Demokratska fronta Željko Komšić

sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62351 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

BHCluster wrote: 14/03/2024 10:04 Milina za procitati kad se trojka i uZp-ovci sloze.
gdje se slazu? sta insinuiras da je labud uzpovac? ha jebte zivot, na osnovu njegovog forumkog stava donosis zakljucak da je uzpovac? wtf?
gdje si ono ti pobjego iz bosne?
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#62352 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Sta kazu nsam za hdZ/uZp ALI :lol:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62353 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

BHCluster wrote: 14/03/2024 10:44 Sta kazu nsam za hdZ/uZp ALI :lol:
toliko ste nedomisljati u sdfa redovima, da kradate fazone, jer nista originalno ne mzerte smislisti. evo za 30 godina vlasti sdfa jos nisu napravili ni jednu brzu cestu a kamol autoput. ne mogu ni krecit ono sto je za titina vakta napravljeno, populacija im se nakon rata, naglasak nakon rata, prepolovila. i nesto bi oni nekog prozivali i zajebavali...eee muko moja predji na drugoga.
jos lafac sve to iz udobnosti mrske i cafirsko krscanske eu proziva, iste one cije je clan i taj hdz :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#62354 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Image
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62355 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

kontam nesto, bolje foe nego gubit zivce sa ovom sdfa diasporom. nama bi nametali ovde serijatsku bosnu, a oni kriste sve blagodeti liberalne evrope. more sic. foe
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#62356 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Truba »

samo ojropa bosanskog patrijotu spaŠava :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62357 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

Truba wrote: 14/03/2024 11:05 samo ojropa bosanskog patrijotu spaŠava :mrgreen:
ja fakat dolazim u situaciju da se osjecam sa svima ovde ko krme u teheranu. ne pripadam nigdje vise. i gledm gdje mi djeca odrastaju nije to to da jbe rak raka, i ako cu biti izopcenik i to nije problem, izdajnik sta god, ne zelim da mi djeca odrastaju u takvoj sredini.
prozivjau za izrael, ali ne vide da meni nije bitan izrael nego njihov stav po tom pitajnu i njihova mrznja. danas zidovi, sutra hrvati, prekosutra tuzlaci, odavno srbi i seljaci kako kaze pm provincijlaci.
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#62358 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#62359 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 10:38
BHCluster wrote: 14/03/2024 10:04 Milina za procitati kad se trojka i uZp-ovci sloze.
gdje se slazu? sta insinuiras da je labud uzpovac? ha jebte zivot, na osnovu njegovog forumkog stava donosis zakljucak da je uzpovac? wtf?
gdje si ono ti pobjego iz bosne?
Njemu sam i ja UZP, zato su mi takve ništarije na FOE. Ovaj pdf ih je pun.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#62360 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:09
Truba wrote: 14/03/2024 11:05 samo ojropa bosanskog patrijotu spaŠava :mrgreen:
ja fakat dolazim u situaciju da se osjecam sa svima ovde ko krme u teheranu. ne pripadam nigdje vise. i gledm gdje mi djeca odrastaju nije to to da jbe rak raka, i ako cu biti izopcenik i to nije problem, izdajnik sta god, ne zelim da mi djeca odrastaju u takvoj sredini.
prozivjau za izrael, ali ne vide da meni nije bitan izrael nego njihov stav po tom pitajnu i njihova mrznja. danas zidovi, sutra hrvati, prekosutra tuzlaci, odavno srbi i seljaci kako kaze pm provincijlaci.
Dobro sad Tuzlake niko ne voli svakako.... :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62361 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

drug_profi wrote: 14/03/2024 19:30
sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:09
Truba wrote: 14/03/2024 11:05 samo ojropa bosanskog patrijotu spaŠava :mrgreen:
ja fakat dolazim u situaciju da se osjecam sa svima ovde ko krme u teheranu. ne pripadam nigdje vise. i gledm gdje mi djeca odrastaju nije to to da jbe rak raka, i ako cu biti izopcenik i to nije problem, izdajnik sta god, ne zelim da mi djeca odrastaju u takvoj sredini.
prozivjau za izrael, ali ne vide da meni nije bitan izrael nego njihov stav po tom pitajnu i njihova mrznja. danas zidovi, sutra hrvati, prekosutra tuzlaci, odavno srbi i seljaci kako kaze pm provincijlaci.
Dobro sad Tuzlake niko ne voli svakako.... :mrgreen:
Pa dobro haj teheran to smo pregrmili, navikli, al sad ko komplet bliski istok , otiso na elidzu dozivio kulturoloski sok ko u travniku i zenici :chmoljava: :lol:

Vala jarane jos sto je u tuzli ostalo djelimicno tog svijeta u sa i u mostaru i tjt. Mozemo ća.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#62362 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 19:36
drug_profi wrote: 14/03/2024 19:30
sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:09

ja fakat dolazim u situaciju da se osjecam sa svima ovde ko krme u teheranu. ne pripadam nigdje vise. i gledm gdje mi djeca odrastaju nije to to da jbe rak raka, i ako cu biti izopcenik i to nije problem, izdajnik sta god, ne zelim da mi djeca odrastaju u takvoj sredini.
prozivjau za izrael, ali ne vide da meni nije bitan izrael nego njihov stav po tom pitajnu i njihova mrznja. danas zidovi, sutra hrvati, prekosutra tuzlaci, odavno srbi i seljaci kako kaze pm provincijlaci.
Dobro sad Tuzlake niko ne voli svakako.... :mrgreen:
Pa dobro haj teheran to smo pregrmili, navikli, al sad ko komplet bliski istok , otiso na elidzu dozivio kulturoloski sok ko u travniku i zenici :chmoljava: :lol:

Vala jarane jos sto je u tuzli ostalo djelimicno tog svijeta u sa i u mostaru i tjt. Mozemo ća.
:kiss:
Vrati ponder... :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62363 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

Ma nije moje nikad ni bilo, ja sam na objektima i kamatama :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#62364 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Ovaj bankomat sa tuzlanskim parama đe ja podižem đeparac, sve ćešće ne radi.
Nema to smisla.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62365 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

drug_profi wrote: 14/03/2024 20:07 Ovaj bankomat sa tuzlanskim parama đe ja podižem đeparac, sve ćešće ne radi.
Nema to smisla.
Sto Đeparac eto te ko bobi :mrgreen:

Slabo je to, odvedem te ja na jedan da to pojacamo :mrgreen:
User avatar
Skijaš
Posts: 12625
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#62366 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Skijaš »

Citava ova saga oko nametanja rjesenja od strane medjunarodne zajednice je dokaz da bosanskohercegovacko drustvo nije u stanju samostalno rijesiti kljucne probleme u drzavi. Uzrok je lako vidljiv u forsiranju kontradiktornih ciljeva koje jednostavno nije moguce uskladiti. Nemoguce je pomiriti recimo i zelju da se neki dio drzave tretira kao iskljucivo vlasnistvo jednog naroda, i ustavnu odredbu da su narodi konstitutivni na tlu citave drzave.

U tom kontektu, prevazilazenje stanja u kojem je neophodan medjunarodni intervencionizam podrazumjeva eliminisanje raznih mehanizama blokada kako bi se drzavu oslobodilo trenutne stagnacije. Neophodno je recimo redefinisati pojam konstitutivnosti i odustati od trenutnog shvatanja da konstitutivnost podrazumjeva pravo na gazenje drugih. Na primjer ...

-hrvatski jezik, za razliku od recimo albanskog, ima status sluzbenog u BiH ------> primjer konstitutivnosti i ispravno

-nametanje samo hrvatskog identiteta recimo Stocu ------> velikohrvatsko djelovanje pod plastom konstitutivnosti i neispravno

Nakon prihvatanja HDZ-ovih tumacenja konstitutivnosti od strane Nase Stranke, za koju sam i sam glasao te pozivao i druge da glasaju, pa evo i na ovom forumu, ostaje jos nada da Komsiceva DF ima snage problematizirati zloupotrebe pojma konstitutivnosti od strane HDZ-a, SDA i drugih, njima slicnih stranaka. Konstitutivnost tri naroda je pozitivno nasljedje i bogatstvo Bosne i Hercegovine, nakaradno tumacenje konstitutivnosti je uteg o vratu drustva i permanentni je uzrok problema.
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#62367 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

Komšo će -"Opasan onaj Plenković. Ima podršku Brisela"
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#62368 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pemanapemani »

Skijaš wrote: 04/04/2024 18:23 Citava ova saga oko nametanja rjesenja od strane medjunarodne zajednice je dokaz da bosanskohercegovacko drustvo nije u stanju samostalno rijesiti kljucne probleme u drzavi. Uzrok je lako vidljiv u forsiranju kontradiktornih ciljeva koje jednostavno nije moguce uskladiti. Nemoguce je pomiriti recimo i zelju da se neki dio drzave tretira kao iskljucivo vlasnistvo jednog naroda, i ustavnu odredbu da su narodi konstitutivni na tlu citave drzave.

U tom kontektu, prevazilazenje stanja u kojem je neophodan medjunarodni intervencionizam podrazumjeva eliminisanje raznih mehanizama blokada kako bi se drzavu oslobodilo trenutne stagnacije. Neophodno je recimo redefinisati pojam konstitutivnosti i odustati od trenutnog shvatanja da konstitutivnost podrazumjeva pravo na gazenje drugih. Na primjer ...

