Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
macchiato
Posts: 613
Joined: 31/05/2013 21:39

#26 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by macchiato »

arman1 wrote:
macchiato wrote:Moji su rastavljeni i ne da mi nije zasmetalo nego mi je bilo drago kada su našli nove partnere. Danas-sutra ja odoh iz kuće i puno mi je draže i lakše kada znam da neće ostati sami u praznoj kući nego će imati nekoga uz koga će skupa provoditi dane.

Ako pričamo o smrtnom slučaju, zasmetalo bi mi da se desi relativno brzo poslije smrti ali poslije cca dvije godine je ok krenuti dalje.

Koliko je onaj pjevač Eldin čekao da se oženi sa drugom nakon smrti prve supruge, mjesec, dva? Pljuc. :-)
Taj kome ti kažeš "pljuc" je 11 ili 12 godina pazio osobu koja je zadnjih par godina bila praktično biljka.
Osobu koja ga je molila da je ostavi i da krene sa svojim životom.
Svi vole osuđivati, ali na kraju vjernici vjeruju da se svima nama sudi.
I tom pjevaču otkucava biološki sat. Najbolje godine je posvetio osobi kojoj je pokušao da uljepša svaki dan i umanji patnju.
MS je progresivna bolest tako da nije svih deset godina bila u takvom stanju nego se pogoršalo zadnjih par godina, dakle nije cura bila biljka svo to vrijeme.
A ni ne treba mu orden zato što je vlastitu ženu njegovao, to bi se valjda trebalo smatrati pod normalno.


Živo me zanima kako bi odreagovao da poslije smrti tvoje kćerke neki majmun se ponovo oženi poslije dva mjeseca, što bi značilo da je uveliko bio sa drugom ženom dok je ova još bila živa? Pa meni bi došlo da ga odrobijam. :-)

Ako ništa, moglo se bar iz jebenog poštovanja sačekati da prođe godina, kad već obraza nema.
User avatar
arslanica
Posts: 292255
Joined: 22/07/2008 07:48
Location: pod stolom :D

#27 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by arslanica »

ijaooooo .. "šta će narod reći" :roll: :roll:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#28 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by spreca »

Sadija.....jel to udajes svekrvu :mrgreen: :lol: .....ako je to imam jednog hadziju na zenidbu :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#29 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by moonca »

macchiato wrote: Ako ništa, moglo se bar iz jebenog poštovanja sačekati da prođe godina, kad već obraza nema.
A tko je to propisao da treba da bude godina?zato ne 3, 5 ....

Svi smo manje vise prosli, dozivjeli neki gubitak blize osobe.

Ako nekoga volis, zar ces dozvoliti da se ta osoba pati tvojim odlaskom? Zar mu neces pozeliti da zivot nastavi onakvim kakvim je imao sa osobom do tada. :-)
macchiato
Posts: 613
Joined: 31/05/2013 21:39

#30 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by macchiato »

I tebi bi bilo normalno da se nakon smrti muža, ponovo udaš za mjesec-dva?

Haj super, ja ovdje nisam normalna očigledno. :lol:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#31 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by sadie_forever »

macchiato wrote:I tebi bi bilo normalno da se nakon smrti muža, ponovo udaš za mjesec-dva?

Haj super, ja ovdje nisam normalna očigledno. :lol:
ne krivim njega nista vecina ovih sto ga kao osudjuju bi napustili takvu zenu jos za vrijeme zivota,a on licno on bi vjerovatno sacekao i godinu ali ona zafrkana njegova se uplasila ...vidi se po njoj da je pravo jebena,i hajde sto prije uvali se da se nebi lik predomislio,skontao da treba proci period ovo ono
bar ja mislim
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21582
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#32 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by MarlboroGold »

