Demokratska fronta Željko Komšić

kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#33176 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

Banksy wrote:Glede & unatoč... :D



Komšić, Suljagić i Bajrović su iza, aplaudiraju.
Banksy, Banksy...
I ti si tamo aplaudirala?
Dakle i ti si sa Emirom bila jedan od autora koalicionog zagrljaja sa HSP-om?

Ma dobro, mladost - ludost. Danas se sigurno time ne dičiš.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#33177 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Capsicum wrote:
Ne znam, ja imam intoleranciju na fašiste i njihove apologete, pogotovo kad mi svoj fašizam reklamiraju kao "europske vrijednosti".
koalicioni partner :lol: :lol:

Image


Kako ste tad počeli političku prostituciju s ustašama, kobasičarima, Abdićevcima, Dragančetom, svim nacionalistima i desničarima, s kim se stiglo, ne prestajete do danas,
vidim, sad opslužujtete Izetbegoviće, jeste li se bar dobro namirili? :mrgreen:
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#33178 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Capsicum »

Izgleda lego regres, a? Oslobodili šefa pa vas počastio. Neka, ako... :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#33179 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

kluz franjo wrote: Banksy, Banksy...
I ti si tamo aplaudirala?
Dakle i ti si sa Emirom bila jedan od autora koalicionog zagrljaja sa HSP-om?

Ma dobro, mladost - ludost. Danas se sigurno time ne dičiš.
:mrgreen:

Ne apaludiram SDP-u od 200....5, 6, 7. Ovo iznad su dani kad smo osvijestili nosaru :D drugima je trebala još godina, dvije.
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#33180 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

Banksy wrote:
kluz franjo wrote: Banksy, Banksy...
I ti si tamo aplaudirala?
Dakle i ti si sa Emirom bila jedan od autora koalicionog zagrljaja sa HSP-om?

Ma dobro, mladost - ludost. Danas se sigurno time ne dičiš.
:mrgreen:

Ne apaludiram SDP-u od 200....5, 6, 7. Ovo iznad su dani kad smo osvijestili nosaru :D drugima je trebala još godina, dvije.
Ma normalno.
I uostalom, svakome se može desiti pogrešna procjena. Napravio sam grešku, izvukao pouku i izvinuo se.
Samo se budale ponose svojim greškama.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33181 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Banksy... zašto mnogi ovdje, malo, malo pa sugerišu da si SBB-ova uzdanica... Ima li istine u tome...
Iz tvojih komentara ja ne mogu to zaključiti... il sam glup...
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#33182 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

Mnogi?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33183 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

kluz franjo wrote:Mnogi?
Pa dobro ne baš mnogi, par...otelo mi se...... ali i sa tih par, kad je u pitanju Banksy... i to mi se učini... mnogo... ili previše...
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#33184 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kox »

Za kolegu kluza me cudi da uopste pita, on je prilicno temeljit forumas i nije od juce na forumu. Banksyni postovi su obicno odlicno mjerilo sa kim je Fahro u tom momentu dobar, i vjerujte da sam se ozbiljno zabrinuo što na temi o NS nema poznatih Banksynih 'bando, propalice itd.' postova kao i Cortovih doskočica (iako je Corto druga ekipa u odnosu na Banksy ali im se interesi povremeno poklope). Na sljedećim izborima ću vjerovatno glasati za NS pa ne bih nekih neugodnih iznenadjenja, a ovo je , kao sto rekoh, dobar pokazatelj trenutnih odnosa.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#33185 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

DF i GS potpisali koalicioni sporazum: Želimo spriječiti snage koje svoje političko djelovanje baziraju na mržnji i podjelama
Autor: A. Č.
prije 18 minuta

Demokratska fronta i Građanski savez danas su u Sarajevu potpisali koalicioni sporazum za opće izbore 2018.

