Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#33226 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by spreca »

Hafis wrote:I sve bi to Želja iz birtije vodio.
Ne bi znao u zgradi po cenera iskupiti za farbanje stubišta.
Zeljko samo trpaj :lol: kme kme :mrgreen: ...skupljacete vi da mnoge stvari prefarbate :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#33227 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Vidi našeg sprečeta :) Selam gazijo.
Pa zar te nisam ostavio da mi ureduješ na onoj tamo temi dok ne navratim.
Eh, besposlen bico i krastavce suneti.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#33228 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by spreca »

Altsa wrote:
cadburry wrote:Da ovaj Komsic ima imalo obraza, osvrnuo bi na svoj 8godisnji prespavani mandat u Predsjednistvu i od stida se ne bi opet kandidovao. Umjesto toga, dao bi podrsku Falataru koji je za 3 glave obrazovaniji, kulturniji i progresivniji od njega.
Falatar? ahhha pa to je lik koji ne zna ni da li je dosao ili posao. truni o ekonomiji a dolazi iz stranke koja ema ni jednog poslanika u drzavnom parlamentu a ocito ni ne zna nadleznosti clana predsjednistva kad konstantno lupa samo o ekonomiji. a kamoli sta bi radio u predsjednistvu. osoba koja sjedi sa isljednikom iz logora. osoba za koju uopste ne znamo kako bi se ponasala u predsjednistvu i bio bi tempirana bomba koja bi donijela mnogo vise stete nego koristi za BiH. za Komsica znamo. prst u oku dodiku i ostalom nacionalistickom smecu i saradnja sa bosnjackim clanom predsjednistva u ocuvanju BiH. nista vise ni ne treba taman da DF ne uzme ni jedno poslanicko mjesto.ti ako ne vidis koja je opasnost dodik i covic u predsjednistvu onda nisi sav svoj.
:thumbup:
Falatar se sjetio BiH par mjeseci pred izbore pa doso da pomogne :lol: :lol: :lol: ...nije jedini imah ih jos...najveca njihova pomoc ce biti ako povuku svoje kandidatute.....mi jesmo cirkus drzava za to nam nisu potrebni klovnovi da bi je vodili
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#33229 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by spreca »

Hafis wrote:Vidi našeg sprečeta :) Selam gazijo.
Pa zar te nisam ostavio da mi ureduješ na onoj tamo temi dok ne navratim.
Eh, besposlen bico i krastavce suneti.
Faljen Covic Ha'vizaga....evo prodajem kmechala...javi koliko da posaljem....preporucujem po nekoliko za svakoga
User avatar
Altsa
Posts: 7357
Joined: 19/03/2004 18:31

#33230 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Altsa »

kluz franjo wrote:Interesantan logički pristup.
Znači ne znamo,...
osoba za koju uopste ne znamo kako bi se ponasala u predsjednistvu
ali ipak znamo.
bio bi tempirana bomba koja bi donijela mnogo vise stete nego koristi za BiH.
Ko ovo ne razumije, "ili je deluzivan, ili je dio Plana B".
sve ti razumijes i sve je jasno ali se pravis glup ili si vec.
kluz franjo
Posts: 6096
Joined: 26/06/2009 01:37

#33231 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

Altsa wrote:
kluz franjo wrote:Interesantan logički pristup.
Znači ne znamo,...
osoba za koju uopste ne znamo kako bi se ponasala u predsjednistvu
ali ipak znamo.
bio bi tempirana bomba koja bi donijela mnogo vise stete nego koristi za BiH.
Ko ovo ne razumije, "ili je deluzivan, ili je dio Plana B".
sve ti razumijes i sve je jasno ali se pravis glup ili si vec.
Svi danas nešto ljuti i agresivni...
Evo kolega, ne znam tačno čime sam Vas toliko uvrijedio i izazvao takvu reakciju, ali nije ni bitno.
Šta god da je, primite moje izvinjenje.
privremeni
Posts: 1522
Joined: 29/07/2003 00:00

#33232 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by privremeni »

kluz franjo wrote: Svi danas nešto ljuti i agresivni...
Evo kolega, ne znam tačno čime sam Vas toliko uvrijedio i izazvao takvu reakciju, ali nije ni bitno.
Šta god da je, primite moje izvinjenje.
:lol: :sax: :kiss:
User avatar
drug_profi
Posts: 50695
Joined: 16/07/2012 16:00