Možda se i nekako može opravdati ako se unaprijed znalo da će umrijeti zbog teške bolesti, mada je i to prebrzo, ali iznenadna smrt i odmah neko novi nakon 1-2 mjeseca ne bi trebalo biti normalno... možda u izuzetnim situacijama ako je muž zlostavljao ženu ili obrnuto i slično.
Last edited by MarlboroGold on 02/10/2018 15:43, edited 1 time in total.
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#33 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by superiska »

macchiato wrote:I tebi bi bilo normalno da se nakon smrti muža, ponovo udaš za mjesec-dva?
Pa da se žena ne pati bona :pisnula:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#34 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by spreca »

MarlboroGold wrote:Možda se i nekako može opravdati ako se unaprijed znalo da će umrijeti zbog teške bolesti, mada je i to prebrzo, ali iznenadna smrt i odmah neko novi nakon 1-2 mjeseca ne bi trebalo biti normalno... možda u izuzetnim situacijama ako je muž zlostavljao ženu ili obrnuto i slično.
ma more ba odmah posle pmsa :mrgreen:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#35 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by sadie_forever »

macchiato wrote:
arman1 wrote:
macchiato wrote:Moji su rastavljeni i ne da mi nije zasmetalo nego mi je bilo drago kada su našli nove partnere. Danas-sutra ja odoh iz kuće i puno mi je draže i lakše kada znam da neće ostati sami u praznoj kući nego će imati nekoga uz koga će skupa provoditi dane.

Ako pričamo o smrtnom slučaju, zasmetalo bi mi da se desi relativno brzo poslije smrti ali poslije cca dvije godine je ok krenuti dalje.

Koliko je onaj pjevač Eldin čekao da se oženi sa drugom nakon smrti prve supruge, mjesec, dva? Pljuc. :-)
Taj kome ti kažeš "pljuc" je 11 ili 12 godina pazio osobu koja je zadnjih par godina bila praktično biljka.
Osobu koja ga je molila da je ostavi i da krene sa svojim životom.
Svi vole osuđivati, ali na kraju vjernici vjeruju da se svima nama sudi.
I tom pjevaču otkucava biološki sat. Najbolje godine je posvetio osobi kojoj je pokušao da uljepša svaki dan i umanji patnju.
MS je progresivna bolest tako da nije svih deset godina bila u takvom stanju nego se pogoršalo zadnjih par godina, dakle nije cura bila biljka svo to vrijeme.
A ni ne treba mu orden zato što je vlastitu ženu njegovao, to bi se valjda trebalo smatrati pod normalno.


Živo me zanima kako bi odreagovao da poslije smrti tvoje kćerke neki majmun se ponovo oženi poslije dva mjeseca, što bi značilo da je uveliko bio sa drugom ženom dok je ova još bila živa? Pa meni bi došlo da ga odrobijam. :-)

Ako ništa, moglo se bar iz jebenog poštovanja sačekati da prođe godina, kad već obraza nema.
Zena Eldinova je imala izuzetno agresivnu ms,ja znam ljude s ms koji i nakon 30 godina hodaju nornalno.Ona je nakon 3 mjeseca pala u kolica i oslijepila,sam eldin je to rekao
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#36 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by Belay Queen »

macchiato wrote:
arman1 wrote:
macchiato wrote:Moji su rastavljeni i ne da mi nije zasmetalo nego mi je bilo drago kada su našli nove partnere. Danas-sutra ja odoh iz kuće i puno mi je draže i lakše kada znam da neće ostati sami u praznoj kući nego će imati nekoga uz koga će skupa provoditi dane.

Ako pričamo o smrtnom slučaju, zasmetalo bi mi da se desi relativno brzo poslije smrti ali poslije cca dvije godine je ok krenuti dalje.

Koliko je onaj pjevač Eldin čekao da se oženi sa drugom nakon smrti prve supruge, mjesec, dva? Pljuc. :-)
Taj kome ti kažeš "pljuc" je 11 ili 12 godina pazio osobu koja je zadnjih par godina bila praktično biljka.
Osobu koja ga je molila da je ostavi i da krene sa svojim životom.
Svi vole osuđivati, ali na kraju vjernici vjeruju da se svima nama sudi.
I tom pjevaču otkucava biološki sat. Najbolje godine je posvetio osobi kojoj je pokušao da uljepša svaki dan i umanji patnju.
MS je progresivna bolest tako da nije svih deset godina bila u takvom stanju nego se pogoršalo zadnjih par godina, dakle nije cura bila biljka svo to vrijeme.
A ni ne treba mu orden zato što je vlastitu ženu njegovao, to bi se valjda trebalo smatrati pod normalno.


