Demokratska fronta Željko Komšić

User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50431
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#48351 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Bloo »

Hank Paldum wrote: 16/04/2021 08:13
Bloo wrote: 16/04/2021 06:35 A koji je pozdrav za hrvatske vojnike i srpske vojnike u Armiji BiH? Od strane generala svih etnija?
Pa sam je pokojni Divjak dao odgovor
"Pozdravljao sam pozdrav domovini a onda iza mene čovjek iz štaba naziva selam" i za svakog je bilo mjesta.
Ja ne bih imao ništa protiv da su u ARBiH postojale srpske, hrvatske, pravoslavne ili katoličke jedinice koje su se pozdravljale tradicionalnm pozdravima jer bi to bila ona ARBiH za onu RBiH koju su svi sanjali, mutli kult jer je baš to definicija.
Ali vidjelo se po komentarima onih koji su 1% na Popisu iz 2013. godine da je njihova definicija multi-kulti države da se svako odrekne svog entiteta, na taj način kako zamišljaju oni to nije ni multi-kulti država ni multi-kulti armija.
I sad krivi Bošnjaci što u ARBiH nije bilo dovoljno Srba i Hrvata da onako odjekuju njihovi pozdravi i što bi izgledalo slično onom videu od Bregovića u podne kada se čuju ezan i crkvena zvona u isto vrijeme?
I nisu islamizaciju napravili ni Alija ni Delić ni neki mudžahedin nego su upravo četnici i ustaše sa rušenjem džamija, parolama o Turcima i što je veliki dio nebošnjačkih (tada zvanog nemuslimanskih) naroda se pridružio agresoru iz Srbije i Hrvatske umjesto da brane svoju državu od agresije koji su probudili inat kod Bošnjaka.

MarlboroGold wrote: 16/04/2021 07:05 Pretpostavljam da je tad u Armiji BiH bilo kao i danas kad ljudi selamaju i slicno po defaultu, a veze nemaju koje je vjeroispovijesti druga strana. Mogu biti i ateisti i agnostici, ali boli njih briga za takvima svakako.
Misliš kao u Bayernu gdje je pozdrav gdje god dođes Grüss Gott ili u Americi kada se političari i javne ličnosti obraćaju Amerikancima sa God bless America?
Ustvari Popis 2013. je pokazao da se skoro svi Bošnjaci osjećaju bar kao liberalni muslimani gdje mnogima vjera počinje i završava sa pozdravon i džamiju vide iznutra samo za vrijeme Bajrama tako da sumnjam da su mnogim Bosnjacima u ARBiH smetali takvi pozdravi.

Neće ustvari ni ateisti i agnostiku smetati selam jer kao prvo ih niko ne tjera da uzvrate selam a drugo znaju da je taj pozdrav dobronamjeran.
To je isto kao sa ateistima na internetu, imaju oni ljudi koji su korektni koji ne vjeruju u Boga i ne ulaze na vjerske teme jer ih ta tema više ne zanima u životu a imaš i one pokvarene što troluju teme "Hahaha pa taj vaš bog nepostoji, jeste budale", takvma u pravom životu jedino i smetaju vjerski pozdravi.
Opet mi nisi odgovorio. Koji je pozdrav koji bi bio upucen? Za katolike i za pravoslavce? A za ateiste?

Podzrav domovini nije namijenjen njima.

Armija BiH je armija jedne sekularne države. Vojnici u Armiji su građani sekularne BiH. I ti pricas o multireligijskoj armiji, a ne multikulti. Ti namjerno brkas religijski identitet, etniju, naciju, narode, gradane, drzavljanstva, ali navikli smo to od tebe. "Multikulti" armija je armija građana miješanih backgrounda, izmijesnaih kao i ova drzava u jednoj armiji. Vidim da se nacionalistiki mokri snovi o odvojenim torovima reflektuju i na tvoje razmisljanje, ali no surprise.

Druga stvar, Armija jedne sekularne drzave se pozdravlja sluzbenim jezikom te drzave.