#33233 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Najbolje bi i najsvrsishodnije bilo odustati od kandidature i podrzati kandidata HDZ1990, ako se vec hoce sprijeciti Covic da ulazi u predsjednistvo.
Zeljko po meni nema sanse vise da uzme vise od 20-30K glasova. Pitanje je i sta ce Falatar uzeti, jer ni on nece oduzimati glasove HDZ-u nego Komsicu.
Njih dvojica da podrze Zeleniku i zacepe usta Covicu.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#33234 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vatrogasac »

drugi profil wrote: Njih dvojica da podrze Zeleniku i zacepe usta Covicu.
Pošto je sada skoro pa izvjesno da jedan od njih dvojice mogu samo nekim čudom ući u Predsjedništvo onda pokazati mudrost i dati šansu nešto malo boljoj varijanti Mladena Ivanića. Zelenika jeste iz HNS-a, ali ne vjerujem da će praviti abecedu planova sa Dodikom koji je već izvjestan. Samo teško će se Falatar na to nagovoriti, a Komšić još teže. Sinoć je Senad ubjeđivao Falatara da neće mnogo uraditi na ovaj način kako je krenuo, ali momak je vrlo zadrt. Moguće je čak da svojom kandidaturom za predsjednika hoće da izvuče NS iz Sarajeva. Da iskoristi kampanju da se više čuje i za tu stranku.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33235 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Malo mi je glupo da glasam za hrvatskog člana predsjedništva... ali je još gluplje pustiti hrvate da izglasaju đelata mojoj državi...pogotovo, jer time ne kršim zakon...
Možda bi CIK i šta ja znam... SIPA, OSA... nemam pojma... trebalo da zabrane kandidovanje za osobama koje se neskriveno i otvoreno zalažu za subverzivne i antidržavnu djelatnosti i razvaljivanje naše države... za mene su svi koji u BiH rade u interesu drugih država... strani špijuni, obavještajci... i treba ih protjerati iz BiH... :D
User avatar
biske
Posts: 1878
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#33236 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

još četri mjeseca do Precjedništva. :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#33237 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mO k3 »

kmirsad wrote:Malo mi je glupo da glasam za hrvatskog člana predsjedništva... ali je još gluplje pustiti hrvate da izglasaju đelata mojoj državi...pogotovo, jer time ne kršim zakon...
Možda bi CIK i šta ja znam... SIPA, OSA... nemam pojma... trebalo da zabrane kandidovanje za osobama koje se neskriveno i otvoreno zalažu za subverzivne i antidržavnu djelatnosti i razvaljivanje naše države... za mene su svi koji u BiH rade u interesu drugih država... strani špijuni, obavještajci... i treba ih protjerati iz BiH... :D
mislis protjerati u prvu domovinu???....
PA vidi posutili smo da izglasaju Covica kao znak dobre volje a on ide protiv BiH ... zato sada na izborima nema pardona izabrati nama podobnog
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33238 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

mO k3 wrote:
kmirsad wrote:Malo mi je glupo da glasam za hrvatskog člana predsjedništva... ali je još gluplje pustiti hrvate da izglasaju đelata mojoj državi...pogotovo, jer time ne kršim zakon...
Možda bi CIK i šta ja znam... SIPA, OSA... nemam pojma... trebalo da zabrane kandidovanje za osobama koje se neskriveno i otvoreno zalažu za subverzivne i antidržavnu djelatnosti i razvaljivanje naše države... za mene su svi koji u BiH rade u interesu drugih država... strani špijuni, obavještajci... i treba ih protjerati iz BiH... :D
mislis protjerati u prvu domovinu???....
PA vidi posutili smo da izglasaju Covica kao znak dobre volje a on ide protiv BiH ... zato sada na izborima nema pardona izabrati nama podobnog
Ovo što rade Čović i Dodik bi u svakoj normalnoj državi bilo proglašeno veleizdajom...
User avatar
drug_profi
Posts: 50695
Joined: 16/07/2012 16:00

#33239 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Samo se osvrnite na to šta bi sa katalonskim predsjednikom za mnogo benignije nastupe.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33240 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Tako je. I još uvijek ne može da se vrati u svoju zemlju.
clanstranke
Posts: 81
Joined: 16/07/2014 12:41

#33241 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by clanstranke »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/milan-d ... /180606102

Raspadajuća Fronta za radnike uradi više od grande SBB-a, SDP-a, SDA, HDZ-a...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33242 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Puno bolje za radnike bi bilo da je izganjao sanaciju stotina firmi koje su prethodno odveli u stečaj... ovako će morati odvojiti radnicima mrve od stečajne mase, a ostatak, umanjen za te mrve... ko i do sada.... pokrasti...
putokaz1
Posts: 12419
Joined: 31/05/2014 23:56

#33243 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

kmirsad wrote:Puno bolje za radnike bi bilo da je izganjao sanaciju stotina firmi koje su prethodno odveli u stečaj... ovako će morati odvojiti radnicima mrve od stečajne mase, a ostatak, umanjen za te mrve... ko i do sada.... pokrasti...
Najveći problem je PORESKA UPRAVA
merc123
Posts: 13
Joined: 28/05/2018 13:52

