Demokratska fronta Željko Komšić

Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#33326 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

seherzada_begovica wrote:
Novak20 wrote:
seherzada_begovica wrote:
DF je u KS dobio maltene vise nego sva ostala ljevica zajedno. DF nema nikakvih problema da svaka ljevicarska partija pojedinacno u KS dobije vise glasova od DF-a na slijedecim izborima.

Dok SDA, SBB, BPS, i BOSS osvajaju u KS preko 100.000 glasova, pripadnici nekih ljevicarskih partija bi da se svadjaju sa DF-om??? :-)
U tom DF jatu je bila sila preletača koji su se sasvim lijepo uklopili u SDA. Pa to ne bi ni zlatna ribica zaboravila. :D
DF svoje preletace i uhljebe uspjesno cisti. To mogu samo velike stranke koje ne zavise od preletaca i uhljeba. Zdravlje stranke je uvijek najprece. :D

Zamisli kada bi HDZ pocistio svoje uhljebe, pa ne bi mogao sakupiti 10 milja glasova sveukupno i uz najmasovniju kampanju. :razz:
Ovako mi svejedno, ali nešto ne vidjeh nekih jačih pojačanja u DF-u u ovo predizborno vrijeme.
Niti jedno jedino novo ime. Možda to mitraljezac Želja čuva za sami kraj kao iznenađenje....nadam se da je tako. U nas ovdje, u boljem i naprednijem dijelu BiH ta stranka je odavno rahmetile.
Jedino ako ne radi nešto ispod žita..lobira i okuplja ljude, podmićuje s kakvom lošom rakijom... i tako te općenite subverzivne djelatnosti, pošto je u stranci ostao popriličan broj umirovljenih i besposlenih drotova, a oni znaju taj posao.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#33327 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

seherzada_begovica wrote:
DF svoje preletace i uhljebe uspjesno cisti. To mogu samo velike stranke koje ne zavise od preletaca i uhljeba. Zdravlje stranke je uvijek najprece. :D

Zamisli kada bi HDZ pocistio svoje uhljebe, pa ne bi mogao sakupiti 10 milja glasova sveukupno i uz najmasovniju kampanju. :razz:
:lol: :lol:

Rukom mudrog vođe probrani pa izdadoše glasače. Džaba čišćenje, nešto ne vidim da je stranka ozdravila.

HDZ je skoro umro 2006, dok se nije pojavio ovaj drug Ž.K. Nažalost, danas HDZ ne treba nikakvu kampanju.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#33328 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

Roccohljup wrote: Sto bi rekao jedan celiki supljikator.....ma hajete molim vas.....
Da mu je to zaista bila strategija, onda je komotno mogao svoje mjesto u parlemntu ostaviti nekom drugom a on nek se bavi stranackim krizaljkama o trosku svoje stranke. a jok....bolje se okaciti o drzavnu sisu i sutiti ko ckapi. Da se razumijemo, nije on jedini i takvih uhljeba ima u svakoj stranci i ovom prilikom im se svima sjetim familije jer primaju plate preko nasih ledja. Ako su jalove rasprave u parlamentu, sto onda ne napusti jer po vasem je onda bas steta da jedan takav kapacitet i izgradjena politicka licnost kupi prasinu ko inventar u sali.
Opet guslanje uprazno... :-)

Meni ne pada napamet da ikome crtam, šta znači biti opozicija u Bosni i Hercegovini.
Naravno, jasno je meni kako fanovi SDP doživljavaju politiku i da im se sva filozofija svodi "jes mu šukno" prepucavanja za javnost.
S tom politikom ste i otišli u vjetar 2014. godine, a sve su prilike da će vas DF nadmašiti kako ste krenuli.
I u uslovima medijske ignorancije DF-a, niko ne može osporiti da se danas jako dobro zna ko je Hanka Vajzović, Damir Bećirović, Mensura Beganović i ovih dana pominjana Maja Gasal Vražalica, i da se kao što se i 2014. godine znalo zna ko je Željko Komšić. DF neće biti stranka jednog lica u parlamentima, kao što su druge partije, koje od jednog-dva parlamentaraca prave PR-pijune svojih stranaka.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#33329 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

