Deen na Eurosong 2016

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Deen na ESC?

Da
17
25%
Ne
52
75%
 
Total votes: 69

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#51 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Banksy »

It_is_a_Leclerc wrote:
Normalno da neko ko preferira turbo folk, hip hop ili klasičnu muziku neće pronaći ništa zanimljivo i dobro za sebe.
Zadnjih desetak godina Evrovozija je čisti turbo-folk, nepodnošljiva parada papanluka, s dominacijom ojkanja i jodlanja istočnog bloka. Ako ti tu nalaziš nešto zanimljivo, čestitam ti, zaista.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#52 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Point. »

Ne kontam ovu potrebu da se komentira nesto sto te ne interesuje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#53 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by _BataZiv_0809 »

Point. wrote:Ne kontam ovu potrebu da se komentira nesto sto te ne interesuje.
Pa ovo je forum :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#54 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Banksy »

Ne interesuje me puno toga, pa me opet zatrpavaju informacijama, i da me ne pitaju.
Bilo bi lijepo imati svoj mjehur od sapunice, ali još uvijek živimo u svijetu u kojem je nemoguće sasvim, u potpunosti, iskreirati svoje okruženje i stvarnost onako kako bismo željeli.
Evrovizija je zaista odron i ne moraš biti sasvim ''unutra'' da to znaš.
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#55 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by mg »

Dobro je što Deen ide, da EU vidi da nisu sve fundamentalisti ovdje, da ima i pedera. :izet:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#56 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by It_is_a_Leclerc »

Banksy wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Normalno da neko ko preferira turbo folk, hip hop ili klasičnu muziku neće pronaći ništa zanimljivo i dobro za sebe.
Zadnjih desetak godina Evrovozija je čisti turbo-folk, nepodnošljiva parada papanluka, s dominacijom ojkanja i jodlanja istočnog bloka. Ako ti tu nalaziš nešto zanimljivo, čestitam ti, zaista.
Jednostavno, nije istina. Čak bih rekao i da izmišljaš.
Ili ne pratiš, ne znaš, pa onako od oka, i iz daleka kvalifikuješ, bez ikakvog pojma i realne predstave.
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#58 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Altsa »

Cim nije od mojih para nek se ide na tu LGB manifestaciju ja je svakako ne gledam.. Problem je sto ide Fuad zvani torbica koji ce se bas uklopiti u okruzenje evrovizije.
User avatar
greatful_and_dead
Posts: 422
Joined: 15/07/2015 13:17

#59 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by greatful_and_dead »

Neka ide torbica, nema problema, ali neka predstavlja BHRT ili kako se taj odron već zove. Ja mu ne bih dao da predstavlja BiH, jer nikog iz BiH nisu ništa pitali. Ok, našli sponzore, ali da li to znači da mogu sutra ići i ja ako nađem sponzore, iako mi je slon prdno na uho? Vjerovatno ne znači.

Dalal, Deen i Don Almir, 3 "eminentna" umjetnika. U zadnjih 10 godina sam ja imao više javnih nastupa. I ipak, koliko god je Evrovizija debilno takmičenje, izlaze pod imenom BiH i predstavljaju sve nas.

I zapamtite, još 5,6 godina i eto i Deena u skupštinske klupe ;) Pa će nam onda sateliti pojašnjavati kako je to potpuno normalno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#60 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by _BataZiv_0809 »

greatful_and_dead wrote:
I zapamtite, još 5,6 godina i eto i Deena u skupštinske klupe ;) Pa će nam onda sateliti pojašnjavati kako je to potpuno normalno.

100%
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#61 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by mg »

_BataZiv_0809 wrote:
greatful_and_dead wrote:
I zapamtite, još 5,6 godina i eto i Deena u skupštinske klupe ;) Pa će nam onda sateliti pojašnjavati kako je to potpuno normalno.

100%
Pa šta? To se zove lobiranje, u demokratiji. Neće tata da lobira za nekog anonimusa.

Čak se i u Sarajevu više manje zna gdje živi fukara. Još samo da Hin ograde.
User avatar
greatful_and_dead
Posts: 422
Joined: 15/07/2015 13:17

#62 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by greatful_and_dead »

mg wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
greatful_and_dead wrote:
I zapamtite, još 5,6 godina i eto i Deena u skupštinske klupe ;) Pa će nam onda sateliti pojašnjavati kako je to potpuno normalno.

100%
Pa šta? To se zove lobiranje, u demokratiji. Neće tata da lobira za nekog anonimusa.

Čak se i u Sarajevu više manje zna gdje živi fukara. Još samo da Hin ograde.
To se zove nepotizam, a u ovoj nakaradnoj zemlji, među nakaradnim ljudima, lobiranje.

Pretpostavljam da si ti bio/la ironičan, ali morao sam ovo napisati, jer ih ima na forumu koji razmišljaju upravo tako. Da je normalno da propali pjevači, glumci i sportisti, nakon što završe svoju neuspješnu karijeru, uhljebe se u skupštine. Kažu to je ok.
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#63 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by mg »

Ljudi prihvataju svoju bjedu, al neće da se bore protiv toga.

