Dejting stranice - gdje griješim?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#1 Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

Zdravo svima, prije svega novi sam na ovom forumu pa da se predstavim ja sam ComaGuy i ja sam alkoholičar ovaj khm ovisnik o online diskusijama :D

Neki ovdje kažu da su imali sreće sa dejting aplikacijama, imam instaliran Tinder i Badoo nešto preko pola godine i nikad ništa pa se pitam jel' do mene, griješim li negdje?

Znači svajpam desno svaki dan dok se prst ne umori, dobijem jedan match sedmično ili svake dvije sedmice i to uglavnom osoba bez profilne slike ili neka starija i/ili punačkija dama. Ali od birača nema je*ča pa ja kulturno pozdravim, dam neki kompliment, prokomentarišem nešto sa profilne ili ako baš nemam ništa onda neku šalu puknem i - unmatch. Ili uspijem razmijeniti dvije tri poruke ali sve u stilu Da, Ne, Ok, Možda, Haha i onda slijedi unmatch. Badoo dozvoljava nekad da se pošalje poruka bez matcha, tu nisam nikada nikakav odgovor dobio, ama baš nikad. Pokušam dogovoriti sastanak i ništa, par puta su me uvažene dame izradile. Da iskren budem uspio sam jedan sastanak dogovoriti ali tu nije bilo ama baš nikakve hemije, dama navodno samo par godina starija od mene mi je stilom, oblačenjem, ponašanjem ostavila dojam neke tetke...

Inače Tinder je uglavnom ok ali na Badoo je 90% profila kao da se neko trudi da napravi što ružniji profil, neki očajni uglovi, osvjetljenje, face koje se krevelje... ne znam šta je cilj toga, da se pokaže da ti kao nije stalo i da nisi očajan?

Jedan me se dojmio posebno, ne mogu sad da nađem ali znači slika je iz daljine tako da se ne vide face, dvije žene u trenerkama, šarenim dokoljenicama i papučama za plažu, marame na glavi, sjede na zidiću i piju kafu ispred socijalističke zgrade išarane grafitima kao u Slavic mimovima :lol: znači vrh humora :lol: :lol: slao sam poruke da čestitam što me je propisno nasmijala, ali bez odgovora naravno.

Btw imam 40ak godina ako je bitno :D :D
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#2 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

klix stranice su generalno naklonjene ženama pri čemu žene prosečnog izgleda dobijaju brdo poruka, a muškarci prosečnog izgleda jako malo.

na tinderu se odlučuje o tebi u svega par sekundi, a žene su jako probirljive jer imaju opcija. bolje ti je traži na drugim mestima.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#3 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

Imaš neki bolji prijedlog?

A inače, tako sam i ja mislio ali reko da provjerim sa drugima.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by plain vanilla »

Pa bolje ti je onda traziti na Badoo, poslije takvih fotki mozes biti samo pozitivno iznenadjen uzivo :mrgreen:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#5 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by saint_mirad »

ComaGuy wrote: 13/08/2021 19:28 Imaš neki bolji prijedlog?

A inače, tako sam i ja mislio ali reko da provjerim sa drugima.
ako želiš muntati online, koristi fb/instagram jer ne služe isključivo za klix, a i širi je dijapazon devojaka.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#6 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Velkoski »

probaj ovdje na klixu, mnogima se posrećilo brt
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#7 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Manual »

Ako si u Sa izleti pa SFF bas bude svega, može ti se posreciti
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#8 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by dječak sa šibicama »

Uleti na FB ili instagram, svakoj zenskoj koju vidis na sliku pisi "lijepa si, pozz" i to ti je sva mudrost.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#9 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Velkoski »

dječak sa šibicama wrote: 13/08/2021 22:22 Uleti na FB ili instagram, svakoj zenskoj koju vidis na sliku pisi "lijepa si, pozz" i to ti je sva mudrost.
:lol:

sjedi drug kod mene mrtav p'jan, otvara jedno deset chatova i svakoj piše "đe si *ime*, kućo stara" :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#10 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by dječak sa šibicama »

