Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
Prpa.ba
Posts: 11036
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#34551 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Prpa.ba »

spreca wrote: Tursku si zaboravio
Idi diskutovati o zastavicama, mani se ozbiljnih tema.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34552 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by spreca »

Prpa.ba wrote:
spreca wrote: Tursku si zaboravio
Idi diskutovati o zastavicama, mani se ozbiljnih tema.
Neradis po instrukcijama ili zaboravljas...a ja cu ici na temu koju si sam izaberem bez tvoje pameti
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#34553 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Prpa.ba wrote:
Banksy wrote:Zanimljivo kako se Komšić, kao novouspotavljeni guru bošnjačke desnice, ne pojavljuje nigdje u javnosti, u pregovorima oko uspostave nove koalicije 'probosanske' vlasti.
Valjda da se ne zamjera svom glasačkom tijelu... kojem će se svakako vratiti za koji mjesec.
Ne bih rekao da je do toga, nema se on kome zamjeriti jer glasacko tijelo za njega glasa po komandi SDA, mozda tu tek poneki zalutali glasac da razmislja svojom glavom pa ga ponese zelja da sukne HDZ-u.

Prije da su mu sefovi i kreditori uvidjeli da svaki put kad proviri svojom njuskom u medije, kompromituje cijelu SDA-DF operaciju pa je bolje mudro sutiti i baviti se zastavama. :-D
Da, moguće. To bi bilo kao potvrda i potpis na sumnje.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#34554 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Better Man »

malakh wrote:
drug_profi wrote:Pored svega mislim da bi Fahro manje stete pravio bosnjackim interesima od Baketa.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/covic-r ... /181119069

radončić je možda i veće zlo od izetbegovića. jedini čovjek koji je u politiku ušao da bi sebe zaštitio je upravo fahrudin radončić.

stekao je enormno bogatstvo zahvaljujući avazu, a ti se zapitaj bi li ti pored svega toga ušao u politiku. da si u privatnom biznisu "čist" , naravno.
Ne može biti veće zlo od Izetbegovića, jer je ovaj u ratu i nakon rata milijarde opljačako. od 10 milijardi dollara ili je DM, koliko je prikupljeno za odbranu, potrošeno je 1 milijarda. Rekao lično Alija Izetbegović u intervjuu Enveri Selimović. Što znači da je ostalih 9 milijardi ukradeno, a za to je lično dogovoran Bakir Izetbegović. Da se zna da se Bakir Izetbegović hvalio kako je dobar prijatelj sa Ismetom Bajramovićem Ćelom. Dakle Bakir Izetbegović i komplet SDA su najveće zlo nakon fašista iz Srbije, koji su uz pomoć domaćih fašista rušili ovu zemlju i nakon fašista iz Hercegovine i Hrvatske, koji su to isto radili.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#34555 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Better Man wrote:
Ne može biti veće zlo od Izetbegovića, jer je ovaj u ratu i nakon rata milijarde opljačako. od 10 milijardi dollara ili je DM, koliko je prikupljeno za odbranu, potrošeno je 1 milijarda. Rekao lično Alija Izetbegović u intervjuu Enveri Selimović. Što znači da je ostalih 9 milijardi ukradeno, a za to je lično dogovoran Bakir Izetbegović. Da se zna da se Bakir Izetbegović hvalio kako je dobar prijatelj sa Ismetom Bajramovićem Ćelom. Dakle Bakir Izetbegović i komplet SDA su najveće zlo nakon fašista iz Srbije, koji su uz pomoć domaćih fašista rušili ovu zemlju i nakon fašista iz Hercegovine i Hrvatske, koji su to isto radili.
ja nigdje nisam sporio to što si napisao, samo konstatiram da je razmjer se lopovluku između bakira i fahre može mjeriti u promilima u korist izetbegovića. koliko je prvi ukrao, i drugi je haman pa toliko. kome to nije jasno, taj ili je lud ili je zaista ubjeđen da je fahro na legalan način stekao sve što ima.

