Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
tibetanac
Posts: 93
Joined: 29/04/2019 15:05

#226 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by tibetanac »

Bruda, yebo te stranice. Sigurno ima nesto sto volis raditi, neki hobi i slicno. Moj kolega s posla se razveo kasno, ono djeca vec punoljetna. Volio lik planinarenje, ode tako tamo vamo, upozna ljude, ti ljudi znaju ljude i eto upozna isto razvedenu zenu i zive sad skupa. Jaran svoju zenu upoznao u teretani. Drugi jaran u supermarketu cura radila na kasi, blizu stana mu i kad mu sta treba sleti tu, rijec po rijec, osimijeh po osmijeh, zezanje i eto. Nije 40 godina puno, imas pun kurac treba 30 i koja godina koje su i dalje same, samo sto izgledaju kao da imaju 22, 23 :D
Ono kad radis nesto sto gotivis upoznat ces ljude koji gotive iste stvari i eto odmah bruku tema da probijes led. Koji osmijeh u supermarkeru, kladionici, na poslu, u apoteci pu pu
Na poslu isto, ako nije zabranjeno pravilnikom, imas kolegica, pa ako i jeste zabranjeno imaju kolegice jaranica, rodica. Ja sam na poslu izlazio s kcerkama i unukama od kolegica. Ko god te pita reci hocu :D
Nisam nikad koristio te stranice, ali brate neko klikne da te nece(ako sam dobro skonto) sta imas tu gubiti vrijeme. Opet ako sam shvatio i ne trazis neku kres shemu, nego nekog s kim ti se nece gaditi da provodis vrijeme.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#227 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

AtillaS wrote: 19/09/2021 16:09 Uzmi me, biću tvoj rob. Jebi me sirovo. Popravi me bičem, zategni me noktom. Napraviću od tebe čovjeka, ja ti kažem.
hm. nisi ti sav svoj.. :lol: ..ako ovaj vokabular koristish pred prijateljima/ poznanicima.. :dada: nece te nikome preporuchitiImage
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#228 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

moonca wrote: 19/09/2021 16:21
AtillaS wrote: 19/09/2021 16:09 Uzmi me, biću tvoj rob. Jebi me sirovo. Popravi me bičem, zategni me noktom. Napraviću od tebe čovjeka, ja ti kažem.
hm. nisi ti sav svoj.. :lol: ..ako ovaj vokabular koristish pred prijateljima/ poznanicima.. :dada: nece te nikome preporuchitiImage
Možda se ja samo zabavljam. A možda neko ko me ne zna ne shvata koliko sam suštinski ozbiljan i predan iz razloga što ne dozvoljavam da mi priče budu u skladu sa nametnutim pravilima. Pričam malo, vokabular doziram. Ljudi više ne prihvataju zezancije kao nekad, sve tvrdo udaraju u ozbilju, a meni se živo jebe, nemam nakon svega razloga da svijet shvatam ozbiljno. Vidi gdje živimo. Vidi gdje svijet živi. Autoriteti, znalci, vođe, ko? Ja sam svojoj bivšoj šefici rekao da puši kurac, a ona mi prešutila jer sam drag i odgovoran. I jer ne zna na šta sam spreman. :lol:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 70840
Joined: 03/10/2011 20:11

#229 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Chloe »

foxlife wrote: 19/09/2021 15:39
AtillaS wrote: 19/09/2021 15:32

Duša me boli kad vidim neko diskretno podjebavanje a ne znam o čemu se radi. :mrgreen:
samo se sagni bolje kad ne znas sto ga primas :lol:
Bobi se zeza na svoj račun krajiškom poštapalicom :mrgreen: :run:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#230 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by foxlife »

