Dejting zene u tridesetim

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
an12
Posts: 1
Joined: 13/11/2020 06:50

#1 Dejting zene u tridesetim

Post by an12 »

Bila sam u duzoj vezi koja je zavrsena kako sam otkrila da me vara. Ne znam da li je samo kod mene slucaj ili je stvarno sada jako tesko pronaci nekog normalnog slobodnog muskarca. Cak sam na nagovor prijateljice pokusala i sa klix stranicama ali tu je tek bila katastrofa. Bolje da ne govorim kakve sam poruke dobijala.

Ima li vas da ste upoznale nekoga u ovim godinama i da ste sretne? Nekako je bilo puno jednostavnije dok sam bila mlada. Upoznavala sam vise ljudi svakodnevno pa su bile vece sanse za pronalazak nekoga ko mi odgovara. Smatram se prosjecnom zenskom osobom.
Škobo Habu
Posts: 8989
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#2 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Škobo Habu »

Iz mog vlastitog iskustva sa klix stranicama mogu samo reći da tamo vlada očaj ili prevelika očekivanja, kako kod muškaraca, tako i kod žena.

Što se ostaloga tiče - savršen partner ne postoji.
User avatar
manuchao91
Posts: 1363
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#3 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by manuchao91 »

problem je sto smo svi ko mladji puno vise ljudi upoznalavali i krecali se skoro svaku noc u raznim krugovima ljudi
sad je to vec otezano zbog poslova i obaveza ,skoro nemoguce.
Onda drugi mindset u glavi ,biraš sebi ljude s kojim ces izlazit,biraš mjesta na koja ćeš izlazit.
Puno razmisljaš o svemu ..
Nema više ekipe kao ranije da te ubacuju u neka društva i skoro svi su u vezama i rezervisani,
91 sam godište ,oženjen...
User avatar
apsidejzi
Posts: 8216
Joined: 25/05/2013 23:49

#4 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by apsidejzi »

Mislim da je isto. Na kraju krajeva ni taj kojeg si ranije pronasla nije bio dobar izbor. Ocito ni onda nisu bili dobri. Samo si ti stekla vise iskustva pa si pazljivija i opreznija. Zato ti se cini da je teze. Da si iste kriterije primjenila na njemu, ne bi bilo ni te veze :)
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2430
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#5 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by ZyzzSar »

startuj nekog sa foruma :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#6 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Jimmy McNulty »

Meni je isto trideseta.

Upoznati nekog ili nešto postala je nemoguća misija. Iako ima ovih čuda milion postali smo previše zatvoreni.

Ja sebe polako pripremam da ću ostati sam. Počni i ti tako. Ono, ako se nešto desi super ali budi spremna na samoću jebiga.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5336
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#7 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Slo Burner »

Sto se tih u tridesetim tiče, ja sam vise za sex :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#8 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Jimmy McNulty »

sherbett wrote: 21/11/2020 10:10
Jimmy McNulty wrote: 21/11/2020 08:57 Meni je isto trideseta.

Upoznati nekog ili nešto postala je nemoguća misija. Iako ima ovih čuda milion postali smo previše zatvoreni.

Ja sebe polako pripremam da ću ostati sam. Počni i ti tako. Ono, ako se nešto desi super ali budi spremna na samoću jebiga.
Sto si tako crn?
Zato što nema ništa bijelo u mom životu.
Brogrammer
Posts: 1
Joined: 21/11/2020 10:18

#9 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Brogrammer »

an12 wrote: 13/11/2020 06:51 Bila sam u duzoj vezi koja je zavrsena kako sam otkrila da me vara. Ne znam da li je samo kod mene slucaj ili je stvarno sada jako tesko pronaci nekog normalnog slobodnog muskarca. Cak sam na nagovor prijateljice pokusala i sa klix stranicama ali tu je tek bila katastrofa. Bolje da ne govorim kakve sam poruke dobijala.

Ima li vas da ste upoznale nekoga u ovim godinama i da ste sretne? Nekako je bilo puno jednostavnije dok sam bila mlada. Upoznavala sam vise ljudi svakodnevno pa su bile vece sanse za pronalazak nekoga ko mi odgovara. Smatram se prosjecnom zenskom osobom.
Muškarac sam i zaista je teško naći normalnu osobu danas, teman kad mislim da sam sretan, djevojka me ostavi radi nekog glupog razloga. Imam većinu stvari u životu za osobu svojih godina i mnogo toga sam ostvario, uvijek sam se trudio biti najbolji prema nekome, ali meni se čini da to danas kod žena jednostavno ne pije vode. Iskreno, postoje svakakve osobe na stranicama za upoznavanje, postoje i normalne osobe, ali to je danas možda najjednostavniji način da nekoga upoznaš, jer nekad ni nama nije jednostavno uživo da priđemo nekome i da se uz to ne izblamiramo.
User avatar
gentoo
Posts: 3270
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#10 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by gentoo »

Evo @sherbett je slobodna a isto u 30-tim. A voli i doci u Zenicu @Jimmy McNulty :mrgreen:


PS.

Trol tema..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58653
Joined: 03/08/2010 19:04

#11 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by kakavdanakneiskustvu »

Jimmy McNulty wrote: 21/11/2020 08:57 Meni je isto trideseta.

Upoznati nekog ili nešto postala je nemoguća misija. Iako ima ovih čuda milion postali smo previše zatvoreni.