bakir je u kampanji rekao da su oni (čitaj sda) stvorili fahru i da će ga oni uništiti. pa ti sada računaj koliko je od tih ukradenih milijardi otišlo direktno fahri u đep, što direktno, što indirektno.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#34556 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Better Man »

malakh wrote:
Better Man wrote:
Ne može biti veće zlo od Izetbegovića, jer je ovaj u ratu i nakon rata milijarde opljačako. od 10 milijardi dollara ili je DM, koliko je prikupljeno za odbranu, potrošeno je 1 milijarda. Rekao lično Alija Izetbegović u intervjuu Enveri Selimović. Što znači da je ostalih 9 milijardi ukradeno, a za to je lično dogovoran Bakir Izetbegović. Da se zna da se Bakir Izetbegović hvalio kako je dobar prijatelj sa Ismetom Bajramovićem Ćelom. Dakle Bakir Izetbegović i komplet SDA su najveće zlo nakon fašista iz Srbije, koji su uz pomoć domaćih fašista rušili ovu zemlju i nakon fašista iz Hercegovine i Hrvatske, koji su to isto radili.
ja nigdje nisam sporio to što si napisao, samo konstatiram da je razmjer se lopovluku između bakira i fahre može mjeriti u promilima u korist izetbegovića. koliko je prvi ukrao, i drugi je haman pa toliko. kome to nije jasno, taj ili je lud ili je zaista ubjeđen da je fahro na legalan način stekao sve što ima.

bakir je u kampanji rekao da su oni (čitaj sda) stvorili fahru i da će ga oni uništiti. pa ti sada računaj koliko je od tih ukradenih milijardi otišlo direktno fahri u đep, što direktno, što indirektno.
Sve što je Fahro stekao i napravio, lično su mu omogučili Alija i Bakir. Oni su mu dali destine miliona, pa možda i stotine da pokrene Avaz i još su ga i nakon toga debelo finansirali, a Bakir kao direktor ZZIKS mu je omogučio dozvole da može gratiti i to nelegalno.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#34557 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Better Man wrote:
Sve što je Fahro stekao i napravio, lično su mu omogučili Alija i Bakir. Oni su mu dali destine miliona, pa možda i stotine da pokrene Avaz i još su ga i nakon toga debelo finansirali, a Bakir kao direktor ZZIKS mu je omogučio dozvole da može gratiti i to nelegalno.
a pokretanje off shore kompanija izvan bosne i hercegovine, uvoz tekstila, pokretanje manjih firmi koje će obavljati poslove za avaz 2000-tih godina i tako dalje.

jedina razlika između bakira i fahre jeste u hijerarhijskom položaju, što je bakir uvijek bio iznad i dotičnom nabijao komplekse. sve ostalo se može mjeriti u promilima.

i naravno, 2015. godina mora ostati zlatnim slovima upisana, jer se te godine jasno pokazalo da je fahro bakirov as iz rukava, uvijek bio i uvijek će i biti.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#34558 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Nije zlo samo u ukradenim parama. Zlo je u onome sto se radi vlastitom narodu. Bakir je tu nemjerljivo odgvorniji.
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4137
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#34559 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

spreca wrote:
Prpa.ba wrote:
Banksy wrote:Zanimljivo kako se Komšić, kao novouspotavljeni guru bošnjačke desnice, ne pojavljuje nigdje u javnosti, u pregovorima oko uspostave nove koalicije 'probosanske' vlasti.
Valjda da se ne zamjera svom glasačkom tijelu... kojem će se svakako vratiti za koji mjesec.
Ne bih rekao da je do toga, nema se on kome zamjeriti jer glasacko tijelo za njega glasa po komandi SDA, mozda tu tek poneki zalutali glasac da razmislja svojom glavom pa ga ponese zelja da sukne HDZ-u.

Prije da su mu sefovi i kreditori uvidjeli da svaki put kad proviri svojom njuskom u medije, kompromituje cijelu SDA-DF operaciju pa je bolje mudro sutiti i baviti se zastavama. :-D
Tursku si zaboravio
i 'odze u dzematima. :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11036
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#34560 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Prpa.ba »

DF na kantonima ne prebaci 60.000, na visim nivoima magicno prebaci 90.000 glasova a za clana predsjednistva dobije 225.000. Mora da je to do drzavotvornosti DF-a, nikako nije bilo taktickog glasanja SDA ergele (GS, USD, BPS, SBIH, Penzioneri, BOSS..)

