Da li ste gledali lud zbunjen normalan

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Savez napolje
Posts: 330
Joined: 07/04/2009 13:37
Location: Sarajevo

#201 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Savez napolje »

Sto se tice serije ljudi su rekli cistu istinu.I dan danas se ide i prosi po raznim ustanovama ljudi su se navikli na gebiru i u miru .To znaci kad bi im neko i krme dao da bih prihvatili,u vjeri imamo razne pedofile hodze i to uzivo tako da ovo s krmetom je maciji kasalj.Najvise mrzim kad mi se neko uhvati za vjeru da bi napao nekog jer to nije po njegovim vjerskim i moralnim interesima, a ti isti najvise kradu i lazu sto se kriju iza vjere, cast izuzetcima koje je tesko naci.Vjera se previse ispolitizovala i previse se upotrebljava za sve moguce vidove opravdanja i napada na nekog.U krajnjem slucaju dugme za prebaciti kanal uvijek postoji tako da ovo sto su majke rekle nema veze s mozgom.Ja majke Srebrenice jako postujem i cjenim ali nekad stvaeno pretjeraju bas eto kao da je ovo njima namjenjeno sto je u krajnjem slucaju smjesno.
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#202 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by atko »

Rjecnik pojmova:

-Humoristicka serija je serija koja se bavim shegom salom posalicom
-Krme je (Allahovo) hajvance ko i svako drugo hajvance ili insance
-Maksuzija je Antina rakija koja se mnooogo strozije tretira u Islamu od krmeta pa niko da zaprjeti tuzbom sto izet fazlinovic do sad popi dvije cisterne :D
-Mi(svi) ... skup ludih, zbunjenih ... ovi treci jos nisu dokazani ociglednooo :D


Oko cega se koplja lome... boze sacuvaj :x ... zbog cega same majke srebrenice zloupotrijebise svoju tragediju (po nalogu ocigledno :( ) ... vela havle vela kuvete :( ... Zbog cega najveci list naseg najveceg sina bosnjaka dize halabuku ... kakav narod takav sin takav i list ... i zbog cega nas saka koji se ocigledno nismo uvrjedili nego smijali sad polemisemo

Ma sve ludo majke mi :-) :-)
doktor78
Posts: 3013
Joined: 14/09/2006 11:02

#203 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by doktor78 »

Mozda Izet u seriji vise ne cita "Avaz", nego "Oslobodjenje"? :D
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#204 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bez_ideje »

Treba sad gradom hodat s majicom "svi smo mi Izet " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#206 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by al_akhisari »

atko wrote:Rjecnik pojmova:

-Humoristicka serija je serija koja se bavim shegom salom posalicom
-Krme je (Allahovo) hajvance ko i svako drugo hajvance ili insance
-Maksuzija je Antina rakija koja se mnooogo strozije tretira u Islamu od krmeta pa niko da zaprjeti tuzbom sto izet fazlinovic do sad popi dvije cisterne :D
-Mi(svi) ... skup ludih, zbunjenih ... ovi treci jos nisu dokazani ociglednooo :D


Oko cega se koplja lome... boze sacuvaj :x ... zbog cega same majke srebrenice zloupotrijebise svoju tragediju (po nalogu ocigledno :( ) ... vela havle vela kuvete :( ... Zbog cega najveci list naseg najveceg sina bosnjaka dize halabuku ... kakav narod takav sin takav i list ... i zbog cega nas saka koji se ocigledno nismo uvrjedili nego smijali sad polemisemo

Ma sve ludo majke mi :-) :-)
Potpisujem :thumbup:

Do sada sam pogledao 1/3 jedne epizode ove serije...jednosatvno mi nije sjela i nisam vise ni pokusavao...ali ova hajka koju vode avaz, samoproklamovani zastitnici Islama i nazalost neka izmanipulisana udruzenja je totalno besmislena...

