Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
fordinjo
Posts: 146
Joined: 28/04/2013 09:22

#26 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by fordinjo »

Ljudi moji o cemu vi pricate ,Komsic je sve otvoreno i iskreno reko u cemu je problem?Jel treba hdz-u i snsd-u da nam urede drzavu kako oni zele?
A svi znamo sta oni zele!Sta je vas problem ljudi moji ili ste svi ovde puteri pa ne znate sta je u ratu bilo i gdje je ko bio ili pak dolazite iz ovih stranki pa ko botovi ovde komentarisete sto pretpostavljam i da jeste....
Komso samo napred i samo u brk :) :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
last mohicans
Posts: 11685
Joined: 09/08/2012 23:19

#27 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by last mohicans »

Željka naš je sitni ušićar, šibicar i nimalo nisam iznenađen njegovim nastupom,mozda donekle, što je javno kazao šta misli, a sve do sada je upravo na tome radio i iznutra razvaljivao blok. Sve sto se pisalo o mladim kadrovima SDPa je iz njegove i Bakirove kuhinje preko SDA satelita. Daleko najslabija je karika bloka i blok je njegova slamka spasa. On to zna. Nimalo ga ne potcjenjujem i on nije loš politički igrač, iako je kao čovjek ljiga. Njegova kandidatura ga je spasila odlaska na političko smetljište i on je toga itekako bio svjestan. Vjerovatno je i cilj njegove kandidature bio upravo taj, da opstane, a ne njegova toboznja briga za zemljom i borbom protiv Čovića na koju su mnoge Bošnje upecale. Taj politički diskurs i sada koristi i fascinantni su mi oni koji se pecaju na isti. Ne znam šta mu je i da li mu je šta obecano, ali javna tajna je da je Bakir platio njegovu izbornu kampanju. Sada to na ovaj način vraca. Najnedosljedniji političar na sceni, pored Fahre. Teret o vratu bloka i ne znam zašto im je uopce trebao. Nadalje, ni po vokaciji ih ne mogu svrstati u lijevo orijentirane partije, čak mi je više desno orijentiran i to njegovi postupci potvrđuju. Ako je lijevo orijentirana partija sto su mu puna usta jednakopravnosti svih naroda, na prostirima cijele BiH, a preko noci poleti u zagrljaj SDA koja je jebala narod na prostoru kojim je vladala vise od bilo kakvog srpskog ili hrvatskog nacionaliste. Takav ljevičar moze biti i vise obecavajuci NiP ili Hadzikadic. Da sam ja na mjestu NS i SDPa, tri puta bi razmislio da li bi s dotičnim išao zajedno na narednim izborima. Potpuno nepredvidiv i ljigav igrač, ala Fahro koji je često iskreniji od njega. Još spomenu kao on je bio za zajednički nastup sve četri lijevo orijentirane partije, pa i njegov satelit GS. Piša se po ljudima i misli da je neko prespavao izbore, kada je on prvi, svojom kandidaturom, razjebao bilo kakav zajednički nastup i najviše zajebao Denisa. Smrad obični.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#28 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by Kikibombona »

fordinjo wrote:Ljudi moji o cemu vi pricate ,Komsic je sve otvoreno i iskreno reko u cemu je problem?Jel treba hdz-u i snsd-u da nam urede drzavu kako oni zele?
A svi znamo sta oni zele!Sta je vas problem ljudi moji ili ste svi ovde puteri pa ne znate sta je u ratu bilo i gdje je ko bio ili pak dolazite iz ovih stranki pa ko botovi ovde komentarisete sto pretpostavljam i da jeste....
Komso samo napred i samo u brk :) :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Plan SDA je da na valovima jeftinog i laznog patrotizma vlada do 2050. Hidzretske godine. Danas je staka za vladavinu Komsic, juce je bio Radoncic i prije toga opet Komsic, pa Lagumdzija, Silajdzic itd. Uvijek neki turbopatriotizam za priglupu sirotinju a u pozadini opsta pljacka zajedno sa Srbima i Hrvatima. Sjeme im se zatrlo. Odose mi svi jarani u Njemacku, niko nece ostati.

