Da li SDP koristi...

Post Reply
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#176 Re: Da li SDP koristi...

Post by klixober »

Toliko anti-SDP tema,vidi se da su ostali prepoznali najjacu stranku na izborima.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#177 Re: Da li SDP koristi...

Post by nosara »

VjecitiStudent wrote:
nosara wrote: E sto me nerviras, to je cudo...! Kakav spomenik, ko nije ni prstom maknuo...? Daj vise prestani palamudit... :-)
Evo ti teme, na 27 stranica
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 25&t=59589

Jel' napravljena revizija projekta, podnesena prijava tuzilastvu zbog nepravilno utrosenog novca, odgovorni privedeni, osudjeni, zatvoreni ...?

Da li se ista od ovoga desilo, ili pak jos jednom, "sve je po zakonu", "vrana, vrani oci ne vadi"?
Pa digni guzicetinu i podnesi prijavu...! Ako, osim nezadovoljstva izgledom spomenika, mislis i da je nesto placeno skuplje, tuzi... Imas pravo na to... Ili ti je mrsko, pa ces za svoju lijenost, po obicaju, odgovornost prebacit SDP-u...? :-)
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#178 Re: Da li SDP koristi...

Post by VjecitiStudent »

nosara wrote:
VjecitiStudent wrote: Evo ti teme, na 27 stranica
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 25&t=59589

Jel' napravljena revizija projekta, podnesena prijava tuzilastvu zbog nepravilno utrosenog novca, odgovorni privedeni, osudjeni, zatvoreni ...?

Da li se ista od ovoga desilo, ili pak jos jednom, "sve je po zakonu", "vrana, vrani oci ne vadi"?
Pa digni guzicetinu i podnesi prijavu...! Ako, osim nezadovoljstva izgledom spomenika, mislis i da je nesto placeno skuplje, tuzi... Imas pravo na to... Ili ti je mrsko, pa ces za svoju lijenost, po obicaju, odgovornost prebacit SDP-u...? :-)
Ne, za SDP je dovoljno da oni budu deklarativni antifasisti, za sve ostalo su potrebni i (uglavnom) krivi gradjani koji ih (ne)biraju.

Sorry, mi gradjani, smo na izborima smijenili staru vlast, zbog loseg rada i korupcije, ocekujuci od novih da budu vrijedni i posteni.
Zar sad treba i da radimo umjesto onih koje smo birali?
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#179 Re: Da li SDP koristi...

Post by buzzer »

komeba wrote:Toliko anti-SDP tema,vidi se da su ostali prepoznali najjacu stranku na izborima.
da je najjaca - nije, ali da je, uz sda i szbih, zastitniku terorizma i pedofilije, cericu, najmilija - van je svake sumnje.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#180 Re: Da li SDP koristi...

Post by Banksy »

nosara wrote:
Pa digni guzicetinu i podnesi prijavu...! Ako, osim nezadovoljstva izgledom spomenika, mislis i da je nesto placeno skuplje, tuzi... Imas pravo na to... Ili ti je mrsko, pa ces za svoju lijenost, po obicaju, odgovornost prebacit SDP-u...? :-)
Reviziju je najavio i sam Behemn, ali čim je uzeo vlast pa vidio da je u komisiji sjedio i SDP kadar, koji je skupa s SDA digao ruke za tu sramotu (a možda se i rastalio), momentalno je zaboravio na obećanje. Slučaj sličan onom u Varšavskoj, recimo ...

Nažalost, ova gradska vlast je najgora od rata naovamo, to je sigurno.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#181 Re: Da li SDP koristi...

Post by VjecitiStudent »

Evo kako to zajedno rade antifasisti i oni drugi:
Vijećnici četiri gradske općine avgust planiraju iskoristiti za kolektivni odmor. Kako su nam kazali u općinama Stari Grad, Centar, Novo Sarajevo i Novi Grad u tom mjesecu nisu planirali održavati sjednicu, a neće se sastajati ni komisije. Međutim, iako neće ništa raditi, 120 vijećnika uredno će primiti paušale za avgust i na taj način općinske budžete umanjiti za ukupno oko 50.000 KM.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#182 Re: Da li SDP koristi...

