Da li vam se dopada renovirana Titova ulica?

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Da li vam se dopada renovirana Titova ulica?

Da
24
73%
Ne
4
12%
Svejedno
5
15%
 
Total votes: 33

genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#26

Post by genija »

nedim_uk wrote:
sulesavic wrote:
londza wrote:Kako nece u sarajevu biti ljepse..kad sve pare idu tamo....
Ne zakuhavaj. Ozbiljno.
Ma nema se sta tu zakuhat,samo konj zenicki moze tvrditi da lova ide u sarajevo.Mi smo dvije razlicite kuce u istoj mahali,cuj sarajlije odnose lovu! Koje nebuloze majko moja.Zasto zenicani uvijek nalaze krivca za svoje probleme?Dupe-glava niko ni prstom da mrdne,da je sve zdravo na gotovo,jes bilo bi nam dobro da nam neko sve napravi dok nase lijene guzice sjede i cekaju a ako nam nesto zafali onda su krive sarajlije.Gospodin smajlovic koji se ovdje proziva fola "obrenovci" je prvi napokon pokrenuo nesto u ovom gradu,jes i sad mu treba hebat mater sto je i to pokrenuo.Nevalja ovo,te nevalja ono a duboko u sebi uzivaju hodajuci tim istim ulicama.Nek se javi bilo koji zenicanin koji proziva ljude na naziv obrenovci i sl,neka pogleda porodicno stablo unazad sto godina,bas me intersuje sta ce naci,sta ce saznati........odakle je?Selo moje ravno......sarajlije su krive sto mi ne znamo sa parama!!
Ahahaha :lol: :lol:

Naivnost je ljepa stvar...
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#27

Post by Teufik iz Los Angelesa »

ja citam i citam i citam i kontam kad su to renovirali titovu. pa kakva crna metalna trznica, pa sta se zenicani mijesaju, dok ne pogledaj u kojem je podforumu tema :lol:
nedim_uk
Posts: 99
Joined: 04/04/2006 11:58
Location: Ukrajina-Aktivan-Radio

#28

Post by nedim_uk »

@genija.
Obrenovci....ma znao sam!
Prazina
Posts: 145
Joined: 27/05/2006 23:40

#29

Post by Prazina »

Lijea je , samo jos ime da joj promijene!!!!!!
londza
Posts: 52
Joined: 05/07/2006 04:04
Location: Zenica

#30

Post by londza »

Ahh volim sto sam iz Zenice, ali nas ima stvarno naivnih i glupih!
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#31

Post by dr.iver »

Ma dajte, grade hotel i trzni centar u sred najljepseg parka na Balkanu....to mogu samo cigani i seljaci iz SDA.
A u isto vrijeme metalurg propada....budite realni.
I nije obrenovacki seljak smajlovic pokrenuo nista, pokrenuo bi i Ekeke da mu PDV donosi extra novac na ruke direktno...

Lovom od PDV-a i udaraju novi asfalt po ulicama i napravili su trznicu kao mjesto izlaza za seljaka, pokrili je da mogu turbofolk zvijezde da nastupaju...i onda naivni seljaci glasaju za isto tako seljake, samo sto su ovi pametniji i kradu od postenog svijeta koji krvavo radi da prezivi...
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#32

Post by sulesavic »

dr.iver wrote:Ma dajte, grade hotel i trzni centar u sred najljepseg parka na Balkanu....to mogu samo cigani i seljaci iz SDA.
A u isto vrijeme metalurg propada....budite realni.
I nije obrenovacki seljak smajlovic pokrenuo nista, pokrenuo bi i Ekeke da mu PDV donosi extra novac na ruke direktno...

Lovom od PDV-a i udaraju novi asfalt po ulicama i napravili su trznicu kao mjesto izlaza za seljaka, pokrili je da mogu turbofolk zvijezde da nastupaju...i onda naivni seljaci glasaju za isto tako seljake, samo sto su ovi pametniji i kradu od postenog svijeta koji krvavo radi da prezivi...
Mojne tako, bilo je naèelnika i prije Huse pa se ni¹ta ne desi. Uostalom, izgradnja je poèela prije PDV-a.
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#33

Post by dr.iver »

Naravno da je bilo načelnika, ali bolje je i ništa ne raditi nego zeznuti nesto za sva vremena.
Šta se izgradilo(i završilo) prije PDV-a?
PDV je generator love i to koristi Huso i co., taman će dva dana prred izbore biti otvaranje nečega i seljaci će opet glasati za njih i još jednom ćemo ostati u kurtsu.
Najbolje što neko iz Zenice može da uradi jeste da se odseli.
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#34

Post by genija »

Slazem se u nekim stvarima, poceli su graditi i to je vrlo pozitivna stvar...
ali gradi se plasticno, heravo, i neatraktivno...
kao sto sam rekla, samo da nesto naprave ali nema
veze kako izgleda i da li odudara od ostalih objekata!
Ali staces...
Panta Rei
Posts: 422
Joined: 03/05/2005 13:07
Location: Sarajevo

#35

Post by Panta Rei »

dr.iver wrote:Ma dajte, grade hotel i trzni centar u sred najljepseg parka na Balkanu....to mogu samo cigani i seljaci iz SDA.
A u isto vrijeme metalurg propada....budite realni.
I nije obrenovacki seljak smajlovic pokrenuo nista, pokrenuo bi i Ekeke da mu PDV donosi extra novac na ruke direktno...

Lovom od PDV-a i udaraju novi asfalt po ulicama i napravili su trznicu kao mjesto izlaza za seljaka, pokrili je da mogu turbofolk zvijezde da nastupaju...i onda naivni seljaci glasaju za isto tako seljake, samo sto su ovi pametniji i kradu od postenog svijeta koji krvavo radi da prezivi...
Nemoj zaje.... parka ima dovoljno i s druge strane ceste. Istina, onaj objekat je mogao biti i niži, al nek se gradi. Stadion izgleda sjajno, a sigurno će i dvorana. Pa koji to grad, ne samo kod nas već i šire, ima sportski kompleks u centru, kojem se može prići bez problema.
:-)
Post Reply