Živo me zanima kako bi odreagovao da poslije smrti tvoje kćerke neki majmun se ponovo oženi poslije dva mjeseca, što bi značilo da je uveliko bio sa drugom ženom dok je ova još bila živa? Pa meni bi došlo da ga odrobijam. :-)

Ako ništa, moglo se bar iz jebenog poštovanja sačekati da prođe godina, kad već obraza nema.

Prvo i osnovno ne pricaj gluposti macchiato!!!

Ja Eldina poznajem,to mi je prijatelj!! Druzila sam se s njegovom rahmetli zenom. Sta ti uopce znas o njegovom zivotu,o njegovoj privatnosti,intimi? Ne znas nista!!!
Emka je samo pola godine bila na svojim nogama sa MS-om,samo POLA GODINE! i poslije je pala na postelju i bukvalno bila ko biljka,vrlo brzo iz mjeseca u mjesec je ostajala bez tjelesnih refleksa,bez sluha,bez vida,bez govora... i tako punih 12 godina je zivjela...

ovo gore sto je Arman napisao je istina i jos mnogo toga sto ti ne znas uopce,niti cu ja iznositi na usranom forumu njegovu intimu..
Eldin ne da je pazio svoju zenu,disao je za nju!! al sta ti znas o tome,vidi se da te nista nije snaslo u zivotu pa lupas tu ko maksim po diviziji jer zaboga ozenio se...i jos pljuckas..

samo ti mogu rec nek te sram bude!!!
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#37 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by moonca »

macchiato wrote:I tebi bi bilo normalno da se nakon smrti muža, ponovo udaš za mjesec-dva?

Haj super, ja ovdje nisam normalna očigledno. :lol:
Meni je nenormalno da mojim odlaskom, on treba da pati godinu dana .Zasto?

Ili mozda, nikako, da bi dokazao 'svijetu' da je odan muz. :run:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#38 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by sadie_forever »

spreca wrote:Sadija.....jel to udajes svekrvu :mrgreen: :lol: .....ako je to imam jednog hadziju na zenidbu :D

mogu joj preporucit,ali ne vjerujem da ona moze s hadzijom ona voli popit :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#39 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by spreca »

dobro da se nije ozenio dok je bila ziva....a i ta koja se je udala za njega je neka fina cvjecka....ni krevet se nije ohladio od prethodne a ona vec uskocila u njega
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#40 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by sadie_forever »

moonca wrote:
macchiato wrote:I tebi bi bilo normalno da se nakon smrti muža, ponovo udaš za mjesec-dva?

Haj super, ja ovdje nisam normalna očigledno. :lol:
Meni je nenormalno da mojim odlaskom, on treba da pati godinu dana .Zasto?

Ili mozda, nikako, da bi dokazao 'svijetu' da je odan muz. :run:

ono sto je meni smijesno niko ne ocekuje od muskarca da ostane odan,a masa je zena koje su udovice i ocekuje se da ostanu i posvete se djeci :shock:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#41 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by sadie_forever »

spreca wrote:dobro da se nije ozenio dok je bila ziva....a i ta koja se je udala za njega je neka fina cvjecka....ni krevet se nije ohladio od prethodne a ona vec uskocila u njega

ma zna novi pazar kakva je,prije njega je bila s nekim mocnim covjekom iz novog pazara,ozenjen bio :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#42 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by spreca »

sadie_forever wrote:
spreca wrote:Sadija.....jel to udajes svekrvu :mrgreen: :lol: .....ako je to imam jednog hadziju na zenidbu :D

mogu joj preporucit,ali ne vjerujem da ona moze s hadzijom ona voli popit :D
taman i hadzija voli...i on je hadzija na baterije
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#43 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by moonca »

sadie_forever wrote:
spreca wrote:dobro da se nije ozenio dok je bila ziva....a i ta koja se je udala za njega je neka fina cvjecka....ni krevet se nije ohladio od prethodne a ona vec uskocila u njega

ma zna novi pazar kakva je,prije njega je bila s nekim mocnim covjekom iz novog pazara,ozenjen bio :D
E i vi zbilja idete daleko.

