Da li ste gledali lud zbunjen normalan

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55683
Joined: 15/12/2008 16:53

#226 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by ultima_palabra »

bhxxl wrote:
ultima_palabra wrote:
bez_ideje wrote:Jel neko slucajno KLANJAO dzenazu..............ono je bio obicni ukop krmeta :roll: :roll: :roll: :roll:
:thumbup: Da su se poredali u saff i zanijjetili, razumio bih negodovanje. Ovako su ukopali životinju, a riječ dženaza je bila samo hiperbola. Al haj ti to objasni pojednim XXL Bošnjacima :oops:
jeli i tebi potreban ocni doktor ili mozda i ti samo pogadjas ....
Ja tebe ne pitah za zdravlje, pa nemoj života ti ni ti mene ;-)
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#227 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Better Man »

Radončić je totalno prolupao! Ko još ima volje da čita njegove bljuvotine.
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#228 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Djokej »

Uh jesmo postali čangrizavi, sve nam smeta.. Dokle..
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#229 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bhxxl »

Gusztav wrote:

Covjek pravo kaze humor je humor a problema u citavoj BiH ima toliko da ste se uhvatili sad humoristicke serije. Narode OVCE ste bili i ostacete ako ne promjenite ove politicare a to cemo uskoro i vidjeti da li ste jos Ovce pa samo blejite po citav dan BLEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEE po forumima portalima i u prici uz kafu kako vam je neki politicar kriv sto ovako zivite i sto ste sa sve tri strane nadojeni NACIONALISTICKOM MRZNOM da ne mozete normalno ni da razmisljate!!! :angry:

:music2:
padaju sve norme normlanog dijaloga i demokratije kad vidim sta i ko sve pise ... ostala navika da se svako drugacije ili razlicitije razmisljanje ismije omalovazi i kazni ... ima ljudi i pored vas i ima misljenja i pored vaseg ...[/quote]

Ne kontam šta si htio reći. Ja, ako sam iznio svoje mišljenje, uopšte na smatram da nema ili da ne treba biti
drugih mišljenja.
Ipak i dalje mislim da "krme" nije ni "P" od problema. Nego, poručujem ja tebi i tvojim istomišljenicima
do popustite jednu običnu humorističku emisiju i skupite se, odete pred Vladu i postavite neka pitanja kao npr.

Gdje je imovina BIH u zemljama bivše Jugoslavije?
Gdje su UPI, Energoinvest, Željeznice, Krivaja, Šipad, Vranica, Energopetrol i njegove pumpe?
Zašto ZOI 84 jedva preživljeva bez obzira ne onakve olimpijske planine ljepotice?
Zašto su BH proizvodi u podređenom položaju u odnosu na proizvode iz uvoza, a ne obrnuto.
Zašto BIH nema lobi u UN-u, SAD i Evropi?
Zašto su fotelje funkcionera važnije od interesa naroda i države?
Zašto nisu već odavno u zatvoru N. Branković, Edhem Bičakčić, Dragan Čović, Mile Dodik..........?

Ja mislim da su ovo problemi, koji traju godinama, a ne "krme" sa svojih 15-tak minuta nastupa na FTV.[/quote]

htio sam reci da se moze normalno diskutvati o svemu , bez vrijedjanja i etiketiranja ... a sa tobom se u potpunosti slazem da su to sve problemi nasega drustva , sve koje si nabrojao . ali ih zbog nasih sitnih interesa i predrasuda ne rjesavamo vec godinama , vec odma napadamo jedne druge samo zbog razlicitog misljenja i stava ...
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: GB
Contact:

#230 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by A1fa »

Naumpade mi vic na sve ovo, kad su dali Reisu da proba bezalkoholnu pivu, pa ga pitali kakav okus ima, a Reis rece ,,Allaha mi isto prava'' :D :D

