Da li vjerujete Srbima???

User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#76

Post by TheWatcher »

turban wrote:Pitanje je logicno i sasvim aktuelno.

Tema:
Nevidim da sam ikoga licno uvrjedio,te da sam prekrsio pravila foruma.
Zasto se brecate toliko???
A da vas malko ohladim recicu sledece:
Da je Srbima vise Lukica,Pesiceve,Jovanovica,Bogdanovica i jos nekih bilo malo vise,e onda ova tema nebi nikada imala smisla.

Turban nije fasista nacista,ja sam zrtva istih.
koga briga sto si ti zrtva :lol: ja sam 4 godine rata bio u sarajevu pa ne kukam kao ti :-)
pita
Posts: 583
Joined: 07/01/2008 11:02

#77

Post by pita »

TheWatcher wrote:
turban wrote:...i dokle cemo se vrtjeti,mislim u krugu???


Uzas i strahote koje su Srbi proizveli u par godina agresije imaju ne 20-godina nego 200 godina da se osjecaju.
boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!
konacno pametan odgovor :D
User avatar
schevar
Posts: 111
Joined: 07/06/2007 12:53

#78

Post by schevar »

pita wrote:
TheWatcher wrote:
turban wrote:...i dokle cemo se vrtjeti,mislim u krugu???


Uzas i strahote koje su Srbi proizveli u par godina agresije imaju ne 20-godina nego 200 godina da se osjecaju.
boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!
konacno pametan odgovor :D

svaka cast!ljudima koji su zrtve proteklog rata reci jebo vas rat i srbi i jos to smatrati pametnim odgovorom....woooow :?
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#79

Post by TheWatcher »

pita wrote:
TheWatcher wrote:
turban wrote:...i dokle cemo se vrtjeti,mislim u krugu???


Uzas i strahote koje su Srbi proizveli u par godina agresije imaju ne 20-godina nego 200 godina da se osjecaju.
boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!
konacno pametan odgovor :D
taman lijepo ustanem skuham sebi kaficu i reko da vidim sta ima pametno na x.com i onda me doceka ovakva jedna tema :x
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#80

Post by TheWatcher »

schevar wrote:
pita wrote:
TheWatcher wrote: boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!
konacno pametan odgovor :D

svaka cast!ljudima koji su zrtve proteklog rata reci jebo vas rat i srbi i jos to smatrati pametnim odgovorom....woooow :?
i srbi i hrvati su zrtve bile u ovom ratu al ne vidim da to spominjes :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#81

Post by JBT »

...i zar ne vidite koliko Vas ova tema uvlaci u sebe?Znate li zasto???
Zato sto si, mozda, 14207-i koji je pokrenuo ovakvu temu na ovome forumu pa ljudima dosadilo. Isto kao sto reaguju na bogapitajkojegporedu negiranje pocinjenog zlocina (genocida) u Srebrenici. Daj, bolannebio, dok lovis tu ribu u Bosni, skontaj nesto sto ce biti konstruktivno, napredno, sto ce mozda nekoga inspirisati da uradi nesto konstruktivno. Za dobrobit necega, evo recimo, za dobrobit BiH u njenim danasnjim granicama. Nesto sto ce te ljude, za koje mislis da su negativci u ovom filmu, navesti na neko razmisljanje koje, ako nista drugo nece, kociti sve i svakog u ovoj drzavi.
Ako je ovo najdalje sto mozes dobaciti, onda ce onaj, sto se tvom ulovu nada kao veceri, ostati gladan. :)
paratrooper
Posts: 713
Joined: 20/02/2008 08:05

#82

Post by paratrooper »

Fratris wrote: Da ih volis, kao sto bi trebao voljeti svoje sugradjane, tema bi izgledala potpuno drugacije. Sto nam ostavlja samo jednu mogucnost, a to je da ih ne volis. Pa zasto onda negirati?
ima pravo covjek da voli i ne voli koga hoce, da mu mozda ne bi dao i svoju zenu da je voli ?
pita
Posts: 583
Joined: 07/01/2008 11:02

#83

Post by pita »

TheWatcher wrote:
schevar wrote:
pita wrote: konacno pametan odgovor :D
fakat ste dpizdila sa ovakvim temam...rat, genocid, nacionalizam, bosnajci, srbi, hrvati....vec 20 godina ista prica...neznam kako se vam samo da svaki dan kopati po kontejnerima..ziviti u jadu, bjedi, cemeru, totoalno u piz....i debatirati non sop jedno te isto....


svaka cast!ljudima koji su zrtve proteklog rata reci jebo vas rat i srbi i jos to smatrati pametnim odgovorom....woooow :?
i srbi i hrvati su zrtve bile u ovom ratu al ne vidim da to spominjes :D
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#84

Post by dr.gog »

Nigdje odgovora..
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#85

Post by MUNAFIK »

TheWatcher wrote:
turban wrote:...i dokle cemo se vrtjeti,mislim u krugu???