AtillaS wrote: 19/09/2021 16:53
moonca wrote: 19/09/2021 16:21

hm. nisi ti sav svoj.. :lol: ..ako ovaj vokabular koristish pred prijateljima/ poznanicima.. :dada: nece te nikome preporuchitiImage
Možda se ja samo zabavljam. A možda neko ko me ne zna ne shvata koliko sam suštinski ozbiljan i predan iz razloga što ne dozvoljavam da mi priče budu u skladu sa nametnutim pravilima. Pričam malo, vokabular doziram. Ljudi više ne prihvataju zezancije kao nekad, sve tvrdo udaraju u ozbilju, a meni se živo jebe, nemam nakon svega razloga da svijet shvatam ozbiljno. Vidi gdje živimo. Vidi gdje svijet živi. Autoriteti, znalci, vođe, ko? Ja sam svojoj bivšoj šefici rekao da puši kurac, a ona mi prešutila jer sam drag i odgovoran. I jer ne zna na šta sam spreman. :lol:
a mozda je presutila zato sto to voli :D
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#231 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

AtillaS wrote: 19/09/2021 16:09
snijeg_led wrote: 19/09/2021 15:44 @AtillaS
Ne mozes nista silom, ali jedan dio je i do tebe. Ako se budes trudio i radio na tome da upoznas nekoga, desice se. Nista ne dolazi samo, za svaki cilj treba puno rada.
Nije jedan dio do mene, sve je do mene. I to što se nisam trudio i to što nisam bio svjestan da se treba truditi i oko toga. Pa i to što i danas radim isto, umjesto da se posvetim punim kad mi se ukaže bilo kakva prilika ja i dalje oklijevam. Nisu mi sinhronizovane misli i namjere. Ne možeš od ljudi napraviti ono što nisu i džaba da te i stotinu puta strefi u glavu isti kamen. Meni je možda trebala neka stroga ženska da mi ne prepušta puno da sam mislim, nego tako ti je pa se jebi. :D

Sad ćeš tako da uradiš. - Yes, madam.
Spusti se i liži. - Yes, madam.
Idemo tu i tada. - Yes, madam.
Lezi da te žvačem. - Yes, madam.

Uzmi me, biću tvoj rob. Jebi me sirovo. Popravi me bičem, zategni me noktom. Napraviću od tebe čovjeka, ja ti kažem.
moonca wrote: 19/09/2021 15:59

Veliki br ih je razvedeno... s trajnim ..ozljedama.... mislim, da si ti u boljem stanju.... nisi pretjerao... :oops:
Da, ima tu već i razvedenih. Zanimljivo je da među njima nisam još naišao na one koji teže novom braku. Jedna se posvetila 100% djetetu iz raspalog braka, druga se posvetila samo sebi i ne izlazi iz raznih šminkeraja i solarija, treća se stalno čudno smije kao da je puštena s lanca, četvrti duva i ponaša se kao da mu je 17, ovaj jedan živi u vanbračnoj zajednici radi seksa, jedna ima neke čudne relacije s bivšim mužem i puna je para... svega ima.
Dragi moj pa ti si sav naopak. Jesu li ti koordinisane ruke barem? Zamisli uhvatis je za guzu, a ono mislis da je sika pa pocnes ljubiti😁
Slusaj mi zene ne volimo te kojima treba sve to naredjivati, mi volimo da plesemo tango ili sa se nama naredjuje. Ja sam imala par takvih koji je trebalo naredjivati i ti znaju u kakvoj su pusioni zavrsili 😂
Onda je dosao jedan i odma mi reko da mi ne valja frizura i da se sisam. Osisam se ja kao ono: nu gledaj kako lijepa cura 🙈
Onda ode frajer u Italiju kupi mi haltere, cipela i gardarobe, obucem ja to kad ono nu: gledaj kako sam sexy i zgodna.

E sad sta je bilo s njim na samom kraju o tome ne bi ovdje😩

😍

P.s bilo kako bilo svi oni su na neki nacin zasluzni kakav sam ja ispala na kraju, najvise prvi
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#232 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 18:10 Dragi moj pa ti si sav naopak. Jesu li ti koordinisane ruke barem? Zamisli uhvatis je za guzu, a ono mislis da je sika pa pocnes ljubiti😁
Slusaj mi zene ne volimo te kojima treba sve to naredjivati, mi volimo da plesemo tango ili sa se nama naredjuje. Ja sam imala par takvih koji je trebalo naredjivati i ti znaju u kakvoj su pusioni zavrsili 😂
Onda je dosao jedan i odma mi reko da mi ne valja frizura i da se sisam. Osisam se ja kao ono: nu gledaj kako lijepa cura 🙈
Onda ode frajer u Italiju kupi mi haltere, cipela i gardarobe, obucem ja to kad ono nu: gledaj kako sam sexy i zgodna.