Pazite samo situacije u Novom gradu :D
Komsic 18.000 glasova nasuprot 4.100 glasova za DF/GS (otkud 14.000 glasova?)
Becirovic 11.500 glasova nasuprot 5.500 glasova za SDP (otkud jos 6.000 glasova?)
Dzaferovic 11.000 glasova nasuprot 15.800 glasova za SDA (gdje je otislo 5.000 glasova?)
Radoncic 6.500 glasova nasuprot 5.700 glasova za SBB
Hadzikadic 6.300 glasova nasuprot nicega (doslo od NS i SDP)
Falatar 1.800 glasova nasuprot 7.300 glasova za NS (nedostaje 5.500 glasova, sve otislo Hadzikadicu)
Sepic 1.100 glasova nasuprot 750 glasova za NZB

U igri je jos 6.700 Kiflinih, 3.500 BOSS-ovskih, 2.000 Hadzibajricevih, 1.200 USD-ovskih, 1.200 BPS-ovskih i jos oko 1000 Penzionerskih i slicnih SDA filijala.

Kiflini i Hadzibajricevi glasovi su otisli prema Becirovicu, dio Becirovicevih otisao prema Hadzikadicu.
Komsic je pored svojih glasova, ostatak dobio od Dzaferovica i SDA satelita poput BOSS-a, sto letimicni pogled po birackim mjestima i pokazuje.

Ja sam svoje argumente iznio, bujrum neka neko pokaze suprotno pa cu se poklopiti. :thumbup:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#34561 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nemampojma0 »

Prpa.ba wrote:DF na kantonima ne prebaci 60.000, na visim nivoima magicno prebaci 90.000 glasova a za clana predsjednistva dobije 225.000. Mora da je to do drzavotvornosti DF-a, nikako nije bilo taktickog glasanja SDA ergele (GS, USD, BPS, SBIH, Penzioneri, BOSS..)

Pazite samo situacije u Novom gradu :D
Komsic 18.000 glasova nasuprot 4.100 glasova za DF/GS (otkud 14.000 glasova?)
Becirovic 11.500 glasova nasuprot 5.500 glasova za SDP (otkud jos 6.000 glasova?)
Dzaferovic 11.000 glasova nasuprot 15.800 glasova za SDA (gdje je otislo 5.000 glasova?)
Radoncic 6.500 glasova nasuprot 5.700 glasova za SBB
Hadzikadic 6.300 glasova nasuprot nicega (doslo od NS i SDP)
Falatar 1.800 glasova nasuprot 7.300 glasova za NS (nedostaje 5.500 glasova, sve otislo Hadzikadicu)
Sepic 1.100 glasova nasuprot 750 glasova za NZB

U igri je jos 6.700 Kiflinih, 3.500 BOSS-ovskih, 2.000 Hadzibajricevih, 1.200 USD-ovskih, 1.200 BPS-ovskih i jos oko 1000 Penzionerskih i slicnih SDA filijala.

Kiflini i Hadzibajricevi glasovi su otisli prema Becirovicu, dio Becirovicevih otisao prema Hadzikadicu.
Komsic je pored svojih glasova, ostatak dobio od Dzaferovica i SDA satelita poput BOSS-a, sto letimicni pogled po birackim mjestima i pokazuje.

Ja sam svoje argumente iznio, bujrum neka neko pokaze suprotno pa cu se poklopiti. :thumbup:
Jos da si uradio nacionalnu strukturu glasaca, ujak Covic bi ti dao povisicu :D
Stavarno, kako sami sebi ne dosadite i sta mislite da cete postici?
Glasali ba glasaci.
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#34562 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

Prpa.ba wrote:DF na kantonima ne prebaci 60.000, na visim nivoima magicno prebaci 90.000 glasova a za clana predsjednistva dobije 225.000. Mora da je to do drzavotvornosti DF-a, nikako nije bilo taktickog glasanja SDA ergele (GS, USD, BPS, SBIH, Penzioneri, BOSS..)

