Deblokada Sarajeva???

Post Reply
Tromblon
Posts: 2023
Joined: 18/01/2015 19:37

#3526 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Tromblon »

Ja od početka samo tvrdim da si ti prosinečki jedan običan trol koji mlati praznu slamu, trabunja i vrijeđa sve koji ne misle po sda matrici. Ti si mene spominjao u kontekstu ženskog spolnog organa i pošto si anoniman i ne mogu te naći i prosuti ti zube i sasuti ih ti u grlo morao sam te prijaviti modetaciji jer ne znaš komunicirati kao civilizovan svijet. Ali, to je vaša opančarska odlika koju ste donijeli kad ste šljegli iz Smedereva i ostalih raznih pripizdina.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3011
Joined: 25/06/2014 14:16

#3527 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by kakotakonikako »

Ovaj decembar2017 i CPT pisu takve nebuloze i predstavljaju se nesto sto nisu. Njima na cast.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#3528 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by CPT »

Dozer wrote:I dalje vas dvojica ober genijalaca tvrdite da nista nije odbranjeno?
Sta je odbranjeno tj. sta je "dogovoreno" si tvrdio ti jer si vidio municiju iz PPU sto valjda nesto znaci. Pogotovo ako nakon propalih pregovora ponovno pocne "rat". Mozes mislit?! Ja tvrdim da je prica o tome kako je neko u proljece '93 zelio produziti rat da bi prodavao municiju (i sve variacije na tu pricu) konkretna glupost tj. laz.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3529 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

Dozer wrote:
decembar2017 wrote: sada nisu bili svi na istoj ideji , znaci nije bilo organizovane agresije vec svako je u Beogradu vukao na svoju stranu :-)

znam ja kako je bilo vazno da dozer ode po mTS koji su srbi prodali, kako bi danas prodavali pricu da su odbranili sarajevo i da im trebaju penzije i da ih se gladi po m*dima za njihove zasluge snimanja muzickih spotova :lol:

znaci imali plan da zauzmu Sarajevu i to unaprijed dogovorili sa Alijom ali patriote koji ne mogu dvije nacrtane ovce da sacuvaju su skupili pare ( dopuni gdje ), kupili oruzje ( dopuni gdje ) pa su to osujetili . Znaci FGR protiv cetnika, ustasa, Alije i FGR pobijedila :lol:
Znas ti...da ti ne kazem sta...
Ako su "prodali" nama u po noci, sto ne "prodase" i sutradan Hadzicu u po bijela dana?

Ti uopste ne kontas sta je dogovoreno... Hoces da ti nacrtam - razmjena teritorija medzede, etnicki cistih teritorija kakve imamo danas. Kapish?
Ali, u svom tom dogovoru i jedni u drugi i treci su zaboravili na jedan faktor - ljudski. Nisu uopste ocekivali da ce se ljudi organizovati i pokrenuti i sami.
Srbi su debelo racunali s tim da ce se svi sasrati od tenkova i vojske i samo klapiti usima. I zato su u sve i krenuli bez neke pretjerane organizacije, iako su napravili dobre planove i pripremu.
I samo zahvaljujuci tome, njihovom potcjenjivanju protivnicke strane, stvari im nisu prosle kako su zamislili. A onda, kad je sve krenulo kako je krenulo i kad inicijalni plan nije uspio, onda su se svi morali presabrati.
znaci srbi nisu planirali agresiju vec da sprovedu unaprijed dogovoreni plan o razmjeni teritorija. i to dogovorili sa alijom i politickim vrhom ali to su osujteili patriote koji su mart 1992 docekali pripremajuci koncerte za mir i parolom " nece komisja na komsiju " ??? super , ne kazem da nisi u pravu ,samo ako nema agresije nema ni odbrane vec ispada da su i cetnici a i patriote bili neorganizovane rulje koje su se borile bez kontrole i volje vrha ??? sta sve necete da izmislite da opravdate svoje politikanstvo :lol:
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#3530 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by CPT »