E sad sta je bilo s njim na samom kraju o tome ne bi ovdje😩

😍

P.s bilo kako bilo svi oni su na neki nacin zasluzni kakav sam ja ispala na kraju, najvise prvi
To neki što se u djetinjstvu igrao s barbikama?
caseytron
Posts: 2078
Joined: 01/06/2016 16:42

#233 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by caseytron »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 18:10
AtillaS wrote: 19/09/2021 16:09
Nije jedan dio do mene, sve je do mene. I to što se nisam trudio i to što nisam bio svjestan da se treba truditi i oko toga. Pa i to što i danas radim isto, umjesto da se posvetim punim kad mi se ukaže bilo kakva prilika ja i dalje oklijevam. Nisu mi sinhronizovane misli i namjere. Ne možeš od ljudi napraviti ono što nisu i džaba da te i stotinu puta strefi u glavu isti kamen. Meni je možda trebala neka stroga ženska da mi ne prepušta puno da sam mislim, nego tako ti je pa se jebi. :D

Sad ćeš tako da uradiš. - Yes, madam.
Spusti se i liži. - Yes, madam.
Idemo tu i tada. - Yes, madam.
Lezi da te žvačem. - Yes, madam.

Uzmi me, biću tvoj rob. Jebi me sirovo. Popravi me bičem, zategni me noktom. Napraviću od tebe čovjeka, ja ti kažem.


Da, ima tu već i razvedenih. Zanimljivo je da među njima nisam još naišao na one koji teže novom braku. Jedna se posvetila 100% djetetu iz raspalog braka, druga se posvetila samo sebi i ne izlazi iz raznih šminkeraja i solarija, treća se stalno čudno smije kao da je puštena s lanca, četvrti duva i ponaša se kao da mu je 17, ovaj jedan živi u vanbračnoj zajednici radi seksa, jedna ima neke čudne relacije s bivšim mužem i puna je para... svega ima.
Dragi moj pa ti si sav naopak. Jesu li ti koordinisane ruke barem? Zamisli uhvatis je za guzu, a ono mislis da je sika pa pocnes ljubiti😁
Slusaj mi zene ne volimo te kojima treba sve to naredjivati, mi volimo da plesemo tango ili sa se nama naredjuje. Ja sam imala par takvih koji je trebalo naredjivati i ti znaju u kakvoj su pusioni zavrsili 😂
Onda je dosao jedan i odma mi reko da mi ne valja frizura i da se sisam. Osisam se ja kao ono: nu gledaj kako lijepa cura 🙈
Onda ode frajer u Italiju kupi mi haltere, cipela i gardarobe, obucem ja to kad ono nu: gledaj kako sam sexy i zgodna.

E sad sta je bilo s njim na samom kraju o tome ne bi ovdje😩

😍

P.s bilo kako bilo svi oni su na neki nacin zasluzni kakav sam ja ispala na kraju, najvise prvi
Pa i taj je naopak cim nije tu. Cuj oblacio te, zeni se trga odjeca i goli se ganjate po kuci, dje ces oblacit zensko :kiss:
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#234 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

Naopak :kiss:
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#235 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 18:10 Dragi moj pa ti si sav naopak. Jesu li ti koordinisane ruke barem? Zamisli uhvatis je za guzu, a ono mislis da je sika pa pocnes ljubiti😁
Ljubim guzu, nikakav problem.
snijeg_led wrote: 19/09/2021 18:10 Slusaj mi zene ne volimo te kojima treba sve to naredjivati, mi volimo da plesemo tango ili sa se nama naredjuje. Ja sam imala par takvih koji je trebalo naredjivati i ti znaju u kakvoj su pusioni zavrsili 😂
Onda je dosao jedan i odma mi reko da mi ne valja frizura i da se sisam. Osisam se ja kao ono: nu gledaj kako lijepa cura 🙈
Onda ode frajer u Italiju kupi mi haltere, cipela i gardarobe, obucem ja to kad ono nu: gledaj kako sam sexy i zgodna.

