Deen na Eurosong 2016

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Deen na ESC?

Da
17
25%
Ne
52
75%
 
Total votes: 69

User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#101 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by cyprus »

Altsa wrote:Image

SKANDAL Stoja optužila Deena za silovanje! :D

http://www.avaz.ba/clanak/207539/skanda ... -silovanje
Najjači odabir naslova ikad :mrgreen: :mrgreen:
susc_ovjek
Posts: 519
Joined: 15/09/2007 17:07
Location: Sarajevo

#102 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by susc_ovjek »

elk wrote:E kako sam ja s jaranom crne leptire nekad sviro i pjevo.a nije mi jebiga stari hapiso,nit bio poslanik, nit me prijavio,tj sredio pausal za ove zasluzne umjetnike...da jest,i da mi je dao lovu,ja bih poveo svoju bucmastu jaranicu iz skole na eurosong.bi bogami :bih: .
objašnjeno!

Zalibo me ćošak za Deena kao "umjetnika".
Ali cijela karijera mu je povezana i izgrađena poreznim parama i utjecajem babe političara.

I jaranice iz škole na jednom tv-u govore "nas je tata doveo u studio i rekao producentu evo one hoće da nešto snime, a mi ni same nismo znale šta". Objašnjeno sve od početka do kraja. Godinama u svemu tome a samostalnog koncerta ne mogu napravit nigdje.

I sigurno se sami sebi pravdaju kako tu trebaju velike pare za PR, kako to ne može saamooo, kako to vani ide drugačije... a sa podrškom i guranjem koje oni imaju (Deen i drugarice) bi neko bio svjetski mega car.

Povraća mi se na to da će me oni "predstavljat"
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#103 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by ¤ jelena ¤ »

tataćusak wrote:Pa ljudi dragi kad mu već plaćamo doprinose za PIO nek makar nešto i radi a ne da bezze tarlaha krilima po Milanu (ne mislim na grad :izet: )
:lol: :lol:

nego, kad će ta pjesma više :twisted:

da je čujemo i spot vidimo...
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#104 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by asurbanipal »

_BataZiv_0809 wrote:
Edin H. wrote:
Ovo je zadnja koja je valjala - pobjednik 1982 :wink: :D



premda ne treba zaboraviti Danijela



i naravno Tajci :D

Jbga ja sam malo mladji :P

Najbolja koju sam gledao i slusao (od pobjednickih, zato ne navodim "Lejlu", to ce LeKlerk garant :D ) je:


Meni su ove vrh. :mrgreen:





Nakon njih Evrovizija više nema smisla...
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#105 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Edin H. »

asurbanipal wrote:

Meni su ove vrh. :mrgreen:





Nakon njih Evrovizija više nema smisla...
Dobre :izet:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#106 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by asurbanipal »


:lol: :lol: :lol:


Vidi, mogu postati sljedbenik Fuada. Ovo k'o ona sekta iz serije sa Kevinom Baconom... :mrgreen:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6702
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#107 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by asurbanipal »

insomnia78 wrote:Image :izet:

:lol: :lol: :lol:


Padoh sa kauča. Upiš... :lol: :lol: :lol:
User avatar
piupiu
Posts: 16605
Joined: 05/01/2008 05:08

#108 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by piupiu »

I? Šta kažete na pjesmu?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#109 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by It_is_a_Leclerc »

piupiu wrote:I? Šta kažete na pjesmu?
Pa lijepa je.

Meni je rap dio najbolji, ali većini je to najgori dio :D

Ovo ostalo je - tipično bosansko - gajde, diple, tarambusi.

I već sam iznio svoj prijedlog za scenski nastup u fazonu - Džala (ISIL) ganja Anu (EU) po sceni.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#110 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by radiša »

odlicna pjesma samo nas mentalitet je poznat po kontriranju,predrasudama...
svi sve znaju.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#111 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by P308 »

Dobra pjesma, muzika sjajna.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#112 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by bosanska senzacija »

Treba Hayatu iduće godine dati organizaciju da održe nivo.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#113 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by bosanska senzacija »

gnjev wrote:
bosanska senzacija wrote:Halalosum onom što je zapali.
E jesi balija pravi .

Samo pjesna je marketingom zajebala ratove zvijezda.
Pjesma je totalno moderna.
AenemA
Posts: 415
Joined: 23/04/2004 04:32

#114 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by AenemA »

Koji pederluk da prostite.
User avatar
piupiu
Posts: 16605
Joined: 05/01/2008 05:08

#115 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by piupiu »

It_is_a_Leclerc wrote:
piupiu wrote:I? Šta kažete na pjesmu?
Pa lijepa je.