Avaz i Fahro neka prvo pocnu pisati bosanskim a ne srpskim jezikom i onda neka se brinu za osjecaje Bosnjaka-muslimana ;)
Kako se izbori budu blizili, taj Avaz ce nam prirediti nevidjeni cirkus. Na kafi prije posla ja ionako pogledam samo onu golotinju na zadnjoj strani :D i pokusam ,,ofrlje'' okrenuti novine da potrefim one dvije stranice sporta, al mogu mislit kako je ljudima koji se zaista potrude da procitaju te njihove ,,ozbiljne'' tekstove :roll:
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#231 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by realna do boli »

Ja vise ne znam s kim se i kako moze saliti a da te ne pogleda poprijeko i da ga ne uvrijedis.
Samo neka mi neko ovdje napise da smo mi ljudi koji kontaju humor na svoj racun i da smo merhametli.
Smijala sam se ismijavanju biskupa u seriji "Najbolje godine" i smijala sam se i ovoj epizodi LZN, a oni koji ne kontaju ironiju i satiru...malo se trebaju i obrazovati. Zivot nije jednosmjeran..ili da i na raskrsnice stavimo samo zeleno svjetlo..pa ko prezivi.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#232 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by fixer »


:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#233 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bhxxl »

umirem od smijeha ... ne mogu sebi da dodjem ... bas extra video ... ismijao sam osjecaje svog komsije , katolika , sad mogo otici negdje da serem o multietnicnosti i normalnoj drzavi .... :run:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#234 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by fixer »

bhxxl wrote:umirem od smijeha ... ne mogu sebi da dodjem ... bas extra video ... ismijao sam osjecaje svog komsije , katolika , sad mogo otici negdje da serem o multietnicnosti i normalnoj drzavi .... :run:
Opusti se stari, zasto si toliko opterecen? Malo je ljudi kao sto su ti da svaku stvar shvataju preozbiljno.
MIKIII
Posts: 7
Joined: 29/03/2009 23:26

#235 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by MIKIII »

Uvazavam majke srebrenice ali ako je najveci problem BIH serija LZN onda mi zivimo u Svicarskoj a ne u BIH bolje bi bilo da majke istraze gdje je nestalo 10 MILIJARDI za srebrenicu i ko je te pare od napacenog naroda uzeo jer vecina tih majki nema ni tog televizora da bi gledale bilo sta ili da ispitaju gdje je gradja za djamiju sto su djematlije taj napaceni narod skupio a nidje ni djamije ni gradje, zato kazem kome se ne svidja pa nek prebaci kanal nek ne gleda to u cemu je problem ....
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#236 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by elSaik »

Mrsko mi sve čitati... jel' mi može neko ukratko napisati o čemu se konkretno radi. Šta su to uradili pa je frka?!
realna do boli
Posts: 1674
Joined: 08/06/2006 13:04
Location: na mjestu ...

#237 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by realna do boli »

Jos nesto sto smo izgubili u ovom ratu ...SMISAO ZA HUMOR..
Kada ste zadnji put culi dobar vic..a da nije sa interneta.
Mozda budem bezobrazna, mozda me pogresno shvate..ali samo pitam..zasto se kao nesto normalno prihvataju komedije i parodije na sve vjere osim o islamu. U filmskoj industriji postoje stotine filmova koje je Vatikan "odobrio" ili osudio ali se snimaju i necuh da se neko poziva na ubistvo reditelja i glumaca u tim filmovima.
Film nad filmovima za mene je "Brajanovo zitje"..ali nisam sigurna da takav jedan film o islamu nebi izazvao gomilu protesta ili poziva na linc.
Eto hajde neka mi neko objasni, ali ne da su vjernici islamske vjeroispovjedi bolji i vise vole svoju vjeru od nekih drugih vjernika..to se nemoze dokazati i nije mjerljivo. Pa zasto onda.
Eto i ovaj klip je na internetu..pa nista...da je drugacije bilo...sumnjam.
User avatar
meLLa
Posts: 1
Joined: 24/01/2010 12:29
Location: tuzla

#238 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by meLLa »