Dze si Ruzo kurvetino stara :D

Pokusaj biti misteriozan, zene to vole, uvijek joj ostavi prostora da te zamislja ko Dzems Bonda. Ili bar Orlanda Bluma.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#11 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by moonca »

:lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#12 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by dječak sa šibicama »

Nemoj stavljati sliku Son Konerija, onda ce te gledati ko budalu, stavi sebe ali provuci kroz neki filter, nadji neku zavodljivu sliku ali ne bas zavodnicki kez sa ruzom u zubima ne to, ne moras biti lijep da bi te zene primjetile one vole i prosjecne muskarce koji imaju pricu.

Imas dva izbora, ili uleti sa "hos se pojebat" stilom pa negdje mozda i upali, ili budi spontan kao ono uh oprostite ispala mi je olovka ili staje li ovdje autobus za Kovacice?.

Uostalom majstor je sve objasnio

ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#13 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

saint_mirad wrote: 13/08/2021 20:31
ComaGuy wrote: 13/08/2021 19:28 Imaš neki bolji prijedlog?

A inače, tako sam i ja mislio ali reko da provjerim sa drugima.
ako želiš muntati online, koristi fb/instagram jer ne služe isključivo za klix, a i širi je dijapazon devojaka.
Poenta dejting stranica je da ljudi nemaju vremena da izlaze i upucavaju se random osobama sa 1% šansi za uspjeh, posebno kad si u nekim godinama kada osoba tvojih godina generalno ima vrlo malo u gradu i uglavnom su zauzete. Ovaj tvoj prijedlog je isto ili gore. Fb prepun besposlenih domaćica kojima udvarači popravljaju ego, zavlače te beskrajno a nikad ništa konkretno, o instagramušama koje skupljaju simpove kao trofeje da ne govorim.

Ali hvala za najkonkretniji odgovor.
plain vanilla wrote: 13/08/2021 20:16 Pa bolje ti je onda traziti na Badoo, poslije takvih fotki mozes biti samo pozitivno iznenadjen uzivo :mrgreen:
Rekoh da ni te ne odgovaraju :(
Manual wrote: 13/08/2021 22:21 Ako si u Sa izleti pa SFF bas bude svega, može ti se posreciti
:thumbup: hoćeš sa mnom?
dječak sa šibicama wrote: 13/08/2021 22:22 Uleti na FB ili instagram, svakoj zenskoj koju vidis na sliku pisi "lijepa si, pozz" i to ti je sva mudrost.
To je recept da oboriš rekord broja blokova u jedinici vremena.
dječak sa šibicama wrote: 13/08/2021 22:43 Nemoj stavljati sliku Son Konerija, onda ce te gledati ko budalu, stavi sebe ali provuci kroz neki filter, nadji neku zavodljivu sliku ali ne bas zavodnicki kez sa ruzom u zubima ne to, ne moras biti lijep da bi te zene primjetile one vole i prosjecne muskarce koji imaju pricu.

Imas dva izbora, ili uleti sa "hos se pojebat" stilom pa negdje mozda i upali, ili budi spontan kao ono uh oprostite ispala mi je olovka ili staje li ovdje autobus za Kovacice?.

Uostalom majstor je sve objasnio
Ja postavio ozbiljno pitanje na ozbiljnom forumu a vi šega šala šprdancija ccc pa trebal to tako
:lol: :sax:
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#14 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by topss »

Zajebano je sto ti je 40. To te ogranicava kod izbora, ali dobra stvar je sto si ako nista muskarac. Tako da mozes gledati one od 30-35 godina kojih jos uvijek ima slobodnih, a uz to im se i zuri sa pronalaskom.