Trece. Mahanje iz Freistaat Bayern i do sada me niko nije pozdravio sa Gruss Gott.
Cetvrto, God bless America ima svoju historiju i ne koristi se oduvijek. :)

Meni kao ateisti ne smeta selam u privatnom zivotu, uzvratim odgovarajucim pozdravom. Tako i za sve ostale pozdrave i cestitanja sa religijskom pozadinom. U privatnom zivotu je to stvar "multikulti". U sekularnim institucijama koje su drzavne, entitetske itd... njima tu nije mjesto.

I nastavi sebe uvjeravati da naš dobri Alija nije imao svoje prste u islamizaciji svega mogućeg.
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#48352 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Agresivna religija provocira moj agresivni ateizam.
Drzi vjeru za sebe, drzim i ja svoj ateizam i lijepo zivimo zajedno.
User avatar
BHCluster
Posts: 23397
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48353 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Jos kad se uzme u obzir uslovi u kojima je formirana i organizovana Armija Republike Bosne i Hervcegovine jedino sto me cudi je kako jos jedan korpus nije formiran za dejstva u svemiru?
Novak20
Posts: 13956
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48354 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Za.eban ovaj formalni predstavnik hrvatskog naroda u BiH. Blamira Hrvate koje k'o fol predstavlja pred predstavnicima MZ kada god mu se ukaže prilika glumeći uvrijeđenu mladu za dobre pare.

Sve pohvale Šefiku, drugom bošnjačkom članu Predsjedništva. On sve provokacije mirno sasluša i otrpi kao pravi političar i izdrži do kraja.

https://avaz.ba/vijesti/bih/647713/clan ... o-razgovor
ONLINE SASTANAK

Članovi Predsjedništva BiH s Boreljom o non paperu i vakcinama, Komšić se naljutio i napustio razgovor
Ovakav stav izazvao je reakciju druga dva člana Predsjedništva, a Željko Komšić je napustio sastanak nakon moje tvrdnje da je nezgodno da Predsjedništvo bude to koje će voditi te progovore jer imamo Komšića koga ostali predstavnici hrvatskog naroda ne smatraju legitimnim - rekao je Dodik.
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#48355 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dzumandzic1 »

kritikos wrote: 16/04/2021 09:43 Image

Drevni Avaz / 20.06.2053.

89 godisnji Zeljko Komsic se kandidovao za cetvoroclanog clana predsjednistva BiH.

Vrijeme je da BiH izvucemo iz ratnih 90tih proslog stoljeca. Nema komadanja Bosne! Ja sam posljednji zlatni ljiljan koji hoda zemljom.

Jedva cekam ovaj trenutak 🤣🤣🤣🤣
Hakiz
Posts: 40488
Joined: 30/07/2015 20:01

#48356 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hakiz »

Hank Paldum wrote: 16/04/2021 08:13
Bloo wrote: 16/04/2021 06:35 A koji je pozdrav za hrvatske vojnike i srpske vojnike u Armiji BiH? Od strane generala svih etnija?
Pa sam je pokojni Divjak dao odgovor
"Pozdravljao sam pozdrav domovini a onda iza mene čovjek iz štaba naziva selam" i za svakog je bilo mjesta.
Žuč, zima 92/93, oko 4 ujutro, Šehović obilazi da podigne moral, nas trojica u rovu. Odvaja Šehović nas dvojicu i kaže za trećeg "Ne vjerujte mu, nije naš". Mislio je na to da nije musliman.

Prvi poginuli, prvi koji je donio pušku u "jednicu", to jeste više grupu raje koji smo se organizovali i prije nego što je nastala armija, bio je Srbin. Došao, donio kalašnjikov sa okvirovima i mecima, rekao "Ovo mi dali iz SDS-a, evo, ja hoću da vam se pridružim". I prvo od raje poginuo, na Hrasnom brdu 1992.

A onaj mi nekoliko mjeseci kasnije govori usred noći na -20 da ne vjerujem čovjeku koji mi čuva leđa. I ja njemu.