Uzas i strahote koje su Srbi proizveli u par godina agresije imaju ne 20-godina nego 200 godina da se osjecaju.
boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Stvari su toliko jednostavne, a tako se bojite sebi to priznati....

sta nije jasno??? Hrvati ne zele BiH pokusali su da je ORUZIJEM uniste, Srbi ne vole bih POKUSALI su da je oruzijem uniste... Sta se sada promjenilo???

NE vidim NEKE JAKE pokrete u RS-u ili u Hercegovini koji POZIVAJU NA SUZIVOT... sta njihova djeca UCE U SKOLAMA? O BiH i o Suzivotu sigurno NE!!

Pozivi su uglavnom jednosmjerni i to od strane onih pravih BOSANACA I HERCEGOVACA od kojih su veciina BOSNJACI (kazem vecina Bosnjaci i jer ima i srba i hrvata koji se smatraju BOsancima i Hercegovcima i SVAKA IM CAST)

Ja prvi pruzam ruku suzivotai tolerancije ali nevidim moje kolege npr u RS-u da je prihvataju.... i ONDA SAM I JA ISTI KAO I ONI!!!! nesto tu ne valja....

Ovo su bitne teme, koje su nam svima i dosadile, ALI OVO JE REALNOST, i nikada se nece rijesiti ovim ''hebo vas vise rat i srbi '' ja bih najradje da mogu ovako, al nazalost ne mogu puno je krvi proliveno da bi mogao ovako nesto reci!!!
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#86

Post by grunt »

Hajmo sada u glas svi da vas čujem:

U svijetu postoji jedno carstvo.
u njemu caruje drugarstvo,
u njemu je sve lijepo,
u njemu je sve nježno,
u njemu se sve raduje!

Tamo su kuće od čokolade,
prozori su od marmelade.
Tamo svatko radi ono što hoće-
tamo raste svako voće!
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#87

Post by JBT »

NE vidim NEKE JAKE pokrete u RS-u ili u Hercegovini koji POZIVAJU NA SUZIVOT... sta njihova djeca UCE U SKOLAMA? O BiH i o Suzivotu sigurno NE!!

Pozivi su uglavnom jednosmjerni i to od strane onih pravih BOSANACA I HERCEGOVACA od kojih su veciina BOSNJACI (kazem vecina Bosnjaci i jer ima i srba i hrvata koji se smatraju BOsancima i Hercegovcima i SVAKA IM CAST)
Hajmo se odcjepiti.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#88

Post by MUNAFIK »

dr.gog wrote:
Koliko je mudro i smisleno djelovati sa pozicija stalnog prozivanja,a bez čvrste podloge u vlastitim uspjesima?Nije li to onda isprazno vrćenje u krug?
Ja davno rekoh da samo parama i pameću se mogu vratiti otete i očišćene teritorije,jer su puške uz upotrebu,ipak preskupe.Dakle jeli ti jednostavnije kupiti firmu od 100 ljudi u rs i bit im gazda,ili galamom mobilisati tih sto ljudi na oružje??Dovoljan je jedan klovn da upali bjedu na ratovanje,

Zato bih volio malo više mudrosti..
sa ovim se slazem 100% a kahvica popijena :-D
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#89

Post by TheWatcher »

MUNAFIK wrote:
TheWatcher wrote:
turban wrote:...i dokle cemo se vrtjeti,mislim u krugu???


Uzas i strahote koje su Srbi proizveli u par godina agresije imaju ne 20-godina nego 200 godina da se osjecaju.
boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Stvari su toliko jednostavne, a tako se bojite sebi to priznati....

sta nije jasno??? Hrvati ne zele BiH pokusali su da je ORUZIJEM uniste, Srbi ne vole bih POKUSALI su da je oruzijem uniste... Sta se sada promjenilo???

NE vidim NEKE JAKE pokrete u RS-u ili u Hercegovini koji POZIVAJU NA SUZIVOT... sta njihova djeca UCE U SKOLAMA? O BiH i o Suzivotu sigurno NE!!

