Dali ste zadovoljni?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#101 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Soul_Sista »

..trenutno bih da nadjem kakve dobre cipele za jesen, to bi me usrecilo :D i jucer sam pocela plesati tango i fakat sam zadovoljna :-) ne treba meni puno :-D i samo jos posao da mogu podmiriti putovanja i za vozacki .. :D

coek, djeca...nit razmisljam, nit se sikiram, ako dodje, super...ako ne dodje, usvojit cu par komada i eto :D :D :D
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#102 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Truba »

učestvujem na jednoj aukciji gdje ću nabaviti knjigu koju ganjam 15 godina
ko nije u tim vodama ne razumije sreću upotpunjavanja kolekcije

sreća je u malim stvarima...
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#103 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Hemel »

i te kako zadovoljan
znam da ima bolje (tezim ka tome) a isto tako znam da ima i gore
glavu gore, idemo dalje... :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#104 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by ljubav_aha »

Soul_Sista wrote:..trenutno bih da nadjem kakve dobre cipele za jesen, to bi me usrecilo :D i jucer sam pocela plesati tango i fakat sam zadovoljna :-) ne treba meni puno :-D i samo jos posao da mogu podmiriti putovanja i za vozacki .. :D

coek, djeca...nit razmisljam, nit se sikiram, ako dodje, super...ako ne dodje, usvojit cu par komada i eto :D :D :D
placas si satove plesa ili se desava u latino klubu :P
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#105 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by PipiDugaDevetka »

Soul_Sista wrote:..trenutno bih da nadjem kakve dobre cipele za jesen, to bi me usrecilo :D i jucer sam pocela plesati tango i fakat sam zadovoljna :-) ne treba meni puno :-D i samo jos posao da mogu podmiriti putovanja i za vozacki .. :D

coek, djeca...nit razmisljam, nit se sikiram, ako dodje, super...ako ne dodje, usvojit cu par komada i eto :D :D :D
Jest da ovo nije tango, a đe si bila ranije, pa da plešemo?
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#106 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Soul_Sista »

ljubav_aha wrote:
Soul_Sista wrote:..trenutno bih da nadjem kakve dobre cipele za jesen, to bi me usrecilo :D i jucer sam pocela plesati tango i fakat sam zadovoljna :-) ne treba meni puno :-D i samo jos posao da mogu podmiriti putovanja i za vozacki .. :D

coek, djeca...nit razmisljam, nit se sikiram, ako dodje, super...ako ne dodje, usvojit cu par komada i eto :D :D :D
placas si satove plesa ili se desava u latino klubu :P
..tek sam pocela i placam po satu, neki norvezani drze tu organizaciju i sve je nekako na nivou :) i za tango mi trebaju posebne cipelice :lol:

Image

..ovako se zamisljam poslije par casova :D :lol: i ne smeta mi da malo stariji vode, sigurniji su :D :P
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#107 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Soul_Sista »

PipiDugaDevetka wrote:
Soul_Sista wrote:..trenutno bih da nadjem kakve dobre cipele za jesen, to bi me usrecilo :D i jucer sam pocela plesati tango i fakat sam zadovoljna :-) ne treba meni puno :-D i samo jos posao da mogu podmiriti putovanja i za vozacki .. :D

coek, djeca...nit razmisljam, nit se sikiram, ako dodje, super...ako ne dodje, usvojit cu par komada i eto :D :D :D
Jest da ovo nije tango, a đe si bila ranije, pa da plešemo?
..vala Pipi, nije me ni bilo prije tanga :D uvijek sam za ples :)
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#108 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Allenass »

Nisam,al' biću.
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#109 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by niko_niko_kao_ja »

vozač wrote:
oridjidji wrote:pa kad covjek procita ovih par postova dobije dojam svi su zadovoljni :-)
ja sam zadovoljan, jedino što mi svaki dan neko izvadi živce
što bi reko đole "ali kad dođem kući, tu si ti, e tu će tvrđavicu malo teže srušiti, to im je izvan ... dometa"

kad ti se priljepak smota oko nogu i kaže "sutla će kisa, jekli na teveliziji",
"pa šta"
"pa znaci mogu obuc gumenjake" :D

"ma možeš vala i peraje, samo nek ti je osmijeh na licu"

kako djeci treba malo za sreću, mogli bi svašta od njih naučiti
:thumbup: :thumbup:

preslatko, definitivno djeca ti mogu izvuci nekom sitnicom osmjeh na lice i kada si u najgorem raspolozenju. :-D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#110 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by ema_ »

Kad sve zbrojim i oduzmem, prezadovoljna sam, hvala Allahu. :)

Bilo je, naravno, teških padova, ružne sudbine, grešaka u koracima, životne škole.... ali isto tako i nevjerovatnih perioda sreće, zadovoljstva, ispunjavanja životnih želja, uspjeha na mnogim poljima... I uvijek samo jedan trenutak velike radosti učini da zaboravim sve ružno otprije.