Ova zemlja nece nikad biti zemlja svi zivimo u proslosti krivimo se medjusobno a evo dokaza svoju televiziju krive...cc i jedinu koju valja... :x

daj ba ljudi trebaju shvatit od mrznje se nista ne gradi i da proslost je proslost ceka nas odavno buducnost

i ja ili sam glupa ili ne kontam sta je uvrijedljivo pod tim "dzenaza se klanja krmetu" :? zalosno i gadno i jadno :zoka:
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#239 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Chisum »

realna do boli wrote:Ja vise ne znam s kim se i kako moze saliti a da te ne pogleda poprijeko i da ga ne uvrijedis.
Samo neka mi neko ovdje napise da smo mi ljudi koji kontaju humor na svoj racun i da smo merhametli.
Smijala sam se ismijavanju biskupa u seriji "Najbolje godine" i smijala sam se i ovoj epizodi LZN, a oni koji ne kontaju ironiju i satiru...malo se trebaju i obrazovati. Zivot nije jednosmjeran..ili da i na raskrsnice stavimo samo zeleno svjetlo..pa ko prezivi.

Ovdje je vrlo cista situacija... Radi se, naime, o ljudima koji su se poistovijetili sa necim sto je danas odlika potpunih autsajdera i luzera. Ne mislim ovdje na islam kao vjeru i licnu stvar, duhovnost itd. nego na taj neki satro panislamski fol... kao svi su jedno tijelo, svi se paze, u sekundi skoce jedan za drugog... :) A, ustvari, nula bodova... nemaju snage bukvalno ni za sta. Ni snage, ni pameti, pa se to satro-tijelo danas ne pita nista, niti odlucuje o sebi i svojoj sudbini.
E onda, posto se sa svojim stvarnim neprijateljema, takmacima bilo kakve vrste, nemaju snage da se bore, onda se mobilisu oko gluposti poput ove. Krme iz serije, crtani filmovi, muzika i karikature... to je danasnji front ovog satro-tijela. Jedini front na kojem moze da pobijedi (ukoliko kontrolise medije, naravno), posto je u svemu drugom, dakle, u stvarnom svijetu, u danasnjici - potpuna truba i autsajder.

Jebe se koga u Njemackoj ili Norveskoj sto neko ismijava ugojenog papu ili neke prastare krscanske rituale... time se bavi samo usamljena saka fanatika, osamdesetogodisnjih domacica, te poneka dalabu koja je, nakon sto je ubio 6 ljudi, satro dosao tobe... Svijet se bavi drugim stvarima. Ozbiljnim stvarima. Esencijalnim pitanjima i egzistencijom na koju serije i crtani filmovi imaju uticaja samo ako si mladji od 6 godina pa kontas da Miki Maus zaista zivi u televizoru i podjebava te... :).. I naravno, satro-tijelo... ono se bavi ovim pitanjima sve u sesn'est.

I da... u zaostalim drustvima, kao sto je, barem vecim dijelom, i ovo nase, sarkazam i ironija luksuz su koji pripada samo kleru i onima koji su uz kler.. ostatak krda je tu samo da bleji i klima glavom, a za svoj se pokusaj sarkazma ili ironije obicno nabija na kolac. Prema tome ne ocekuj da te ovi sto se zgrazavaju krmetom iz serije shvate i pofataju to o cemu govoris. Daleko su oni od toga.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#240 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by HAVANA »

Chisum wrote:Jebe se koga u Njemackoj ili Norveskoj sto neko ismijava ugojenog papu ili neke prastare krscanske rituale... time se bavi samo usamljena saka fanatika, osamdesetogodisnjih domacica, te poneka dalabu koja je, nakon sto je ubio 6 ljudi, satro dosao tobe... Svijet se bavi drugim stvarima. Ozbiljnim stvarima. Esencijalnim pitanjima i egzistencijom na koju serije i crtani filmovi imaju uticaja samo ako si mladji od 6 godina pa kontas da Miki Maus zaista zivi u televizoru i podjebava te... :).. I naravno, satro-tijelo... ono se bavi ovim pitanjima sve u sesn'est.