Sporazum su potpisali predsjednici stranaka Željko Komšić i Nihad Čolpa, a službeni naziv je "Demokratska fronta - Građanski savez".
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#33186 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kluz franjo »

kox wrote:Za kolegu kluza me cudi da uopste pita, on je prilicno temeljit forumas i nije od juce na forumu. Banksyni postovi su obicno odlicno mjerilo sa kim je Fahro u tom momentu dobar, i vjerujte da sam se ozbiljno zabrinuo što na temi o NS nema poznatih Banksynih 'bando, propalice itd.' postova kao i Cortovih doskočica (iako je Corto druga ekipa u odnosu na Banksy ali im se interesi povremeno poklope). Na sljedećim izborima ću vjerovatno glasati za NS pa ne bih nekih neugodnih iznenadjenja, a ovo je , kao sto rekoh, dobar pokazatelj trenutnih odnosa.
Pošto sam spomenut, čisto da prokomentarišem.
Kolegica Banksy je po mom mišljenju uvijek imala ovaj isti pristup. Malo žestok, pristrasan i navijački kad podržava neku ideju ili opciju, a još žešći i vatreniji kritičar ako se ta ideja izvitoperi u suprotno. Češće se ne slažemo u potpunosti, nego što se slažemo.
Ali nikada, baš NIKADA, nisam stekao utisak da je "plaćeni telal", čime ju je se u ovom konkretnom slučaju pokušalo pljunuti.
Pozdrav
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33187 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Roccohljup wrote:
DF i GS potpisali koalicioni sporazum: Želimo spriječiti snage koje svoje političko djelovanje baziraju na mržnji i podjelama
Autor: A. Č.
prije 18 minuta

Demokratska fronta i Građanski savez danas su u Sarajevu potpisali koalicioni sporazum za opće izbore 2018.

Sporazum su potpisali predsjednici stranaka Željko Komšić i Nihad Čolpa, a službeni naziv je "Demokratska fronta - Građanski savez".
Joooooooj... još kad im se Dino pridruži...zvat će se Demokradska Pravda... za Građane i Narod...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33188 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

kluz franjo wrote:
kox wrote:Za kolegu kluza me cudi da uopste pita, on je prilicno temeljit forumas i nije od juce na forumu. Banksyni postovi su obicno odlicno mjerilo sa kim je Fahro u tom momentu dobar, i vjerujte da sam se ozbiljno zabrinuo što na temi o NS nema poznatih Banksynih 'bando, propalice itd.' postova kao i Cortovih doskočica (iako je Corto druga ekipa u odnosu na Banksy ali im se interesi povremeno poklope). Na sljedećim izborima ću vjerovatno glasati za NS pa ne bih nekih neugodnih iznenadjenja, a ovo je , kao sto rekoh, dobar pokazatelj trenutnih odnosa.
Pošto sam spomenut, čisto da prokomentarišem.
Kolegica Banksy je po mom mišljenju uvijek imala ovaj isti pristup. Malo žestok, pristrasan i navijački kad podržava neku ideju ili opciju, a još žešći i vatreniji kritičar ako se ta ideja izvitoperi u suprotno. Češće se ne slažemo u potpunosti, nego što se slažemo.
Ali nikada, baš NIKADA, nisam stekao utisak da je "plaćeni telal", čime ju je se u ovom konkretnom slučaju pokušalo pljunuti.
Pozdrav
Takav sam dojam i sam stekao... mislim da nije tip koji zna prešutiti,.. i da je pravedna i iskrena ... čak i kad griješi... jedna od onih koju izbace iz stranke 15 dana nakon prijema... jer otvoreno progovori o Predsjednikovim lopovlucima...
Podsječa me na mene.., izbacili me iz SKJ... petnaest dana nakon prijema i proslave, jer sam na prvom sastankuOOSKJ firme... tražio odgovornost direktora... zbog silnih popijenih boca i boca viskija i desetna Karađorđevih šnicli... sve na reprezentaciju... :-D
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#33189 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kox »