Roccohljup wrote: Sto bi rekao jedan celiki supljikator.....ma hajete molim vas.....
Da mu je to zaista bila strategija, onda je komotno mogao svoje mjesto u parlemntu ostaviti nekom drugom a on nek se bavi stranackim krizaljkama o trosku svoje stranke. a jok....bolje se okaciti o drzavnu sisu i sutiti ko ckapi. Da se razumijemo, nije on jedini i takvih uhljeba ima u svakoj stranci i ovom prilikom im se svima sjetim familije jer primaju plate preko nasih ledja. Ako su jalove rasprave u parlamentu, sto onda ne napusti jer po vasem je onda bas steta da jedan takav kapacitet i izgradjena politicka licnost kupi prasinu ko inventar u sali.
Opet guslanje uprazno... :-)

Meni ne pada napamet da ikome crtam, šta znači biti opozicija u Bosni i Hercegovini.
Naravno, jasno je meni kako fanovi SDP doživljavaju politiku i da im se sva filozofija svodi "jes mu šukno" prepucavanja za javnost.
S tom politikom ste i otišli u vjetar 2014. godine, a sve su prilike da će vas DF nadmašiti kako ste krenuli.
I u uslovima medijske ignorancije DF-a, niko ne može osporiti da se danas jako dobro zna ko je Hanka Vajzović, Damir Bećirović, Mensura Beganović i ovih dana pominjana Maja Gasal Vražalica, i da se kao što se i 2014. godine znalo zna ko je Željko Komšić. DF neće biti stranka jednog lica u parlamentima, kao što su druge partije, koje od jednog-dva parlamentaraca prave PR-pijune svojih stranaka.
User avatar
seherzada_begovica
Posts: 205
Joined: 05/06/2018 13:16

#33330 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by seherzada_begovica »

Hafis wrote: Ovako mi svejedno, ali nešto ne vidjeh nekih jačih pojačanja u DF-u u ovo predizborno vrijeme.
Niti jedno jedino novo ime. Možda to mitraljezac Želja čuva za sami kraj kao iznenađenje....nadam se da je tako. U nas ovdje, u boljem i naprednijem dijelu BiH ta stranka je odavno rahmetile.
Jedino ako ne radi nešto ispod žita..lobira i okuplja ljude, podmićuje s kakvom lošom rakijom... i tako te općenite subverzivne djelatnosti, pošto je u stranci ostao popriličan broj umirovljenih i besposlenih drotova, a oni znaju taj posao.
Pa DF-u ni ne trebaju pojacanja onako kako to vi mislite, nekakva dodatna brendiranja, predovoljan je samo Zeljkan.

DF je stranka za obicne potlacene ljude, a stotine iljada je takvih, i svaki od tih je nase pojacanje. Npr. onih 75% ne-HDZ Hrvata, to su sve potencijalni clanovi i pojacanja DF-a, koje mi ne samo da zelimo nagraditi 'kakvom losom rakijom', vec i HDZ-sinekurama. Sto bii HDZ-Hrvata, bice DF-Hrvata - ne mogu samo HDZovih 25% Hrvata uzivati blagodati budzeta, vakat da i drugi potlaceni Hrvati malo prohadzijaju. :thumbup:
User avatar
seherzada_begovica
Posts: 205
Joined: 05/06/2018 13:16

#33331 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by seherzada_begovica »

Novak20 wrote:
seherzada_begovica wrote:
DF svoje preletace i uhljebe uspjesno cisti. To mogu samo velike stranke koje ne zavise od preletaca i uhljeba. Zdravlje stranke je uvijek najprece. :D

Zamisli kada bi HDZ pocistio svoje uhljebe, pa ne bi mogao sakupiti 10 milja glasova sveukupno i uz najmasovniju kampanju. :razz:
:lol: :lol:

Rukom mudrog vođe probrani pa izdadoše glasače. Džaba čišćenje, nešto ne vidim da je stranka ozdravila.

