Da li ste sretni?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#26

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

hananah wrote:Nego sta bira :x ne bira valjda srce da si jedan najobicniji pitarcina :x :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :D
:P vi, strumfovi , to ne mozete shvatiti svakako :P:P :D
:D vi za zelju navijate samo , al', brate, pitarluk se voli :D:D:D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#27

Post by Harrys »

Kareem Abdul-Jabbar wrote: :D vi za zelju navijate samo , al', brate, pitarluk se voli :D:D:D
Jest mala sreca u piti i luku(kod Haseta i Piketa)ali velika Happiness is in love,kad se voli i mazi. :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#28

Post by hananah »

Citam vas i gledam kako stvari o steci drugacije postavljate. Srecu pripisujete kada ste sa nekim koga volite. A sta kad nema toga koga volite, kad ga izgubite, kad umre, kad vas napusti, kad otputuje...Sve sto je od materije i cestica samim tim i drugo bice ne treba da bude razlog za srecu. Sreca se nalazi u sebi, u spokoju duse, bez obzira da li imate ili nemate nesto materijalno (i ljudi su od materije), i zato dosta ljudi nije sretno jer njihova sreca mora zavisiti od masu faktora, a nisu u stanju da srecu pronadju u sebi.
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#29

Post by Harrys »

Joj Hana,kod tebe, cas vruce, cas hladno,cas si ozbiljna,cas se zezas.
Moj post je zezancija i aluzija na vas dvoje. :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#30

Post by hananah »

Ma nisam na tvoj post Harryse mislila :? Nego sam procitala sve postove i iz zivota znam da vecini ljudi sreca zavisi od partnera. Na to sam mislila 8)
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#31

Post by BigusDickus »

Sreca je totalno relativan i individualan pojam. Nesto sto nekoga cini sretnim, mozda meni ne znaci bas nista, i obratno, ono sto ja zelim i sto me cini sretnim, neko moze smatrati za ludo, neshvatljivo, pa cak i nepozeljno, unesrecujuce... Svi smo razliciti.
FortunaBela
Posts: 6376
Joined: 02/01/2005 11:01
Location: SWE

#32

Post by FortunaBela »

fiasko.ba wrote:
FortunaBela wrote:
nikita wrote:Eh zivjeli su dugo i sretno, dok nisu skuzili da drugi zive duze i sretnije ... :-?

A sretni smo onoliko, koliko sami sebi dopustamo da budemo sretni.
Upravo tako.
Varljiva je sreća, ako nam je drugi kroje... Najsretniji smo, ako nas male stvari čine sretnim....
da u hali vazda ima
litra vode i rolna papira :lol:
:lol: :lol: :lol:
Post Reply