E sad sta je bilo s njim na samom kraju o tome ne bi ovdje😩

😍

P.s bilo kako bilo svi oni su na neki nacin zasluzni kakav sam ja ispala na kraju, najvise prvi
Ma to u svrhu zabave. Nisam ja za naređivanje, a ni da naređujem. Ja sam više za diskretne prijedloge i uvažavanje, ako je moguće. Mada prihvatam šta kaže tvoje bogatije iskustvo.

Ne znam koliko su današnje djevojke spremne prihvatiti takvu kritiku u startu. Morala bi biti podgrijana. A možda griješim, možda je nešto od takvih odnosa i opstalo do danas.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#236 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 18:10 ja kao ono: nu gledaj kako lijepa cura 🙈
Onda ode frajer u Italiju kupi mi haltere, cipela i gardarobe, obucem ja to kad ono nu: gledaj kako sam sexy i zgodna.

E sad sta je bilo s njim na samom kraju o tome ne bi ovdje😩
Otišao jednoj kojoj nije trebalo kupovati haltere, i sama je znala da ih mora imati?
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#237 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Hakiz »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 15:44 @AtillaS
Ne mozes nista silom, ali jedan dio je i do tebe. Ako se budes trudio i radio na tome da upoznas nekoga, desice se. Nista ne dolazi samo, za svaki cilj treba puno rada.
Ni nesreća?
User avatar
irac300
Posts: 9019
Joined: 18/07/2009 18:36

#238 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by irac300 »

snijeg_led wrote: 19/09/2021 18:10
AtillaS wrote: 19/09/2021 16:09
Nije jedan dio do mene, sve je do mene. I to što se nisam trudio i to što nisam bio svjestan da se treba truditi i oko toga. Pa i to što i danas radim isto, umjesto da se posvetim punim kad mi se ukaže bilo kakva prilika ja i dalje oklijevam. Nisu mi sinhronizovane misli i namjere. Ne možeš od ljudi napraviti ono što nisu i džaba da te i stotinu puta strefi u glavu isti kamen. Meni je možda trebala neka stroga ženska da mi ne prepušta puno da sam mislim, nego tako ti je pa se jebi. :D

Sad ćeš tako da uradiš. - Yes, madam.
Spusti se i liži. - Yes, madam.
Idemo tu i tada. - Yes, madam.
Lezi da te žvačem. - Yes, madam.

Uzmi me, biću tvoj rob. Jebi me sirovo. Popravi me bičem, zategni me noktom. Napraviću od tebe čovjeka, ja ti kažem.


Da, ima tu već i razvedenih. Zanimljivo je da među njima nisam još naišao na one koji teže novom braku. Jedna se posvetila 100% djetetu iz raspalog braka, druga se posvetila samo sebi i ne izlazi iz raznih šminkeraja i solarija, treća se stalno čudno smije kao da je puštena s lanca, četvrti duva i ponaša se kao da mu je 17, ovaj jedan živi u vanbračnoj zajednici radi seksa, jedna ima neke čudne relacije s bivšim mužem i puna je para... svega ima.
Dragi moj pa ti si sav naopak. Jesu li ti koordinisane ruke barem? Zamisli uhvatis je za guzu, a ono mislis da je sika pa pocnes ljubiti😁
Slusaj mi zene ne volimo te kojima treba sve to naredjivati, mi volimo da plesemo tango ili sa se nama naredjuje. Ja sam imala par takvih koji je trebalo naredjivati i ti znaju u kakvoj su pusioni zavrsili 😂
Onda je dosao jedan i odma mi reko da mi ne valja frizura i da se sisam. Osisam se ja kao ono: nu gledaj kako lijepa cura 🙈
Onda ode frajer u Italiju kupi mi haltere, cipela i gardarobe, obucem ja to kad ono nu: gledaj kako sam sexy i zgodna.