Toliko je bilo mjesta za sve.
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#48357 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Vojinović? Momak i po.
User avatar
malakh
Posts: 7163
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#48358 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/gasi-li ... /210428142

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mislim da se ne mogu skupiti za mjesnog odbora, a ono bi neku novu stranku, neku novu prevaru.

nema ih u javnosti par dana, potrbušili se i smislili prevaru.
Novak20
Posts: 13956
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48359 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

malakh wrote: 28/04/2021 22:18 https://www.klix.ba/vijesti/bih/gasi-li ... /210428142

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mislim da se ne mogu skupiti za mjesnog odbora, a ono bi neku novu stranku, neku novu prevaru.

nema ih u javnosti par dana, potrbušili se i smislili prevaru.
Ti si ono bio za forsiranje Komšića i gašenje DF koji mu je postao balast ???

Eto, ostvarilo ti se.
Novak20
Posts: 13956
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48360 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Palmer u odgovoru ne spomenu Komšića. Valjda mu je toliko bitan za rješenje problema u BiH. :D

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... ovina.html
Šta znače “ograničene ustavne reforme”? Član Predsjedništva BiH Željko Komšić kaže da SAD i EU preferišu rješenje na kojem insistira Dragan Čović i HDZ?

Palmer: Ne bih ja to tako opisao. Ja bih naš pristup opisao više kao principijelan. Mi smatramo da rješenje treba BiH dovesti bliže Evropi, a ne dalje. To znači da se rješava pitanje “Sejdić-Finci” i drugih presuda. Mislim da će sporazum u konačnici tražiti podršku Čovića, kao i SDA i SNSD-a. Bez takve široke saglasnosti nije moguće ići naprijed. Mislimo da se takva saglasnost može postići. Oni se mogu osloniti na podršku i parnerstvo SAD-a.
User avatar
malakh
Posts: 7163
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#48361 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Novak20 wrote: 28/04/2021 22:37
malakh wrote: 28/04/2021 22:18 https://www.klix.ba/vijesti/bih/gasi-li ... /210428142

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mislim da se ne mogu skupiti za mjesnog odbora, a ono bi neku novu stranku, neku novu prevaru.

nema ih u javnosti par dana, potrbušili se i smislili prevaru.
Ti si ono bio za forsiranje Komšića i gašenje DF koji mu je postao balast ???

Eto, ostvarilo ti se.
i sada sam za komsica, ako je kontra njega covic. nisam ja covjek koji lako mijenja misljenje.

nekako mi drago vidjeti kako pjenite i izmisljate neke vratolomije.
Novak20
Posts: 13956
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48362 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

malakh wrote: 28/04/2021 22:57
Novak20 wrote: 28/04/2021 22:37
malakh wrote: 28/04/2021 22:18 https://www.klix.ba/vijesti/bih/gasi-li ... /210428142

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mislim da se ne mogu skupiti za mjesnog odbora, a ono bi neku novu stranku, neku novu prevaru.

nema ih u javnosti par dana, potrbušili se i smislili prevaru.
Ti si ono bio za forsiranje Komšića i gašenje DF koji mu je postao balast ???

Eto, ostvarilo ti se.
i sada sam za komsica, ako je kontra njega covic. nisam ja covjek koji lako mijenja misljenje.

nekako mi drago vidjeti kako pjenite i izmisljate neke vratolomije.
Tko pjeni ? Ja ? Ni slučajno.

I meni je drago vidjeti da se bošnjačka politika ogolila do srži u izmišljanju vratolomija nakon potrošenih političkih kredita.

Koliko će koristi imati od toga, vrijeme će pokazati.
User avatar
malakh
Posts: 7163
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#48363 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Novak20 wrote: 28/04/2021 23:02
malakh wrote: 28/04/2021 22:57
Novak20 wrote: 28/04/2021 22:37

Ti si ono bio za forsiranje Komšića i gašenje DF koji mu je postao balast ???

