D
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#492 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by [Emma] »

Montana wrote:
[Emma] wrote: (neću intimnu, tj. ne smijem :D :D :D )
što ne smiješ? :D
Kad ti odeš, i ja ću :lol:
User avatar
Montana
Posts: 5446
Joined: 03/09/2008 01:56
Location: cuba

#493 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Montana »

:lol: ..da mi nebi zadnje bilo
Malena_cakana
Posts: 2
Joined: 05/04/2016 22:31

#494 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Malena_cakana »

Egipatska depilacija Selma 060/31 83 106 :thumbup:
Malena_cakana
Posts: 2
Joined: 05/04/2016 22:31

#495 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Malena_cakana »

Egipatska depilacija Selma 060/31 83 10 :thumbup: 6
_spring_
Posts: 34
Joined: 11/05/2007 20:37

#496 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by _spring_ »

[Emma] wrote:
_spring_ wrote:
crveni il bijeli wrote:Neko ko radi bas dobru depilaciju (nebitno da li je secerom ili voskom) u Novom Sarajevu?
Ja znam na Ilidzi djevojku, profesionalac u struci. U pitanju je egipatska.
Može li adresa u pp, odgovara mi Ilidza zbog lokacije. I koliko koštaju cijele noge + bikini zona (neću intimnu, tj. ne smijem :D :D :D )
https://www.facebook.com/egipatska.depilacija.3?fref=ts

nisam sigurna za cijenu, mislim da su noge komplet 20km, ali nemoj me drzati za rijec. Ipak nazovi ili posalji poruku sa upitom za cijene
numizmatic
Posts: 533
Joined: 24/12/2011 00:47

#497 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by numizmatic »

Radi li jos uvijek Muratka na Pofalicima?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#498 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by CherryLips »

.
Last edited by CherryLips on 25/06/2017 06:56, edited 1 time in total.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#499 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Samprotivsviju »

Depiliram ja povoljno, intimne i neintimne djelove

Rezervacije na pp, o lokaciji cemo se naknadno dogovoriti :D
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#500 Re: Depilacija - voskom, šećerom...lokacije?

Post by Angel_of... »

Ima li neko preporuku za kozmeticki salon u Sarajevu za egipatsku depilaciju? Hvala
Post Reply