E sad sta je bilo s njim na samom kraju o tome ne bi ovdje😩

😍

P.s bilo kako bilo svi oni su na neki nacin zasluzni kakav sam ja ispala na kraju, najvise prvi
Ti si haman u Titin vakat cura bila, kada se u Trstu roba nabavljala. :mrgreen:
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#239 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

Hakiz wrote: 19/09/2021 20:16
snijeg_led wrote: 19/09/2021 15:44 @AtillaS
Ne mozes nista silom, ali jedan dio je i do tebe. Ako se budes trudio i radio na tome da upoznas nekoga, desice se. Nista ne dolazi samo, za svaki cilj treba puno rada.
Ni nesreća?
Nesreca dolazi sama oko nje se ne moras truditi
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#240 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by topss »

Richel wrote: 17/09/2021 23:22 Ja imam odgovor gdje grijesimo :-D oni sto hoce nas, mi necemo njih, a one koje mi hocemo, oni nece nas... I tako prodjose godine i navikne se
To je zato sto mnogi zele one najbolje, a istina je da je vecina nas prosjek. Ovo je posebno karakteristicno za zene. Ali godinama se to potrazivanje unormalizuje. Vec sam pisao kako sam se od kolegica sa faksa naslusao svakakvih prica oko toga kakav muskarac treba da bude. A eto danas su gotovo sve u braku sa obicnim muskarcima koji su daleko od onih o kakvim su mastale. :D
Richel
Posts: 35
Joined: 25/09/2020 17:10

#241 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Richel »

Pa ne bih se bas slozila da tražimo najbolje....licno ja sam uvijek trazila nekog poput sebe. Ali sta cu ja kad me takav nece 😄
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#242 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Sydnor »

Ja sam u zadnje vrijeme i ohladio kad vidim najboljeg druga i njegovu zarucnicu, bukvalno ima trenutaka kad Bogu zahvaljujem sto sam samac. :lol:

Bukvalno cu bit na vjencanju kum i svjedok kako jedan mladi zivot ode u nepovrat.
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#243 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Hakiz »

Sydnor wrote: 19/09/2021 23:05 Ja sam u zadnje vrijeme i ohladio kad vidim najboljeg druga i njegovu zarucnicu, bukvalno ima trenutaka kad Bogu zahvaljujem sto sam samac. :lol:

Bukvalno cu bit na vjencanju kum i svjedok kako jedan mladi zivot ode u nepovrat
.
Njegov, naravno.
suspect_zero
Posts: 25639
Joined: 11/10/2008 21:45

#244 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by suspect_zero »

Hakiz wrote: 19/09/2021 23:33
Sydnor wrote: 19/09/2021 23:05 Ja sam u zadnje vrijeme i ohladio kad vidim najboljeg druga i njegovu zarucnicu, bukvalno ima trenutaka kad Bogu zahvaljujem sto sam samac. :lol:

Bukvalno cu bit na vjencanju kum i svjedok kako jedan mladi zivot ode u nepovrat
.
Njegov, naravno.

Hah, ne mora značiti samo njegov...svekar, svekrva, zaova, djever, jetrva...vidiš kako je Sebija bila dosljedna :D
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#245 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Milenkov buraz »