Dozer wrote:Ti uopste ne kontas sta je dogovoreno... Hoces da ti nacrtam - razmjena teritorija medzede, etnicki cistih teritorija kakve imamo danas. Kapish?
Ali, u svom tom dogovoru i jedni i drugi i treci su zaboravili na jedan faktor - ljudski. Nisu uopste ocekivali da ce se ljudi organizovati i pokrenuti i sami.
Srbi su debelo racunali s tim da ce se svi sasrati od tenkova i vojske i samo klapiti usima. I zato su u sve i krenuli bez neke pretjerane organizacije, iako su napravili dobre planove i pripremu.
I samo zahvaljujuci tome, njihovom potcjenjivanju protivnicke strane, stvari im nisu prosle kako su zamislili. A onda, kad je sve krenulo kako je krenulo i kad inicijalni plan nije uspio, onda su se svi morali presabrati. I niko vise nikad nije smio reci za postojanje bilo kakvog dogovora (sjetimo se Meholjica i Srebrenice iz '93. Znam da se ti i CPT ne sjecate jer ste bili balavi tada, ili niste bili ni rodjeni).
A vi ste jedna obicna sramota onoga sta predstavljate, tj. pokusavate poredstavljati.
Aha... Vogoscu za Srebrenicu bre... Alije dogovorio. Znao sam da ce tu prica zavrsiti. I uopste ne vrijedjamo sve koju su poginuli u oslobadjanju (dogovorenom?) Krajine. Srbima je bio problem "potcjenjivanje protovinicke strane" i nikako NATO avioni koji su na kraju stvar i zavrsili. Logicno.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3531 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

Sta cemo s crtanjem linija po BiH na salvetama na Palama '91? I s tim sto entitetske linije danas izgledaju bas kao i te na salvetama... I to je laz?
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3532 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

decembar2017 wrote: znaci srbi nisu planirali agresiju vec da sprovedu unaprijed dogovoreni plan o razmjeni teritorija. i to dogovorili sa alijom i politickim vrhom ali to su osujteili patriote koji su mart 1992 docekali pripremajuci koncerte za mir i parolom " nece komisja na komsiju " ??? super , ne kazem da nisi u pravu ,samo ako nema agresije nema ni odbrane vec ispada da su i cetnici a i patriote bili neorganizovane rulje koje su se borile bez kontrole i volje vrha ??? sta sve necete da izmislite da opravdate svoje politikanstvo :lol:
Glupko... Da li bi se iko pomakao sa svog ognjista samo zato sto mu je neko rekao da to uradi? Da li bi ti?
Jel' danas svi ljudi (narod) funkcionisu samo po onome sto politicari dogovore? Valjda zato imamo proteste i demonstracije na sve strane sirom planete... Preplitak si ti da bi shvatio ista kompleksnije od 2+2...
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3533 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

Tromblon wrote:Ja od početka samo tvrdim da si ti prosinečki jedan običan trol koji mlati praznu slamu, trabunja i vrijeđa sve koji ne misle po sda matrici. Ti si mene spominjao u kontekstu ženskog spolnog organa i pošto si anoniman i ne mogu te naći i prosuti ti zube i sasuti ih ti u grlo morao sam te prijaviti modetaciji jer ne znaš komunicirati kao civilizovan svijet. Ali, to je vaša opančarska odlika koju ste donijeli kad ste šljegli iz Smedereva i ostalih raznih pripizdina.
prvo si ti spomenuo moju familiju pa sam te spomenuo u kontekstu zenskog pola jer da si bio takav borac kakav se zelis da predstavis javio bi se kada dozer kenja na borce svojom pricom o dogovoru i kako su vam cetnici slali municiju samo da bi mogli da kradu arapske pare. ali vidim da nisi jer da si branio sarajevo kao sto branis dozera ne bi cekali da vas radovan deblokira u dejtonu ali kada se trebalo da bori tada je bila parola " potpisuj alija makar i avlija " a danas kada se dozer iskehario na vas gutate sve sto ispadne iz njega.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3534 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

CPT wrote: Aha... Vogoscu za Srebrenicu bre... Alije dogovorio. Znao sam da ce tu prica zavrsiti. I uopste ne vrijedjamo sve koju su poginuli u oslobadjanju (dogovorenom?) Krajine. Srbima je bio problem "potcjenjivanje protovinicke strane" i nikako NATO avioni koji su na kraju stvar i zavrsili. Logicno.
Vas dvojica, izgleda, dijelite jedan mozak po pola, a...
Gdje je danas vecina ljudi iz Srebrenice (Bosnjaci), a gdje '96 zavrsise svi iz Vogosce i ilijasa (Srbi)?
Last edited by Dozer on 27/08/2019 10:40, edited 1 time in total.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3535 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