Jebala te SDA Zeljko u zvalje - hinjaro.

A ti si od onih koji ce do smrti padati na iste fore uoci svakih izbora. Toliko izlizano i ofucano, 20 godina iste parole za torizaciju mutavog naroda. A za to vrijeme Zeljko uzima stotine hiljada maraka i ne radi nista osim sto blebece i prosipa jeftinu satrologiju za raju.
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#29 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by N.N. »

Sto ti ne ides u Njemacku, poserem ti Kurde, sta ovdje vazis godinama :mrgreen:
Dezurni analiticar na vecini tema, Bog te mazno.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#30 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by Kikibombona »

N.N. wrote:Sto ti ne ides u Njemacku, poserem ti Kurde, sta ovdje vazis godinama :mrgreen:
Dezurni analiticar na vecini tema, Bog te mazno.
Nesto te zulja. Poserem ti Zeljka. Obicna gnjida, gora od SDA-ovaca. Oni su principijelniji sto puta.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#31 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by nikad_vise »

Kikibombona wrote:
fordinjo wrote:Ljudi moji o cemu vi pricate ,Komsic je sve otvoreno i iskreno reko u cemu je problem?Jel treba hdz-u i snsd-u da nam urede drzavu kako oni zele?
A svi znamo sta oni zele!Sta je vas problem ljudi moji ili ste svi ovde puteri pa ne znate sta je u ratu bilo i gdje je ko bio ili pak dolazite iz ovih stranki pa ko botovi ovde komentarisete sto pretpostavljam i da jeste....
Komso samo napred i samo u brk :) :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Plan SDA je da na valovima jeftinog i laznog patrotizma vlada do 2050. Hidzretske godine. Danas je staka za vladavinu Komsic, juce je bio Radoncic i prije toga opet Komsic, pa Lagumdzija, Silajdzic itd. Uvijek neki turbopatriotizam za priglupu sirotinju a u pozadini opsta pljacka zajedno sa Srbima i Hrvatima. Sjeme im se zatrlo. Odose mi svi jarani u Njemacku, niko nece ostati.

Jebala te SDA Zeljko u zvalje - hinjaro.

A ti si od onih koji ce do smrti padati na iste fore uoci svakih izbora. Toliko izlizano i ofucano, 20 godina iste parole za torizaciju mutavog naroda. A za to vrijeme Zeljko uzima stotine hiljada maraka i ne radi nista osim sto blebece i prosipa jeftinu satrologiju za raju.
Tako je @kiki,toliko si mi popravio sliku o sebi sa ovim stavovima o domacoj politici da sam ti halalio onih par godina na temi Sirije sto si me smarao :D
Mudro zboris u svakom slucaju,SDA ih samo iskoristi ko kur tone i odbaci i tako sve u krug.Malo SDP,pa dok ovi zaborave malo DF,pa dok se oni oporave malo Fahru pa opet SDP i DF i haman ce opet i Fahru..Sve troje odjednom..mozda i najbolja opcija da ih onako zajedno sve uguse pa mozda bude prostora za NiP,NS i Hadzikadica jer ovi bjednici i onako dzaba uzimaju pravoj opoziciji glasove.
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#32 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by N.N. »

Haj vidi imal' me đe bolan :mrgreen:
Provaljujes se ovako od teme do teme. Na drugoj pises da zenicki SDP nece ni da cuje za koaliciju sa SDA. A glavni kantonalni SDPa Senaid Begic vrsni jaran sa ovim iz SDA. Da nisu oni iz Sa zakukali, u Ze bi ti prva i bila koalicija SDA-SDP.

