DEEN - In the disco SPOT

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

FaceOff
Posts: 468
Joined: 01/06/2003 00:00

#26

Post by FaceOff »

Ma meni je spot fenomenalan. Istina da pjesma nije bila moj favorit na nacionalnom takmicenju, ali ne sumnjam da ce Deen dati sve od sebe da nas dovede u finale, ako nista.

DEEN, SRETNO!!!
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#27

Post by _MaYa_ »

komi wrote:nakon spota ni 12 od turske više nije sigurno :D ;)
hehehehehe :D ne treba nam ni ti 12

bofgami meni neko reko da cita novine i da su sve pozitivne vijesti iz turske, te da se din tamo slusa, te da je favorit, pa svasta....

ja volim deen, inace sam rockerica i volim zenske rockerske vokale, ali on mi je nekako simpa, cestitam mu sto je u provinciji uspio stvoriti taj moderni fazon...ono pravi je show men prica kad treba, plese kad treba ludira se mlad je sladak je lijep je simpatican je pun je idej(i paqra kako cujem, ne znam), pametan je
uspio je da se izdigne izmedju sviju to je ljudi moji dobro...jer i ova je bosna jadnicka

pa zamislite kad bi svi izgledali ko ogavni tifa ili neki ti mega super terndi pjevaci...pa na sto ce se loziti curice, na te debile, koji se ne mogu niti obuci kako treb?

moja sestricna skakuce uz deena sva sretna i vristi kad je taxy, pa zasto bi to onda bilo lose...

sta ja jer slusam rock treba reci ma fuuuuj to nije rock i biti ko ove cure s foruma koje se furaju na neki bunt a zapravo su vise nego prosjecne...

i mrzim nas narod pljuje sve sto je nase, tek kad uspije vani e onda je to dobro, tako je bilo za niciju zemlju i za edu majku i za pjera zalicu i sviju...

ajmo bodriti deena onako lud moze i pobijediti na euroviziji, ja sam cula d aje favorit...

ajmo pjevati dok on pjeva pa da konacno shvatimo, sta je daje nase je i mi smo uz to...

ajmo dozvoliti deenu da ako naleti na forum vidi pozitivne reakcije nas, a ne samo da ga pljuju...

nzalost pjesme mu jesu prosjecne, ali njemu je tek 20, za 5 godina on ce stvarati remek djela, jer tek sad uci ali mu veoma dobro ide koliko vidim...

spot je ok, moderan je, svjetski...

ali in da disco je super pjesmica, ziva je i i drmas se uz nju...i vesela je,...poslije par slusanja zavolis je...

predvidjam da ce ova stvar vrtjeti se na mtv, bog me ubio ako ne bude tako!

deen rasturi ih!
Post Reply