Dozer wrote:Sta cemo s crtanjem linija po BiH na salvetama na Palama '91? I s tim sto entitetske linije danas izgledaju bas kao i te na salvetama... I to je laz?
i sta cemo onda sa pricom da ste odbranili ono sto je nacrtano vec 1991 ? na hiljade postova o odbrani, borbama, akcijama i onda se prizna da je sve dogovoreno vec 1991 :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3536 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

Kao sto rekoh...i 2+2 je za tebe previse...
Ko je rekao da se narod slozio s tim? Nije narod ni znao. A kako je najbolje narod potjerati s vjekovnih ognjista, sta mislis?

S vama dvojicom je besmisleno pricati, pa ja odustajem. ZNas ono - pametniji popusta, a ... ostaje.
Eno ti gore mapa plana zauzimanja grada. Preskocio si je :D
User avatar
madner
Posts: 56754
Joined: 09/08/2004 16:35

#3537 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by madner »

decembar2017 wrote:
madner wrote:
decembar2017 wrote:
znaci dozer i ostali sarajevski eroji slagali pa nije bilo prije samog pocetka dogovor o podjeli vec su cetnici planirali da zauzmu citavo Sarajevo ? Zanimljivo :lol:
Krevelji se negdje drugo.
Ni mi ni oni nisu borgovi da su svi bili na istoj ideji. Vrh JNA je imao ambiciozan plan za zauzimanje koji je propao zbog manjka mobilzacije i uvezivanja sa SDSovim ljudstvom. VRH VRS je imao plan zauzimanja dok su imali sredstva, politicki vrh RSa je imao drugi plan a politicki vrh Jugoslavije treci.

I naravno da su imali plan da zauzmu citavo Sarajevo, to je bio treci srpski grad po vecini. Zato je jos smjesnije kada neznalice kao ti pocnu da se prosipaju, nije moglo, FGR komunjare, SDA super. Nisi opste svjestan koliko je to bio bitan moment za BiH kada je Dozer bio gdje je bio a ti u pelenama slusao price o drugom korpusu.
sada nisu bili svi na istoj ideji , znaci nije bilo organizovane agresije vec svako je u Beogradu i Palama vukao na svoju stranu :-) gdje si bio dok su sudili radovanu i ostalima, ti bi bio perfektan svjedok za njihovu stranu :thumbup:

znam ja kako je bilo vazno da dozer ode po mTS koji su srbi prodali, kako bi danas prodavali pricu da su odbranili sarajevo i da im trebaju penzije i da ih se gladi po m*dima za njihove zasluge snimanja muzickih spotova :lol:

znaci imali plan da zauzmu Sarajevu i to unaprijed dogovorili sa Alijom ali patriote koji ne mogu dvije nacrtane ovce da sacuvaju su skupili pare ( dopuni gdje ), kupili oruzje ( dopuni gdje ) pa su to osujetili . Znaci FGR protiv cetnika, ustasa, Alije i FGR pobijedila :lol:
Nije za tebe da zakljucjes, bilo je ok dok nisi napisao znaci. Previse si glup da shvatis prostoprosirenu recenicu pa shodno tome nema svrhe.
Bio sam u timu koji je skupljao dokaze protiv istih, zbog kojih i jesu osudjeni.