Sve dok je tako Zagi i njegov sin mogu da uživaju u dekadenciji ovog društva. A potonji sebe i da naziva umjetnikom, kao i da sere po ostalim jer je studirao vani...pa se bolesnik još i smatra bitnijim.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#64 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by julisiz es grant »

User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#65 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by al_akhisari »

:shock: taman kad pomisliš da te više ništa ili malo toga može da iznenadi, desi se baš to; mada, uzevši u obzir sve što se događa oko nas, nije vala niti neko iznenađenje; ali, pošto me je fakat rastužila činjenica da uopće učestvujemo na song-u, a još više da me/ nas predstavlja neuspjeli pokušaj muzičara/ pjevača, moradoh da izrazim svoje duboko razočarenje :D "ne mrem vjerovat" :sad: ili :lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#66 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by pirmin »

odron

odnor

ordon

odron

...ondor

odron

...ma odron

...and counting "odron" :D

Svi slusaju klasiku pa im Eurosong odron.
User avatar
greatful_and_dead
Posts: 422
Joined: 15/07/2015 13:17

#67 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by greatful_and_dead »

pirmin wrote: Svi slusaju klasiku pa im Eurosong odron.
Ovakvi komentari su gori odron od Eurosonga. Besmisleniji.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#68 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by pirmin »

greatful_and_dead wrote:
Ovakvi komentari su gori odron od Eurosonga. Besmisleniji.
Ma odron.
Nemam rijeci.
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#69 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Mali_Vuk »

Je suis Fudo.
User avatar
howdy
Posts: 3541
Joined: 11/04/2010 09:09
Location: Fadil Novalic do mezara

#70 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by howdy »

fuad je bijesan i naoruzan torbicom
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#71 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Logovan »

1. Nismo se trebali uopšte prijaviti, bezveze ćemo pare potrošiti na ovu budalaštinu.

2. Ovo je postalo takmičenje pedera, lezbejki, pedofila i ostalih kretena, tako da smo pogodili koga treba poslati.
User avatar
dale cooper
Posts: 28393
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#72 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by dale cooper »

Deen na Eurosong 2016:

1. DA
2. NE
3. BOLI ME KURAC
RtrnOfSalisbury
Posts: 3575
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#73 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by RtrnOfSalisbury »

jel diplomiro din ? sta ako dobije poso pa nemere ic, imal sanse da rizo uleti ? samo da se ne desi taj apokalipticni scenario dino u skupstini, dino na tv, dino na evroviziji, dino u holivudu, dino u milano, dino iz milana ...
User avatar
Better Man
Posts: 16688
Joined: 01/10/2006 20:10

#74 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Better Man »

It_is_a_Leclerc wrote:
Banksy wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Normalno da neko ko preferira turbo folk, hip hop ili klasičnu muziku neće pronaći ništa zanimljivo i dobro za sebe.
Zadnjih desetak godina Evrovozija je čisti turbo-folk, nepodnošljiva parada papanluka, s dominacijom ojkanja i jodlanja istočnog bloka. Ako ti tu nalaziš nešto zanimljivo, čestitam ti, zaista.
Jednostavno, nije istina. Čak bih rekao i da izmišljaš.
Ili ne pratiš, ne znaš, pa onako od oka, i iz daleka kvalifikuješ, bez ikakvog pojma i realne predstave.
Ništa ona ne izmišlja. Eurosong jeste parada jeftinog turbofolka, seljakluka i papanluka bez ikakve muzičke vrijednosti. Istinskim muzičarima se gadi pomisao na Eurosong. Denn se taman uklapa u sav taj seljakluk na kojem učestvuju polupismeni muzičari, je je i on sam takav.
User avatar
beniciodeltoro
Posts: 534
Joined: 28/10/2015 18:14

#75 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by beniciodeltoro »

It_is_a_Leclerc wrote:Normalno da neko ko preferira turbo folk, hip hop ili klasičnu muziku neće pronaći ništa zanimljivo i dobro za sebe.
Na stranu što je Eurosong skup amaterskih pjesama (čast izuzecima) sa melodijama na nivou sintisajzera Esad Plavi benda i ofucanim tekstovima "I need love because love is I need la la la", pjevačima koji jadni pjevaju u broken english pa nabrajaju sve što im padne na pamet na engleskom, gdje čak pjesme koje u original verziji divno zvuče gube svaki smisao kada se pokušaju prevesti na engleski a da se rimuje pa ispadne katastrofa i zvuči poput "confrontation is a transfomation of elevation", sve se to može i opravdati (kome se ne sviđa neka ne gleda) ali šta je neshvatljivo kako može neko shvatiti jedno takmičenje ozbiljno koje je postalo političko prepucavanje. Grčka može poslati Ekrema Jevrića sa pjesmom Kuća poso i dobiti će od Kipra 12 bodova dok Turska može poslati Adele i velika je vjerovatnoća da će od Kipra dobiti 0 bodova.
Mi možemo poslati DJ Krmka umjesto Harija, opet ćemo očekivati 12 bodova od Srbije, Hrvatske i Slovenije (tako i oni od nas) a kada ne dobijemo 12 bodova onda kukamo kako su nas komšije izdale, to da nisu za nas glasali jer im se nije svidjela pjesma niko i ne pominje, pjesme su tu u drugom planu. Vrištimo od dragosti kada trebaju za nas glasati Njemačka i Austrija jer je tu jaka dijaspora. Komšijske veze, štele, vraćanje duga jer "sjećaš se ti da smo mi vama prošle godine valjali" sve podsjeća na muzičku verziju izbora načelnika Foče-Ustikoline i za to davati milione, braniti taj spektakl i radovati mu se?

A i ovaj put si kontradiktoran, u jednom momentu oni za tebe predstavljaju državu BiH a u idućem momentu to je samo njihova stvar kako će se predstaviti jer idu o svom trošku a ne našem? Da idu u svom trošku i održavaju koncerte gdje sami sebe predstavljaju ne bi im ništa rekao ali pošto predstavljaju državu, bez obzira što je njihov trošak, mi ih imamo pravo kritikovati
Post Reply