HDZ je skoro umro 2006, dok se nije pojavio ovaj drug Ž.K. Nažalost, danas HDZ ne treba nikakvu kampanju.
Da, da, od 2006. kmecite, a ovo sad je vrhunac skike. :lol:

U svakom slucaju daa se primjetiti da ste masovno angazirani, ali nece vam to pomoci. Jedan veliki Ivo Sanader pao, a da nece ovi vasi - to je samo pitanje kad, a to kad se primice.

Dobar je tvoj 3D sah, nastojanje da zamlacujes neuk svijet, :D ali to ti je prevazidjeno kapiras? Kako sam davno rekla, tacka u kojoj vise nije jasno dal svojim akcijama obmanjujes druge ili samog sebe. :razz: :D
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#33332 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

MuaDib wrote:
Roccohljup wrote: Sto bi rekao jedan celiki supljikator.....ma hajete molim vas.....
Da mu je to zaista bila strategija, onda je komotno mogao svoje mjesto u parlemntu ostaviti nekom drugom a on nek se bavi stranackim krizaljkama o trosku svoje stranke. a jok....bolje se okaciti o drzavnu sisu i sutiti ko ckapi. Da se razumijemo, nije on jedini i takvih uhljeba ima u svakoj stranci i ovom prilikom im se svima sjetim familije jer primaju plate preko nasih ledja. Ako su jalove rasprave u parlamentu, sto onda ne napusti jer po vasem je onda bas steta da jedan takav kapacitet i izgradjena politicka licnost kupi prasinu ko inventar u sali.
Opet guslanje uprazno... :-)

Meni ne pada napamet da ikome crtam, šta znači biti opozicija u Bosni i Hercegovini.
Naravno, jasno je meni kako fanovi SDP doživljavaju politiku i da im se sva filozofija svodi "jes mu šukno" prepucavanja za javnost.
S tom politikom ste i otišli u vjetar 2014. godine, a sve su prilike da će vas DF nadmašiti kako ste krenuli.
I u uslovima medijske ignorancije DF-a, niko ne može osporiti da se danas jako dobro zna ko je Hanka Vajzović, Damir Bećirović, Mensura Beganović i ovih dana pominjana Maja Gasal Vražalica, i da se kao što se i 2014. godine znalo zna ko je Željko Komšić. DF neće biti stranka jednog lica u parlamentima, kao što su druge partije, koje od jednog-dva parlamentaraca prave PR-pijune svojih stranaka.
eh cuj ja i SDP :-) :-) :-) jos jednom ponavljam protiv koncepta DFa kao stranke koja ima ili je imala potencijal da nadmasi SDP nemam nista protiv kao i za ljude koje spominjes. Moja najveca zamjerka DFu je samo ZK tj njegova narcisoidnost, ego i zelja za foteljom i ako dozive debakl u oktobru to ce u najvecoj mjeri biti njegova zasluga....al to ga se najmanje tice narucito ako zasjedne u predsjednistvo.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#33333 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

seherzada_begovica wrote:
Da, da, od 2006. kmecite, a ovo sad je vrhunac skike. :lol:

U svakom slucaju daa se primjetiti da ste masovno angazirani, ali nece vam to pomoci. Jedan veliki Ivo Sanader pao, a da nece ovi vasi - to je samo pitanje kad, a to kad se primice.

Dobar je tvoj 3D sah, nastojanje da zamlacujes neuk svijet, :D ali to ti je prevazidjeno kapiras? Kako sam davno rekla, tacka u kojoj vise nije jasno dal svojim akcijama obmanjujes druge ili samog sebe. :razz: :D
Čestitam ti prvih mjesec dana na ovom forumu. :thumbup:
User avatar
seherzada_begovica
Posts: 205
Joined: 05/06/2018 13:16

#33334 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by seherzada_begovica »

Novak20 wrote:
seherzada_begovica wrote:
Da, da, od 2006. kmecite, a ovo sad je vrhunac skike. :lol:

U svakom slucaju daa se primjetiti da ste masovno angazirani, ali nece vam to pomoci. Jedan veliki Ivo Sanader pao, a da nece ovi vasi - to je samo pitanje kad, a to kad se primice.