Kako mozes biti takav imbecil pa doci sa mog teksta na svoj zakljucak? Pojasni mi tok svojih misli kada od toga da imas vise interesa napravis skok da nema agresije. Koja mozdana vijuga ti je rekla da to ima smisla i zasto? Da li si kao mali imao isto problema sa lektirom? Jesi razmisljao o nekoj strucnoj pomoci, ovo je ozbiljan poremecaj.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3538 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

Dozer wrote:Kao sto rekoh...i 2+2 je za tebe previse...
Ko je rekao da se narod slozio s tim? Nije narod ni znao. A kako je najbolje narod potjerati s vjekovnih ognjista, sta mislis?
ali sada pises o borbama, erojstvu, akcijama a priznajes da nisi nista ni odbranio a pogotovo ne oslobodio, tako da mislim da prodajes muda pod bubrege u ime politikanstva.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#3539 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by CPT »

Dozer wrote:
CPT wrote: Aha... Vogoscu za Srebrenicu bre... Alije dogovorio. Znao sam da ce tu prica zavrsiti. I uopste ne vrijedjamo sve koju su poginuli u oslobadjanju (dogovorenom?) Krajine. Srbima je bio problem "potcjenjivanje protovinicke strane" i nikako NATO avioni koji su na kraju stvar i zavrsili. Logicno.
Vas dvojica, izgleda, dijelite jedan mozak po pola, a...
Gdje su ti danas svi srebrenicani (Bosnjaci), a gdje '96 zavrsise svi iz Vogosce i ilijasa (Srbi)?
U Pekingu? Znas kad je Srebrenica pala?Hocemo jos malo cetnicku propagandu siriti? Alije je malo pred padom spakovao konkretno posiljku (svega i svacega ukljucujuci i ne bas jeftine raketa iz Pakistana). Valjda da produzi rat? Ili da se lakse trampi za Vogoscu? Shvatas ti kakve nebuloze siris i sta to znaci za onih 8000 mrtvih? Mladic je Srebrenicu i sve oko Srebrenice uzeo vec u pocetku i "zavrsio" kad mu se digao. Prije svega zbog nesposobnosti UNa. Nije mu trebala trampa ili dogovor sa Alijom cak i da je Alije to zelio.

Zasto su protjerani Bosnjaci iz Prijedora? Da se nasele u Geteborg? Sta li to znaci? Iz Banja Luke? Visegrada? Itd.
Last edited by CPT on 27/08/2019 10:47, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3540 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

decembar2017 wrote: prvo si ti spomenuo moju familiju pa sam te spomenuo u kontekstu zenskog pola jer da si bio takav borac kakav se zelis da predstavis javio bi se kada dozer kenja na borce svojom pricom o dogovoru i kako su vam cetnici slali municiju samo da bi mogli da kradu arapske pare. ali vidim da nisi jer da si branio sarajevo kao sto branis dozera ne bi cekali da vas radovan deblokira u dejtonu ali kada se trebalo da bori tada je bila parola " potpisuj alija makar i avlija " a danas kada se dozer iskehario na vas gutate sve sto ispadne iz njega.
Ono sto nismo znali i vidjeli onda, danas vidimo, glupko :D
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3541 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

madner wrote:
Nije za tebe da zakljucjes, bilo je ok dok nisi napisao znaci. Previse si glup da shvatis prostoprosirenu recenicu pa shodno tome nema svrhe.
Bio sam u timu koji je skupljao dokaze protiv istih, zbog kojih i jesu osudjeni.

Kako mozes biti takav imbecil pa doci sa mog teksta na svoj zakljucak? Pojasni mi tok svojih misli kada od toga da imas vise interesa napravis skok da nema agresije. Koja mozdana vijuga ti je rekla da to ima smisla i zasto? Da li si kao mali imao isto problema sa lektirom? Jesi razmisljao o nekoj strucnoj pomoci, ovo je ozbiljan poremecaj.
sa takvom pricom si mogao u Haag jedino kao svjedok na njihovoj strani jer su oni furali tu pricu kako nije bilo jedinstvene organizacije, da su jedni htjeli jedno, drugi drugo i nastao haos kojeg nisu mogli da kontrolisu :-)
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3542 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

CPT wrote: U Pekingu? Znas kad je Srebrenica pala?Hocemo jos malo cetnicku propagandu siriti? Alije je malo pred padom spakovao konkretno posiljku (svega i svacega ukljucujuci i ne bas jeftine raketa iz Pakistana). Valjda da produzi rat? Ili da se lakse trampi za Vogoscu? Shvatas ti kakve nebuloze siris i sta to znaci za onih 8000 mrtvih?