Eto, ostvarilo ti se.
i sada sam za komsica, ako je kontra njega covic. nisam ja covjek koji lako mijenja misljenje.

nekako mi drago vidjeti kako pjenite i izmisljate neke vratolomije.
Tko pjeni ? Ja ? Ni slučajno.

I meni je drago vidjeti da se bošnjačka politika ogolila do srži u izmišljanju vratolomija nakon potrošenih političkih kredita.

Koliko će koristi imati od toga, vrijeme će pokazati.
zasto citam sovinisticke obrise u ovom postu?
Novak20
Posts: 13956
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48364 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

malakh wrote: 28/04/2021 23:45
Novak20 wrote: 28/04/2021 23:02
malakh wrote: 28/04/2021 22:57

i sada sam za komsica, ako je kontra njega covic. nisam ja covjek koji lako mijenja misljenje.

nekako mi drago vidjeti kako pjenite i izmisljate neke vratolomije.
Tko pjeni ? Ja ? Ni slučajno.

I meni je drago vidjeti da se bošnjačka politika ogolila do srži u izmišljanju vratolomija nakon potrošenih političkih kredita.

Koliko će koristi imati od toga, vrijeme će pokazati.
zasto citam sovinisticke obrise u ovom postu?
:lol:

Znaš li ti što je uopće šovinizam ?
User avatar
malakh
Posts: 7163
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#48365 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Novak20 wrote: 28/04/2021 23:51
malakh wrote: 28/04/2021 23:45
Novak20 wrote: 28/04/2021 23:02

Tko pjeni ? Ja ? Ni slučajno.

I meni je drago vidjeti da se bošnjačka politika ogolila do srži u izmišljanju vratolomija nakon potrošenih političkih kredita.

Koliko će koristi imati od toga, vrijeme će pokazati.
zasto citam sovinisticke obrise u ovom postu?
:lol:

Znaš li ti što je uopće šovinizam ?
ono sto svakodnevno prezentirate na hb forumu i pokusavate preslikati ovdje, pod plastom kvaziliberala i kvaziljevicara.
Škobo Habu
Posts: 9020
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#48366 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 16/04/2021 00:33
Ne bih da brojim krvna zrnca i da gledam kako se ko zove ali zar ti za ovakvu tvrdnju nije kontradiktorno kada pričaš o nekome ko se zove Željko? :D
A to da je Armija RBiH prestala da postoji daje samo dodatne argumente onima kao npr. novinarčićima sa Poskok portala što pišu "tzv. Armija BiH" tako da takve komentare treba namjerno ignorisati pa neka su i od Divjaka lično.
Jovan Divjak ili bilo koji drugi nikada nije bio u nezgodnoj situaciji da je morao pozdraviti "muslimanskim pozdravima", uživao je poštovanje od vojnika i naroda baš kao i svaki drugi a selam je bio od bošnjačkih generala prema bošnjačkim vojnicima. Ako je ARBiH bila multi-kulti vojska onda je i veliki broj Bošnjaka muslimanske vjeroispovjesti dio takve.
Uostalom dok četnik vrši genocid nad Bošnjacima, ruši džamije i zove ih Turcima i balijama šta je trebala druga strana? Glumiti Jugoslovene?
Ako je SDA spala na to da su im takvi poput tebe zadnji bastion zdravog razuma, onda su pali na najniže grane od svog osnivanja. Zapravo,tako je sa cjelokupnom intelektualnom garniturom koja brani političku ostavštinu SDA - nikad gora, nikad jadnija.

Kao prvo, Divjak i Željko Komšić ne mogu nikada rame uz rame, makar ovaj potonji bio odlikovan sa hiljadu zlatnih ljiljna. Razlog tome jeste što je Divjak, za razliku od Komšića, neko ko je vratio Aliji generalski čin iz prkosa i ponosa, jer nije htio da bude dio jedne vojne nomenklature koja je odlikovana po nečijem ličnom nahođenju. Divjak nikad nije bio konformista tipa Komšića da ga se kupi političkim ili neki drugim uticajem na način koji je Komšić kupljen od strane Izetbegovića. General Divjak je izabrao svasvim drugačiji način djelovanja i transformacije BH društva u nešto bolje, a to je obrazovanje.

