Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
edin.h
Posts: 177
Joined: 18/08/2011 01:40

#1 Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by edin.h »

Da li je jos neko primjetio da voda sa cesme, nakon sto se naspe u casu i pomirise odmah, ima vrlo ružan miris, kao pokvarena jaja, ne smijem ni reci da ima miris kao da je djelomicno pomijesana sa fekalijama?

Tacnije zivim na Dobrinji i primjetio sam ovaj miris u zadnjih 7dana, a ranije nisam primjetio. Vrlo moguće da je se zaista i desio neki problem sa cijevima i sl?

Zivo me zanima sta je ciniti i da li jos ima ljudi sa istim problemom?
User avatar
stari lisac
Posts: 343
Joined: 18/07/2018 23:58
Location: Probudi u sebi starog lisca

#2 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by stari lisac »

edin.h wrote:Da li je jos neko primjetio da voda sa cesme, nakon sto se naspe u casu i pomirise odmah, ima vrlo ružan miris, kao pokvarena jaja, ne smijem ni reci da ima miris kao da je djelomicno pomijesana sa fekalijama?

Tacnije zivim na Dobrinji i primjetio sam ovaj miris u zadnjih 7dana, a ranije nisam primjetio. Vrlo moguće da je se zaista i desio neki problem sa cijevima i sl?

Zivo me zanima sta je ciniti i da li jos ima ljudi sa istim problemom?
Pa nazoves vodovod i prijavis a prije toga pokucas kod komsije i zamolis da ti naspe casu vode i pomirises.Ja to ne osjetim ali vidim da ima dosta kamenja kad voda odstoji.
User avatar
edin.h
Posts: 177
Joined: 18/08/2011 01:40

#3 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by edin.h »

stari lisac wrote:
edin.h wrote:Da li je jos neko primjetio da voda sa cesme, nakon sto se naspe u casu i pomirise odmah, ima vrlo ružan miris, kao pokvarena jaja, ne smijem ni reci da ima miris kao da je djelomicno pomijesana sa fekalijama?

Tacnije zivim na Dobrinji i primjetio sam ovaj miris u zadnjih 7dana, a ranije nisam primjetio. Vrlo moguće da je se zaista i desio neki problem sa cijevima i sl?

Zivo me zanima sta je ciniti i da li jos ima ljudi sa istim problemom?
Pa nazoves vodovod i prijavis a prije toga pokucas kod komsije i zamolis da ti naspe casu vode i pomirises.Ja to ne osjetim ali vidim da ima dosta kamenja kad voda odstoji.
Prijavio sam vec vodovodu i rekli su poslati ekipu da ispitaju vodu na ulici gdje dovod vode, ako nije suplja prica.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32126
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#4 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by Bobi »

A možda je čaša prljava :) ? Ili flaša :mrgreen: ?
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#5 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by l33t »

nije valjda da pijes vodu iz plasticne flase :lol: :-)
kentachdis
Posts: 10
Joined: 29/04/2013 14:04

#6 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by kentachdis »

Pozdrav svima. I ja živim na Dobrinji i primjetio sam da se voda promjenila. Nisam primjetio da smrdi ali očigledno se nešto dešava. Ako nešto saznam napisat ću na forumu.
User avatar
nineinchnails
Posts: 1667
Joined: 24/02/2009 12:09

#7 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by nineinchnails »

kentachdis wrote:Pozdrav svima. I ja živim na Dobrinji i primjetio sam da se voda promjenila. Nisam primjetio da smrdi ali očigledno se nešto dešava. Ako nešto saznam napisat ću na forumu.
I ja sam primjetio da smrdi, a i pritisak je opao.
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#8 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by emric »

Pozovete inspekciju pa nek ispitaju ispravnost vode ako sumnjate, jebi ga ipak se radi o vašem zdravlju i tu vam forum neće pomoći.
User avatar
alibegoa
Posts: 1032
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#9 Re: Da li Vama smrdi voda sa česme u zadnje vrijeme?

Post by alibegoa »

Zvao sam ja jednom, dosli pustili da otekne 30 min pa rekli eto ne smrdi uzeli uzorak nakon toga i dosao nalaz sve ispravno
Post Reply