AVAZ - davno sam prestao da citam ljetopise, hronike, monologe gospodina radoncica...dno - nema dalje...
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#207 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Gusztav »

Ovi kriminalci iz vladajuće strukture hoće da ukinu naknade za RVI i roditelje poginulih boraca,
a udarili na jedno obično "krme". CCCCCCCCCCCCCCC :sad:

Država vrvi od problema, "krme" najveći problem. SVAŠTA.

p.s. Kome se nešto ne gleda, nek prebaci na neki drugi kanal. Tako bar ja radim.
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#208 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bhxxl »

atko wrote:Rjecnik pojmova:

-Humoristicka serija je serija koja se bavim shegom salom posalicom
-Krme je (Allahovo) hajvance ko i svako drugo hajvance ili insance
-Maksuzija je Antina rakija koja se mnooogo strozije tretira u Islamu od krmeta pa niko da zaprjeti tuzbom sto izet fazlinovic do sad popi dvije cisterne :D
-Mi(svi) ... skup ludih, zbunjenih ... ovi treci jos nisu dokazani ociglednooo :D


Oko cega se koplja lome... boze sacuvaj :x ... zbog cega same majke srebrenice zloupotrijebise svoju tragediju (po nalogu ocigledno :( ) ... vela havle vela kuvete :( ... Zbog cega najveci list naseg najveceg sina bosnjaka dize halabuku ... kakav narod takav sin takav i list ... i zbog cega nas saka koji se ocigledno nismo uvrjedili nego smijali sad polemisemo

Ma sve ludo majke mi :-) :-)
- Dzenaza : je poseban namaz koji se klanja umrlim muslimanima i muslimankama kao i njihovoj djeci.

Izostavio si nesto ...
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#209 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bez_ideje »

Jel neko slucajno KLANJAO dzenazu..............ono je bio obicni ukop krmeta :roll: :roll: :roll: :roll:
User avatar
sfrj
Posts: 21
Joined: 29/01/2010 16:27
Location: nedodjija

#210 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by sfrj »

Gusztav wrote:Ovi kriminalci iz vladajuće strukture hoće da ukinu naknade za RVI i roditelje poginulih boraca,
a udarili na jedno obično "krme". CCCCCCCCCCCCCCC :sad:

Država vrvi od problema, "krme" najveći problem. SVAŠTA.

p.s. Kome se nešto ne gleda, nek prebaci na neki drugi kanal. Tako bar ja radim.

Covjek pravo kaze humor je humor a problema u citavoj BiH ima toliko da ste se uhvatili sad humoristicke serije. Narode OVCE ste bili i ostacete ako ne promjenite ove politicare a to cemo uskoro i vidjeti da li ste jos Ovce pa samo blejite po citav dan BLEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEE po forumima portalima i u prici uz kafu kako vam je neki politicar kriv sto ovako zivite i sto ste sa sve tri strane nadojeni NACIONALISTICKOM MRZNOM da ne mozete normalno ni da razmisljate!!! :angry:

:music2:
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#211 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bhxxl »

sfrj wrote:
Gusztav wrote:Ovi kriminalci iz vladajuće strukture hoće da ukinu naknade za RVI i roditelje poginulih boraca,
a udarili na jedno obično "krme". CCCCCCCCCCCCCCC :sad:

Država vrvi od problema, "krme" najveći problem. SVAŠTA.

p.s. Kome se nešto ne gleda, nek prebaci na neki drugi kanal. Tako bar ja radim.

Covjek pravo kaze humor je humor a problema u citavoj BiH ima toliko da ste se uhvatili sad humoristicke serije. Narode OVCE ste bili i ostacete ako ne promjenite ove politicare a to cemo uskoro i vidjeti da li ste jos Ovce pa samo blejite po citav dan BLEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEE po forumima portalima i u prici uz kafu kako vam je neki politicar kriv sto ovako zivite i sto ste sa sve tri strane nadojeni NACIONALISTICKOM MRZNOM da ne mozete normalno ni da razmisljate!!! :angry:

:music2:
padaju sve norme normlanog dijaloga i demokratije kad vidim sta i ko sve pise ... ostala navika da se svako drugacije ili razlicitije razmisljanje ismije omalovazi i kazni ... ima ljudi i pored vas i ima misljenja i pored vaseg ...
User avatar
kinu
Posts: 767
Joined: 14/02/2009 18:10
Location: anamo negdje