Ja sebe polako pripremam da ću ostati sam. Počni i ti tako. Ono, ako se nešto desi super ali budi spremna na samoću jebiga.
ja sam slično razmišljao da ću ostati sam a oženih se 6-7 godina stariji nego što ti sad imaš godina i stigoh se i razvesti,dijete dobiti,nikad ne znaš šta život donese
User avatar
-daniel-
Posts: 227
Joined: 17/06/2019 20:57

#12 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by -daniel- »

gentoo wrote: 21/11/2020 11:06 Evo @sherbett je slobodna a isto u 30-tim. A voli i doci u Zenicu @Jimmy McNulty :mrgreen:


PS.

Trol tema..
Da li ove teme otvara administracija?

:meza1:
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#13 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by bandit_mo »

Naravno da je teže upoznati nekoga kad si u 30im. Rekla bih, mnogo teže. Posebno kad imaš mali krug ljudi oko sebe i posao koji te ne dovodi u situacije novih ljudi. I još si introvert.
Sve sam to ja i uspjevala sam. U gomili očajnika i psihički nestabilnih, stranice za upoznavanje kriju i normalne ljude.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Jimmy McNulty »

bandit_mo wrote: 21/11/2020 11:57 Naravno da je teže upoznati nekoga kad si u 30im. Rekla bih, mnogo teže. Posebno kad imaš mali krug ljudi oko sebe i posao koji te ne dovodi u situacije novih ljudi. I još si introvert.
Sve sam to ja i uspjevala sam. U gomili očajnika i psihički nestabilnih, stranice za upoznavanje kriju i normalne ljude.
A koje su to stranice? :)

btw u ovom postu gore si opisala mene...
DylanD
Posts: 152
Joined: 02/04/2017 21:04

#15 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by DylanD »

Može li jedan info kad su se već poomenule ove stranice? Kod ovog tindera i Badooa jel moguce izbjeci ovo plaćanje? Osoba koja tek otvori profil, uvijek mu traze da ovo uplsti preko kreditne kartice?
Image
BijesniPuz
Posts: 172
Joined: 05/07/2020 08:13

#16 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by BijesniPuz »

Te stranice su napravljene da zarade na "muci" obicnog covjeka :)
Mozes ti biti na njima FREE ali uglavnom nista postici neces jer si ogranicen na slanje poruka i na sve ostalo..
Mani se toga :)
DylanD
Posts: 152
Joined: 02/04/2017 21:04

#17 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by DylanD »

P.s. vidim da ima tema online klix ali ovdje mi bi usput
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#18 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by moonca »

Google- neki site-ovi - clanarima i po $50 ....svaki mjesec.. :zoka: biches siguran, da neko nije dosao da se zeza..
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#19 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Horcrux »

Dobrodosla u klub. Sjedi, udobno se smjesti...

:lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#20 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by mO k3 »

sherbett wrote: 21/11/2020 13:32
bandit_mo wrote: 21/11/2020 11:57 Naravno da je teže upoznati nekoga kad si u 30im. Rekla bih, mnogo teže. Posebno kad imaš mali krug ljudi oko sebe i posao koji te ne dovodi u situacije novih ljudi. I još si introvert.
Sve sam to ja i uspjevala sam. U gomili očajnika i psihički nestabilnih, stranice za upoznavanje kriju i normalne ljude.
Koje? :mrgreen:
Ma naci ces na forumu, sigurna sam :|
:thumbup: sigurno ima njih koje su horne :mrgreen:
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#21 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by bandit_mo »

sherbett wrote: 21/11/2020 13:32
bandit_mo wrote: 21/11/2020 11:57 Naravno da je teže upoznati nekoga kad si u 30im. Rekla bih, mnogo teže. Posebno kad imaš mali krug ljudi oko sebe i posao koji te ne dovodi u situacije novih ljudi. I još si introvert.
Sve sam to ja i uspjevala sam. U gomili očajnika i psihički nestabilnih, stranice za upoznavanje kriju i normalne ljude.
Koje? :mrgreen:
Ma naci ces na forumu, sigurna sam :|
Koje šta? Stranice? Meni je konkretno Iskrica bila dobra.
Ja sam našla, udana sam. Nego govorim o iskustvu prije...
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#22 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by bandit_mo »

Jimmy McNulty wrote: 21/11/2020 12:14
bandit_mo wrote: 21/11/2020 11:57 Naravno da je teže upoznati nekoga kad si u 30im. Rekla bih, mnogo teže. Posebno kad imaš mali krug ljudi oko sebe i posao koji te ne dovodi u situacije novih ljudi. I još si introvert.
Sve sam to ja i uspjevala sam. U gomili očajnika i psihički nestabilnih, stranice za upoznavanje kriju i normalne ljude.
A koje su to stranice? :)

btw u ovom postu gore si opisala mene...
Ja sam koristila Iskricu. Par godina sigurno. Upoznala uživo, rekla bih, 10+ ljudi.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#23 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by Jimmy McNulty »

Mah ne vjerujem više ni u šta, pogotovo ove klix stranice.
Živim zato što moram. Proći će i ovaj život, hvala Bogu.
User avatar
bandit_mo
Posts: 1390
Joined: 13/08/2020 12:03

#24 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by bandit_mo »

Jimmy McNulty wrote: 21/11/2020 15:40 Mah ne vjerujem više ni u šta, pogotovo ove klix stranice.
Živim zato što moram. Proći će i ovaj život, hvala Bogu.
Sve se čini nemoguće dok se ne dogodi.
Živim u maloj sredini s gorenavedemih situacijama, i još imam dijete.. mislila sam i sama da nema šanse pronaći partnera. Samo što sam ja praktična žena, znam da moram proći 10 loših spojeva, budalastih razgovora, propalih ideja dok se ne nađe korektno partnerstvo.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#25 Re: Dejting zene u tridesetim

Post by ExNihilo »

Vrijeme je da se i na ovom forumu pokrene koncept sparimo forumaše.
Post Reply