Pazite samo situacije u Novom gradu :D
Komsic 18.000 glasova nasuprot 4.100 glasova za DF/GS (otkud 14.000 glasova?)
Becirovic 11.500 glasova nasuprot 5.500 glasova za SDP (otkud jos 6.000 glasova?)
Dzaferovic 11.000 glasova nasuprot 15.800 glasova za SDA (gdje je otislo 5.000 glasova?)
Radoncic 6.500 glasova nasuprot 5.700 glasova za SBB
Hadzikadic 6.300 glasova nasuprot nicega (doslo od NS i SDP)
Falatar 1.800 glasova nasuprot 7.300 glasova za NS (nedostaje 5.500 glasova, sve otislo Hadzikadicu)
Sepic 1.100 glasova nasuprot 750 glasova za NZB

U igri je jos 6.700 Kiflinih, 3.500 BOSS-ovskih, 2.000 Hadzibajricevih, 1.200 USD-ovskih, 1.200 BPS-ovskih i jos oko 1000 Penzionerskih i slicnih SDA filijala.

Kiflini i Hadzibajricevi glasovi su otisli prema Becirovicu, dio Becirovicevih otisao prema Hadzikadicu.
Komsic je pored svojih glasova, ostatak dobio od Dzaferovica i SDA satelita poput BOSS-a, sto letimicni pogled po birackim mjestima i pokazuje.

Ja sam svoje argumente iznio, bujrum neka neko pokaze suprotno pa cu se poklopiti. :thumbup:
Prpa.ba,
šta se foliraš da znaš koliko je 2+2? Ti sada tu neke cifre i matematiku, jel?
I eto, neka je 4! Pa šta?
Može i 2+7 biti jednako 4! Haj' dokaži da nije matematičaru!
I uostalom, samo se uzp-ovci/četnici/fgrovci/balije/jugonostalgičari/pederi... bave matematikom.
A i vidi ti glave!
:D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34563 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by spreca »

Izgleda bivsi DFovci se nisu nadali nikakvom uspEhu :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11036
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#34564 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Prpa.ba »

Losi pokusaji skretanja teme sa cinjenice da DF i Komsic svoju nastavljenu politicku egzistenciju duguju logistici SDA. :-D

Logika tipicna milicionerska: to sto si protiv SDA-BOSS-DF koalicije, mora da si Covicev i Dodikov agent. :lol:

Mozda da probam svoju pricu svesti na nivo patriotica na baterije: jesam za majorizaciju, protiv sam Komsica kao SDA projekta jer mi jebe koncepciju na kantonu i unistava ljevicu.

Mozda ovo pojasni moje stavove, iako sumnjam. Ko je u "vatri", tesko da moze razmisljati i o kakvom problemu sa vise aspekata. Za to krivim temu "Milorad Dodik - All about" koja je popularizirala junk food ovog foruma - niskokvalitetne doskocice i visokokaloricne analize za simpltone. :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11036
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#34565 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Prpa.ba »

kluz franjo wrote:Prpa.ba,
šta se foliraš da znaš koliko je 2+2? Ti sada tu neke cifre i matematiku, jel?
I eto, neka je 4! Pa šta?
Može i 2+7 biti jednako 4! Haj' dokaži da nije matematičaru!
I uostalom, samo se uzp-ovci/četnici/fgrovci/balije/jugonostalgičari/pederi... bave matematikom.
A i vidi ti glave!
:D
"Ko tebe matematikom - ti njega Covicem" :-D Neki ce dodati - i po prstima, i po nosu. :lol:
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#34566 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mixone1995 »

Ne znam odakle ljudima da je Komsic "SDA pijun" :lol: :lol:
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#34567 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

kluz franjo wrote:
Prpa.ba wrote:DF na kantonima ne prebaci 60.000, na visim nivoima magicno prebaci 90.000 glasova a za clana predsjednistva dobije 225.000. Mora da je to do drzavotvornosti DF-a, nikako nije bilo taktickog glasanja SDA ergele (GS, USD, BPS, SBIH, Penzioneri, BOSS..)

