Da li sam ja normalna

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#76 Re: Da li sam ja normalna

Post by sarajevo999999 »

supercali wrote:
sarajevo999999 wrote:
Velkoski wrote:kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža
Odradi jaranicu, nek ti muž kresne respa :lol:
Velkoski imas pivo a tebe brojke i slova cu kresati :mrgreen: kao i sve troje iz price
:lol:
User avatar
JaneEyre
Posts: 265
Joined: 20/02/2008 21:32

#77 Re: Da li sam ja normalna

Post by JaneEyre »

Moguće rješenje: napustiš firmu, zaposliš se kod privatnika i...ma vidjećeš, za par dana će ti najveća seksualna maštarija biti misionarka... :D

eh da mi je vakvih problema... :-)
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#78 Re: Da li sam ja normalna

Post by CaneBos »

Kreni sa cinjenicama prvo. 13-ta godina braka, vi u 40tim, statisticka kriza srednjih godina, koja se odrazava ovako ili onako, pa i tako, mada nije ti to kriza, naprosto se dopunjavas na taj nacin.
Meni je simptomaticnije to sto imas prijateljicu koja bi u datoj prilici zavrsila sa tvojim muzem i vjeruj to vec ne bi ostalo samo na mastanju kod nje. Doduse, krajnji ishod ovisi od tvog muza, ne od nje..jer ako on ne bi prihvatio, ne bi ni ona dobila. A ti opet najbolje znas ko bi sta. Sretno.
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#79 Re: Da li sam ja normalna

Post by zavezata-vreca »

sta bi za sebe reko ... ja nemam havera komsije kolege da mu ne bi skaro zenu sestru majku ... samo otaj rad :izet:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#80 Re: Da li sam ja normalna

Post by Nadzorna_ploca »

Jadni oni onda.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#81 Re: Da li sam ja normalna

Post by kritichar »

Ovo je ustvari muž napisao koji bi ženinu jaranicu, a žena mu je na forumu pa se nada da će je ovako ubijediti.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#82 Re: Da li sam ja normalna

Post by ho oponopono »

...i ti se keslala na to njeno "ja bi rado probala tvog muža"...ne, nisi normal...uuu što si i ljubomorna jebote, o fetišima neću da palamudim...:pusi2:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#83 Re: Da li sam ja normalna

Post by Jack Be Nimble »

Popricaj sa njim. Mozda ne bi trebala sa jaranicom to raditi, ali onako u kaficu ili internetu naci neku zenu koja je otvorena za takve veze. Sa jaranicom bi moglo biti drame. Uglavnom ti si ta koja ce izabrati i smuvati drugu zenu.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#84 Re: Da li sam ja normalna

Post by Dr. Kuca »

Sasvim si normalna. zene uglavnom mastaju o tome da ih 2 lika karaju dok muz gleda. Ti ocigledno jako volis muza i imate lijep brak.
Last edited by Dr. Kuca on 23/08/2017 09:47, edited 1 time in total.
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#85 Re: Da li sam ja normalna

Post by BlueBlood »

nek tebe i jaranicu odradi neko treci i rijesen problem
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#86 Re: Da li sam ja normalna

Post by sumirprimus »

ma ovo je neka antireklama alkoholu.. sve je divno bajno sjajno,al eto malo popila a inace ne pije jer joj muz ne pije, a kad popije htjela bi malo voajerstva i geng benga.
ocekujem uskoro neki tekst na portalu na ovu temu...
alkohol je boze sacuvaj.popijes i pobudalis i imas super seks bolji u odnosu na vecinu njihovih godina, znaci boze.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#87 Re: Da li sam ja normalna

Post by Dr Kova »

Normalna si, treba se samo tambusati
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#88 Re: Da li sam ja normalna

Post by Truba »

Dr. Kuca wrote:Sasvim si normalna. zene uglavnom mastaju o tome da ih 2 lika karaju dok muz gleda. Ti ocigledno jako volis muza i imate lijep brak.
:lol: :lol: :lol:
Sunca Sin
Posts: 110
Joined: 07/05/2011 09:17
Location: Psi nam se dive, svinje nas smatraju jednakim, a mačke nas preziru.

#89 Re: Da li sam ja normalna

Post by Sunca Sin »