Vezano za online, ovdje ti je objasnjeno.
saint_mirad wrote: 13/08/2021 13:14 klix stranice su generalno naklonjene ženama pri čemu žene prosečnog izgleda dobijaju brdo poruka, a muškarci prosečnog izgleda jako malo.

na tinderu se odlučuje o tebi u svega par sekundi, a žene su jako probirljive jer imaju opcija. bolje ti je traži na drugim mestima.
Tesko ces tako nekoga upoznati. Najbolje ti je sa zenama iz okruzenja.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#15 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

topss wrote: 15/08/2021 18:57 Zajebano je sto ti je 40. To te ogranicava kod izbora, ali dobra stvar je sto si ako nista muskarac. Tako da mozes gledati one od 30-35 godina kojih jos uvijek ima slobodnih, a uz to im se i zuri sa pronalaskom.

Vezano za online, ovdje ti je objasnjeno.
saint_mirad wrote: 13/08/2021 13:14 klix stranice su generalno naklonjene ženama pri čemu žene prosečnog izgleda dobijaju brdo poruka, a muškarci prosečnog izgleda jako malo.

na tinderu se odlučuje o tebi u svega par sekundi, a žene su jako probirljive jer imaju opcija. bolje ti je traži na drugim mestima.
Tesko ces tako nekoga upoznati. Najbolje ti je sa zenama iz okruzenja.
Pa jest, u pravu si. I ja sam par puta uspio se skontati sa djevojkom preko fb, ali to su bile osobe s kojima sam od ranije imao neki poslovni i lični odnos, a ne totalne strankinje. Problem je što takvih, kada eliminišem supruge od prijatelja, rodice i druge zauzete žene, među frendsima ostane možda 30ak i sve su ili nedostupne ili su me već odbile jednom. Nisam baš socijalan tip :(

Na poslu nema šansi, a moglo bi biti i opasno :D

Šta misliš da li je pametno da stavim otvoreno da sam za brak, da žene znaju da sam ozbiljan, ili je to ipak malo očajno za muškarca? Mislim ne odbacujem tu mogućnost, ako sretnem ženu koja me oduševljava u svakom smislu što da ne :-D
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#16 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

Šta je po vama dobra, a šta loša profilna za muškarca?

Za žene je jasno... Meni je recimo jedna umirala od smijeha jer mi se na jednoj slici iza mene vidi neki ormar sa stvarima. Ne kontam, žene imaju stoput gluplje stvari u pozadini pa nikoga nije briga ako je lijepa.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#17 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by RagibUzoriti »

ComaGuy wrote: 17/08/2021 08:09 Šta je po vama dobra, a šta loša profilna za muškarca?

Za žene je jasno... Meni je recimo jedna umirala od smijeha jer mi se na jednoj slici iza mene vidi neki ormar sa stvarima. Ne kontam, žene imaju stoput gluplje stvari u pozadini pa nikoga nije briga ako je lijepa.
Uslikaj sebe u gaTjama boksericama a u bokserice stavi krastavac da izgleda ko chuna.

I cekaj...
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#18 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

Pa da izroni ta slika na fb grupi firme :lol: znam neke koji bi jedva dočekali :D

Lako se zaje*avat kada si student i imaš 20 godina i ništa da izgubiš, svaka glupost koju napraviš ti samo popravlja reputaciju u raji. Kada imaš izgrađeno ime u gradu i karijeru onda treba paziti...
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#19 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by RagibUzoriti »

ComaGuy wrote: 17/08/2021 08:29 Pa da izroni ta slika na fb grupi firme :lol: znam neke koji bi jedva dočekali :D

Lako se zaje*avat kada si student i imaš 20 godina i ništa da izgubiš, svaka glupost koju napraviš ti samo popravlja reputaciju u raji. Kada imaš izgrađeno ime u gradu i karijeru onda treba paziti...

Popishaj se ti jarane na svoju karijeru a i svoje ime...kad si ti sa takvim imenom i takvom karijerom spao da trazis zene preko Badoo ili Tindera.

Zamisli neku poznatu licnost,trazi sebi damu preko takvih aplikacija. Nerealno
e__
Posts: 167
Joined: 21/05/2021 19:57

#20 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by e__ »

Morate negdje poceti, ali zavisi sta vam je krajnji cilj.

Ako je intimni odnos krajnji cilj, onda te aplikacije i stranice mozda i nisu najbolja opcija.