Sada sam u periodu kad i padove računam za uspjehe i nešto pozitivno, za razliku od nekad. Od čitavog dosadašnjeg života, doduše, imam samo malo više od 10 eur :D , ne bih ništa mijenjala, pa ni pogrešne korake, a od sudbinskih stvari, voljela bih da sam upoznala svog oca, možda bi mi život bio drugačiji da je i on sudjelovao u njemu, ali na drugom svijetu, ako Bog da, upoznat ćemo se. :)
User avatar
Nea84
Posts: 30
Joined: 10/06/2009 05:01
Location: CT

#111 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Nea84 »

ljubav_aha wrote:
prolaznik1 wrote:Samo da te citiram:

"PDD,mnoge sredine omogucavaju da se izvuces iz kokuzluka,mozda ne u BiH ,ali vani,siguro postoje bolje opcije "

u tome leži odgovor.
ali ne i zadovljostvo :|
E pa ne mozes jednom guzicom na dvije stolice! 8)
User avatar
sladak_ko_med
Posts: 1235
Joined: 28/08/2011 14:42
Location: klub lakih muškaraca

#112 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by sladak_ko_med »

oridjidji wrote:Koliko ste zadovoljni svojim zivotom i onim sto ste postigli u njemu? Cime se ponosite, a cime ste nezadovoljni i sta biste mjenjali?

malo rano za ovakve teme al je nisam vidio ranije :-D s obzirom gdje živim htio ne htio moram biti prezadovoljan, jer sam postigao to da imam posao koji volim :-D da sam budem svoj šef :D i nikad nisam u situaciji da razmišljam hoće li ili neće biti plate 8) .

ponosim se time što sam uspio sve to ovdje, u BiH, u Sarajevu. :)

jedino što bi mjenjao jeste komšiluk :skoljka: :run: (čast izuzecima)
User avatar
Nea84
Posts: 30
Joined: 10/06/2009 05:01
Location: CT

#113 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Nea84 »

niko_niko_kao_ja wrote:
vozač wrote:
oridjidji wrote:pa kad covjek procita ovih par postova dobije dojam svi su zadovoljni :-)
ja sam zadovoljan, jedino što mi svaki dan neko izvadi živce
što bi reko đole "ali kad dođem kući, tu si ti, e tu će tvrđavicu malo teže srušiti, to im je izvan ... dometa"

kad ti se priljepak smota oko nogu i kaže "sutla će kisa, jekli na teveliziji",
"pa šta"
"pa znaci mogu obuc gumenjake" :D

"ma možeš vala i peraje, samo nek ti je osmijeh na licu"

kako djeci treba malo za sreću, mogli bi svašta od njih naučiti
:thumbup: :thumbup:

preslatko, definitivno djeca ti mogu izvuci nekom sitnicom osmjeh na lice i kada si u najgorem raspolozenju. :-D

good job :thumbup: hvala Bogu kad ima roditelja koji slusanjem uvazavaju svoju djecu :) jeza me uhvati kad cujem roditelje koji pocnu lupat gluposti i govorit djeci 'ajde sta ti znas, valjda sam ja stariji!' ili milijarda drugih gluposti... dobro je receno, nije svima sudjeno da budu roditelji, al zalosno je sto se vecina opredijelila da ima djecu jer to negdje 'pise'. :shock:
User avatar
minimall
Posts: 27
Joined: 25/11/2008 14:25

#114 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by minimall »

.
Last edited by minimall on 06/12/2013 14:02, edited 1 time in total.
sabner
Posts: 8
Joined: 20/09/2011 00:27

#115 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by sabner »

uvijek cu biti zadovoljna dok mi ocufani papiri-takozvane novcanice,ne budu put ka tome..
neki dan mi prica kolegica,kaze-nezadovoljna sam,kasni mi plata a sutra mi je godisnjica braka,kao sve propalo..ma kaze sta cu naknadno cu ju proslavit..

tim papiricima se sreca ne kupuje,ni ljubav..