Pazite samo situacije u Novom gradu :D
Komsic 18.000 glasova nasuprot 4.100 glasova za DF/GS (otkud 14.000 glasova?)
Becirovic 11.500 glasova nasuprot 5.500 glasova za SDP (otkud jos 6.000 glasova?)
Dzaferovic 11.000 glasova nasuprot 15.800 glasova za SDA (gdje je otislo 5.000 glasova?)
Radoncic 6.500 glasova nasuprot 5.700 glasova za SBB
Hadzikadic 6.300 glasova nasuprot nicega (doslo od NS i SDP)
Falatar 1.800 glasova nasuprot 7.300 glasova za NS (nedostaje 5.500 glasova, sve otislo Hadzikadicu)
Sepic 1.100 glasova nasuprot 750 glasova za NZB

U igri je jos 6.700 Kiflinih, 3.500 BOSS-ovskih, 2.000 Hadzibajricevih, 1.200 USD-ovskih, 1.200 BPS-ovskih i jos oko 1000 Penzionerskih i slicnih SDA filijala.

Kiflini i Hadzibajricevi glasovi su otisli prema Becirovicu, dio Becirovicevih otisao prema Hadzikadicu.
Komsic je pored svojih glasova, ostatak dobio od Dzaferovica i SDA satelita poput BOSS-a, sto letimicni pogled po birackim mjestima i pokazuje.

Ja sam svoje argumente iznio, bujrum neka neko pokaze suprotno pa cu se poklopiti. :thumbup:
Prpa.ba,
šta se foliraš da znaš koliko je 2+2? Ti sada tu neke cifre i matematiku, jel?
I eto, neka je 4! Pa šta?
Može i 2+7 biti jednako 4! Haj' dokaži da nije matematičaru!
I uostalom, samo se uzp-ovci/četnici/fgrovci/balije/jugonostalgičari/pederi... bave matematikom.
A i vidi ti glave!
:D
Ja nekako mislim da bi zaista dobra ideja bila da se osnuje jedna onako progresivna stranka koja bi se mogla zvati, haj recimo, sarajevska stranka.......ona bi okupljala sve progresivne stranke i ljude Sarajeva koji bi na prostoru od čaršije pa sve do Švrakina ( a možda čak i dalje od Švrakina) mogla da djeluje i donosi prosperitet, sreću i blagostanje.

A mi koji živimo u ovim drugim dijelovima države zvane BOsna i Hercegovine ćemo se već nekako snaći. Bez vas.Kao i vi bez nas.
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#34568 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

palermo wrote:
kluz franjo wrote:
Prpa.ba wrote:DF na kantonima ne prebaci 60.000, na visim nivoima magicno prebaci 90.000 glasova a za clana predsjednistva dobije 225.000. Mora da je to do drzavotvornosti DF-a, nikako nije bilo taktickog glasanja SDA ergele (GS, USD, BPS, SBIH, Penzioneri, BOSS..)

Pazite samo situacije u Novom gradu :D
Komsic 18.000 glasova nasuprot 4.100 glasova za DF/GS (otkud 14.000 glasova?)
Becirovic 11.500 glasova nasuprot 5.500 glasova za SDP (otkud jos 6.000 glasova?)
Dzaferovic 11.000 glasova nasuprot 15.800 glasova za SDA (gdje je otislo 5.000 glasova?)
Radoncic 6.500 glasova nasuprot 5.700 glasova za SBB
Hadzikadic 6.300 glasova nasuprot nicega (doslo od NS i SDP)
Falatar 1.800 glasova nasuprot 7.300 glasova za NS (nedostaje 5.500 glasova, sve otislo Hadzikadicu)
Sepic 1.100 glasova nasuprot 750 glasova za NZB

U igri je jos 6.700 Kiflinih, 3.500 BOSS-ovskih, 2.000 Hadzibajricevih, 1.200 USD-ovskih, 1.200 BPS-ovskih i jos oko 1000 Penzionerskih i slicnih SDA filijala.

Kiflini i Hadzibajricevi glasovi su otisli prema Becirovicu, dio Becirovicevih otisao prema Hadzikadicu.
Komsic je pored svojih glasova, ostatak dobio od Dzaferovica i SDA satelita poput BOSS-a, sto letimicni pogled po birackim mjestima i pokazuje.