Jesi li ti sigurna u svoga muza ili spreca u sviju zenu??
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#44 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by Chmoljo »

ExNihilo wrote:Je l' se to svekrva udaje?
:lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32183
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#45 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by Bobi »

sadie_forever wrote:
spreca wrote:Sadija.....jel to udajes svekrvu :mrgreen: :lol: .....ako je to imam jednog hadziju na zenidbu :D

mogu joj preporucit,ali ne vjerujem da ona moze s hadzijom ona voli popit :D
Koje ona godište :D ?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#46 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by spreca »

moonca wrote:
sadie_forever wrote:
spreca wrote:dobro da se nije ozenio dok je bila ziva....a i ta koja se je udala za njega je neka fina cvjecka....ni krevet se nije ohladio od prethodne a ona vec uskocila u njega

ma zna novi pazar kakva je,prije njega je bila s nekim mocnim covjekom iz novog pazara,ozenjen bio :D
E i vi zbilja idete daleko.

Jesi li ti sigurna u svoga muza ili spreca u sviju zenu??
jesam siguran u tudju :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#47 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by spreca »

Bobi wrote:
sadie_forever wrote:
spreca wrote:Sadija.....jel to udajes svekrvu :mrgreen: :lol: .....ako je to imam jednog hadziju na zenidbu :D

mogu joj preporucit,ali ne vjerujem da ona moze s hadzijom ona voli popit :D
Koje ona godište :D ?
jesil to kandidat :mrgreen:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#48 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by sadie_forever »

moonca pa pricam sto sam cula
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#49 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by Ramzess Veliki »

sadie_forever wrote:
moonca wrote:
macchiato wrote:I tebi bi bilo normalno da se nakon smrti muža, ponovo udaš za mjesec-dva?

Haj super, ja ovdje nisam normalna očigledno. :lol:
Meni je nenormalno da mojim odlaskom, on treba da pati godinu dana .Zasto?

Ili mozda, nikako, da bi dokazao 'svijetu' da je odan muz. :run:

ono sto je meni smijesno niko ne ocekuje od muskarca da ostane odan,a masa je zena koje su udovice i ocekuje se da ostanu i posvete se djeci :shock:
Ja ne ocekujem da one ostanu odane ... :D
macchiato
Posts: 613
Joined: 31/05/2013 21:39

#50 Re: Da se roditelj ponovo uda/ozeni''?

Post by macchiato »

moonca wrote:
macchiato wrote:I tebi bi bilo normalno da se nakon smrti muža, ponovo udaš za mjesec-dva?

Haj super, ja ovdje nisam normalna očigledno. :lol:
Meni je nenormalno da mojim odlaskom, on treba da pati godinu dana .Zasto?

Ili mozda, nikako, da bi dokazao 'svijetu' da je odan muz. :run:
Jok, ne treba nikako patiti. Čuj žena umrla, ko da mu se kaktus osušio pa nema potrebe patiti. :oops:
Dobro doduše, ko živi u takvim brakovima gdje jednu stranu boli kurac za onom drugom i gdje nema ljubavi, onda je valjda savršeno normalno.

Ali i u tom slučaju, bilo bi fer sačekati bar neko vrijeme, bar malo obzira imaj.


Joj manite mi se Eldina boga ti, biti sa drugom osobom dok si još u braku i oženiti se za drugu dva mjeseca nakon smrti žene je dno dna. Meni nije i neće biti normalno, nikad. Vama ako jest, super.
Post Reply