Meni je rap dio najbolji, ali većini je to najgori dio :D

Ovo ostalo je - tipično bosansko - gajde, diple, tarambusi.

I već sam iznio svoj prijedlog za scenski nastup u fazonu - Džala (ISIL) ganja Anu (EU) po sceni.
Evo, ja sam preslušala jedno 6-7 puta, da vidim hoće li mi ući u uho. C. :|

Meni ova pjesma zvuči užasno preproducirano, kao da je neko uzeo pa gledao 100 evrovizijskih pjesama, i iz svake uzeo po neki dio, pa krenuo da pravi kolaž u stilu - jedan će element upaliti. Prvo krenemo s nekom keltsko-balkanskom simbiozom sa onim timpanima (ili koja je udaraljka već u pitanju) i čelom; strofa nije loša, Dalal ima divan glas i očekuješ da on u jednom trenutku 'poleti', ali se to ne dogodi; refren je grozan, zastario, hiljadu puta si ga čuo na nekoj lošoj morskoj svirci sa balkan-folk-rok aranžmanima iz osamdesetih, činele udaraju po ušima (ako je to to što čujem) - neko prokomentarisa na You Tubeu - je l' ovo Bosna ili Bjelorusija? - e, taj dio mi baš tako zvuči; rap mi je :thumbup: :thumbup: :thumbup:, Rucner odlična, ali sve zajedno u kombinaciji ... sve ima, a ono 'nešto' ne. Usput, ova će se Vijećnica izlizati od TV upotrebe.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#116 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by radiša »

Slusaj(te) pjesmu bez poređenja,predrasuda i slicno,zvuci mnogo bolje. :wink:
User avatar
Point.
Posts: 27749
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#117 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Point. »

Fina melodija, samo po meni fali joj nesto. Fali joj neka bombasticnost. Ovaj rep, ne znam, mozda da su tu kakvu solazu sa ovim celo i ovih etno bubnjeva iza, mozda bi ostavilo jaci dojam. Nije lose, uglavnom.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#118 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by ¤ jelena ¤ »

Đaba vam sve, hejteri i dušmani, sam naslov ove teme govori kolika je Deen zvijezda i kako je on harizmatičan...

na Eurosongu 2016 je i Ana Rucner i Dalal Midhat Talakić i Jala...al samo je Fudo u naslovu i samo se o njemu priča...
čovjek prosto plijeni svojim stajlingom, pojavom, svim... :D

Pjesma tu nije ni bitna, s Fudom do pobjede!!! :navijacica:
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#119 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Vitezanin »

Pjesma je ok.

Meni Dalal bolje sjeda ova pjesma nego Deenu, on mi baš nekako bude višak u cijeloj ovoj priči rap, Ana, duet. Mislim, ona mi je baš tu nekako totalno dominantna u odnosu na njega.

Fino su oni to iskombinirali a da ne bude bućkuriš. Meni se rap dio sviđa :shock: , većini se koliko sam skontao ne sviđa. :-D Ja bih čak tu dao malo više prostora Jali i dodao malo više agresive. :D :D

Ana extra, baš se fino može osmisliti nastup tako da ljudi ostanu zalijepljeni za zgodnu Anu. :D

Na refrenu totalno izgubim interes (zvuči zastarjelo i bezveze) i onda Jala kasnije spasi stvar. :D

Lično mislim da bi trebali dodati generalno malo agresivniji zvuk (pogotovo u refrenu), a ne ovaj klasični pop-rock fazon koji je ok za radija, ali ne i za Eurosong. Nadam se da će raditi na tome, imaju dovoljno vremena.

:-D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#120 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by cyprus »

Pjesmom sam prijatno iznenađen... Dobro, to nije naročito teško, obzirom da nisam očekivao ništa, ali zaista mislim da je urađen dobar posao...
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#121 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by Dr. Kuca »

Meni je najace kad onaj vehabija uleti nesta nadrobi na brzinu i otme onoj stolicu. Prejaki vrh.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#122 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by VjecitiStudent »

Jedino sam u dilemi da li je ovo iskeširao direktno Zagi ili je to bio dio koalicionog ugovora sa SDA, "tačka 9. da Zagijev Fudo ode na Evroviziju" :D
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#123 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by lijepa u dusi »

Dr. Kuca wrote:Meni je najace kad onaj vehabija uleti nesta nadrobi na brzinu i otme onoj stolicu. Prejaki vrh.
Hahahahahahahahahaha
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#124 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by gnjev »