Ja sam svoje argumente iznio, bujrum neka neko pokaze suprotno pa cu se poklopiti. :thumbup:
Prpa.ba,
šta se foliraš da znaš koliko je 2+2? Ti sada tu neke cifre i matematiku, jel?
I eto, neka je 4! Pa šta?
Može i 2+7 biti jednako 4! Haj' dokaži da nije matematičaru!
I uostalom, samo se uzp-ovci/četnici/fgrovci/balije/jugonostalgičari/pederi... bave matematikom.
A i vidi ti glave!
:D
Ja nekako mislim da bi zaista dobra ideja bila da se osnuje jedna onako progresivna stranka koja bi se mogla zvati, haj recimo, sarajevska stranka.......ona bi okupljala sve progresivne stranke i ljude Sarajeva koji bi na prostoru od čaršije pa sve do Švrakina ( a možda čak i dalje od Švrakina) mogla da djeluje i donosi prosperitet, sreću i blagostanje.

A mi koji živimo u ovim drugim dijelovima države zvane BOsna i Hercegovine ćemo se već nekako snaći. Bez vas.Kao i vi bez nas.
Recite kolega palermo,
vidim citirate me, ali nejasno mi je u kom kontekstu.
Kakva sarajevska stranka, ne kontam?
Nešto poput ove progresivne Prve mostarske partije, ili?
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#34569 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

kluz franjo wrote:
Nešto poput ove progresivne Prve mostarske partije, ili?
Ma kolega Franjoo, jok, ma kakvi...gluho bilo da je kao Prva mostarska partija, to vam je ubleha par ljudi, ta ni u MOstaru niko za njih ne zna.........ja sam više mislo na jednu veliku stranku koja objedinjuje ljude različitih ideologija i svjetonazora sa područja Čaršija -Bućin potok a u sve u svrhu donošenja opšteg blagostanja i sreće na pomenutom području.......
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#34570 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

palermo wrote:
kluz franjo wrote:
Nešto poput ove progresivne Prve mostarske partije, ili?
Ma kolega Franjoo, jok, ma kakvi...gluho bilo da je kao Prva mostarska partija, to vam je ubleha par ljudi, ta ni u MOstaru niko za njih ne zna.........ja sam više mislo na jednu veliku stranku koja objedinjuje ljude različitih ideologija i svjetonazora sa područja Čaršija -Bućin potok a u sve u svrhu donošenja opšteg blagostanja i sreće na pomenutom području.......
Kako ubleha, kako niko za njih ne zna?
A mandat u Skupštini HNK? Nije valjda s' neba pao.
Izgleda da ste bolje informirani o situaciji u Sarajevu, a ne znate šta Vam se u gradu i kantonu dešava.

Pokušao je ovdje Lijanović sa "Sarajevskom pričom" na izborima. Nije dobro prošla.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#34571 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

kluz franjo wrote:
palermo wrote:
kluz franjo wrote:
Nešto poput ove progresivne Prve mostarske partije, ili?
Ma kolega Franjoo, jok, ma kakvi...gluho bilo da je kao Prva mostarska partija, to vam je ubleha par ljudi, ta ni u MOstaru niko za njih ne zna.........ja sam više mislo na jednu veliku stranku koja objedinjuje ljude različitih ideologija i svjetonazora sa područja Čaršija -Bućin potok a u sve u svrhu donošenja opšteg blagostanja i sreće na pomenutom području.......
Kako ubleha, kako niko za njih ne zna?
A mandat u Skupštini HNK? Nije valjda s' neba pao.
Izgleda da ste bolje informirani o situaciji u Sarajevu, a ne znate šta Vam se u gradu i kantonu dešava.

Pokušao je ovdje Lijanović sa "Sarajevskom pričom" na izborima. Nije dobro prošla.
Zar su dobili mandat ? stvarno nisam znao, haj mašala......al nisu nešto glasni nakon ovih izbora..........

Inače, u pravu ste kolega, vjerovatno sam bolje informisan o dešavanjima u sarajevskom kantonu nego u HNK, uglavnom korsitim najveći BH portal imenom Klix za svoje informisanje ( te njegov pripadajući forum ..navodno najveći BH forum) i eto vidite posljeidce su takve kakve su........