Dobar je tvoj 3D sah, nastojanje da zamlacujes neuk svijet, :D ali to ti je prevazidjeno kapiras? Kako sam davno rekla, tacka u kojoj vise nije jasno dal svojim akcijama obmanjujes druge ili samog sebe. :razz: :D
Čestitam ti prvih mjesec dana na ovom forumu. :thumbup:
Ohohoooo, zar tako brzo (si napuknuo)??? :lol:

Hajde, sacekam da povratis snagu, a mozes pozvati i pojacanje - dzabe.

I da, i forumi su vam propali... :razz:
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#33335 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

@Roccohljup

Ne znam čemu sad karakterizacija ličnosti Željka Komšića.
Ali sve navedeno je samo jedan aspekt pokušaja diskreditacije Komšića.
Iza koje stoje ljudi za čije aspiracije Komšić nije imao sluha.

DF ima jednu notu ljudskosti, koja je sposobna prevladati sve razlike koje nastaju u političkom životu.
Iako medijski eho stvara potpuno drugačiju sliku o DF, nego što ona stvarno jeste.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#33336 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vatrogasac »

MuaDib wrote: Ali sve navedeno je samo jedan aspekt pokušaja diskreditacije Komšića.
Komšić dobija više od Radončiča, ali teško da će proći i jedan od njih dvojice. Bećirović će dobiti više od Radončića, a Čović više od Komšića. Trenutno najizglednije.
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#33337 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

seherzada_begovica wrote:
Novak20 wrote:
Čestitam ti prvih mjesec dana na ovom forumu. :thumbup:
Ohohoooo, zar tako brzo (si napuknuo)??? :lol:

Hajde, sacekam da povratis snagu, a mozes pozvati i pojacanje - dzabe.

I da, i forumi su vam propali... :razz:
Ohohoooo. Ti si davno pukla. :lol:

Žao mi poštena svijeta u BiH i u DF, pa mi se ne razglaba više o Ž.K. Da ne rušim iluzije koje prosipaš.

Nije ni čudo što forumi propadaju ako si ti na njima. :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#33338 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mO k3 »

Novak20 wrote:
seherzada_begovica wrote:
Novak20 wrote:
Čestitam ti prvih mjesec dana na ovom forumu. :thumbup:
Ohohoooo, zar tako brzo (si napuknuo)??? :lol:

Hajde, sacekam da povratis snagu, a mozes pozvati i pojacanje - dzabe.

I da, i forumi su vam propali... :razz:
Ohohoooo. Ti si davno pukla. :lol:

Žao mi poštena svijeta u BiH i u DF, pa mi se ne razglaba više o Ž.K. Da ne rušim iluzije koje prosipaš.

Nije ni čudo što forumi propadaju ako si ti na njima. :D
buhahahhahahahhahahahhaha :mrgreen: pravi joj kaze
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#33339 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

mO k3 wrote: buhahahhahahahhahahahhaha :mrgreen: pravi joj kaze
Ovo je jedini forum na kojem pišem. Da sam vani, ne bih pisao na Klixu. Bavio bih se svojim problemima na njemačkom govornom području.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#33340 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mO k3 »

Novak20 wrote:
mO k3 wrote: buhahahhahahahhahahahhaha :mrgreen: pravi joj kaze
Ovo je jedini forum na kojem pišem. Da sam vani, ne bih pisao na Klixu. Bavio bih se svojim problemima na njemačkom govornom području.
ma daj :mrgreen:
Ti si mi najdraziji , jesam li ti to ikada rekao??
User avatar
seherzada_begovica
Posts: 205
Joined: 05/06/2018 13:16

#33341 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by seherzada_begovica »

Novak20 wrote:
seherzada_begovica wrote:
Novak20 wrote:
Čestitam ti prvih mjesec dana na ovom forumu. :thumbup:
Ohohoooo, zar tako brzo (si napuknuo)??? :lol:

Hajde, sacekam da povratis snagu, a mozes pozvati i pojacanje - dzabe.

I da, i forumi su vam propali... :razz:
Ohohoooo. Ti si davno pukla. :lol:

Žao mi poštena svijeta u BiH i u DF, pa mi se ne razglaba više o Ž.K. Da ne rušim iluzije koje prosipaš.