Ti se i dalje nastavi loziti na Sanju Renic i analiziraj nam ovako dnevno politicka desavanja u zemlji i svijetu.
Zdra'o.
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#33 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by shbc »

Za nadati se da ce ova prevara od stranke i ubleha od predsjednika na slijedecim izborima zavrsiti kao i njihova pudlica u vidu GS-a
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#34 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by Kikibombona »

N.N. wrote:Haj vidi imal' me đe bolan :mrgreen:
Provaljujes se ovako od teme do teme. Na drugoj pises da zenicki SDP nece ni da cuje za koaliciju sa SDA. A glavni kantonalni SDPa Senaid Begic vrsni jaran sa ovim iz SDA. Da nisu oni iz Sa zakukali, u Ze bi ti prva i bila koalicija SDA-SDP.

Ti se i dalje nastavi loziti na Sanju Renic i analiziraj nam ovako dnevno politicka desavanja u zemlji i svijetu.
Zdra'o.
Pusti bolan mene...

Kiki se ne lozi ni na koga. Jebo i Pedju i Sanju. Sta ja imam sa njima osim sto sam im dao glas jer smatram da imaju makar neke vrijednosti za razliku od dokazanog sljama na drugoj strani. Nikad u zivotu nisam razmijenio jednu recenicu uzivo sa nekim clanom NS, a kamoli nesto vise od toga - mrtvih mi i zivih. Imam veliku porodicu i veliki broj prijatelja - niko nije stranacki angazovan. Cist sam kao suza. Nikad niti 1pf nisam ponudio mito nizasta. Nikad nista ukrao. Nikad stelu potegao. Zbog svega se osjecam, bez lazne skromnosti, moralno superuornim u odnosu na vecinu naseg prodanog, korumpiranog naroda. A imam sve sto mi treba sa materijalne strane, steceno 100% posteno, svaki pf.

Sa takvim integritetom kazem da je Komsic slina. On mi je gori od SDA zato sto sam njemu vjerovao a on se jeftino prodao. SDA je dosljedna i za njih imam odredjen respekt. O Komsicu nemam niti jednu pozitivnu rijec reci.

Ne sporim tebi pravo da ga podrzavas.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#35 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by Kikibombona »

nikad_vise wrote:Tako je @kiki,toliko si mi popravio sliku o sebi sa ovim stavovima o domacoj politici da sam ti halalio onih par godina na temi Sirije sto si me smarao :D
Mudro zboris u svakom slucaju,SDA ih samo iskoristi ko kur tone i odbaci i tako sve u krug.Malo SDP,pa dok ovi zaborave malo DF,pa dok se oni oporave malo Fahru pa opet SDP i DF i haman ce opet i Fahru..Sve troje odjednom..mozda i najbolja opcija da ih onako zajedno sve uguse pa mozda bude prostora za NiP,NS i Hadzikadica jer ovi bjednici i onako dzaba uzimaju pravoj opoziciji glasove.
Zna Komsic da ce stranka snositi negativne posljedice ako udje u vlast sa SDA. Prije njega su znali Lagumdzija, Radoncic i svi ostali.

Njima to jednostavno nije bitno. Oni hoce posao i novac SADA, po sistemu; bolje vrbac u ruci nego golub na grani. Koriste priliku da uzmu novac. To je jedini ideal. Ako sad ne uzmu, mozda se prilika vise ne ukaze. To je logika kojom se stranke vode.

BH drustvo je posrnulo u svakom pogledu. Moral, cast, postenje su izgubljene osobine ili se jeftino prodaju. Politicari su refleksija stanja naroda.

...

Ljudi poput Hadzikadica bude nadu. Covjek visokog moralnog integriteta. Ostvaren materijalno i poslovno. Stvarao tamo gdje ne pale stele i podobnosti.

I sto je bitno, covjek filigranski precizno dijagnosticira bolesti BH drustva. Razumije u kakvom smo stanju i da mentalitet treba mijenjati.

Dosta smradova ce se prikljuciti njegovoj stranci, te je dovesti u opasnost, a ja se nadam da ce Hadzikadic imati znanja i snage da odbaci takve ljude.

...

Konakovic za sada radi dobro. Ima moju podrsku ali ne i povjerenje. Cinjenica da je bio dugo u SDA nosi veliku sumnju. Iskreno se nadam da ce nastaviti ovako, jer za sada radi odlicno u SA kantonu.

...