Dobro cemo proci garant jer ovi prati i organizuje lgbt zajednica a deen je jedini pravi i istinski predstavnik
User avatar
eltroxin
Posts: 2053
Joined: 30/08/2009 23:35

#125 Re: Deen na Eurosong 2016

Post by eltroxin »

Morao sam ovo kopirati, jedino nisam vio siguran na koju temu! Humor ili muzika? :D

Fuad Backović Deen: Etiketa pedera u kombinaciji s pričom da mi je otac političar zaslužan za sve, koštali su me karijere


Bosanskohercegovački glazbenik Fuad Backović, poznatiji kao Deen, ubraja se u najveće estradne zvijezde svoje zemlje :D , a poznato je ime u cijeloj regiji. Kako i ne bi, kada je karijeru počeo sa svega 14 godina, a tokom karijere dvaput je predstavljao svoju zemlju na Eurosongu. Kaže nam, treći put - ni u ludilu!

U velikom intervjuu, Backović je otkrio kako se tokom karijere nosio s glasinama da mu je otac, inače uticajni političar, pomogao da postigne muzički uspjeh, a komentarisao je i svijest i stanje društva u BiH danas.

Oni koji visoko lete su neostvarene ličnosti :izet:

Ovih dana prisjetio se nastupa sa soul divom Joss Stone. Nije ona jedina svjetski poznata osoba koju je tokom godina upoznao. - Bilo je to u sklopu njene svjetske turneje. Meni je pripala čast da budem njen domaćin i gost na koncertu u Sarajevu. Proveli smo tri dana zajedno i oduševila me je. Prije je to činila svojim pjesmama i savršenom interpretacijom, a onda sve zasjenila prekrasnom ličnošću. Prekrasna, skromna, beskrajno zanimljiva i duhovita te vrlo pristupačna i iskrena djevojka. Sigurno nije klasični predstavnik svjetskog showbusinessa koji sam po sebi nije ni blizu onoga što predstavlja ona kao takva. Istina, imao sam priliku upoznati i druge svjetske veličine iz različitih sfera javnog života i moram priznati da su svi ti ljudi vrlo jednostavni. Zahvaljujući njima shvatio sam da su svi drugi koji 'visoko lete' i 'glumataju' zapravo neostvarene ličnost koje zbog toga proždire vlastita frustracija. Istinskim svjetskim zvijezdama možda ne možete lako prići, ali kada vas jednom puste blizu, shvatite zašto su tako uspješni i veliki, priča Backović.

Treći Eurosong - Ni u ludilu!

O karijeri u inozemstvu i sam je razmišljao, no u njegovom slučaju, kaže, pobjeđuju razum i realnost.

- Slagao bih kada bih vam rekao da nisam razmišljao o otme, jer svi mi estradnjaci s brdovitog Balkana potajno o tome maštamo. U mom slučaju pobjeđuju razum i realnost. Ne kažem da nije moguće, ali za to se mora desiti poseban splet sretnih okolnosti kao i činjenica da ti takva karijera jednostavno mora biti sudbinski zapisana, pa tek onda idu mukotrpan rad i trud. Bez toga, džaba mašta i silni pokušaji, dodaje Deen.

Bio je dva puta predstavnik BiH na Eurosongu, i bila su to, kaže, dijametralno suprotna iskustva.

- Prvi put sada već davne 2004. godine u Istanbulu s pjesmom 'In the Disco', koja je BiH obezbijedila jedan od četiri najbolja rezultata ikad osvojena na tom natjecanju otkad se natječemo kao samostalna država. Drugi put 2016. godine zajedno s kolegama Dalal Midhat, Anom Rucner i Jala Bratom, pjevali smo pjesmu 'Ljubav je'. Bio je to uvjerljivo najteži projekt na kojem sam ikada radio. Nesretnim spletom okolnosti u jednom trenutku sam bio prisiljen prihvatiti ulogu izvršnog producenta cijelog projekta, što je meni kao izvođaču bilo jako teško. Moje kolege i ja nosili smo svu težinu tog Eurosonga na svojim leđima i stoga sam ponosan na činjenicu što smo uopće izašli na tu scenu i ponosno otpjevali pjesmu koja je sigurno ostala upamćena. Treći put mi ne pada napamet - ni u ludilu! Sretan sam što je pjesma 'In the Disco' proglašena Eurosong evergreenom i da se i dan danas pušta širom Europe, prisjeća se Deen. :lol:

Danas se puno lakše dolazi do javnosti

Iako je glazba njegova najveća ljubav, službeno je u modnom svijetu. Zvanje je stekao na uglednom 'Istituto Marangoni Milano' čijom diplomom se može pohvaliti. Specijalizirao je nakon diplome na istom institutu i brand management.