Zasto su protjerani Bosnjaci iz Prijedora? Da se nasele u Geteborg? Sta li to znaci? Iz Banja Luke? Visegrada? Itd.
Ah, standardno...sad sam cetnik... Jos! Jos! :lol: :lol: :lol:
A sta ti o svemu tome znas, koji si treca generacija Bosnjaka u Sloveniji...? Gledao na RTV SLO? :D
A...gdje zavrsi sve to sto je Alija spakovao? Zasto nikad ne stize do Srebrenice, kao ni bio koja jedinica sto ne stize tamo u ispomoc? Zabranili Ameri, NATO, Jasushi Pakash Akashi?
Last edited by Dozer on 27/08/2019 10:49, edited 1 time in total.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3543 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

Dozer wrote:
decembar2017 wrote: prvo si ti spomenuo moju familiju pa sam te spomenuo u kontekstu zenskog pola jer da si bio takav borac kakav se zelis da predstavis javio bi se kada dozer kenja na borce svojom pricom o dogovoru i kako su vam cetnici slali municiju samo da bi mogli da kradu arapske pare. ali vidim da nisi jer da si branio sarajevo kao sto branis dozera ne bi cekali da vas radovan deblokira u dejtonu ali kada se trebalo da bori tada je bila parola " potpisuj alija makar i avlija " a danas kada se dozer iskehario na vas gutate sve sto ispadne iz njega.
Ono sto nismo znali i vidjeli onda, danas vidimo, glupko :D
glupoko je onaj ko te poslao ovamo da prodajes tako plitku pricu jer danas pises o borbama, erojstvu, akcijama a priznajes da nisi nista ni odbranio a pogotovo ne oslobodio.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#3544 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by CPT »

decembar2017 wrote:
madner wrote:
Nije za tebe da zakljucjes, bilo je ok dok nisi napisao znaci. Previse si glup da shvatis prostoprosirenu recenicu pa shodno tome nema svrhe.
Bio sam u timu koji je skupljao dokaze protiv istih, zbog kojih i jesu osudjeni.

Kako mozes biti takav imbecil pa doci sa mog teksta na svoj zakljucak? Pojasni mi tok svojih misli kada od toga da imas vise interesa napravis skok da nema agresije. Koja mozdana vijuga ti je rekla da to ima smisla i zasto? Da li si kao mali imao isto problema sa lektirom? Jesi razmisljao o nekoj strucnoj pomoci, ovo je ozbiljan poremecaj.
sa takvom pricom si mogao u Haag jedino kao svjedok na njihovoj strani jer su oni furali tu pricu kako nije bilo jedinstvene organizacije, da su jedni htjeli jedno, drugi drugo i nastao haos kojeg nisu mogli da kontrolisu :-)
a usput sa pricom o svercu, lokalnim hajducima i "razmjeni" sam sebi miniras agresiju i genocid :roll: :roll: U Srebrenici nije bilo genocida (koji je poceo vec u pocetku rata) vec se radilo o trampi za Vogoscu. Dogovor Mladic/Karadzic/Izetbegovic sto znaci da nema ni agresije. Logicno.
Last edited by CPT on 27/08/2019 10:52, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3545 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

Ponavljanjem gluposti samo potvrdjuje(s)te - znas li sta? :D

Najgore od svega je sto cete sutra vas dvojic biti prvi koji cete zbrisati ako se zapuca. Doduse, CPT ne mora zbrisati, on je vec vani. Jesi i ti negdje vanka decembar? Ljuta dijaspora u odbrani BiH i Bosnjaka, a :D
Last edited by Dozer on 27/08/2019 10:52, edited 1 time in total.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#3546 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by julisiz es grant »

Haj malo da smirite raspravu, evo vam svjedočenje četničkog generala koje sam obećao, prvi dio. Gledajte redom, zanimljivo je. Dragomir Milošević, komandant SRK od avgusta 1994 pa do kraja rata, a od juna 1993 načelnik štaba navedenog korpusa, daje svoju verziju rasporeda snaga u i oko Sarajeva. Naravno, priča onako kako odgovara njihovoj verziji, a možda ima i istine. Vi ćete to najbolje razjasniti.
Ako vam se svidi, postaviću i ostale dijelove :D

decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3547 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

Dozer wrote:
CPT wrote: U Pekingu? Znas kad je Srebrenica pala?Hocemo jos malo cetnicku propagandu siriti? Alije je malo pred padom spakovao konkretno posiljku (svega i svacega ukljucujuci i ne bas jeftine raketa iz Pakistana). Valjda da produzi rat? Ili da se lakse trampi za Vogoscu? Shvatas ti kakve nebuloze siris i sta to znaci za onih 8000 mrtvih?