Nije ni čudo što forumi propadaju ako si ti na njima. :D
Hoces reci da je moja moc tolika, da mogu unistiti cak i jedan forum? :lol:

Godi mi to cuti, mada nikad nisam razmisljala u tim kategorijama...

Ja tu vidim samo da si napuknuo i da se ta pukotina siri... :razz: :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#33342 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

seherzada_begovica wrote:
Hafis wrote: Ovako mi svejedno, ali nešto ne vidjeh nekih jačih pojačanja u DF-u u ovo predizborno vrijeme.
Niti jedno jedino novo ime. Možda to mitraljezac Želja čuva za sami kraj kao iznenađenje....nadam se da je tako. U nas ovdje, u boljem i naprednijem dijelu BiH ta stranka je odavno rahmetile.
Jedino ako ne radi nešto ispod žita..lobira i okuplja ljude, podmićuje s kakvom lošom rakijom... i tako te općenite subverzivne djelatnosti, pošto je u stranci ostao popriličan broj umirovljenih i besposlenih drotova, a oni znaju taj posao.
Pa DF-u ni ne trebaju pojacanja onako kako to vi mislite, nekakva dodatna brendiranja, predovoljan je samo Zeljkan.

DF je stranka za obicne potlacene ljude, a stotine iljada je takvih, i svaki od tih je nase pojacanje. Npr. onih 75% ne-HDZ Hrvata, to su sve potencijalni clanovi i pojacanja DF-a, koje mi ne samo da zelimo nagraditi 'kakvom losom rakijom', vec i HDZ-sinekurama. Sto bii HDZ-Hrvata, bice DF-Hrvata - ne mogu samo HDZovih 25% Hrvata uzivati blagodati budzeta, vakat da i drugi potlaceni Hrvati malo prohadzijaju. :thumbup:
Sve je to fino, ali ja ne vidim na mapi niti jednog jedinog neHDZ Hrvata koji se prikljucio DF-u zadnjih godina, a pogotovo ne sada. Jedino ako ne mislis na Miletica koji se izjasnjava kao Hrvat iz svojih osobnih pragmaticnih pobuda.
I ako im ne treba pojacanja, koliko se da vidjeti skoro svi zastupnici su ga napustili, a treba ipak ponuditi nekoga na izbornim listama stranke. Po svim pokazateljima tesko da ce igdje preci izborni prag.
Nije mi jasno sučim ti pritiš.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#33343 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

MuaDib wrote:@Roccohljup

Ne znam čemu sad karakterizacija ličnosti Željka Komšića.
Ali sve navedeno je samo jedan aspekt pokušaja diskreditacije Komšića.
Iza koje stoje ljudi za čije aspiracije Komšić nije imao sluha.

DF ima jednu notu ljudskosti, koja je sposobna prevladati sve razlike koje nastaju u političkom životu.
Iako medijski eho stvara potpuno drugačiju sliku o DF, nego što ona stvarno jeste.

Ne znam za druge, meni je DF bila draga od pocetka i dobili su moj glas 2014, inbas radi toga boli me kad vidim sta se danas desava i sta ZK radi. Stoga moja kritika na doticnog.
User avatar
seherzada_begovica
Posts: 205
Joined: 05/06/2018 13:16

#33344 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by seherzada_begovica »

Hafis wrote:
seherzada_begovica wrote:
Hafis wrote: Ovako mi svejedno, ali nešto ne vidjeh nekih jačih pojačanja u DF-u u ovo predizborno vrijeme.
Niti jedno jedino novo ime. Možda to mitraljezac Želja čuva za sami kraj kao iznenađenje....nadam se da je tako. U nas ovdje, u boljem i naprednijem dijelu BiH ta stranka je odavno rahmetile.
Jedino ako ne radi nešto ispod žita..lobira i okuplja ljude, podmićuje s kakvom lošom rakijom... i tako te općenite subverzivne djelatnosti, pošto je u stranci ostao popriličan broj umirovljenih i besposlenih drotova, a oni znaju taj posao.
Pa DF-u ni ne trebaju pojacanja onako kako to vi mislite, nekakva dodatna brendiranja, predovoljan je samo Zeljkan.