Ako imate dovoljno novaca, izadjite svaku noc u neki od barova, kupite pice dami ako sjedi sama, razgovarajte… ako ima bilo kakve hemije. Bice nesto…

Ali ako je krajnji cilj da nadjete partnera (sa ili bez braka) onda tu mora biti nesto vise. Mora biti bonding oko necega… da li o stvarima koje volite, i koje su vam vazne, ili jer ste kompatibilni.

To jeste, mozda ona ima kraci fitilj, a vi duzi, pa se sve izbalansira. Ili obrnuto…

Samo ne gubite nadu. 40 je nista.
User avatar
Vsvp
Posts: 430
Joined: 13/06/2013 00:46

#21 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by Vsvp »

RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 10:22
ComaGuy wrote: 17/08/2021 08:29 Pa da izroni ta slika na fb grupi firme :lol: znam neke koji bi jedva dočekali :D

Lako se zaje*avat kada si student i imaš 20 godina i ništa da izgubiš, svaka glupost koju napraviš ti samo popravlja reputaciju u raji. Kada imaš izgrađeno ime u gradu i karijeru onda treba paziti...

Popishaj se ti jarane na svoju karijeru a i svoje ime...kad si ti sa takvim imenom i takvom karijerom spao da trazis zene preko Badoo ili Tindera.

Zamisli neku poznatu licnost,trazi sebi damu preko takvih aplikacija. Nerealno
Jbg nismo svi te sreće da ne biramo i da se možemo zaljubiti u norveške papire pa nam preostaje jedino tinder.
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#22 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

RagibUzoriti wrote: 17/08/2021 10:22 Popishaj se ti jarane na svoju karijeru a i svoje ime...kad si ti sa takvim imenom i takvom karijerom spao da trazis zene preko Badoo ili Tindera.

Zamisli neku poznatu licnost,trazi sebi damu preko takvih aplikacija. Nerealno
Pa nisam dino merlin jbt :lol: običan lik koji radi nešto već 20 godina i dobar je u tome tako da ga raja zna.
Ili ozbiljno misliš da su te stranice samo za one što su toliko očajni da bi kačili sliku sa krastavcem u gaćama?
Šta po tebi treba da radimo mi ostali?
ComaGuy
Posts: 52
Joined: 13/08/2021 11:06

#23 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by ComaGuy »

e__ wrote: 17/08/2021 10:36 Samo ne gubite nadu. 40 je nista.
Hvala na lijepim riječima ali nisam optimista iskreno, grad pun djevojaka do max. 25 godina, da se razumijemo nemam predrasuda ali ja sam njima star posebno za ozbiljnu vezu, to mi je gubljenje vremena i energije.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#24 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by erentedia »

ComaGuy wrote: 17/08/2021 08:09 Šta je po vama dobra, a šta loša profilna za muškarca?

Za žene je jasno... Meni je recimo jedna umirala od smijeha jer mi se na jednoj slici iza mene vidi neki ormar sa stvarima. Ne kontam, žene imaju stoput gluplje stvari u pozadini pa nikoga nije briga ako je lijepa.
Uslikaj se negdje na nekom mjestu u prirodi ali da se jasno vidiš ili kako ležiš na plaži, sunčanice stavi.

Moj savjet gdje ćeš pronaći djevojku - noćni klubovi, samo se s prijateljom pa i sam otiđi i pridruži spontano za neki sto koji su rezervisale neke djevojke pa im reci "e samo malo da stanem da vidim bolje (pjevača)" ii "da snimim nešto"... noćni klubovi definitvno.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#25 Re: Dejting stranice - gdje griješim?

Post by erentedia »

koristi instagram, stavi ga na javan profil, koristi filtere i nemoj se po kući slikat veću u autu za volanom, i na nekim atraktivnim mjestima u gradu, u prirodi, u klubu, postavljaj redovno storije i vidjet ćeš zahtjeva za praćenje. nemoj pretjerivati s slikama, sedmično 1-2max objavi. i tjt
OD FB NEMA NIŠTA. Njega koriste sada 60+ i firme.
Post Reply