Pozivi su uglavnom jednosmjerni i to od strane onih pravih BOSANACA I HERCEGOVACA od kojih su veciina BOSNJACI (kazem vecina Bosnjaci i jer ima i srba i hrvata koji se smatraju BOsancima i Hercegovcima i SVAKA IM CAST)

Ja prvi pruzam ruku suzivotai tolerancije ali nevidim moje kolege npr u RS-u da je prihvataju.... i ONDA SAM I JA ISTI KAO I ONI!!!! nesto tu ne valja....

Ovo su bitne teme, koje su nam svima i dosadile, ALI OVO JE REALNOST, i nikada se nece rijesiti ovim ''hebo vas vise rat i srbi '' ja bih najradje da mogu ovako, al nazalost ne mogu puno je krvi proliveno da bi mogao ovako nesto reci!!!
ja na to gledam ovako : ovde suzivota nece niti nikada jer je ovo hebeni Balkan i jako glupi mentalitet kod svih naroda ovog prostora 8-) i ne vjerujem u price da ovi oni il neki treci zeli neki suzivot (na veliku zalost svih normalnih ljudi kojih je jako jako malo u ovoj zemlji) :sad:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#90

Post by MUNAFIK »

JBT wrote:
NE vidim NEKE JAKE pokrete u RS-u ili u Hercegovini koji POZIVAJU NA SUZIVOT... sta njihova djeca UCE U SKOLAMA? O BiH i o Suzivotu sigurno NE!!

Pozivi su uglavnom jednosmjerni i to od strane onih pravih BOSANACA I HERCEGOVACA od kojih su veciina BOSNJACI (kazem vecina Bosnjaci i jer ima i srba i hrvata koji se smatraju BOsancima i Hercegovcima i SVAKA IM CAST)
Hajmo se odcjepiti.
sta dobijas tim?
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#91

Post by tempora »

chuchumbamayumbe wrote:Moja zena je Srpkinja, ja sam Bosanac Sarajlija (mada nosim srpsko ime i prezime), otac mi je Srbin, a ubio ga cetnik.
I sta sada mislite o meni, hocete li i mene u isti kosh sa ostalima, hocete li reci da sam i ja isti kao i oni, hocete li reci da su svi Srbi isti?
Jok ba, vi ste isti kao i oni. Samo da vam je oruzja i priliku da zapocnete rat, bili bi gori i cinili gora zvjerstva i zlocine nego sto su cetnici, smijem se kladiti!
Ovdje mislim na ove patriote dusebriznike sto kuckaju iz Svedske i Bog zna odakle, sto ne kontaju da je rat stao prije skoro 15 godina, sto je ovdje ljudima pun klinac i cetnika i mudzahedina nego gledaju kako da prezive od danas do sutra...a delegati se bave pitanjima tipa "...vjerujete li Srbima...?"
Kakva plitkost i ogranicenost u nasim glavama, jadni smo mi sa nama 'vakvima, neka nam je Bog na pomoci!
Ma bjezi ba, stvarno ste odroni odronova...

Sobzirom da ratni zlocinci slobodno hodaju zemljom Bosnom i da pravda nije nicim zadovoljena, ( u rijetkim slucajevima), ma koliko pitanje bilo ogavno, ono ostaje realnost! Fratris moze da si da za pravo da kaze da onaj koji prasta nije covjek, no eto ja ne mogu.Jer to pravo si ne mogu dati u ime svih onih koji i dan danas svojim dzelatima gledaju u oci.I onima koji jos uvijek cekaju na kosti nekih tek frisko iskopanih ili jos ne pronadjenih masovnih grobnica.
I jos jednom, ma koliko pitanje bilo mozda ogavno ono jos uvijek ne govori da je neko nacionalista ( kako to mircerka velikodusno htjede prikazati) ili neko ko poziva na rat.Ovo pitanje je na zalost slijed stvari, slijed strasne istorije koju smo svi prozivjeli na svoj nacin, a koje se srpsko celnistvo i mnogi u rs-u ne stide, niti traze oprost za pocinjene zlocine a svoje "heroje" vjesto prikrivaju, podrzavaju i slave.
I da s pravom se covjek moze zapitati da li da vjeruje ili ne.I ja, iako takodjer u svojim porodicnim krugovima imam "i jednih i drugih" ne shvatam ovo pitanje licno.Niti se osjecam uvrijedjenom.Jer znam da ne postoji proces prastanja niti pravde, ako ista nije zadovoljena.Svaki covjek koji je iole na bilo koji nacin dozivjeo nepravdu, a nije osjetio pravdu, nikada se nece moci nositi sa prozivljenim a da nekoga ne uvrijedi, bude realan ili da svojoj nesreci nadje mjesto i zivi sa istom.
U BiH se puno vise paznje pridaje nekakvom prastanju ( postoji li kolektivno prastanje i nacin ? :? ) a malo, nikako ili selektivno prica o zlocincima koji jos uvijek sjede u vladi ili su celnici u nekim institucijama.
Pa se postavlja pitanje nije li proces prastanja takodjer nekakva hibridna tvorevina, bez osnove,koja bi trebala da zadovolji nesto/nekoga?
U interesu svih nas, a ponajvise Srba bilo bi potrebno zadovoljiti pravdu, procesuirati zlocince i smjestiti ih iza resetaka.No to je vec odavno zaboravljeno pitanje od strane svih, ma kojem narodu pripadaju.
I to pitanje povjerenja, mozda bi se najbolje moglo ogledati u onim Srbima, koji su podlegli pod torturama svoga naroda jer su pokusali spasiti nekoga od smrti.Ili onim Srbima koji su danas zasticeni svjedoci a kojima smrt vreba na svakom koraku i kojih se "zajednica" potpuno odrekla.