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:Evo kako to zajedno rade antifasisti i oni drugi:
Vijećnici četiri gradske općine avgust planiraju iskoristiti za kolektivni odmor. Kako su nam kazali u općinama Stari Grad, Centar, Novo Sarajevo i Novi Grad u tom mjesecu nisu planirali održavati sjednicu, a neće se sastajati ni komisije. Međutim, iako neće ništa raditi, 120 vijećnika uredno će primiti paušale za avgust i na taj način općinske budžete umanjiti za ukupno oko 50.000 KM.
Nek mirišu avlije, nek se svako raduje ... :mrgreen:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#183 Re: Da li SDP koristi...

Post by Chmoljo »

Banksy wrote:
Reviziju je najavio i sam Behemn, ali čim je uzeo vlast pa vidio da je u komisiji sjedio i SDP kadar, koji je skupa s SDA digao ruke za tu sramotu (a možda se i rastalio), momentalno je zaboravio na obećanje. Slučaj sličan onom u Varšavskoj, recimo ...

Nažalost, ova gradska vlast je najgora od rata naovamo, to je sigurno.
prethodna vlast je planirala u taj spomenik utrošiti još milion. Behmen je to zaustavio. zašto nema konkretne istrage oko tog spomenika, ne znam, ali nemoj pričati o nečemu (da se neko rastalio) ono o čemu nagađaš.

mahala je majka :wink:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#184 Re: Da li SDP koristi...

Post by Banksy »

Chmoljo wrote:
Banksy wrote:
Reviziju je najavio i sam Behemn, ali čim je uzeo vlast pa vidio da je u komisiji sjedio i SDP kadar, koji je skupa s SDA digao ruke za tu sramotu (a možda se i rastalio), momentalno je zaboravio na obećanje. Slučaj sličan onom u Varšavskoj, recimo ...

Nažalost, ova gradska vlast je najgora od rata naovamo, to je sigurno.
prethodna vlast je planirala u taj spomenik utrošiti još milion. Behmen je to zaustavio. zašto nema konkretne istrage oko tog spomenika, ne znam, ali nemoj pričati o nečemu (da se neko rastalio) ono o čemu nagađaš.

mahala je majka :wink:
Dežurni dušebrižniče,
ima nas što pamtimo,
i iznose, i Behemnovu priču prije izbora, i obećanja oko revizije, i otkrivanje imena članova komisije, i imena članova, i muk nakon što je izabran,
lijeno mi je tražiti hronologiju jer to je već prepričana priča, a ja je sigurno neću dizati,
podmetanja s mahalom idu tebi na obraz,
može se SDP braniti i dostojanstveno.
Pozz
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#185 Re: Da li SDP koristi...

Post by nosara »

VjecitiStudent wrote:Evo kako to zajedno rade antifasisti i oni drugi:
Vijećnici četiri gradske općine avgust planiraju iskoristiti za kolektivni odmor. Kako su nam kazali u općinama Stari Grad, Centar, Novo Sarajevo i Novi Grad u tom mjesecu nisu planirali održavati sjednicu, a neće se sastajati ni komisije. Međutim, iako neće ništa raditi, 120 vijećnika uredno će primiti paušale za avgust i na taj način općinske budžete umanjiti za ukupno oko 50.000 KM.
Cime se ti sluzis samo da dokazes da su svi isti... :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#186 Re: Da li SDP koristi...

Post by Chmoljo »

Banksy wrote:
Dežurni dušebrižniče,
ima nas što pamtimo,
i iznose, i Behemnovu priču prije izbora, i obećanja oko revizije, i otkrivanje imena članova komisije, i imena članova, i muk nakon što je izabran,
lijeno mi je tražiti hronologiju jer to je već prepričana priča, a ja je sigurno neću dizati,
podmetanja s mahalom idu tebi na obraz,
može se SDP braniti i dostojanstveno.
Pozz
wow, nisam ja dežurni :wink:

meni ništa ne može na obraz, jer je čist ko sunce :wink: više nego što ti misliš. ja samo govorim ono što su mi rekli direktni učesnici tih dešavanja i oni koji su svojim ušima slušali Semihu kako govori na šta joj liči taj spomenik.

osim toga, bilo bi lijepo kad bi uistinu i pročitao za šta sam rekao da mahalaš... :) prije nego što sa zadovoljstvom kreneš pljunuti nekoga.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#187 Re: Da li SDP koristi...