DF je stranka za obicne potlacene ljude, a stotine iljada je takvih, i svaki od tih je nase pojacanje. Npr. onih 75% ne-HDZ Hrvata, to su sve potencijalni clanovi i pojacanja DF-a, koje mi ne samo da zelimo nagraditi 'kakvom losom rakijom', vec i HDZ-sinekurama. Sto bii HDZ-Hrvata, bice DF-Hrvata - ne mogu samo HDZovih 25% Hrvata uzivati blagodati budzeta, vakat da i drugi potlaceni Hrvati malo prohadzijaju. :thumbup:
Sve je to fino, ali ja ne vidim na mapi niti jednog jedinog neHDZ Hrvata koji se prikljucio DF-u zadnjih godina, a pogotovo ne sada. Jedino ako ne mislis na Miletica koji se izjasnjava kao Hrvat iz svojih osobnih pragmaticnih pobuda.
I ako im ne treba pojacanja, koliko se da vidjeti skoro svi zastupnici su ga napustili, a treba ipak ponuditi nekoga na izbornim listama stranke. Po svim pokazateljima tesko da ce igdje preci izborni prag.
Nije mi jasno sučim ti pritiš.
Ne tribam ja ni sucim pritit, HDZ korumpirana struktura najbolje pokazuje sto im je pritnja, to je 75% ne-HDZ Hrvata. Panika je tolika da sami proaktivno djeluju i pokazuju: "ovdje smo najtanji, tu nas udarite". :lol:

OD 2006. HDZ totalitarizam je bujao, pokorili ste to malo medija sto ste imali, a onda HNS-om i sve ostale hrvatske partije. Dokusurili ste pluralizam unutar hrvatskog puka, zaveli totalitarizam, i tim dalje nastavili u smjeru potunog kolapsa Hrvata u BiH, samo da biste se odrzali na vlasti. It's HDZ koji je sirom otvorio vrata DF-u i sl. ulazak u izborno tijelo 75% Hrvata, jer nikakva druga alternativa vise ne postoji, HDZ ju je vec unistio.

Svaki totalitarizam na kraju zavrsi potpunim slomom, i u tome nema nista lose, stavise nesto najbolje sto se moze desiti u politickom prostoru, posmatrano iz pozicije naroda. :thumbup:
User avatar
notsure
Posts: 1130
Joined: 31/07/2008 19:57

#33345 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by notsure »

MuaDib wrote:Cijenjena zastupnica Maja Gasal-Vražalica, možda ima pravo, ali uvijek postoji druga strana medalje.
Ista je dobila mandat sa kompenzacijske liste, koja nije mogla proći bez aminovanja predsjednika DF.
Dakle ona je izabrana političkom voljom, a ne voljom građana. I sada kao kritikuje ono o čemu je šutila kad joj je dogovaralo.
Drugim riječima, nedosljedno.
Voljom građana je s devete pozicije na listi dobila 2500 glasova, a do izbora niko nije čuo za nju. Al' eto, nedosljedna je

DEMOKRATSKA FRONTA-ŽELJKO KOMŠIĆ
Kandidat Redni broj Broj glasova %
KOMŠIĆ ŽELJKO 1 42407 68.60
VAJZOVIĆ HANKA 2 4174 6.75
TANOVIĆ HASAN 4 3429 5.55
ALIHODŽIĆ BELMA 7 3152 5.10
MANDILOVIĆ MILAN 3 2950 4.77
HADŽIHASANOVIĆ BESIMA 5 2733 4.42
KALAMUJIĆ AFAN 6 2280 3.69
LUKIĆ BRANISLAV 8 2112 3.42
GASAL-VRAŽALICA MAJA 9 2527 4.09
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#33346 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

Evo za naseg hafizagu......da zapamti maju :D :D :D
PREKINUTA SJEDNICA

Gasal-Vražalica Lovrinoviću: Jeste li Vi u homo ili hetero odnosu s vašim predsjednikom?