I da... u zaostalim drustvima, kao sto je i ovo nase, barem dijelom, sarkazam i ironija luksuz su koji pripada samo kleru i onima koji su uz kler.. ostatak krda je tu samo da bleji i klima glavom, a za svoj se pokusaj sarkazma ili ironije obicno nabija na kolac. Prema tome ne ocekuj da te ovi sto se zgrazavaju krmetom iz serije shvate i pofataju to o cemu govoris. Daleko su oni od toga.


:D
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#241 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by metar_drva »

jebo mater, ne mozes nista napravit da se neko ne uvrijedi. halo ba, humoristicka serija je u pitanju! nevjerovatno kakvi sve debili i polumozgasi ovdje zive. uvijek se sve okrene na neko naprdjivanje o ugrozenosti. fuj! jebo mater u kakvom supku svijeta ja zivim.
dario_džamoja
Posts: 58
Joined: 10/10/2009 01:12

#242 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by dario_džamoja »

Hajde boga ti. Krivaja treba da propadne, da blizu 2000 ljudi ostane bez posla, kriminalci daju narodne pare za izgradnju privatnih nebodera, a Ž.S. se uhvatile tantavica oko humorističke serije. Bolje bi im bilo da se zabave o svom jadu i da malo pogledaju oko sebe, pa da se ne bogate minderasi na njihovoj bijedi i nesreci.Ja jos ni jednom nisam cuo da one pitaju sta bi u Srebrenici, ko je odgovoran, jel se moglo drugacije, gdje su desetine ako ne i stotine miliona maraka donacija, a oni se zadeverali oko jedne emisije na TV-u
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#243 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by metar_drva »

Chisum wrote:
realna do boli wrote:Ja vise ne znam s kim se i kako moze saliti a da te ne pogleda poprijeko i da ga ne uvrijedis.
Samo neka mi neko ovdje napise da smo mi ljudi koji kontaju humor na svoj racun i da smo merhametli.
Smijala sam se ismijavanju biskupa u seriji "Najbolje godine" i smijala sam se i ovoj epizodi LZN, a oni koji ne kontaju ironiju i satiru...malo se trebaju i obrazovati. Zivot nije jednosmjeran..ili da i na raskrsnice stavimo samo zeleno svjetlo..pa ko prezivi.

Ovdje je vrlo cista situacija... Radi se, naime, o ljudima koji su se poistovijetili sa necim sto je danas odlika potpunih autsajdera i luzera. Ne mislim ovdje na islam kao vjeru i licnu stvar, duhovnost itd. nego na taj neki satro panislamski fol... kao svi su jedno tijelo, svi se paze, u sekundi skoce jedan za drugog... :) A, ustvari, nula bodova... nemaju snage bukvalno ni za sta. Ni snage, ni pameti, pa se to satro-tijelo danas ne pita nista, niti odlucuje o sebi i svojoj sudbini.
E onda, posto se sa svojim stvarnim neprijateljema, takmacima bilo kakve vrste, nemaju snage da se bore, onda se mobilisu oko gluposti poput ove. Krme iz serije, crtani filmovi, muzika i karikature... to je danasnji front ovog satro-tijela. Jedini front na kojem moze da pobijedi (ukoliko kontrolise medije, naravno), posto je u svemu drugom, dakle, u stvarnom svijetu, u danasnjici - potpuna truba i autsajder.

Jebe se koga u Njemackoj ili Norveskoj sto neko ismijava ugojenog papu ili neke prastare krscanske rituale... time se bavi samo usamljena saka fanatika, osamdesetogodisnjih domacica, te poneka dalabu koja je, nakon sto je ubio 6 ljudi, satro dosao tobe... Svijet se bavi drugim stvarima. Ozbiljnim stvarima. Esencijalnim pitanjima i egzistencijom na koju serije i crtani filmovi imaju uticaja samo ako si mladji od 6 godina pa kontas da Miki Maus zaista zivi u televizoru i podjebava te... :).. I naravno, satro-tijelo... ono se bavi ovim pitanjima sve u sesn'est.