Zamisljena2 wrote:Prvo MOLIM VAS, pogotovo muskarce, da mi ne dajete bezvezne ili uvrijedljive komentare.
Ovaj put prvenstveno zelim misljenja zenskog djela ovog foruma.
Pa ovako. Udana sam vec 13 godina u super sretnom braku. Udala sam se u ranim tridesetim kad sam po svom misljenju bila dovoljno zrela, za supruga koji je od mene 2 godine stariji. Oboje smo zavrsili fakultete, suprug je nedavno i magistrirao. Odmah po pocetku zajednickog zivota osnovali smo firmu u kojoj i sad zajednicki manje ili vise uspjesno radimo. Moram biti iskrena i reci da sam prije braka bila malo sklona i provodima, alkoholu itd, medjutim iako moj moj muz nikad nije striktno trazio od mene, prestala sam da pijem alkohol jer ga on ne pije nikako iz nekog postovanja prema njemu, usput smo dobili dvije kcerke koje su zacinile drugu stranu naseg odnosa. Sto se tice one prve, nas odnos u krevetu, mogu reci da je dobar, stabilan, te nakon 13 godina i dalje ima strasti, a koje nekim parovima eto fali u nasim godinama. Znaci oboje smo zakoracili u ceterdesete, moram priznati da moj muz i dalje super izgleda za svoje godine, skoro da i nema sjedih, i znam da je i dalje mamac za zenske poglede. Jos jednu stvar da naglasim ja zaista u braku ni jednom nisam prevarila muza, a nekako sam sigurna da ni on nije mene.
E sad gdje je problem :) .
Ono sto me opsjeda neko vrijeme, nekad vise ili manje, i nije problem nego misli koje su mi se javile slucajno prosle godine kad sam sa prijateljicama otisla na proslavu 8. Marta. Tu noc sam nakon mnogo godina popila nekoliko casa vina. Sve smo se onako opustile. I onda smo se nas tri nasle onako same i caskale. Kako nas je alkohol udario bilo je tu svakakvih prica, pogotovo o sexu. Klasika sta ko voli, sta ko radi, te na kraju sta bi ko volio probati. I u jednom trenutku jedan od mojih prijateljica mi je onako u sali rekla ma ja bih voljela probati tvog muza. Naravno sve smo se smijale. I onda tu noc kad sam dolsa oko 3 ujutro kuci, budim muza da se opustimo. I onda tokom odnosa meni u glavu dolaze rjeci moje prijateljice. Ja ne znam iz kog razloga ali u tom trenutku ja pomisljam na njih dvoje u samom cinu i umjesto da mi to bude odbojno mene takva misao strasno pocinje da pali, tu noc ja ludim. Muzu nista nije bilo jasno, osim sto mi je ujutro rekao primjetio sam da si popila sinoc. Tad sam mislila da je to zbog alkohola. Raazmisljla sam malo i o tome sta mi je bilo u mislima i samu sebe osudjivala zbog gluposti na koje sam pomislila , a kamoli da ce me to jos vise uzbudjivati, jer pri nekom trezvenom stanju i razmisljanju nema sanse da mi iko dira muza :) jer sam ljubomorna. Medjutim od tad do danas ja cesto imam nevjerovatne vrhunce dok imamo odnos i dok zamisaljm svog muza u cinu sa drugom zenom. Ja mu to nikad nisam rekla, niti ikom drugom. Sta vise kad sve prodje osjecam se glupo. Znam da je i ovako predugo sto sam napisala, ali eto zanimaju me misljenja i razmislajnja drugih. Pozdrav za ekipu
Jašta si već normalna, ko ti brani da ostvariš svoje maštarije, razgovaraj s mužem i odradite to zajedno, ne obaziri se na forumske "jebače" sve je do vas dvoje ili troje.

P.S.

Ako može promjeni nik u Usamljeni Klitoris jer isti vabi za maženjem i vrlo je mističan.

Sve najbolje!
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#90 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

Jes ne obaziri se na forumske jebace sve dok ne nose nick sunca sin :lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#91 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

Al se ismijah alahu sabahilde, cuj klicho joj vrlo mistican, hljeb te jebo da te jebo.
Sta je to misticno u klichi jebo te klicho u prkno! :lol: :lol: :lol:
Sta sve musko nece prosrat na tastaturu u pm :lol:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#92 Re: Da li sam ja normalna

Post by Dr Kova »

Njanjavi wrote:Al se ismijah alahu sabahilde, cuj klicho joj vrlo mistican, hljeb te jebo da te jebo.
Sta je to misticno u klichi jebo te klicho u prkno! :lol: :lol: :lol:
Sta sve musko nece prosrat na tastaturu u pm :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ti si meni prelud :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#93 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

muha_sa wrote:pratim
ja bi da svjecu drzim :mrgreen:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#94 Re: Da li sam ja normalna

Post by Dr. Kuca »

Black swan wrote:
Dr. Kuca wrote:Sasvim si normalna. zene uglavnom mastaju o tome da ih 2 lika karaju dok muz gleda. Ti ocigledno jako volis muza i imate lijep brak.
:lol: :lol: :lol:

Jesam li sta fulio?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#95 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

Da li sam ja normalna?

Dok mi ne dadnes nebih ti nista znao reci :mrgreen: ....nevolim na prazno bubati :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#96 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

sherbett wrote:
spreca wrote:Da li sam ja normalna?

Dok mi ne dadnes nebih ti nista znao reci :mrgreen: ....nevolim na prazno bubati :lol:
Pa kad nisi nornalan :mrgreen:
Ko?..ja nisam normalan :twisted: ....jao ako te savijem preko koljena....doboces sto zasluzujes :oops: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#97 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

sherbett wrote: Ako me ulovis :hihihi:
ma nemozes i nevolis ti trcati :mrgreen: ....ti jedan krug i padnes :oops: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#98 Re: Da li sam ja normalna

Post by spreca »

sherbett wrote:
spreca wrote:
sherbett wrote: Ako me ulovis :hihihi:
ma nemozes i nevolis ti trcati :mrgreen: ....ti jedan krug i padnes :oops: :lol:
:lol:
Jaah..

Nije tocno
Treba provjeriti :P :lol:
radostan dan
Posts: 27093
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#99 Re: Da li sam ja normalna

Post by radostan dan »

za otvaračicu teme...
pita @karanana drkaš li dok ih zamišljaš zajedno, i ako da, može li te zvat koleginicom?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#100 Re: Da li sam ja normalna

Post by Tomahawk11 »

Pita jaran, nije za mene.
Post Reply