Tvrdnja da Divjak nije bio nikada u nezgodnoj situaciji jeste najobičniji demagoški spin SDA ideologa? Ko mu je ranio sina 1992. godine?

Je l' Alija više vjerovao jednom Dajdži - kojaga je stavio kao zapovjednika OG Igman '92. godine ili Jovanu Divjaku? Je l' Alijini jalijaši tog istog Divjaka hapse u Buturovoić Polju i drže ga u zatvoru sve dok nije Presjedništvo reagovalo da se oslobodi?

Tebi, naravno, kao provjerenom lobotomiziranom SDA pitomcu sigurno nije poznato da su u maju 1992. godine tadašnji Titovi generali poput Džemila Šarca, Mirka Vranića i drugih uputili dopis Aliji da mu se stavljaju na raspolaganje sa svojim vojnim znanjem. Alija im nije vjerovao, niti ih je mogao zamisliti na kakvim vojnim pozicijama, ali je zato imao povjerenja u skorojeviće koji su iz JNA izašli tek kada su vidjeli da gore Zvornik, Foča, Bijeljina...
User avatar
jazzer
Posts: 7207
Joined: 20/12/2004 14:44

#48367 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by jazzer »

Mora se priznati Zeljku da mu je ostalo bar mrva obraza. Odavno se ne pojavljuje u medijima (bar onim koji bi ga pitali
prava pitanja) jer je valjda i sam shvatio da ne moze nikome objasniti svoj podanicki odnos prema Bakiru i SDA. Pa valjda
nema obraza vise lagati o stvarima koje i slijepac vidi.

Raja odavno ne pusi pricu ''ANP, EU, Izborni zakon'' a on nema vise nista novo da kaze.

Vjerujem da je svjestan da je u slobodnom padu i da je njegovo slijedeca politicka adresa - smetljiste historije.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#48368 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by don vito »

http://prvasmjena.com/novi-izbori-novi- ... u-stranku/

Nadam se da neće biti ništa od gašenja Demokratske fronte prije oktobra 2022.

Ljuljane, nemoj nam uskraćivati dženazu lijevog krila SDA prije potopa na narednim izborima
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#48369 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by don vito »

jazzer wrote: 29/04/2021 10:09 Mora se priznati Zeljku da mu je ostalo bar mrva obraza.
Ima Ljuljan obraza otprilike kao vlasnik firme čiji je proizvod krahirao na tržištu, a onda vlasnik uradi rebrend tog proizvoda i ponudi ga levatima u drugačijoj ambalaži i pod novim imenom. :D
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#48370 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by hillbill »

Škobo Habu wrote: 29/04/2021 07:21
Hank Paldum wrote: 16/04/2021 00:33
Ne bih da brojim krvna zrnca i da gledam kako se ko zove ali zar ti za ovakvu tvrdnju nije kontradiktorno kada pričaš o nekome ko se zove Željko? :D
A to da je Armija RBiH prestala da postoji daje samo dodatne argumente onima kao npr. novinarčićima sa Poskok portala što pišu "tzv. Armija BiH" tako da takve komentare treba namjerno ignorisati pa neka su i od Divjaka lično.
Jovan Divjak ili bilo koji drugi nikada nije bio u nezgodnoj situaciji da je morao pozdraviti "muslimanskim pozdravima", uživao je poštovanje od vojnika i naroda baš kao i svaki drugi a selam je bio od bošnjačkih generala prema bošnjačkim vojnicima. Ako je ARBiH bila multi-kulti vojska onda je i veliki broj Bošnjaka muslimanske vjeroispovjesti dio takve.
Uostalom dok četnik vrši genocid nad Bošnjacima, ruši džamije i zove ih Turcima i balijama šta je trebala druga strana? Glumiti Jugoslovene?
Ako je SDA spala na to da su im takvi poput tebe zadnji bastion zdravog razuma, onda su pali na najniže grane od svog osnivanja. Zapravo,tako je sa cjelokupnom intelektualnom garniturom koja brani političku ostavštinu SDA - nikad gora, nikad jadnija.