ja sam zadovoljna svojim zdravljem npr. sto imam vid pa vidim plavo nebo,vidim osmjehe,vidim ptice-imam sluh pa cujem muziku,cujem ljude..
zadoljna sam uvijek jer znam sebe usreciti i one s kojma se druzim(cak i bez marke u djepu)-to mi je najdraza osobina
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#116 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by ljubav_aha »

Nea84 wrote:
ljubav_aha wrote:
prolaznik1 wrote:Samo da te citiram:

"PDD,mnoge sredine omogucavaju da se izvuces iz kokuzluka,mozda ne u BiH ,ali vani,siguro postoje bolje opcije "

u tome leži odgovor.
ali ne i zadovljostvo :|
E pa ne mozes jednom guzicom na dvije stolice! 8)
o cemu ti :D :lol:
User avatar
Nea84
Posts: 30
Joined: 10/06/2009 05:01
Location: CT

#117 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Nea84 »

@ljubav_aha

think about it 8-)
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#118 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by oridjidji »

prevaziso sam sebe uspio sam imati dva dobra dana unatoc kokuzluku ... vedar nasmijan i raspolozen za zajebanciju :D
skonto sam da mogu i sa malo biti zadovoljan... pomoglo mi je to sto sam malo poravnio ... otprilike svaka crnjak konverzacija bi isla u ovome smjeru :D joj da vidis ori dodika i zlaju ne mogu da se dogovore :D ma goni ih u p.... materinu jos o njima trebam da razmisljam i onda okreni na neku normala pricu i zajebanciju :D

lijepo drustvo ... sve je lakse kad si sa ljudima ... nema ni o cemu losem razmisljanja :D
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#119 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Ma.Le.Na »

ja sam skontala da sam beznadezan slucaj :lol: :D
da bi bila zadovoljna ja moram imati PLAN :shock: :D
postavim sebi cilj...i vrlo ozbiljno se posvetim ispunjavanju istog...prva 3 dana :D
ali me to smiri...nekako mi da osjecaj neke svrhe...kao da je na pola taj cilj dostignut..i osjecam se zadovoljnijom

tako da...ta neka planiranja i "mastanja" mene cine zadovoljnijom osobom :D sto ce rec..padam na suplju :lol:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#120 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by ljubav_aha »

Nea84 wrote:@ljubav_aha

think about it 8-)
Nea84,ocevidno nisam razumejla tvoj post :zoka: sto je bila tvoja poruka,hvala :)
User avatar
Nea84
Posts: 30
Joined: 10/06/2009 05:01
Location: CT

#121 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by Nea84 »

ljubav_aha wrote:
Nea84 wrote:@ljubav_aha

think about it 8-)
Nea84,ocevidno nisam razumejla tvoj post :zoka: sto je bila tvoja poruka,hvala :)
stvar izbora, ili ostajes kokuz, ili ces mozda razmislit da palis negdje drugo i imas bolji zivot (mozda ne zadovoljstvo, jer si daleko od svojih najmilijih)... malo je onih koji imaju i jedno i drugo. 8-) nadam se da je sad malo jasnije :)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#122 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by ljubav_aha »

Nea84 wrote:
ljubav_aha wrote:Nea84,ocevidno nisam razumejla tvoj post :zoka: sto je bila tvoja poruka,hvala :)
stvar izbora, ili ostajes kokuz, ili ces mozda razmislit da palis negdje drugo i imas bolji zivot (mozda ne zadovoljstvo, jer si daleko od svojih najmilijih)... malo je onih koji imaju i jedno i drugo. 8-) nadam se da je sad malo jasnije :)
to je ziasta komabinacija licnog izbora i naravno uslova u kojim zive tvoji najmiliji/tvoji roditleji/, npr.bolest i sl.

posotoji profil osoba koji doslovno ne odogovara zivotu u inostranstvu,nije ni inostranstvo za svakoga

treba imati hrabrosti podvuci crtu i poceti zivot od nule

kokuzluk nije iskljuciv izbor,cesto je puta,linija manjeg otpora

vezanost za roditelje,emocionalna nesigurnost,moguca nostalgija nisu pozeljni elementi ako planiras odlazak u inostranstvo

od ljubavi prema bliznjima se ne zivi,ipak,svako od nas posjeduje svoj zivot
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#123 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by oridjidji »