Nasa stranka je neukaljana. Forto je imao smradovski potez zbog kojeg se pokajao i isti odmah povukao. I to je neki iskorak. SDA jednostavno ne mari. U SBK su povecali pausal na milju i nije ih briga sta ljudi kazu. Trajno pokvareni ljudi, nema im pomoci.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#36 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by bingov buraz »

A realno Komšića zaboli racku za vlastitu stranku tako da argument da će mu se stranka raspasti nakon koalicije sa SDA ne pije previše vode.
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#37 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by shbc »

bingov buraz wrote:A realno Komšića zaboli racku za vlastitu stranku tako da argument da će mu se stranka raspasti nakon koalicije sa SDA ne pije previše vode.
Mozda, ali cemo se bar rijesiti kukavicjeg jajeta medju ljevicom i centrom (ovo dvoje stavljam zajedno jer mislim da samo zajedno i mogu protiv ovog ludila koje je zavladalo).
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3210
Joined: 28/01/2012 11:38

#38 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by kamberovica polje »

shbc wrote:
bingov buraz wrote:A realno Komšića zaboli racku za vlastitu stranku tako da argument da će mu se stranka raspasti nakon koalicije sa SDA ne pije previše vode.
Mozda, ali cemo se bar rijesiti kukavicjeg jajeta medju ljevicom i centrom (ovo dvoje stavljam zajedno jer mislim da samo zajedno i mogu protiv ovog ludila koje je zavladalo).
Ludilo je u narodu, politika je samo ogledalo i mi stalno mislimo da je narod bolji i da zaslužuje bolje.
Možda je prava istina da ovu državu naseljavaju krezuba malodušna plemena koja ne znaju, niti žele bolje od SDA, SNSDA ili HDZa.
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#39 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by shbc »

kamberovica polje wrote:
shbc wrote:
bingov buraz wrote:A realno Komšića zaboli racku za vlastitu stranku tako da argument da će mu se stranka raspasti nakon koalicije sa SDA ne pije previše vode.
Mozda, ali cemo se bar rijesiti kukavicjeg jajeta medju ljevicom i centrom (ovo dvoje stavljam zajedno jer mislim da samo zajedno i mogu protiv ovog ludila koje je zavladalo).
Ludilo je u narodu, politika je samo ogledalo i mi stalno mislimo da je narod bolji i da zaslužuje bolje.
Možda je prava istina da ovu državu naseljavaju krezuba malodušna plemena koja ne znaju, niti žele bolje od SDA, SNSDA ili HDZa.
Pravo da ti kazem, daleko od toga da smatram da narod u cjelini zasluzuje bolje. Vecina je zatucana, naivna i do srzi pokvarena. Medjutim smatram da ja zasluzujem bolje, moja porodica, ljudi kojim sam se okruzio, vecina ovog foruma, kao i onaj dio stanovnistva koji je susta suprotnost od vecine. Za ove prve me boli neka stvar, zbog druge grupe se nadam skidanju maski i ciscenju redova
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#40 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by It_is_a_Leclerc »

To u kakvom je mentalnom rastrojstvu ili stanju alkoholisanosti govorio raspojasani neradnik Komšić dovoljno govori izjava da bi on tražio B/H/S ministre u Vladi.

Sada, kad imamo nikad jačeg Čovića, on bi da traži nešto što Čović nije dao ni u zgradi OHR-a 2010. kad su mu nudili sve, ali da da jednog H ministra SDP-u. :lol:

Bože kakva budala.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#41 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by ExNihilo »

Jebote, sve ovo vrijeme kontam da je Komšić jednostanvo politički nesposobna ljiga koja će i sa crnim đavolom koalirati ako će lično imati koristi. Nakon sinoćnjeg intervjua, ima li neko ko još može reći da DF de facto nije politički projekat SDA.