Zasto su protjerani Bosnjaci iz Prijedora? Da se nasele u Geteborg? Sta li to znaci? Iz Banja Luke? Visegrada? Itd.
Ah, standardno...sad sam cetnik... Jos! Jos! :lol: :lol: :lol:
A sta ti o svemu tome znas, koji si treca generacija Bosnjaka u Sloveniji...? Gledao na RTV SLO? :D
A...gdje zavrsi sve to sto je Alija spakovao? Zasto nikad ne stize do Srebrenice, kao ni bio koja jedinica sto ne stize tamo u ispomoc? Zabranili Ameri, NATO, Jasushi Pakash Akashi?
dozeru ne blamiraj se jos i na Srebrenici jer stigle su rakete u Srebrenicu .
to sto je momak primjetio da ponavljas cetnicku propagandu ne znaci da si cetnik vec samo da nemas pojma o cemu pricas ,da si glupko najkrace receno.
Last edited by decembar2017 on 27/08/2019 10:54, edited 1 time in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#3548 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by Dozer »

decembar2017 wrote: dozeru ne blamiraj se jos i na Srebrenici jer stigle su rakete u Srebrenicu .
Kad ba? Prije ili poslije izvlacenja komandnog kadra? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#3549 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by CPT »

Dozer wrote:
CPT wrote: U Pekingu? Znas kad je Srebrenica pala?Hocemo jos malo cetnicku propagandu siriti? Alije je malo pred padom spakovao konkretno posiljku (svega i svacega ukljucujuci i ne bas jeftine raketa iz Pakistana). Valjda da produzi rat? Ili da se lakse trampi za Vogoscu? Shvatas ti kakve nebuloze siris i sta to znaci za onih 8000 mrtvih?

Zasto su protjerani Bosnjaci iz Prijedora? Da se nasele u Geteborg? Sta li to znaci? Iz Banja Luke? Visegrada? Itd.
Ah, standardno...sad sam cetnik... Jos! Jos! :lol: :lol: :lol:
A sta ti o svemu tome znas, koji si treca generacija Bosnjaka u Sloveniji...? Gledao na RTV SLO? :D
A...gdje zavrsi sve to sto je Alija spakovao? Zasto nikad ne stize do Srebrenice, kao ni bio koja jedinica sto ne stize tamo u ispomoc? Zabranili Ameri, NATO, Jasushi Pakash Akashi?
To sto je Alije "spakovao" je stiglo u Srebrenicu. Imas citav spisak opreme tj. zaliha na netu, valjda znas koristiti Google? Tamo nije stigla nijedna jednica kao ispomoc? Cudno jel? Pa zasto je uopste pala kad je to tako lako odbraniti? Srbi skinuli cak i helikopter se mediciskim osobljem a tebi cudno sto "nije jednica ne stice u ispomoc". Vjerovatno bi se teleportirali pa onda odbranili ono sto nisu mogli ni prije demilitarizacije.
decembar2017
Posts: 1388
Joined: 13/12/2017 13:40

#3550 Re: Deblokada Sarajeva???

Post by decembar2017 »

Dozer wrote:
decembar2017 wrote: dozeru ne blamiraj se jos i na Srebrenici jer stigle su rakete u Srebrenicu .
Kad ba? Prije ili poslije izvlacenja komandnog kadra? :lol: :lol: :lol: :lol:
bio je ovdje na forumu momak koji je detaljno opisao i negirao tu propagandu koju ti ponavljas , bez pameti i razuma sta ustvari znaci , ali vidim da je otjeran kao i drugi koji su se drznuli da o tome pisu a ne da bez mozga ponavljaju ono sto im se servira. sve je opisano u detalje i taj mit kako je izvucen komandi kadar ali treba zaraditi na politikanstvu.
Post Reply