Ma.Le.Na wrote:ja sam skontala da sam beznadezan slucaj :lol: :D
da bi bila zadovoljna ja moram imati PLAN :shock: :D
postavim sebi cilj...i vrlo ozbiljno se posvetim ispunjavanju istog...prva 3 dana :D
ali me to smiri...nekako mi da osjecaj neke svrhe...kao da je na pola taj cilj dostignut..i osjecam se zadovoljnijom

tako da...ta neka planiranja i "mastanja" mene cine zadovoljnijom osobom :D sto ce rec..padam na suplju :lol:
:lol:

cuj pada na suplju :) haj da ti malo je prospem nebil pala :P
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#124 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by oridjidji »

ljubav_aha wrote:
Nea84 wrote:
ljubav_aha wrote:Nea84,ocevidno nisam razumejla tvoj post :zoka: sto je bila tvoja poruka,hvala :)
stvar izbora, ili ostajes kokuz, ili ces mozda razmislit da palis negdje drugo i imas bolji zivot (mozda ne zadovoljstvo, jer si daleko od svojih najmilijih)... malo je onih koji imaju i jedno i drugo. 8-) nadam se da je sad malo jasnije :)
to je ziasta komabinacija licnog izbora i naravno uslova u kojim zive tvoji najmiliji/tvoji roditleji/, npr.bolest i sl.

posotoji profil osoba koji doslovno ne odogovara zivotu u inostranstvu,nije ni inostranstvo za svakoga

treba imati hrabrosti podvuci crtu i poceti zivot od nule

kokuzluk nije iskljuciv izbor,cesto je puta,linija manjeg otpora

vezanost za roditelje,emocionalna nesigurnost,moguca nostalgija nisu pozeljni elementi ako planiras odlazak u inostranstvo

od ljubavi prema bliznjima se ne zivi,ipak,svako od nas posjeduje svoj zivot
Otisao vani u namjeri da mi bude bolje. Proveo 3 mjeseca u Svedskoj. Namjestali mi jednu Svedjanku. Mati koja je ostala u BIH-a, mal nije poludila kad je to čula. A ja nisam mogao da uđem u brak radi interesa i da nekome namjenski sj...m par godina zivota u tome braku. Ono sto me vratilo nazad, bila je mati koja nije dobrog zdravlja i seka.
Ima tu jos razloga sto nisam ostao tamo...

Gore je odlicno, ali u Bosni je bolje u prevodu u Bosni vise volim biti ... jer eto citav jedan zivot covjek ima ovdje i tesko je to sve odbaciti... Znam da bi tamo za jednu godinu zaradio 36 000 KM, a ovdje zaradim 6 000 -7500 godisnje, medjutim kad covjek sabere i oduzme ipak sve nije u matematici... Ipak je nesto i u nama i nasem zadovoljstvu...
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#125 Re: Dali ste zadovoljni?

Post by ljubav_aha »

oridjidji wrote:
ljubav_aha wrote:
to je ziasta komabinacija licnog izbora i naravno uslova u kojim zive tvoji najmiliji/tvoji roditleji/, npr.bolest i sl.

posotoji profil osoba koji doslovno ne odogovara zivotu u inostranstvu,nije ni inostranstvo za svakoga

treba imati hrabrosti podvuci crtu i poceti zivot od nule

kokuzluk nije iskljuciv izbor,cesto je puta,linija manjeg otpora

vezanost za roditelje,emocionalna nesigurnost,moguca nostalgija nisu pozeljni elementi ako planiras odlazak u inostranstvo

od ljubavi prema bliznjima se ne zivi,ipak,svako od nas posjeduje svoj zivot
Otisao vani u namjeri da mi bude bolje. Proveo 3 mjeseca u Svedskoj. Namjestali mi jednu Svedjanku. Mati koja je ostala u BIH-a, mal nije poludila kad je to čula. A ja nisam mogao da uđem u brak radi interesa i da nekome namjenski sj...m par godina zivota u tome braku. Ono sto me vratilo nazad, bila je mati koja nije dobrog zdravlja i seka.
Ima tu jos razloga sto nisam ostao tamo...

Gore je odlicno, ali u Bosni je bolje u prevodu u Bosni vise volim biti ... jer eto citav jedan zivot covjek ima ovdje i tesko je to sve odbaciti... Znam da bi tamo za jednu godinu zaradio 36 000 KM, a ovdje zaradim 6 000 -7500 godisnje, medjutim kad covjek sabere i oduzme ipak sve nije u matematici... Ipak je nesto i u nama i nasem zadovoljstvu...
znaci,iskljuciv uzrok je tvoja bolesna mama,sigurno bi drugacije reagirao u drugacijim uslovima,razumijem

znam primjere,gdje su cak i bolesni roditelji insistirali odlazak djece u inostranstvo

svaki primjer u takvim situacijama je individualan
Post Reply