-hrvatski jezik, za razliku od recimo albanskog, ima status sluzbenog u BiH ------> primjer konstitutivnosti i ispravno

-nametanje samo hrvatskog identiteta recimo Stocu ------> velikohrvatsko djelovanje pod plastom konstitutivnosti i neispravno

Nakon prihvatanja HDZ-ovih tumacenja konstitutivnosti od strane Nase Stranke, za koju sam i sam glasao te pozivao i druge da glasaju, pa evo i na ovom forumu, ostaje jos nada da Komsiceva DF ima snage problematizirati zloupotrebe pojma konstitutivnosti od strane HDZ-a, SDA i drugih, njima slicnih stranaka. Konstitutivnost tri naroda je pozitivno nasljedje i bogatstvo Bosne i Hercegovine, nakaradno tumacenje konstitutivnosti je uteg o vratu drustva i permanentni je uzrok problema.
Komšiću samo treba vrijeme i on i DF će riješiti probleme Bosne i Hercegovine.

Šta je 14 godina na funkciji člana Predsjedništva i 4 godine u PS BiH, kada se uporedi sa starosti planete Zemlje?

Komšiću samo treba dati priliku da pokaže šta zna. Još nekih 15 godina na najvišim državnim funkcijama i Dodik je gotov, a konstitutivnost naroda kao pozitivno nasljeđe će biti izbrušena poput dijamanta.
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#62369 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

Ko o čemu, @pemanapemani o Komšiću.

Uvijek, uvijek ista priča. :zzzz:
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#62370 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

za 15 godina za Dodika ce se pobrinuti biologija, tako da ce vjv biti i uspjesnija od Komsica.
User avatar
vee-jay
Posts: 8754
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#62371 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vee-jay »

Skijaš wrote: 04/04/2024 18:23 Citava ova saga oko nametanja rjesenja od strane medjunarodne zajednice je dokaz da bosanskohercegovacko drustvo nije u stanju samostalno rijesiti kljucne probleme u drzavi. Uzrok je lako vidljiv u forsiranju kontradiktornih ciljeva koje jednostavno nije moguce uskladiti. Nemoguce je pomiriti recimo i zelju da se neki dio drzave tretira kao iskljucivo vlasnistvo jednog naroda, i ustavnu odredbu da su narodi konstitutivni na tlu citave drzave.

U tom kontektu, prevazilazenje stanja u kojem je neophodan medjunarodni intervencionizam podrazumjeva eliminisanje raznih mehanizama blokada kako bi se drzavu oslobodilo trenutne stagnacije. Neophodno je recimo redefinisati pojam konstitutivnosti i odustati od trenutnog shvatanja da konstitutivnost podrazumjeva pravo na gazenje drugih. Na primjer ...

-hrvatski jezik, za razliku od recimo albanskog, ima status sluzbenog u BiH ------> primjer konstitutivnosti i ispravno

-nametanje samo hrvatskog identiteta recimo Stocu ------> velikohrvatsko djelovanje pod plastom konstitutivnosti i neispravno

Nakon prihvatanja HDZ-ovih tumacenja konstitutivnosti od strane Nase Stranke, za koju sam i sam glasao te pozivao i druge da glasaju, pa evo i na ovom forumu, ostaje jos nada da Komsiceva DF ima snage problematizirati zloupotrebe pojma konstitutivnosti od strane HDZ-a, SDA i drugih, njima slicnih stranaka. Konstitutivnost tri naroda je pozitivno nasljedje i bogatstvo Bosne i Hercegovine, nakaradno tumacenje konstitutivnosti je uteg o vratu drustva i permanentni je uzrok problema.
odlicno - konacno imas opciju za ono sto propagiras i nasao si tu opciju u SDFA :thumbup:
nije da oni nisu vodili zemlju 30 godina, ali eto starimo pa zaboravimo :D
User avatar
vee-jay
Posts: 8754
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#62372 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by vee-jay »

Point. wrote: 18/04/2024 10:27 Ko o čemu, @pemanapemani o Komšiću.

Uvijek, uvijek ista priča. :zzzz:
o cemu ce na temi o Komsicu - ako nece o Komsicu
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#62373 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Point. »

Uvijek ista priča.

Boring, man.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62374 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sumirprimus »

Point. wrote: 18/04/2024 10:36 Uvijek ista priča.

Boring, man.
Zanilmljivo bi bilo i od tebe kada procitati sta vise od komentiranja drugih forumasa. Neko meso na datu temu.
User avatar
BHCluster
Posts: 23432
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#62375 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by BHCluster »

Kaze Komsic da imate lagahno mahanje iz New Yorka.
Bećirović i Komšić u UN-u: Usvajanjem rezolucije ukazati na globalnu važnost prevencije genocida
:bih: I to sve dok Dodik psuje i negira genocid u Srebrenici a Trojka ga spasava.
Post Reply