I ovo pitanje se zasigurno mota u glavama obicnih ljudi, svih nacionalnosti, ma kako mi to htjeli negirati i odmah ih smjestiti u nekakav kos nizih bica, nacionalista ili krvolocnika.Jedni su prezivjeli golgote, jedni izgubili sve i svakoga, jedni izrodili strah osnovan ili indoktriniran propagandom ali ipak za njih realan.Stoga kada skinemo mitove sa ovakvih tematika i osvrnemo se na iste iskreno, mozda budemo spremni na otvorenost, dijalog i razumjevanje.
Do tada, svi smo samo Srbi, Hrvati, Muslimani.Zrtve prvenstveno sebe, a potom svega onoga sto nam se desilo. :oops:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#92

Post by MUNAFIK »

TheWatcher wrote:
MUNAFIK wrote:
TheWatcher wrote: boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Stvari su toliko jednostavne, a tako se bojite sebi to priznati....

sta nije jasno??? Hrvati ne zele BiH pokusali su da je ORUZIJEM uniste, Srbi ne vole bih POKUSALI su da je oruzijem uniste... Sta se sada promjenilo???

NE vidim NEKE JAKE pokrete u RS-u ili u Hercegovini koji POZIVAJU NA SUZIVOT... sta njihova djeca UCE U SKOLAMA? O BiH i o Suzivotu sigurno NE!!

Pozivi su uglavnom jednosmjerni i to od strane onih pravih BOSANACA I HERCEGOVACA od kojih su veciina BOSNJACI (kazem vecina Bosnjaci i jer ima i srba i hrvata koji se smatraju BOsancima i Hercegovcima i SVAKA IM CAST)

Ja prvi pruzam ruku suzivotai tolerancije ali nevidim moje kolege npr u RS-u da je prihvataju.... i ONDA SAM I JA ISTI KAO I ONI!!!! nesto tu ne valja....

Ovo su bitne teme, koje su nam svima i dosadile, ALI OVO JE REALNOST, i nikada se nece rijesiti ovim ''hebo vas vise rat i srbi '' ja bih najradje da mogu ovako, al nazalost ne mogu puno je krvi proliveno da bi mogao ovako nesto reci!!!
ja na to gledam ovako : ovde suzivota nece niti nikada jer je ovo hebeni Balkan i jako glupi mentalitet kod svih naroda ovog prostora 8-) i ne vjerujem u price da ovi oni il neki treci zeli neki suzivot (na veliku zalost svih normalnih ljudi kojih je jako jako malo u ovoj zemlji) :sad:
Izvini ali ovdje su mnogi ljudi poginuli za taj suzivot.... izjrednaciti 3 strane je nemoguce jar one ni po cemu nisu iste niti ce ikada biti!!! a sad sto ti to ne vidis to je vec druga stvar.... problem se ne rjesava tak sto pred njim zabijes glavu u pijesak nego tako sto zasuces rukave i porads na njemu... a ti zabijaj glavu u pijesam al sigurno ce te nesto zestoko opaliti po guzici!!!
User avatar
turban
Posts: 1847
Joined: 13/01/2008 08:47
Location: trazim ga

#93

Post by turban »

Zasto vicete toliko... :?
Dali mogu na jedan sasvim normalan nacin postaviti pitanje ovakve vrste?