kluz franjo wrote:
kox wrote:Za kolegu kluza me cudi da uopste pita, on je prilicno temeljit forumas i nije od juce na forumu. Banksyni postovi su obicno odlicno mjerilo sa kim je Fahro u tom momentu dobar, i vjerujte da sam se ozbiljno zabrinuo što na temi o NS nema poznatih Banksynih 'bando, propalice itd.' postova kao i Cortovih doskočica (iako je Corto druga ekipa u odnosu na Banksy ali im se interesi povremeno poklope). Na sljedećim izborima ću vjerovatno glasati za NS pa ne bih nekih neugodnih iznenadjenja, a ovo je , kao sto rekoh, dobar pokazatelj trenutnih odnosa.
Pošto sam spomenut, čisto da prokomentarišem.
Kolegica Banksy je po mom mišljenju uvijek imala ovaj isti pristup. Malo žestok, pristrasan i navijački kad podržava neku ideju ili opciju, a još žešći i vatreniji kritičar ako se ta ideja izvitoperi u suprotno. Češće se ne slažemo u potpunosti, nego što se slažemo.
Ali nikada, baš NIKADA, nisam stekao utisak da je "plaćeni telal", čime ju je se u ovom konkretnom slučaju pokušalo pljunuti.
Pozdrav
Kao što rekoh, koliko se sjećam sa teme o NS temeljit si forumaš. Pogledaj historiju postova, uporedi datume i dešavanja kako na ovoj temi tako i drugim i sve će ti se samo kazati. Plaćanje nisam spomenuo, nemam pojma ko je o tome govorio ni da li uopšte neko pridaje toliko značaja Klixovom forumu da bi plaćao forumanje.
Lijep pozdrav,
User avatar
muha_sa
Posts: 128604
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#33190 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by muha_sa »

kmirsad wrote:Banksy... zašto mnogi ovdje, malo, malo pa sugerišu da si SBB-ova uzdanica... Ima li istine u tome...
Iz tvojih komentara ja ne mogu to zaključiti... il sam glup...
Banksy je ASDA :lol: :lol:

Banksy duso, znas da se zezam--halali :kiss: :kiss: :kiss:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#33191 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Banksy je ASDA :lol: :lol:
Dobro je i to,nek samo nije SDA....
Pravi Valter
Posts: 353
Joined: 22/12/2011 09:38
Contact:

#33192 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pravi Valter »

kmirsad wrote:
kluz franjo wrote:
kox wrote:Za kolegu kluza me cudi da uopste pita, on je prilicno temeljit forumas i nije od juce na forumu. Banksyni postovi su obicno odlicno mjerilo sa kim je Fahro u tom momentu dobar, i vjerujte da sam se ozbiljno zabrinuo što na temi o NS nema poznatih Banksynih 'bando, propalice itd.' postova kao i Cortovih doskočica (iako je Corto druga ekipa u odnosu na Banksy ali im se interesi povremeno poklope). Na sljedećim izborima ću vjerovatno glasati za NS pa ne bih nekih neugodnih iznenadjenja, a ovo je , kao sto rekoh, dobar pokazatelj trenutnih odnosa.
Pošto sam spomenut, čisto da prokomentarišem.
Kolegica Banksy je po mom mišljenju uvijek imala ovaj isti pristup. Malo žestok, pristrasan i navijački kad podržava neku ideju ili opciju, a još žešći i vatreniji kritičar ako se ta ideja izvitoperi u suprotno. Češće se ne slažemo u potpunosti, nego što se slažemo.
Ali nikada, baš NIKADA, nisam stekao utisak da je "plaćeni telal", čime ju je se u ovom konkretnom slučaju pokušalo pljunuti.
Pozdrav
Takav sam dojam i sam stekao... mislim da nije tip koji zna prešutiti,.. i da je pravedna i iskrena ... čak i kad griješi... jedna od onih koju izbace iz stranke 15 dana nakon prijema... jer otvoreno progovori o Predsjednikovim lopovlucima...
Podsječa me na mene.., izbacili me iz SKJ... petnaest dana nakon prijema i proslave, jer sam na prvom sastankuOOSKJ firme... tražio odgovornost direktora... zbog silnih popijenih boca i boca viskija i desetna Karađorđevih šnicli... sve na reprezentaciju... :-D
A sve to bez Kmirse! E, ne mere! Nek si ga zvao na odgovornost
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33193 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Pravi Valter wrote:
kmirsad wrote:
kluz franjo wrote: Pošto sam spomenut, čisto da prokomentarišem.
Kolegica Banksy je po mom mišljenju uvijek imala ovaj isti pristup. Malo žestok, pristrasan i navijački kad podržava neku ideju ili opciju, a još žešći i vatreniji kritičar ako se ta ideja izvitoperi u suprotno. Češće se ne slažemo u potpunosti, nego što se slažemo.
Ali nikada, baš NIKADA, nisam stekao utisak da je "plaćeni telal", čime ju je se u ovom konkretnom slučaju pokušalo pljunuti.
Pozdrav
Takav sam dojam i sam stekao... mislim da nije tip koji zna prešutiti,.. i da je pravedna i iskrena ... čak i kad griješi... jedna od onih koju izbace iz stranke 15 dana nakon prijema... jer otvoreno progovori o Predsjednikovim lopovlucima...
Podsječa me na mene.., izbacili me iz SKJ... petnaest dana nakon prijema i proslave, jer sam na prvom sastankuOOSKJ firme... tražio odgovornost direktora... zbog silnih popijenih boca i boca viskija i desetna Karađorđevih šnicli... sve na reprezentaciju... :-D
A sve to bez Kmirse! E, ne mere! Nek si ga zvao na odgovornost
A šta misliš što sam, ozbiljne su to stvari... ne može to tako-... meze, piju... kmirsu niko ne zove... :lol: :lol: :lol: i ovi sad će me brzo izbaciti... :lol:
Pa majku mu... pisac... gdje si ti... živ. zdrav. prav... :? :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33194 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