I da... u zaostalim drustvima, kao sto je, barem vecim dijelom, i ovo nase, sarkazam i ironija luksuz su koji pripada samo kleru i onima koji su uz kler.. ostatak krda je tu samo da bleji i klima glavom, a za svoj se pokusaj sarkazma ili ironije obicno nabija na kolac. Prema tome ne ocekuj da te ovi sto se zgrazavaju krmetom iz serije shvate i pofataju to o cemu govoris. Daleko su oni od toga.
:thumbup: :dance: aferim, svaka ti je na mjestu.
Sarajevski
Posts: 345
Joined: 19/11/2005 12:25
Location: Sarajevo
Contact:

#244 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Sarajevski »

nije mi jasno otkud uopste pravo nekome ko je organizovan privatno u udruzenju gradjana da raspravlja o tome sta valja ili ne. zar nije njima jasno da su svojim javnim oglasavanjem odavno obezvrijedili svoje zrtve i sve ono sto nama srebrenica znaci?
al kad se vec svako malo oglasavaju, od ustavnih reformi do izetovog krmeta, zanima me zasto nisu nikada osudili pedofila hodzu? Ili zasto nisu dali podrsku zenama koje su danima protestvovale na ovim minusima zakljucane u robnoj kuci? ili tezu njihovog savjetodavca da ne moze srpkinja voditi informativni program
ovo je huskanje pred izbore i sramotna instrumentalizacija zena koje su doista zrtve, ali koje su svoju zrtvu toliko iskompromitirale ovakvim i inim neartikuliranim stavovima da ih niko ne treba uzimati zaozbiljno
User avatar
Ares 1921
Posts: 132
Joined: 19/12/2009 16:37
Location: Sarajevo

#245 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Ares 1921 »

papci ne znaju da je cijela serija samo zajebancija, i nema nikakvu namjeru da vrijedja bilo koju religiju , odnosno nacionalnost. valjda mi , balije, ne mozemo to shvatiti jer smo nadareno glupi. svi glume neke muslimane a 90 % ovih sto 'nece' plachati RTV pretplatu ne zna ni abdesta uzeti :-)


pitam se hoce li Arzija Mahmutovic placati RTV pretplatu :lol:
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#246 Re: Lud, zbunjen, normalan KRAJ????

Post by zemo_online »

dobra seria, mos se nasmijat za razliku od ostalih.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#247 Re: Lud, zbunjen, normalan KRAJ????

Post by BSn »

prva sezona im je bila daleko najjaca, cak na nivou ex-yu.
isforsirana druga je vec bila razvodnjena, a treca nije bila ni u nivou uvodne spice prve. opet, ta je treca bila bolja od bilo koje do sad snimljene bh. serije, ali je bila odron u odnosu na prvu i to onaj teski.
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#248 Re: Lud, zbunjen, normalan KRAJ????

Post by zemo_online »

BSn wrote:prva sezona im je bila daleko najjaca, cak na nivou ex-yu.
isforsirana druga je vec bila razvodnjena, a treca nije bila ni u nivou uvodne spice prve. opet, ta je treca bila bolja od bilo koje do sad snimljene bh. serije, ali je bila odron u odnosu na prvu i to onaj teski.

i treca valja definitivno. meni valja.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#249 Re: Lud, zbunjen, normalan KRAJ????

Post by BSn »

test01 wrote:
BSn wrote:prva sezona im je bila daleko najjaca, cak na nivou ex-yu.
isforsirana druga je vec bila razvodnjena, a treca nije bila ni u nivou uvodne spice prve. opet, ta je treca bila bolja od bilo koje do sad snimljene bh. serije, ali je bila odron u odnosu na prvu i to onaj teski.

i treca valja definitivno. meni valja.

kazem, treca je u odnosu na bilo koju drugu nasu seriju za "oskara", ali je u odnosu na prvu razvodnjena. sta bi tek onda bilo sa cetvrtom i ko bi ih jos sve od glumaca napustio?
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#250 Re: Lud, zbunjen, normalan KRAJ????

Post by zemo_online »

ja ne znam ni jednu drugu seriju da me moze nasmijati kao ova. nasa ili iz komsiluka.

jel tacno?
Post Reply