Izgleda da je zaista vrijeme da se preorijenitšem na Bljesak.......jes da nisu najveći, i da vole Kolindu......al bože moj, niko nije savršen
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#34572 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

kluz franjo wrote:
palermo wrote:
kluz franjo wrote:
Nešto poput ove progresivne Prve mostarske partije, ili?
Ma kolega Franjoo, jok, ma kakvi...gluho bilo da je kao Prva mostarska partija, to vam je ubleha par ljudi, ta ni u MOstaru niko za njih ne zna.........ja sam više mislo na jednu veliku stranku koja objedinjuje ljude različitih ideologija i svjetonazora sa područja Čaršija -Bućin potok a u sve u svrhu donošenja opšteg blagostanja i sreće na pomenutom području.......
Kako ubleha, kako niko za njih ne zna?
A mandat u Skupštini HNK? Nije valjda s' neba pao.
Izgleda da ste bolje informirani o situaciji u Sarajevu, a ne znate šta Vam se u gradu i kantonu dešava.
Mandat je DF-ov. Radi se o kćerci Lovca Drljevića, osnivača svoje privatne Prve mostarske partije.
Bio je deal s Komšićem: Ja ću te pogurati u mostarskih Bošnjaka koliko god mogu na izborima u Mostaru, a ti meni stavi kćerku na listu.
I tako je i bilo. Dosta ljudi je po automatizmu pored Komšića zaokružilo i DF, i mala Selma ni kriva ni dužna dobi svoje prvo radno mjesto u životu u županijskoj skupštini.
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#34573 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

palermo wrote:
kluz franjo wrote: Kako ubleha, kako niko za njih ne zna?
A mandat u Skupštini HNK? Nije valjda s' neba pao.
Izgleda da ste bolje informirani o situaciji u Sarajevu, a ne znate šta Vam se u gradu i kantonu dešava.

Pokušao je ovdje Lijanović sa "Sarajevskom pričom" na izborima. Nije dobro prošla.
Zar su dobili mandat ? stvarno nisam znao, haj mašala......al nisu nešto glasni nakon ovih izbora..........

Inače, u pravu ste kolega, vjerovatno sam bolje informisan o dešavanjima u sarajevskom kantonu nego u HNK, uglavnom korsitim najveći BH portal imenom Klix za svoje informisanje ( te njegov pripadajući forum ..navodno najveći BH forum) i eto vidite posljeidce su takve kakve su........

Izgleda da je zaista vrijeme da se preorijenitšem na Bljesak.......jes da nisu najveći, i da vole Kolindu......al bože moj, niko nije savršen
Vi se uglavnom informišete sa Klixa i pripadajućeg mu foruma!?
Pa što ne kažete. Sada su mi neke stvari puno jasnije...

Ali evo da i ja uzvratim savjetom. Mislim da je još u Povelji Kulina bana zapisano:
"Internet je dobar sluga, ali loš gospodar!" :wink:
Pozdrav
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#34574 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

kluz franjo wrote: Vi se uglavnom informišete sa Klixa i pripadajućeg mu foruma!?
Pa što ne kažete. Sada su mi neke stvari puno jasnije...

Ali evo da i ja uzvratim savjetom. Mislim da je još u Povelji Kulina bana zapisano:
"Internet je dobar sluga, ali loš gospodar!" :wink:
Pozdrav
pa da, niste zar kolega Franjo mislili da se informišem na partijskim sastancima...... :?
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#34575 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

palermo wrote:
kluz franjo wrote: Vi se uglavnom informišete sa Klixa i pripadajućeg mu foruma!?
Pa što ne kažete. Sada su mi neke stvari puno jasnije...

Ali evo da i ja uzvratim savjetom. Mislim da je još u Povelji Kulina bana zapisano:
"Internet je dobar sluga, ali loš gospodar!" :wink:
Pozdrav
pa da, niste zar kolega Franjo mislili da se informišem na partijskim sastancima...... :?
Naravno da ne. Ali mislio sam da koristite i druge blagodeti interneta - ima tamo i drugih stvari, ne samo klix i bljesak...
http://www.izbori.ba http://www.skupstina.org/ https://www.cin.ba/ http://www.mostar.ba/
Puno interesantnih informacija.
Post Reply