#212 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by kinu »

bez_ideje wrote:Jel neko slucajno KLANJAO dzenazu..............ono je bio obicni ukop krmeta :roll: :roll: :roll: :roll:
Ja takođe ne vidjeh hodžu , a ni Izeta da je klanjao ( a i gdje će kad je on komunjara :D ) , drugi lik je srbin tako nije ni mogao klanjati i da je htio :D ,što se tiče prošle epizode Faruk i Samir ne dadoše vjerniku da okusi "ćuretinu" ne znam otkud ljudima ove ideje, vjerovatno su oni negdje klepali pohovanu "ćuretinu" pa se boje da su se ogriješili :D
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#213 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by atko »

bhxxl wrote:
atko wrote:Rjecnik pojmova:

-Humoristicka serija je serija koja se bavim shegom salom posalicom
-Krme je (Allahovo) hajvance ko i svako drugo hajvance ili insance
-Maksuzija je Antina rakija koja se mnooogo strozije tretira u Islamu od krmeta pa niko da zaprjeti tuzbom sto izet fazlinovic do sad popi dvije cisterne :D
-Mi(svi) ... skup ludih, zbunjenih ... ovi treci jos nisu dokazani ociglednooo :D


Oko cega se koplja lome... boze sacuvaj :x ... zbog cega same majke srebrenice zloupotrijebise svoju tragediju (po nalogu ocigledno :( ) ... vela havle vela kuvete :( ... Zbog cega najveci list naseg najveceg sina bosnjaka dize halabuku ... kakav narod takav sin takav i list ... i zbog cega nas saka koji se ocigledno nismo uvrjedili nego smijali sad polemisemo

Ma sve ludo majke mi :-) :-)
- Dzenaza : je poseban namaz koji se klanja umrlim muslimanima i muslimankama kao i njihovoj djeci.

Izostavio si nesto ...
Ne nisam ja izostavio nista... nego takvi ko ti bi svim silama da poistovjete, jednu humoristicku seriju i ulogu Mustafe Nadarevica u kojoj on tumaci jednog blentavog fakina , sa denazom da bi nasli friskog materijala za ispoljavanje svojih kompleksa i svoje ugrozenosti, covjek je samo rekao jednu recenicu ... vidis za meene je to samo humoristicka serija a za tebe vrlooo vazna i bitna stvar u zivotu... bit il ne bit izgleda :-) ... jer takvi ko ti ociglednodaju daju sebi za pravo da djele licence ko je musliman a ko nije i sta ce se misliti i kako ce se pricati ... evo ja sam musliman i nisam se uvrjedio i nastavicu da palcam FTV taksu i sta ces sad ??? Moji dragi prijatelji koji se zovu Mario, Ivan i Goran (subhanallah sad se i sa cafirima druzim jelde )... placaju FTV i ona je i njihova ... i sta cemo sad ... ako se pojavi neki kulinarski show gdje se prica o pripremanju i jedenju krmetine ??

Vidis ja kao musliman ne jedem svinjetinu, ne ucestvujem u uzgoju i stavljanju u promet ... ali ja NE MRZIM KRME (SVINJU, GICU, KLEMPU) ja se ne zgrozavam kad ga ugledam jer to je bozija zivotinja ... a ti ako ti se ne gleda LZN prebacis kanal (na DM SAT npr kao vecina velikih muslimana ovih najgrlatijih :x licemjernooooo)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45467
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#214 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Chmoljo »

neka divni zaštitnici muslimana prvo pokrenu tužbe protiv svoje djece koja se opijaju za Bajram i kurban zaljevaju alkoholom :)

daj nam Bože snage da izdržimo do oktobra :-?
User avatar
kockica_kockica
Posts: 4654
Joined: 04/07/2008 20:06
Location: Iza ormara skupljam prasinu

#215 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by kockica_kockica »

Nit je bila djenaza ni ukop... Samo su klempu zakopali zamotanog u deku u zemlju...
Ne kuzim sta je bilo uvredljivo za vjernike... i cime su povrijedjeni njihovi vjerski osjecaji... :roll:

Meni je ova epizoda bila smijesna... i bas sam se ismijala.... mozda bi i krscani trebali sad dici hampu jer omalovazava krmetina kao nesto necisto i nesto sto je vrijedno gadjenja... mislim fakat... pojedini bi se fakat trebali ufatiti nekog posla a prestati mlatiti praznu slamu... :-) cuj povrijedili im osjecaje krmetom :roll: :lol: :lol:
doktor78
Posts: 3013
Joined: 14/09/2006 11:02