- Nakon završetka studija imao sam priliku raditi na par zanimljivih modnih projekata i u budućnosti sebe vidim više posvećenog tome. Olakšavajuća okolnost je činjenica da su glazba i moda danas vrlo usko povezane te jedna bez druge više ne mogu, dodaje Deen.

I, dok je modno obrazovanje sticao u Milanu, glazbom se počeo baviti sa svega 14 godina, u rodnom Sarajevu.

- Bilo mi je 14 i pol godina kada sam snimio prvi glazbeni album s bendom i napravio prve profesionalne korake. Bio sam zaista dijete. Tada je sve izgledalo potpuno drugačije, čini mi se da je imalo puno više smisla... Danas se puno lakše dolazi do javnosti, i nažalost, najmanje muzikom, ističe Backović.

Zlatna mladež? Što je to?

U vremenu tih mladih dana, Backovića se nazivalo predstavnikom zlatne mladeži Sarajeva. Otac mu je poznati političar, sam Fuad je slavan od djetinjstva pa etiketu nije bilo teško dobiti.

On sam, kaže, uopće ne zna što taj termin predstavlja.

- S tim se možda mogu poistovjetiti djeca uspješnih roditelja koja ne radi ništa i nisu napravila ništa, ali ja sigurno ne!

Iza mene je punih 22 godine glazbene karijere, šest studijskih albuma objavljenih u cijeloj regiji, 40 najbitnijih regionalnih glazbenih i modnih nagrada, dva Eurosonga, bezbroj koncerata i nastupa širom EU... Pored toga, imam i na stotine internacionalnih humanitarnih akcija te stalno ulažem u obrazovanje. Uz sve nabrojano skromno :kiss: , tek mi je 36 godina, te sam sposoban napraviti još puno toga dobrog. Nisam zlatan, ispričavam se svima koji su me na silu htjeli 'zlatiti' sve ove godine, kroz smijeh će Fuad.

'Činjenica da je moj otac to što je, meni je više štetila nego koristila'

Neminovno je da se kroz njegovu karijeru i život provlači ime njegovog oca - Zaima Backovića. Dugo su ga etiketirali zbog oca, tvrdili da mu je otac napravio veliku karijeru...

Deen kaže da mu je poznato ime bio samo uteg.

- Hoćete najiskrenije moguće? Preponosan sam i zahvalan Bogu što potičem iz porodice iznimno uspješnih i obrazovanih ljudi i to kroz generacije, i što se prezivam Backović, ali neopisivo je teško biti vrlo primjetan muzičar, umjetnik, a za oca imati jako glasnu i prepoznatljivu političku figuru u BiH. Baš jako teško! Činjenica da je otac to što jest, meni je puno više štetilo nego koristilo.

S druge strane, moja glazbena karijera te mnogi javni potezi nisu ni najmanje godili njegovoj političkoj... A niti cijeloj porodici. Jedno drugom smo vukovi, ali i neizmjerna podrška, čak i kad se uopće ne razumijemo. Ne dijelim sve političke stavove oca, niti velike većine političara u domovini, ili izvan nje... Moj otac mi nikada nije tražio niti rekao da glasam za njega i njegovu stranu... U isto vrijeme on se vrlo često zgražava nad mojim stavovima i mojim poslovnim potezima, javnim nastupima. Potpuno smo različiti kao osobe i svjesni smo toga jako dobro, zato nam ni jednom ni drugom uopće nije jasno odakle javnosti ideja da je on taj koji je zaslužan za sve što sam ja uradio i dobio od svoje karijere... Bilo je trenutaka kad sam mu se obratio za iskreni savjet i pomoć, ali daleko od toga da je on alfa i omega moje 22 godine duge glazbene karijere. To je tako nebulozno i nefer prema meni! Više od deset godina živim sam, radim, zarađujem, ulažem, plaćam račune i nosim se sa svim problemima sa kojima se nosi moja generacija... Dosadila više i Bogu i narodu ta konotacija 'otac i ja'. Nemam apsolutno nikakve ambicije da se aktivno bavim politikom, a nema ni on ambicija da se bavi estradom. Javnost može zaista biti mirna i spokojna, obećava Deen.

Zbog svoje je osobnosti - činjenice da je čovjek bez dlake na jeziku, otvoren i rječit - Deenu nije uvijek bilo lako.