Zar ne vidite da vas tema iritira,stvara moc pogleda u nazad.To zivi u vama,meni i njima.Taj pogled i osjecaj proslosti tesko je izbrisati sem recimo cega... :? :?
Shoshana
Posts: 3271
Joined: 22/10/2005 21:48
Location: okolina Montreala

#94

Post by Shoshana »

chuchumbamayumbe wrote:Moja zena je Srpkinja, ja sam Bosanac Sarajlija (mada nosim srpsko ime i prezime), otac mi je Srbin, a ubio ga cetnik.
I sta sada mislite o meni, hocete li i mene u isti kosh sa ostalima, hocete li reci da sam i ja isti kao i oni, hocete li reci da su svi Srbi isti?
Jok ba, vi ste isti kao i oni. Samo da vam je oruzja i priliku da zapocnete rat, bili bi gori i cinili gora zvjerstva i zlocine nego sto su cetnici, smijem se kladiti!
Ovdje mislim na ove patriote dusebriznike sto kuckaju iz Svedske i Bog zna odakle, sto ne kontaju da je rat stao prije skoro 15 godina, sto je ovdje ljudima pun klinac i cetnika i mudzahedina nego gledaju kako da prezive od danas do sutra...a delegati se bave pitanjima tipa "...vjerujete li Srbima...?"
Kakva plitkost i ogranicenost u nasim glavama, jadni smo mi sa nama 'vakvima, neka nam je Bog na pomoci!
Ma bjezi ba, stvarno ste odroni odronova...
Nista ja to tebi ne vjerujem :oops:

:D
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#95

Post by TheWatcher »

MUNAFIK wrote:
TheWatcher wrote:
MUNAFIK wrote:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Stvari su toliko jednostavne, a tako se bojite sebi to priznati....

sta nije jasno??? Hrvati ne zele BiH pokusali su da je ORUZIJEM uniste, Srbi ne vole bih POKUSALI su da je oruzijem uniste... Sta se sada promjenilo???

NE vidim NEKE JAKE pokrete u RS-u ili u Hercegovini koji POZIVAJU NA SUZIVOT... sta njihova djeca UCE U SKOLAMA? O BiH i o Suzivotu sigurno NE!!

Pozivi su uglavnom jednosmjerni i to od strane onih pravih BOSANACA I HERCEGOVACA od kojih su veciina BOSNJACI (kazem vecina Bosnjaci i jer ima i srba i hrvata koji se smatraju BOsancima i Hercegovcima i SVAKA IM CAST)

Ja prvi pruzam ruku suzivotai tolerancije ali nevidim moje kolege npr u RS-u da je prihvataju.... i ONDA SAM I JA ISTI KAO I ONI!!!! nesto tu ne valja....

Ovo su bitne teme, koje su nam svima i dosadile, ALI OVO JE REALNOST, i nikada se nece rijesiti ovim ''hebo vas vise rat i srbi '' ja bih najradje da mogu ovako, al nazalost ne mogu puno je krvi proliveno da bi mogao ovako nesto reci!!!
ja na to gledam ovako : ovde suzivota nece niti nikada jer je ovo hebeni Balkan i jako glupi mentalitet kod svih naroda ovog prostora 8-) i ne vjerujem u price da ovi oni il neki treci zeli neki suzivot (na veliku zalost svih normalnih ljudi kojih je jako jako malo u ovoj zemlji) :sad:
Izvini ali ovdje su mnogi ljudi poginuli za taj suzivot.... izjrednaciti 3 strane je nemoguce jar one ni po cemu nisu iste niti ce ikada biti!!! a sad sto ti to ne vidis to je vec druga stvar.... problem se ne rjesava tak sto pred njim zabijes glavu u pijesak nego tako sto zasuces rukave i porads na njemu... a ti zabijaj glavu u pijesam al sigurno ce te nesto zestoko opaliti po guzici!!!
upravo tako...ginuli su i srbi i hrvati za taj suzivot al ti to ne spominjes...i nemoj mi pricati sta ja vidim sta ne jer sam 4 godine rata bio u hebenom sarajevu (za razliku od ove silne dijaspore koja sada dolazi na ljetovanje i meni pricaju o ratu)
p.s.
ajde ti zasuci rukave pa poradi malo na tome...al mi obavezno javi rezultat jer me bas zanima sta si poradio :lol:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#96

Post by MUNAFIK »

turban wrote:Zasto vicete toliko... :?
Dali mogu na jedan sasvim normalan nacin postaviti pitanje ovakve vrste?