#216 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by doktor78 »

atko : :thumbup: :thumbup: :thumbup:
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#217 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bhxxl »

atko wrote:
bhxxl wrote:
atko wrote:Rjecnik pojmova:

-Humoristicka serija je serija koja se bavim shegom salom posalicom
-Krme je (Allahovo) hajvance ko i svako drugo hajvance ili insance
-Maksuzija je Antina rakija koja se mnooogo strozije tretira u Islamu od krmeta pa niko da zaprjeti tuzbom sto izet fazlinovic do sad popi dvije cisterne :D
-Mi(svi) ... skup ludih, zbunjenih ... ovi treci jos nisu dokazani ociglednooo :D


Oko cega se koplja lome... boze sacuvaj :x ... zbog cega same majke srebrenice zloupotrijebise svoju tragediju (po nalogu ocigledno :( ) ... vela havle vela kuvete :( ... Zbog cega najveci list naseg najveceg sina bosnjaka dize halabuku ... kakav narod takav sin takav i list ... i zbog cega nas saka koji se ocigledno nismo uvrjedili nego smijali sad polemisemo

Ma sve ludo majke mi :-) :-)


- Dzenaza : je poseban namaz koji se klanja umrlim muslimanima i muslimankama kao i njihovoj djeci.

Izostavio si nesto ...
Ne nisam ja izostavio nista... nego takvi ko ti bi svim silama da poistovjete, jednu humoristicku seriju i ulogu Mustafe Nadarevica u kojoj on tumaci jednog blentavog fakina , sa denazom da bi nasli friskog materijala za ispoljavanje svojih kompleksa i svoje ugrozenosti, covjek je samo rekao jednu recenicu ... vidis za meene je to samo humoristicka serija a za tebe vrlooo vazna i bitna stvar u zivotu... bit il ne bit izgleda :-) ... jer takvi ko ti ociglednodaju daju sebi za pravo da djele licence ko je musliman a ko nije i sta ce se misliti i kako ce se pricati ... evo ja sam musliman i nisam se uvrjedio i nastavicu da palcam FTV taksu i sta ces sad ??? Moji dragi prijatelji koji se zovu Mario, Ivan i Goran (subhanallah sad se i sa cafirima druzim jelde )... placaju FTV i ona je i njihova ... i sta cemo sad ... ako se pojavi neki kulinarski show gdje se prica o pripremanju i jedenju krmetine ??

Vidis ja kao musliman ne jedem svinjetinu, ne ucestvujem u uzgoju i stavljanju u promet ... ali ja NE MRZIM KRME (SVINJU, GICU, KLEMPU) ja se ne zgrozavam kad ga ugledam jer to je bozija zivotinja ... a ti ako ti se ne gleda LZN prebacis kanal (na DM SAT npr kao vecina velikih muslimana ovih najgrlatijih :x licemjernooooo)
da samo jos da dodam da si pun predrasuda , ili su to ipak u pitanju tvoje nadnaravne moci, uvijek sam se pitao ko su saradnici vidovite djemile , cim znas sve o mene moje stavove , i moja razmisljanja i krug ljudi sa kojima se druzim , odlicno i za tv taksu , sipaticno , bas jedan fini i pristojni "gradjanin" jos uz to i "demokrata" , koji u slobodno vrijeme lijepi etikete ljudima ... sta trebam da uradim da podrzim ismijavanje svoje tradicije , jeli to moderno danas , hoculi biti vishe IN ... U ostalom ti kao veliki "demokrata " i " gradjanin" trebao bi da znas da svako ima pravo na svoje misljenje , stvar ukusa ...
Last edited by bhxxl on 02/02/2010 13:06, edited 1 time in total.
User avatar
vaučer
Posts: 9135
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#219 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by vaučer »

Brrr...
Ježim se od klerofašističkih dušebrižnika s bilo koje 'strane'...
Leziljebovićki prodavači dogme i uzgajivači tvrdokožnog licemjerstva...