Post by VjecitiStudent »

nosara wrote:
VjecitiStudent wrote:Evo kako to zajedno rade antifasisti i oni drugi:
Vijećnici četiri gradske općine avgust planiraju iskoristiti za kolektivni odmor. Kako su nam kazali u općinama Stari Grad, Centar, Novo Sarajevo i Novi Grad u tom mjesecu nisu planirali održavati sjednicu, a neće se sastajati ni komisije. Međutim, iako neće ništa raditi, 120 vijećnika uredno će primiti paušale za avgust i na taj način općinske budžete umanjiti za ukupno oko 50.000 KM.
Cime se ti sluzis samo da dokazes da su svi isti... :lol:
Sami pali, sami se ubili.
User avatar
no_pasaran
Posts: 804
Joined: 30/01/2010 19:34

#188 Re: Da li SDP koristi...

Post by no_pasaran »

Ne bih imao ništa protiv da sve stranke stanu u odbranu antifašizma i da ga koriste u predizborne svrhe. Zapravo bio bih presretan!

Ovako imamo fašističku većinu tako da...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#189 Re: Da li SDP koristi...

Post by nosara »

VjecitiStudent wrote:
nosara wrote: Cime se ti sluzis samo da dokazes da su svi isti... :lol:
Sami pali, sami se ubili.
Ti ne primas platu kad si na godisnjem...? Jah, to se ne racuna, ti si niko i nista... :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#190 Re: Da li SDP koristi...

Post by VjecitiStudent »

nosara wrote:
VjecitiStudent wrote:
nosara wrote: Cime se ti sluzis samo da dokazes da su svi isti... :lol:
Sami pali, sami se ubili.
Ti ne primas platu kad si na godisnjem...? Jah, to se ne racuna, ti si niko i nista... :D
Kad nestane argumenata, onda udri po donosiocima losih vijesti, navikli smo tako od tebe.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#191 Re: Da li SDP koristi...

Post by nosara »

VjecitiStudent wrote:
Kad nestane argumenata, onda udri po donosiocima losih vijesti, navikli smo tako od tebe.
Opet lupetas...

Postavio sam ti pitanje... Da li si se odrekao plate kad si na godisnjem odmoru, ili nisi...

Ako jesi, dokazi i onda nastavi utemeljeno palamudit o tim pausalima, ako nisi, zacepi...

Kreni od sebe...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#192 Re: Da li SDP koristi...

Post by VjecitiStudent »

nosara wrote:
VjecitiStudent wrote:
Kad nestane argumenata, onda udri po donosiocima losih vijesti, navikli smo tako od tebe.
Opet lupetas...

Postavio sam ti pitanje... Da li si se odrekao plate kad si na godisnjem odmoru, ili nisi...

Ako jesi, dokazi i onda nastavi utemeljeno palamudit o tim pausalima, ako nisi, zacepi...

Kreni od sebe...
A otkad je to pausal plata?
Za sta ce im pausal dok su na godisnjem?
Da si mogu kupiti novi set kupacih, da se vidi da nije sarajevski odbornik fukara, ili ...?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#193 Re: Da li SDP koristi...

Post by nosara »

VjecitiStudent wrote: A otkad je to pausal plata?
Za sta ce im pausal dok su na godisnjem?
Da si mogu kupiti novi set kupacih, da se vidi da nije sarajevski odbornik fukara, ili ...?
Sta ce tebi plata dok si na godisnjem... I to je pausal... Da ti mozda plata ne zavisi od toga koliko radis...?

Ti se odrekni plate dok si na godisnjem, pa trazi od njih da se odreknu svoje...
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#194 Re: Da li SDP koristi...