Autor: S. DEGIRMENDŽIĆ

prije 19 minuta

Sjednica Predstavničkog doma Parlamenta BiH prekinuta je već na prvoj tački dnevnog reda, u okviru koje se raspravljalo o prijedlogu SDS-a da se ukinu akcize na gorivo u visini od 18 feninga po litru.

Do prekida je došlo nakon oštrog verbalnog sukoba između Maje Gasal-Vražalice, zastupnice DF-a, i Nikole Lovrinovića, predsjedavajućeg Kluba poslanika HDZ-a BiH.

Lovrinović je, nakon što je Gasal-Vražalica izrekla niz kritika na račun HDZ-a, kazao zastupnici DF-a da ona mrzi i ne poštuje političku volju hrvatskog naroda i da je osim evidentnih problema sa svojim stranačkim šefom, jedino s njim zajendičko ima to što mrzi HDZ i što je uvijek protiv te stranke.

Gasal-Vražalica je izrazila žaljenje što Mladen Bosić, predsjedavajući Doma, ne opomene Lovrinovića.

- Meni je žao što Vi nećete da opomenete kolegu. Ovo je treći put da Lovrinović iznosi lažne tvrdnje da ja mrzim nekog. On iznosi laži, ima li on neku mašinicu koliko ko koga voli ili mrzi. To je trošenje vremena, kada čovjek samo pomisli na Nikolicu Lovrinovića. Ja ne znam je li on u klimaksu, je li njemu rade hormoni, je li on zaista ima opsesiju - kazala je Gasal-Vražalica.

Nju je pokušao opomenuti i prekinuti Bosić, no ona je ustrajala u svom obraćanju.

- Krivo mi je što sam ikad digla ruku da gospođa Krišto sjedne s ove strane, jer je tada bila ta stranačka volja, da se uđe u vlast da bi se podržao neko. A, gospodine Lovrinoviću, to što ste vi opterećeni u kojem odnosu sam ja unutar svoje stranke, to je jadno i bijedno. Najpametnije bi bilo da pričate u kojem ste odnosu Vi sa svojim predsjednikom. Jeste li homo ili hetero – kazala je Gasal-Vražalica.

Nakon ovoga, Gasal-Vražalica je zatražila polusatnu pauzu, a predsjedavajući Doma Mladen Bosić predložio je da sjednica bude prekinuta i da se nastavi 26. jula.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#33347 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by MuaDib »

notsure wrote:
MuaDib wrote:Cijenjena zastupnica Maja Gasal-Vražalica, možda ima pravo, ali uvijek postoji druga strana medalje.
Ista je dobila mandat sa kompenzacijske liste, koja nije mogla proći bez aminovanja predsjednika DF.
Dakle ona je izabrana političkom voljom, a ne voljom građana. I sada kao kritikuje ono o čemu je šutila kad joj je dogovaralo.
Drugim riječima, nedosljedno.
Voljom građana je s devete pozicije na listi dobila 2500 glasova, a do izbora niko nije čuo za nju. Al' eto, nedosljedna je

DEMOKRATSKA FRONTA-ŽELJKO KOMŠIĆ
Kandidat Redni broj Broj glasova %
KOMŠIĆ ŽELJKO 1 42407 68.60
VAJZOVIĆ HANKA 2 4174 6.75
TANOVIĆ HASAN 4 3429 5.55
ALIHODŽIĆ BELMA 7 3152 5.10
MANDILOVIĆ MILAN 3 2950 4.77
HADŽIHASANOVIĆ BESIMA 5 2733 4.42
KALAMUJIĆ AFAN 6 2280 3.69
LUKIĆ BRANISLAV 8 2112 3.42
GASAL-VRAŽALICA MAJA 9 2527 4.09
Ispravka krivog navoda.
Uvažena zastupnica je u parlament ušla sa kompenzacijske liste, tako da ovi rezultati nemaju veze sa osnovom po kom je osvojila mandat.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#33348 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Roccohljup wrote:Evo za naseg hafizagu......da zapamti maju :D :D :D
PREKINUTA SJEDNICA

Gasal-Vražalica Lovrinoviću: Jeste li Vi u homo ili hetero odnosu s vašim predsjednikom?