Sloboda umjetnosti i medijima!!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#220 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by ultima_palabra »

bez_ideje wrote:Jel neko slucajno KLANJAO dzenazu..............ono je bio obicni ukop krmeta :roll: :roll: :roll: :roll:
:thumbup: Da su se poredali u saff i zanijjetili, razumio bih negodovanje. Ovako su ukopali životinju, a riječ dženaza je bila samo hiperbola. Al haj ti to objasni pojednim XXL Bošnjacima :oops:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#221 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bingov buraz »

bez_ideje wrote:Jel neko slucajno KLANJAO dzenazu..............ono je bio obicni ukop krmeta :roll: :roll: :roll: :roll:
Ja nit vidjeh hodzu nit cefina nit nisana.Tuzno je sto neko instruise majke Srebrenice na ovakva reagovanja :(
Betand
Posts: 164
Joined: 29/11/2009 18:31

#222 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Betand »

ko pilotira ovim majkama srebrenice?
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#223 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by bhxxl »

ultima_palabra wrote:
bez_ideje wrote:Jel neko slucajno KLANJAO dzenazu..............ono je bio obicni ukop krmeta :roll: :roll: :roll: :roll:
:thumbup: Da su se poredali u saff i zanijjetili, razumio bih negodovanje. Ovako su ukopali životinju, a riječ dženaza je bila samo hiperbola. Al haj ti to objasni pojednim XXL Bošnjacima :oops:
jeli i tebi potreban ocni doktor ili mozda i ti samo pogadjas ....
User avatar
Gusztav
Posts: 523
Joined: 10/12/2009 09:04

#224 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by Gusztav »

bhxxl wrote:
sfrj wrote:
Gusztav wrote:Ovi kriminalci iz vladajuće strukture hoće da ukinu naknade za RVI i roditelje poginulih boraca,
a udarili na jedno obično "krme". CCCCCCCCCCCCCCC :sad:

Država vrvi od problema, "krme" najveći problem. SVAŠTA.

p.s. Kome se nešto ne gleda, nek prebaci na neki drugi kanal. Tako bar ja radim.

Covjek pravo kaze humor je humor a problema u citavoj BiH ima toliko da ste se uhvatili sad humoristicke serije. Narode OVCE ste bili i ostacete ako ne promjenite ove politicare a to cemo uskoro i vidjeti da li ste jos Ovce pa samo blejite po citav dan BLEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BLEEEEEEEEEEEEEEEE po forumima portalima i u prici uz kafu kako vam je neki politicar kriv sto ovako zivite i sto ste sa sve tri strane nadojeni NACIONALISTICKOM MRZNOM da ne mozete normalno ni da razmisljate!!! :angry:

:music2:
padaju sve norme normlanog dijaloga i demokratije kad vidim sta i ko sve pise ... ostala navika da se svako drugacije ili razlicitije razmisljanje ismije omalovazi i kazni ... ima ljudi i pored vas i ima misljenja i pored vaseg ...
Ne kontam šta si htio reći. Ja, ako sam iznio svoje mišljenje, uopšte na smatram da nema ili da ne treba biti
drugih mišljenja.
Ipak i dalje mislim da "krme" nije ni "P" od problema. Nego, poručujem ja tebi i tvojim istomišljenicima
do popustite jednu običnu humorističku emisiju i skupite se, odete pred Vladu i postavite neka pitanja kao npr.

Gdje je imovina BIH u zemljama bivše Jugoslavije?
Gdje su UPI, Energoinvest, Željeznice, Krivaja, Šipad, Vranica, Energopetrol i njegove pumpe?
Zašto ZOI 84 jedva preživljeva bez obzira ne onakve olimpijske planine ljepotice?
Zašto su BH proizvodi u podređenom položaju u odnosu na proizvode iz uvoza, a ne obrnuto.
Zašto BIH nema lobi u UN-u, SAD i Evropi?
Zašto su fotelje funkcionera važnije od interesa naroda i države?
Zašto nisu već odavno u zatvoru N. Branković, Edhem Bičakčić, Dragan Čović, Mile Dodik..........?

Ja mislim da su ovo problemi, koji traju godinama, a ne "krme" sa svojih 15-tak minuta nastupa na FTV.
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#225 Re: Zbog Lud, zbunjen, normalan prijete otkazivanjem p

Post by L.e.g »

evo "Svjetlost" je bas u toku :thumbup: :thumbup: :bih:
Post Reply