- Biti ekstremno liberalan, ne bojati se to pokazati i zastupati, a u isto vrijeme imati oca koji je poznat i respektabilan političar, a potpuno drugačiji od vas, ma to je naprosto 'a dream come true'. Ma ja sam čovjek koji nema nikakvih problema, ističe Deen.

ad su u pitanju kolege sa estrade, najviše cijeni Dina Merlina. On je, kaže Deen, najveća zvijezda na Balkanu te cijeni svaki susret i razgovor s njim.

S druge strane, estradu u BiH, ali i ostatku regiju, kratko ocjenjuje:

- Nažalost, nikako. Bolje da na ovome stanem. Ne bih ja tu ništa dužio, bolje je, dodao je Deen.

'Pričaju da sam snob, a više bih za sebe rekao da sam uglađeni jalijaš'

Društvene mreže koristi u svrhu zabave, a ne karijere, kaže nam.

- Šta ću, nemam tu žicu za showbussines, i mirim se s tim. Možda da pitam tatu da mi malo vodi taj profil, nasmijao se Backović.

Alergičan je na predrasude, s kojima se stalno susreće. Voli, kaže nam, lijepo se obući, putovati.

- Ali, sve u skladu s mogućnostima i nipošto drugačije. Ta pretjerivanja sam prebolio u ranim dvadesetima i rado ih se sjećam. Eto, još jedna zabluda o meni. Pričaju da sam snob, a više bih za sebe rekao da sam uglađeni jalijaš 8) . Sarajevo vas tako nauči i oblikuje, kaže Backović.

Ovih dana radi na pjesmi iz kraja osamdesetih, a za koju je davnih dana uradio remake. Nedavno je napravio i spot za istu te se, kaže nam, iskreno nada da će uskoro singl ugledati svjetlo dana.

Zanimalo nas je za kraj i zašto za sebe zna reći da je 'dežurni peder' u svojoj sredini. Etiketiran zbog svega i svačeg, liberalni Deen ne libi se svojih stavova. Možete misliti što hoćete, no treba imati muda neke stvari reći. Danas ga predrasude ne muče, a društvo ocjenjuje sukladnim situaciji u kojoj se nalazi. Kaže nam tako da smatra da je suludo pričati o ljudskim pravima u situaciji u kojoj je toliko mladih iselilo, a toliko puno ih je nezaposleno. U 'sridu' je tako Backović ocijenio društvo u kojem živimo...

Oštro komentariše društvenu i političku situaciju u BiH, ali i cijeloj regiji!

- Ja to sasvim sigurno u šali, dok drugi vrlo tendeciozno da bi me osporili, narugali mi se, okaljali me, stopirali moju karijeru. Vidite, ta pogrdna etiketa 'pedera' u kombinaciji s pričom da mi je otac političar zaslužan za sve što uradim koštali su me jedne puno sjajnije i uspješnije karijere, ali to je moj put... Očigledno nije moglo drugačije.

skreno, draže mi je da me zovu 'pederom' nego ubicom, zločincem, hohštaplerom, silovateljem, glupim i neobrazovanim...

Bez obzira na činjenicu da je sve što sam nabrojao prihvatljivije u našoj sredini nego biti 'peder'. Da se ne lažemo, živimo u sredini gdje mnogi veličaju zločince i ubice te im daju vrlo bitan značaj i položaj u društvu, to je naša realnost. Podržavam borbu LGBTQ zajednice na Balkanu, samo se bojim da problematika ljudskih prava neće brzo doći na red za rješavanje... Imamo mi puno većih problema u državi i društvu na koje moramo obratiti pažnju. Tri posto potpuno nepismenih na 3,5 miliona ljudi je poražavjuće. Imamo preko 500.000 nezaposlenih, između 150 i 200.000 ljudi iselilo se iz BiH posljednjih par godina...

Politička struktura i situacija nikad gora. Nacionalizam u svom najvećem cvatu. Kako uopće u tom kaosu i kolektivnoj depresiji i letargiji ljudima pričati o nekim seksualnim slobodama i slobodni osobnog opredjeljenja? Kad na sve ovo što sam nabrojao dodate i taj strašni kult religije i vjere koja sjajno zastrašuje i manipuliše ljudima sve ove godine, dođete do zaključka da smo jedno vrlo nazadno i zaostalo društvo. Preplašeni i nespremni da prihvatimo bilo šta što imalo odskače od onog čim su nam punili glave i ispirali mozgove. Volio bih jednog dana doživjeti da se na Balkanu njeguje kultura tolerancije i dijaloga, a ne kultura agresije i mržnje. Daj Bože... Do tada ćemo živjeti u društvu koje ne poštuje osnovna ljudska prava, ne poštuje čovjeka niti njegovo pravo da bude i živi ono što je sam odabrao, zaključio je Deen, piše 100posto.
Post Reply