#33244 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by merc123 »

mO k3 wrote:
kmirsad wrote:Malo mi je glupo da glasam za hrvatskog člana predsjedništva... ali je još gluplje pustiti hrvate da izglasaju đelata mojoj državi...pogotovo, jer time ne kršim zakon...
Možda bi CIK i šta ja znam... SIPA, OSA... nemam pojma... trebalo da zabrane kandidovanje za osobama koje se neskriveno i otvoreno zalažu za subverzivne i antidržavnu djelatnosti i razvaljivanje naše države... za mene su svi koji u BiH rade u interesu drugih država... strani špijuni, obavještajci... i treba ih protjerati iz BiH... :D
mislis protjerati u prvu domovinu???....
PA vidi posutili smo da izglasaju Covica kao znak dobre volje a on ide protiv BiH ... zato sada na izborima nema pardona izabrati nama podobnog
i onda Covic ostaje do daljnjeg, citaj cetiri godine ,jer ustavni sud nece priznati rezultate ....bas vam je plan prejak haha
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#33245 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mO k3 »

merc123 wrote:
mO k3 wrote:
kmirsad wrote:Malo mi je glupo da glasam za hrvatskog člana predsjedništva... ali je još gluplje pustiti hrvate da izglasaju đelata mojoj državi...pogotovo, jer time ne kršim zakon...
Možda bi CIK i šta ja znam... SIPA, OSA... nemam pojma... trebalo da zabrane kandidovanje za osobama koje se neskriveno i otvoreno zalažu za subverzivne i antidržavnu djelatnosti i razvaljivanje naše države... za mene su svi koji u BiH rade u interesu drugih država... strani špijuni, obavještajci... i treba ih protjerati iz BiH... :D
mislis protjerati u prvu domovinu???....
PA vidi posutili smo da izglasaju Covica kao znak dobre volje a on ide protiv BiH ... zato sada na izborima nema pardona izabrati nama podobnog
i onda Covic ostaje do daljnjeg, citaj cetiri godine ,jer ustavni sud nece priznati rezultate ....bas vam je plan prejak haha
:mrgreen:
User avatar
Better Man
Posts: 16787
Joined: 01/10/2006 20:10

#33246 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Better Man »

Svaki građanin u FBiH ima pravo da glasa za koga želi kad je u pitanju član predsjedništva i nema tu legitimni i nelegitimni. Jedini je legitiman onaj koji osvoji najviše glasova i sva priča oko legitimnog predstavljanja se tu završava.
User avatar
malakh
Posts: 7183
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#33247 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Better Man wrote:Svaki građanin u FBiH ima pravo da glasa za koga želi kad je u pitanju član predsjedništva i nema tu legitimni i nelegitimni. Jedini je legitiman onaj koji osvoji najviše glasova i sva priča oko legitimnog predstavljanja se tu završava.
:thumbup: :thumbup:

popis stanovnista treba posluziti samo kao mjerilo o fer i poštenoj preraspodjeli pozicija od javnog interesa i tu nacionalna kvota mora biti zadovoljena i niko i ne treba biti protiv toga.

ali svaki normalan i razuman građanin naše lijepe domovine se mora boriti protiv svakog vida izborne diskriminacije, a to izmedju ostalog znači i oduzimanje osnovnog ljudskog prava svakog građanina, a to je da bude biran i da bira koga god on želi.
User avatar
notsure
Posts: 1132
Joined: 31/07/2008 19:57

#33248 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by notsure »

malakh wrote:
Better Man wrote:Svaki građanin u FBiH ima pravo da glasa za koga želi kad je u pitanju član predsjedništva i nema tu legitimni i nelegitimni. Jedini je legitiman onaj koji osvoji najviše glasova i sva priča oko legitimnog predstavljanja se tu završava.
:thumbup: :thumbup:

popis stanovnista treba posluziti samo kao mjerilo o fer i poštenoj preraspodjeli pozicija od javnog interesa i tu nacionalna kvota mora biti zadovoljena i niko i ne treba biti protiv toga.

ali svaki normalan i razuman građanin naše lijepe domovine se mora boriti protiv svakog vida izborne diskriminacije, a to izmedju ostalog znači i oduzimanje osnovnog ljudskog prava svakog građanina, a to je da bude biran i da bira koga god on želi.
Po čemu se Čovićeva smaranja o "legitimnosti" razlikuju od toga da se u izborni zakon ugradi odredba "žene glasaju samo za ženske, a muškarci za muške kandidate"?
Ili u Ameici da glasaju crnci samo za crne, bijelci za bijele, azijati za žute,...
Jedini problem bi tu bila Cvijanovićka, ne bi se znalo ko da glasa za nju/njega. U Americi da je živ, problem bi bio za koga da glasa Michael Jackson
Ustav koji nam je Holbruk nametnuo je najrasističkiji ustav na svijetu. Hitler bi bio ponosan na nas. Živimo fašizam k'o u filmu "Iron sky"

Image
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#33249 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by criticos »

Juče je bila Demokratska fronta - Željko Komšić
Danas je Koalicija - Željko Komšić
Sutra će biti na grbu i zastavi - Željko Komšić
Prekosutra će se država zvati - Željko Komšić

Image


Koji pacijent :shock:
Baš me interesira kako će izgledati logo i zastava Koalicije Željko Komšić :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55766
Joined: 15/12/2008 16:53

#33250 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Željko istjerao Reufa i Emira, oni osnovali svoju stranku, za dvije godine eto ih nazad... samo su danas svi zajedno irelevantniji nego ikad.
Post Reply