Zar ne vidite da vas tema iritira,stvara moc pogleda u nazad.To zivi u vama,meni i njima.Taj pogled i osjecaj proslosti tesko je izbrisati sem recomo cega... :? :?
Boje se ovakve teme, jer su stvari jasne, i boje se dati odgovor, jer ovdje mnogi stalno sve i svakoga trpaju u isti kos, primitivnih zlocinackih ljudi sa balkana, i sada kada bi ti odgovorili na pitnje jasno i kratko onda bi morali i sami sebe staviti u taj isti kos, koji su oni na tako glupoj i primitivnoj logici napravili....

ova tema je ono sto mi zivimo, i pljuvanje na ljude koji postave pitanje o onome sto je nasa realnost je zaista ono sto je tuzno...
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#97

Post by MUNAFIK »

TheWatcher wrote:
MUNAFIK wrote:
TheWatcher wrote: ja na to gledam ovako : ovde suzivota nece niti nikada jer je ovo hebeni Balkan i jako glupi mentalitet kod svih naroda ovog prostora 8-) i ne vjerujem u price da ovi oni il neki treci zeli neki suzivot (na veliku zalost svih normalnih ljudi kojih je jako jako malo u ovoj zemlji) :sad:
Izvini ali ovdje su mnogi ljudi poginuli za taj suzivot.... izjrednaciti 3 strane je nemoguce jar one ni po cemu nisu iste niti ce ikada biti!!! a sad sto ti to ne vidis to je vec druga stvar.... problem se ne rjesava tak sto pred njim zabijes glavu u pijesak nego tako sto zasuces rukave i porads na njemu... a ti zabijaj glavu u pijesam al sigurno ce te nesto zestoko opaliti po guzici!!!
upravo tako...ginuli su i srbi i hrvati za taj suzivot al ti to ne spominjes...i nemoj mi pricati sta ja vidim sta ne jer sam 4 godine rata bio u hebenom sarajevu (za razliku od ove silne dijaspore koja sada dolazi na ljetovanje i meni pricaju o ratu)
p.s.
ajde ti zasuci rukave pa poradi malo na tome...al mi obavezno javi rezultat jer me bas zanima sta si poradio :lol:
da ginuli su evo vidis da kazem GINULI SU I SRBI I HRVATI za suzivot i radi toga su prekrizeni od strane 99% srba i hrvata koji su ginuli da uniste taj suzivot, o tome ja govorim.... i VISE MI JE MUKA sto se uvjek moram ovako PRAVDATI, i uporno me okrivljuju za stvari koje nikada ne radim niti ih ikada govorim....

a rezultat cemo aBd vidjeti svi u buducnosti, zlocinci uvjek na kraju propadnu pa tako ce i ovi sada....
Last edited by MUNAFIK on 08/03/2008 13:50, edited 1 time in total.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13609
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#98

Post by JohnnyS »

Nije mi se dalo čitat prethodne 4 strane, mogu mislit čega je sve bilo, samo bih rekao da sam ja ko Fox Mulder: Ne vjeruj nikome :D
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#99

Post by pici »

grunt wrote:Hajmo sada u glas svi da vas čujem:

U svijetu postoji jedno carstvo.
u njemu caruje drugarstvo,
u njemu je sve lijepo,
u njemu je sve nježno,
u njemu se sve raduje!

Tamo su kuće od čokolade,
prozori su od marmelade.
Tamo svatko radi ono što hoće-
tamo raste svako voće!
Hajmo sad ruke gore i jopet:


U svijetu postoji jedno carstvo.
u njemu caruje drugarstvo,
u njemu je sve lijepo,
u njemu je sve nježno,
u njemu se sve raduje!

Tamo su kuće od čokolade,
prozori su od marmelade.
Tamo svatko radi ono što hoće-
tamo raste svako voće!
Last edited by pici on 08/03/2008 13:51, edited 1 time in total.
User avatar
schevar
Posts: 111
Joined: 07/06/2007 12:53

#100

Post by schevar »

i cemu to prozivanje dijaspore?pa da im ti isti srbi nisu nakon sto su im poubijali pola familije nisu uzeli jos i kucu i grad ko da bi sad bili tamo gdje jesu.i s takvim plitkim razmisljanjem nazivati nekog odronom...fuj
Locked