muha_sa wrote:
kmirsad wrote:Banksy... zašto mnogi ovdje, malo, malo pa sugerišu da si SBB-ova uzdanica... Ima li istine u tome...
Iz tvojih komentara ja ne mogu to zaključiti... il sam glup...
Banksy je ASDA :lol: :lol:

Banksy duso, znas da se zezam--halali :kiss: :kiss: :kiss:
Ma šta ima veze gdje je... svakako će je za 15 dana izbacit... :lol: :lol: :lol:
Pravi Valter
Posts: 353
Joined: 22/12/2011 09:38
Contact:

#33195 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pravi Valter »

kmirsad wrote: A šta misliš što sam, ozbiljne su to stvari... ne može to tako-... meze, piju... kmirsu niko ne zove... :lol: :lol: :lol: i ovi sad će me brzo izbaciti... :lol:
Pa majku mu... pisac... gdje si ti... živ. zdrav. prav... :? :lol:
Evo malo navratio da protabirim po forumu, nisam baš čest, pa naletih na ovu tvoju ekspresiju žala za wiskijima koji otekoše mimo tebe. Stvarno su te komunjare bili stoka. Nek su nas vala oslobodili. Pa jel?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33196 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Pravi Valter wrote:
kmirsad wrote: A šta misliš što sam, ozbiljne su to stvari... ne može to tako-... meze, piju... kmirsu niko ne zove... :lol: :lol: :lol: i ovi sad će me brzo izbaciti... :lol:
Pa majku mu... pisac... gdje si ti... živ. zdrav. prav... :? :lol:
Evo malo navratio da protabirim po forumu, nisam baš čest, pa naletih na ovu tvoju ekspresiju žala za wiskijima koji otekoše mimo tebe. Stvarno su te komunjare bili stoka. Nek su nas vala oslobodili. Pa jel?
Nikad ja to neču prežaliti... još tad mogo... :lol: :lol: :lol:
Pravi Valter
Posts: 353
Joined: 22/12/2011 09:38
Contact:

#33197 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pravi Valter »

kmirsad wrote:
Pravi Valter wrote:
kmirsad wrote: A šta misliš što sam, ozbiljne su to stvari... ne može to tako-... meze, piju... kmirsu niko ne zove... :lol: :lol: :lol: i ovi sad će me brzo izbaciti... :lol:
Pa majku mu... pisac... gdje si ti... živ. zdrav. prav... :? :lol:
Evo malo navratio da protabirim po forumu, nisam baš čest, pa naletih na ovu tvoju ekspresiju žala za wiskijima koji otekoše mimo tebe. Stvarno su te komunjare bili stoka. Nek su nas vala oslobodili. Pa jel?
Nikad ja to neču prežaliti... još tad mogo... :lol: :lol: :lol:
Zato nam se Muha dobro uklopio u novi sistem. On tek sad može. Valjda mu nije išlo ranije, ko će ga znati :lol: :lol:
A jel' se ovo što nas dva radimo zove spamanje?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#33198 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kmirsad »