Autor: S. DEGIRMENDŽIĆ

prije 19 minuta

Sjednica Predstavničkog doma Parlamenta BiH prekinuta je već na prvoj tački dnevnog reda, u okviru koje se raspravljalo o prijedlogu SDS-a da se ukinu akcize na gorivo u visini od 18 feninga po litru.

Do prekida je došlo nakon oštrog verbalnog sukoba između Maje Gasal-Vražalice, zastupnice DF-a, i Nikole Lovrinovića, predsjedavajućeg Kluba poslanika HDZ-a BiH.

Lovrinović je, nakon što je Gasal-Vražalica izrekla niz kritika na račun HDZ-a, kazao zastupnici DF-a da ona mrzi i ne poštuje političku volju hrvatskog naroda i da je osim evidentnih problema sa svojim stranačkim šefom, jedino s njim zajendičko ima to što mrzi HDZ i što je uvijek protiv te stranke.

Gasal-Vražalica je izrazila žaljenje što Mladen Bosić, predsjedavajući Doma, ne opomene Lovrinovića.

- Meni je žao što Vi nećete da opomenete kolegu. Ovo je treći put da Lovrinović iznosi lažne tvrdnje da ja mrzim nekog. On iznosi laži, ima li on neku mašinicu koliko ko koga voli ili mrzi. To je trošenje vremena, kada čovjek samo pomisli na Nikolicu Lovrinovića. Ja ne znam je li on u klimaksu, je li njemu rade hormoni, je li on zaista ima opsesiju - kazala je Gasal-Vražalica.

Nju je pokušao opomenuti i prekinuti Bosić, no ona je ustrajala u svom obraćanju.

- Krivo mi je što sam ikad digla ruku da gospođa Krišto sjedne s ove strane, jer je tada bila ta stranačka volja, da se uđe u vlast da bi se podržao neko. A, gospodine Lovrinoviću, to što ste vi opterećeni u kojem odnosu sam ja unutar svoje stranke, to je jadno i bijedno. Najpametnije bi bilo da pričate u kojem ste odnosu Vi sa svojim predsjednikom. Jeste li homo ili hetero – kazala je Gasal-Vražalica.

Nakon ovoga, Gasal-Vražalica je zatražila polusatnu pauzu, a predsjedavajući Doma Mladen Bosić predložio je da sjednica bude prekinuta i da se nastavi 26. jula.
Aha, to je znači to. Stvarno nisam upratio ovu žemsku, ali Izgleda ona klasična mahalska jezikuša. Žali bože u što ode jedno mjesto u parlamentu. Treb'o ju je brko malo bolje ujesti....ali jebat ga, bosanac, ne ide to njih najbolje.
Ali eto, šteta. Ode Maja na jesen u nižerazredni Vratnik, tako da vjerojatno više nećemo imati prigodu gledati je na TV.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#33349 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sabina1 »

Banksy wrote:
seherzada_begovica wrote: "Borba protiv Covica" nije nikakva propagandna spika, to je dosad najrealnija mogucnost, unistiti najslabiju kariku bh desnice, HDZ.
Sigurno. Sve do nekog novog njihovog sastanka u Širokom brijegu.
A unistice ga gotovo nepostojeci DF - vjerni koalicioni i "nezavisno-koalicioni" partner nesto jace karike bh desnice - SDA ?

:pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#33350 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

sabina1 wrote:
Banksy wrote:
seherzada_begovica wrote: "Borba protiv Covica" nije nikakva propagandna spika, to je dosad najrealnija mogucnost, unistiti najslabiju kariku bh desnice, HDZ.
Sigurno. Sve do nekog novog njihovog sastanka u Širokom brijegu.
A unistice ga gotovo nepostojeci DF - vjerni koalicioni i "nezavisno-koalicioni" partner nesto jace karike bh desnice - SDA ?

:pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula:
... i vjerni koalicioni i "nezavisno-koalicioni" partner najjace karike bh desnice - HDZ. :lol:

Image
Post Reply