Demonstracije u Tuzli ???

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
S0UL
Posts: 7
Joined: 31/12/2002 00:00
Contact:

#51 Re: Demonstracije u Tuzli ???

Post by S0UL »

Kad su ubili Đanija, ja sam radio na Kameleonu, i digli smo spontano 5.000 ljudi jer nam je bio kolega i prijatelj. Bila je napravljena žešća akcija, nije da se niko nije digao, ubice su pobjegli iz grada i države i pohapšeni su i osuđeni, i koliko ja znam više nisu napravili veći problem. Al baš to kažem, tek nakon što se desi takva stvar onda ljudima dođe iz guzice u glavu.

Što se Jale tiče imam razloga da sumnjam da se radi na protjerivanju te raje odatle. Vrijeme će pokazati šta će biti s tim..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#52 Re: Demonstracije u Tuzli ???

Post by Alfons Kauders »

S0UL wrote:Kad su ubili Đanija, ja sam radio na Kameleonu, i digli smo spontano 5.000 ljudi jer nam je bio kolega i prijatelj. Bila je napravljena žešća akcija, nije da se niko nije digao, ubice su pobjegli iz grada i države i pohapšeni su i osuđeni, i koliko ja znam više nisu napravili veći problem. Al baš to kažem, tek nakon što se desi takva stvar onda ljudima dođe iz guzice u glavu.

Što se Jale tiče imam razloga da sumnjam da se radi na protjerivanju te raje odatle. Vrijeme će pokazati šta će biti s tim..
Nisam mislio na demonstracije, ono je bilo za svaku pohvalu, ali je cinjenica da se bitne stvari nisu promijenile, odnosno da se ceka haman jos veci belaj pa da se sta opet napravi.

Jala... U neku ruku bilo bi mi drago da se ono razjebe, iz vec pomenutih razloga. Jebi ga, ljudi su se previse opustili, ulijenili. Lako se zadovolje, izadju u grad da bi stali tamo, supljirali, pili i otisli kuci oko ponoci... Treba malo to razjebat, makar privremeno, da se raja dozove...
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#53 Re: Demonstracije u Tuzli ???

Post by uvjek dobar gost »

... Ubistvo... masovno trovanje... ????
User avatar
sunčan dan
Posts: 360
Joined: 03/03/2008 14:22

#54 Re: Demonstracije u Tuzli ???

Post by sunčan dan »

Šta treba svima nama da se desi pa da konačno kažemo DOSTA. :? Vrijeme je da ljudi dignu glavu i da vrisnu do neba, DOSTA hulje i lopovi, DOSTA ovakvog jadnog životarenja, DOSTA kriminala, otimačine.... i da se konačno upitamo - :x ljudi kakav svijet mi ostavljamo svojoj djeci?
User avatar
nevenkagaragic
Posts: 1475
Joined: 19/03/2008 20:55
Location: Tuzla
Contact:

#55 Re: Demonstracije u Tuzli ???

Post by nevenkagaragic »

Tuzla je (p)ostala grad opasnog zivljenja! Ubistva su nasa svakodnevna stvarnost.

U Tuzli cak i doktori ubijaju (zar ne?)!
Nekaznjeno – za sada. Ko je od njih cetvoro (za tri dana) najodgovorniji za pogresnu dijagnozu? Mario Krizic i Salih Azapagic? Samira Hasic? Fahir Barakovic?
Latinska poslovica kaze : « Gresiti je ljudski, ali u greskama ustrajati obelezje je ludaka».

U Tuzli i sudski vestaci prilagodjavaju svoje vestacenje u korist kolega (vrlo «profesionalno» Zdenko Cihlarz kaze: «cak i da je bolest BILA dijagnosticirana u periodu od 23.-25.07.2005.godine ne bi se mogao spreciti smrtni ishod»???.) A ZASTO bolest nije bila dijagnosticirana? To se «profesionalac» nije upitao.

To se nisu upitajli ni «profesionalci»- tuzioci u Tuzli (Ivo Iveljic i Slaven Koval), vec se pridruzuju sudskom vestaku u zastiti doktora, ne ukljucujuci svoje vijuge, ako ih imaju uopste. A i zasto bi? Pa sta njima znaci zivot jednog «obicnog» tuzlanskog mladica, koji nije pripadao ni jednoj stranci, ni jednoj kriminalnoj grupi, kao ni njegovi roditelji, sto znaci da ne postoji opasnost za NJIHOVU sigurnost.

Pa sutimo o svemu i dalje. A dok sutimo, tako ce nam biti i dalje, i jos gore. Ja NECU da sutim i sigurna sam da cu istrajati i da ce PRAVDA ZA DENISA ipak biti zadovoljena, kad-tad.
Sta vise reci, osim: PROBUDI SE TUZLO!

PRAVDA ZA DENISA
I za sve «Denise» u ovom ucmalom, poslusnom, podanickom drustvu!

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzla ... 814#553814
Post Reply