Pravi Valter wrote:
kmirsad wrote:
Pravi Valter wrote: Evo malo navratio da protabirim po forumu, nisam baš čest, pa naletih na ovu tvoju ekspresiju žala za wiskijima koji otekoše mimo tebe. Stvarno su te komunjare bili stoka. Nek su nas vala oslobodili. Pa jel?
Nikad ja to neču prežaliti... još tad mogo... :lol: :lol: :lol:
Zato nam se Muha dobro uklopio u novi sistem. On tek sad može. Valjda mu nije išlo ranije, ko će ga znati :lol: :lol:
A jel' se ovo što nas dva radimo zove spamanje?
:lol: :lol: :lol: Nemam pojma... valjda vi stari forumaši znate... pitaj muhu, on sve zna... :lol:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#33199 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

mir mir mir.....ŽK nije kriv :)

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/821 ... go_df.html

"Žao mi je što još neke stranke danas nisu ovdje, a pripadaju i ovom korpusu stranaka, ljevice, mislim na SDP, na Našu stranku - da me ne shvatite pogrešno, te ih pozivam da još jednom razmisle. Još ima vremena, možemo osmisliti vrstu zajedničkog nastupa. Neprirodno je da su SDP-u bliži SNSD, HDZ, SDA...stoga ih još jednom pozivam da razmisle, da zajedno osmislimo ovu priču", kazao je lider DF-a Željko Komšić.
Odgovarajući na pitanje zbog čega nije došlo do većeg ujedinjenja, prvo je rekao: "Znate, ima ona pjesma, nije važno ko je kriv", a onda nastavio: "Nadam se da ćemo razgovarati, nije bilo nikakvih uslova. SDP nam je poslao prije dva mjeseca jedan koalicioni sporazum, mi smo ga usvojili na sjednici Predsjedništva, ali do danas nismo dobili odgovor od njih."


"Ali, ostajemo u toj priči oko evropskog bloka, jer mislimo da je šteta praviti taj razdor političkih stranaka i unositi konfuziju i nezadovoljstvo među birače. Ljudi iz SDP-a su nas odabrali za metu. Zašto su to uradili, ne znamo, ali imamo neke pretpostavke...no, opet, zbog veće ideje, spremni smo da opet razgovaramo s njima. Imamo vremena, ali da li će oni pristati, to je do njih. Od 2015, otkako smo izašli iz koalicije, mi bijemo tu bitku prigovaranja vlasti", rekao je.
"Ponavljam, nama SDP nije protivnik. Zašto smo mi njima protivnik, to ne znam...Moj utisak o GS-u? U ovom razdoru političkom - vjerujem da bi GS i sam s ljudima koji imaju u nekim dijelovima napravio uspjeh. Ne kao SDA, koja ima takve resurse i aparat, ne samo stranački.



Hoće li DF preživjeti? - ne znam, ako ne preživi, nije zaslužio, ali znam da je ideja dobra i da je ideja čista. Da DF-a ima, ima. Prije nekoliko godina samo je SDA pričala kako se raspadamo, sad to radi SDP. Ali, vjerujem da ćemo preživjeti, ne zato što smo najpametniji, već stoga što smo čestiti prema ovoj zemlji i njenim ljudima. Ljudi napuštaju stranke, to se uvijek dešava. Naglašavam, ideja je bitna", naglasio je.


O kandidaturi Bećirevića, Komšić je kazao "neka mu je sa srećom, volio bih da pobijedi".
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#33200 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Volim i ja vas :kiss: :)



Reče Komšić koji je, jula 2014. u Širokom brijegu, ljevicu prodao Čoviću i Bakiru.

... jesen, biro, dobardan dobardan, vi ste, Željko Komšić... :)
Post Reply