Kao prvo, Divjak i Željko Komšić ne mogu nikada rame uz rame, makar ovaj potonji bio odlikovan sa hiljadu zlatnih ljiljna. Razlog tome jeste što je Divjak, za razliku od Komšića, neko ko je vratio Aliji generalski čin iz prkosa i ponosa, jer nije htio da bude dio jedne vojne nomenklature koja je odlikovana po nečijem ličnom nahođenju. Divjak nikad nije bio konformista tipa Komšića da ga se kupi političkim ili neki drugim uticajem na način koji je Komšić kupljen od strane Izetbegovića. General Divjak je izabrao svasvim drugačiji način djelovanja i transformacije BH društva u nešto bolje, a to je obrazovanje.

Tvrdnja da Divjak nije bio nikada u nezgodnoj situaciji jeste najobičniji demagoški spin SDA ideologa? Ko mu je ranio sina 1992. godine?

Je l' Alija više vjerovao jednom Dajdži - kojaga je stavio kao zapovjednika OG Igman '92. godine ili Jovanu Divjaku? Je l' Alijini jalijaši tog istog Divjaka hapse u Buturovoić Polju i drže ga u zatvoru sve dok nije Presjedništvo reagovalo da se oslobodi?

Tebi, naravno, kao provjerenom lobotomiziranom SDA pitomcu sigurno nije poznato da su u maju 1992. godine tadašnji Titovi generali poput Džemila Šarca, Mirka Vranića i drugih uputili dopis Aliji da mu se stavljaju na raspolaganje sa svojim vojnim znanjem. Alija im nije vjerovao, niti ih je mogao zamisliti na kakvim vojnim pozicijama, ali je zato imao povjerenja u skorojeviće koji su iz JNA izašli tek kada su vidjeli da gore Zvornik, Foča, Bijeljina...
VELIKO JE PITANJE JESU LI I TADA IZASLI.
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#48371 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Moj otac je bio rezervni major pjesadije.
prijavio se i stavio na raspolaganje. Poslali ga na stup da preuzme jedinicu. Otamo ga otjerali lokalni banditi.
Naravno, raportirao u komandu. Ovi ga poslali kuci. Nema kao nista za njega. Nek ceka poziv.
Dakle ni u jedinicu da ga smjeste jer su se bojali školovanih oficira koje ne kontrolišu.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2826
Joined: 14/01/2019 04:56

#48372 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Porodice Foht »

''Saving Private Komso''. :hmpf: Taman pomislis da ga zgazimo na narednim izborima i tu presmijesnu stranku, ono mu bace pojas za spasavanje! :zid:
TVision
Posts: 7
Joined: 01/05/2021 16:25

#48373 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by TVision »

Komšić naziva Čovića "nacistom"

Željko se pogubio, prvo ga Mile ponizio pred Borellom, srami se sam sebe svjestan kakvo je smeće ljudsko pa ovako napada on koji je imao bistu Kraljevića sa onim crnim uniformama i mjerenjem kukuruza.

Mora stati u zaštitu babe Bakira koji ga je instalira na to mjesto
User avatar
Truba
Posts: 81707
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#48374 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Truba »

Nije bitno sta nego ko kaze
User avatar
vee-jay
Posts: 8739
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#48375 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vee-jay »

TVision wrote: 01/05/2021 16:35 Komšić naziva Čovića "nacistom"

Željko se pogubio, prvo ga Mile ponizio pred Borellom, srami se sam sebe svjestan kakvo je smeće ljudsko pa ovako napada on koji je imao bistu Kraljevića sa onim crnim uniformama i mjerenjem kukuruza.

Mora stati u zaštitu babe Bakira koji ga je instalira na to mjesto
01.05.2021 :zzzz:
Post Reply