Post by VjecitiStudent »

nosara wrote:
VjecitiStudent wrote: A otkad je to pausal plata?
Za sta ce im pausal dok su na godisnjem?
Da si mogu kupiti novi set kupacih, da se vidi da nije sarajevski odbornik fukara, ili ...?
Sta ce tebi plata dok si na godisnjem... I to je pausal... Da ti mozda plata ne zavisi od toga koliko radis...?

Ti se odrekni plate dok si na godisnjem, pa trazi od njih da se odreknu svoje...
Kakve uopste veze pausal ima sa platom?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#195 Re: Da li SDP koristi...

Post by nosara »

VjecitiStudent wrote:
nosara wrote:
VjecitiStudent wrote: A otkad je to pausal plata?
Za sta ce im pausal dok su na godisnjem?
Da si mogu kupiti novi set kupacih, da se vidi da nije sarajevski odbornik fukara, ili ...?
Sta ce tebi plata dok si na godisnjem... I to je pausal... Da ti mozda plata ne zavisi od toga koliko radis...?

Ti se odrekni plate dok si na godisnjem, pa trazi od njih da se odreknu svoje...
Kakve uopste veze pausal ima sa platom?
ž

Nebitno, plata, pausal, radi se o novcanoj naknadi u vrijeme godisnjeg odmora...

Ti si uzeo taj primjer da kazes kako, eto, i SDP uzima nezaradjenu lovu... A to sto i ti uzimas, to nema veze...

Mis mekinjas... :D
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#196 Re: Da li SDP koristi...

Post by Klodovik »

Kad je lova u pitanju, sve političke razmirice i ideološka neslaganja idu u drugi plan.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#197 Re: Da li SDP koristi...

Post by nosara »

Klodovik wrote:Kad je lova u pitanju, sve političke razmirice i ideološka neslaganja idu u drugi plan.
Inace, u svijetu, opozicija iz protesta i zbog politickih i ideoloskih razlika u odnosu na poziciju, odbija naknade... :-)

Koje pizdarije...
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#198 Re: Da li SDP koristi...

Post by Klodovik »

nosara wrote:
Klodovik wrote:Kad je lova u pitanju, sve političke razmirice i ideološka neslaganja idu u drugi plan.
Inace, u svijetu, opozicija iz protesta i zbog politickih i ideoloskih razlika u odnosu na poziciju, odbija naknade... :-)

Koje pizdarije...
Ma, ne treba niko odbijati naknade. Naprotiv, treba ih povećati. Posebno ljeti. I još isplatiti dvostruki regres. Svima. Umorili se ljudi od rada - i pozicija i opozicija. Ne znam kako ću preživjeti ovaj mjesec bez rada i okupljanja vijećnika.
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#199 Re: Da li SDP koristi...

Post by buzzer »

Klodovik wrote:
nosara wrote: Inace, u svijetu, opozicija iz protesta i zbog politickih i ideoloskih razlika u odnosu na poziciju, odbija naknade... :-)

Koje pizdarije...
Ma, ne treba niko odbijati naknade. Naprotiv, treba ih povećati. Posebno ljeti. I još isplatiti dvostruki regres. Svima. Umorili se ljudi od rada - i pozicija i opozicija. Ne znam kako ću preživjeti ovaj mjesec bez rada i okupljanja vijećnika.
treba samo lagumdzijinima povecati naknade, a ne i onim drugima. posto oni spasavaju drzavu. evo vec 15 godina.
almanesic
Posts: 151
Joined: 09/02/2009 12:46

#200 Re: Da li SDP koristi...

Post by almanesic »

jai wrote:Antifasizam u predizborne svrhe zarad ostvarivanja jeftinih politickih poena?

ma za sdp glasaju raja koja su vecinom jugonostalgicna. sto se tice antifasista pored onih iz NOB-a,- antifasisti su i oni koji su 1992 - 1995 branili RBiH od cetnika i ustasa i drugih fastista i secesionista. a ovi drugi, borci ARBiH uglavnom ne podrzavaju previse sdp, vec BPS, SDA, SBiH, ponesto i SDP...
Post Reply