Kakva peta kolona.
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#42 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by sumirprimus »

Komsic je patriota i zlatni ljiljan on nikad ne bi uradio to sto mu ovde stavljate na teret
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#43 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by criticos »

sumirprimus wrote:Komsic je patriota i zlatni ljiljan on nikad ne bi uradio to sto mu ovde stavljate na teret
Ispade mu to jedina referenca već 25 godina. Do kada više, do kada? Rat, ratno stanje, spašavanje?
Ne mogu heroji rata biti i heroji mira. Upravo on to i potvrđuje. Do kada više slušati, gdje si bio u ratu? Do kada?
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#44 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by sumirprimus »

criticos wrote:
sumirprimus wrote:Komsic je patriota i zlatni ljiljan on nikad ne bi uradio to sto mu ovde stavljate na teret
Ispade mu to jedina referenca već 25 godina. Do kada više, do kada? Rat, ratno stanje, spašavanje?
Ne mogu heroji rata biti i heroji mira. Upravo on to i potvrđuje. Do kada više slušati, gdje si bio u ratu? Do kada?
Jaro zar ne vidis da zajebavam? :(
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#45 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by Kikibombona »

Demokratska fronta objavila clanak o namjerama Dodika i Covica da podijele BiH.

Postavili su pitanje: da li Dodik i Covic spremaju podjelu BiH?

50-ak komentara zatucanog naroda, 95% od toga totalno nepismeni. Jebat cemo him majku, bice krvi, bla bla.

DF je ekstremno, populisticko krilo SDA. Pretenduju na neobrazovan i siromasan sloj stanovnistva. Politika se svodi na jeftinu propagandu i verbalni rat sa Covicem i Dodikom. Zivotna pitanja nisu vazna, samo PRAZNA ratna prica kao alat za homogeniziranje nepismenog stanovnistva.
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#46 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by mg »

Prostitutka je Komšo, stranku ima samo radi predsjedništva, u kojem svakako ništa ne radi.

Njegov izbor je napravio more problema u BiH, i sad je potpuno jasno da on ljevice vidio nije.

A ovo je tek početak, u periodu za koji se slobodno može reći da je presudan za BiH.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#47 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by seln »

sinuhe wrote:Sta fali. Krusko Komsic je ubjedljivo najpopularniji politicar u Bosnjaka vec godinama. Treci mandat u predsjednistvu nije mala stvar. Svi ste vi glasali za njega barem jednom.
Ja sam dva puta. Sad nisam i zalim zbog toga.
I opet cu, i opet cu, ako bude srece...
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#48 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by putokaz1 »

Umrla USD članica Mira Jukić
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#49 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by malakh »

damir arnaut u vise navrata govori kako su se sda-hdz-snsd sve dogovorili i kako im je komsic sa anpeom pokvario planove i onda se i pored toga nastavlja sa propagandom kako je on bakirov, sdaov igrac.

:lol: :lol:

umjesto da se kolektivno bavimo pronalazenjem novog komsica, mi unistavamo i postojeceg.

sjecam se, davno je to bilo, face tv, miro lazovic i neki ultranacionalista iz sda se raspravljaju o bosni i hercegovini i tada ga gosn miro, vec izrevoltiran, pita je li on svjestan da nije bilo mire, ive, mirka, jovana, da bosne i hercegovine ne bi ni bilo, a doticni sdaovac zasutio kao klinac.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#50 Re: Demokratska fronta, produzena ruka SDA

Post by putokaz1 »

malakh wrote:damir arnaut u vise navrata govori kako su se sda-hdz-snsd sve dogovorili i kako im je komsic sa anpeom pokvario planove i onda se i pored toga nastavlja sa propagandom kako je on bakirov, sdaov igrac.

:lol: :lol:

umjesto da se kolektivno bavimo pronalazenjem novog komsica, mi unistavamo i postojeceg.

sjecam se, davno je to bilo, face tv, miro lazovic i neki ultranacionalista iz sda se raspravljaju o bosni i hercegovini i tada ga gosn miro, vec izrevoltiran, pita je li on svjestan da nije bilo mire, ive, mirka, jovana, da bosne i hercegovine ne bi ni bilo, a doticni sdaovac zasutio kao klinac.
Pa čiji je igračako nije Bakirov pa već trežći put mu pomaže
Locked