tibetanac wrote: 19/09/2021 16:12 Bruda, yebo te stranice. Sigurno ima nesto sto volis raditi, neki hobi i slicno. Moj kolega s posla se razveo kasno, ono djeca vec punoljetna. Volio lik planinarenje, ode tako tamo vamo, upozna ljude, ti ljudi znaju ljude i eto upozna isto razvedenu zenu i zive sad skupa. Jaran svoju zenu upoznao u teretani. Drugi jaran u supermarketu cura radila na kasi, blizu stana mu i kad mu sta treba sleti tu, rijec po rijec, osimijeh po osmijeh, zezanje i eto. Nije 40 godina puno, imas pun kurac treba 30 i koja godina koje su i dalje same, samo sto izgledaju kao da imaju 22, 23 :D
Ono kad radis nesto sto gotivis upoznat ces ljude koji gotive iste stvari i eto odmah bruku tema da probijes led. Koji osmijeh u supermarkeru, kladionici, na poslu, u apoteci pu pu
Na poslu isto, ako nije zabranjeno pravilnikom, imas kolegica, pa ako i jeste zabranjeno imaju kolegice jaranica, rodica. Ja sam na poslu izlazio s kcerkama i unukama od kolegica. Ko god te pita reci hocu :D
Nisam nikad koristio te stranice, ali brate neko klikne da te nece(ako sam dobro skonto) sta imas tu gubiti vrijeme. Opet ako sam shvatio i ne trazis neku kres shemu, nego nekog s kim ti se nece gaditi da provodis vrijeme.
Ja sam dobro preko 40 i da nisam oženjen imao bih sigurno tri četiri opcije najmanje za izlaska, zezanje pa možda i nešto ozbiljnije. Mislim da stariji muškarci imaju više opcija od mlađih, osim ako ne misli da se ženi sa 40 to je onda zejabancija samo takva.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#246 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Sydnor »

Artur Sopenhauer je rekao da je velika glupost ozenit se sa 40 jer si prakticno presao dvije trecine puta pjeske pa odlucis onu zadnju nekim prevozom ali platis cijeli put.

Vjeruj da je bolje gurat sam i bit rahat nego pristat na daj sta das i bit mizeran do kraja zivota.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#247 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by AtillaS »

Najbolje je ne misliti o tome. Ovako ponekad u nekoj prilici s nekim se malo prosere o tome, a inače treba samo imati para i raditi šta voliš. ❤
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#248 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Milenkov buraz »

AtillaS wrote: 20/09/2021 10:27 Najbolje je ne misliti o tome. Ovako ponekad u nekoj prilici s nekim se malo prosere o tome, a inače treba samo imati para i raditi šta voliš.
:thumbup: Ključno i da te služi zdravlje barem koliko-toliko.
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#249 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

Sydnor wrote: 20/09/2021 10:21 Artur Sopenhauer je rekao da je velika glupost ozenit se sa 40 jer si prakticno presao dvije trecine puta pjeske pa odlucis onu zadnju nekim prevozom ali platis cijeli put.

Vjeruj da je bolje gurat sam i bit rahat nego pristat na daj sta das i bit mizeran do kraja zivota.
Fobija zvana “strah od braka” :D
Pa nije svima u braku lose sigurno ima puno njih koji su jako sretno
snijeg_led
Posts: 6665
Joined: 08/12/2019 21:35

#250 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by snijeg_led »

ComaGuy wrote: 19/09/2021 18:15
snijeg_led wrote: 19/09/2021 18:10 Dragi moj pa ti si sav naopak. Jesu li ti koordinisane ruke barem? Zamisli uhvatis je za guzu, a ono mislis da je sika pa pocnes ljubiti😁
Slusaj mi zene ne volimo te kojima treba sve to naredjivati, mi volimo da plesemo tango ili sa se nama naredjuje. Ja sam imala par takvih koji je trebalo naredjivati i ti znaju u kakvoj su pusioni zavrsili 😂
Onda je dosao jedan i odma mi reko da mi ne valja frizura i da se sisam. Osisam se ja kao ono: nu gledaj kako lijepa cura 🙈
Onda ode frajer u Italiju kupi mi haltere, cipela i gardarobe, obucem ja to kad ono nu: gledaj kako sam sexy i zgodna.

E sad sta je bilo s njim na samom kraju o tome ne bi ovdje😩

😍

P.s bilo kako bilo svi oni su na neki nacin zasluzni kakav sam ja ispala na kraju, najvise prvi
To neki što se u djetinjstvu igrao s barbikama?
Mozda i jeste
Nas dvoje smo se uglavnom igrali mame i tate 😂
Post Reply