Da li sam ja normalna

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#51 Re: Da li sam ja normalna

Post by ExNihilo »

Joj troline.

Al' hajd dobro.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cuckold
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#52 Re: Da li sam ja normalna

Post by omar little »

Tomahawk11 wrote:
sarajevo999999 wrote:
Velkoski wrote:kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža
Odradi jaranicu, nek ti muž kresne respa :lol:
Prvo kafa :blento:
:lol: :lol: :lol:

i onoj belkisin guz je :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 28475
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#53 Re: Da li sam ja normalna

Post by dale cooper »

I would hit Belkizin guz. :oops: :D
apolon_007
Posts: 15
Joined: 07/05/2017 15:10

#54 Re: Da li sam ja normalna

Post by apolon_007 »

Mislim da bi prijedlog za dobrog hodzu bio najbolji savjet razuzdanoj...
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#55 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

apolon_007 wrote:Mislim da bi prijedlog za dobrog hodzu bio najbolji savjet razuzdanoj...
Preshishala je godine za hodze, da ima trinaestak godina mozda bi imala shamse kod hodze kakvog :roll:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#56 Re: Da li sam ja normalna

Post by Bloo »

dale cooper wrote:I would hit Belkizin guz. :oops: :D
:eh:

eh, Belkisa...
apolon_007
Posts: 15
Joined: 07/05/2017 15:10

#57 Re: Da li sam ja normalna

Post by apolon_007 »

Mislim da bi prijedlog za dobrog hodzu bio najbolji savjet razuzdanoj...


Preshishala je godine za hodze, da ima trinaestak godina mozda bi imala shamse kod hodze kakvog :roll:
Ko zna sta se moze iz tih sihira ukazati, vrijedilo bi pokusati, ako nista, mozzda i efendija postane dio mašte :-D
libra123
Posts: 4241
Joined: 07/06/2015 17:23

#58 Re: Da li sam ja normalna

Post by libra123 »

Naravno da si normalna.Seksualne maštarije su svakodnevna pojava i nema ništa loše u tome.Loše jedino može biti ako ih pokušaš ostvariti i pri tome povrijediš neko tebi drago biće.Međutim ako vam se maštanja poklapaju i imate iste želje onda je sve ok i kada ih želite ostvariti.Međutim koliko shvatih kod tebe sve ostaje na maštanju pa nema razloga za brigu, uglavnom,normalna si ;-)
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#59 Re: Da li sam ja normalna

Post by animals »

i sam imam takve mastarije..
da li sam ja normalan..
ono ja i ti i ta tvoja prijateljica :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#60 Re: Da li sam ja normalna

Post by moonca »

Bez brige , samo nastavi.

:-) :-D
User avatar
MedicinskiBrat
Posts: 143
Joined: 30/03/2017 02:29

#61 Re: Da li sam ja normalna

Post by MedicinskiBrat »

Zamisljena2 wrote:Prvo MOLIM VAS, pogotovo muskarce, da mi ne dajete bezvezne ili uvrijedljive komentare.
Ovaj put prvenstveno zelim misljenja zenskog djela ovog foruma.
Pa ovako. Udana sam vec 13 godina u super sretnom braku. Udala sam se u ranim tridesetim kad sam po svom misljenju bila dovoljno zrela, za supruga koji je od mene 2 godine stariji. Oboje smo zavrsili fakultete, suprug je nedavno i magistrirao. Odmah po pocetku zajednickog zivota osnovali smo firmu u kojoj i sad zajednicki manje ili vise uspjesno radimo. Moram biti iskrena i reci da sam prije braka bila malo sklona i provodima, alkoholu itd, medjutim iako moj moj muz nikad nije striktno trazio od mene, prestala sam da pijem alkohol jer ga on ne pije nikako iz nekog postovanja prema njemu, usput smo dobili dvije kcerke koje su zacinile drugu stranu naseg odnosa. Sto se tice one prve, nas odnos u krevetu, mogu reci da je dobar, stabilan, te nakon 13 godina i dalje ima strasti, a koje nekim parovima eto fali u nasim godinama. Znaci oboje smo zakoracili u ceterdesete, moram priznati da moj muz i dalje super izgleda za svoje godine, skoro da i nema sjedih, i znam da je i dalje mamac za zenske poglede. Jos jednu stvar da naglasim ja zaista u braku ni jednom nisam prevarila muza, a nekako sam sigurna da ni on nije mene.
E sad gdje je problem :) .
Ono sto me opsjeda neko vrijeme, nekad vise ili manje, i nije problem nego misli koje su mi se javile slucajno prosle godine kad sam sa prijateljicama otisla na proslavu 8. Marta. Tu noc sam nakon mnogo godina popila nekoliko casa vina. Sve smo se onako opustile. I onda smo se nas tri nasle onako same i caskale. Kako nas je alkohol udario bilo je tu svakakvih prica, pogotovo o sexu. Klasika sta ko voli, sta ko radi, te na kraju sta bi ko volio probati. I u jednom trenutku jedan od mojih prijateljica mi je onako u sali rekla ma ja bih voljela probati tvog muza. Naravno sve smo se smijale. I onda tu noc kad sam dolsa oko 3 ujutro kuci, budim muza da se opustimo. I onda tokom odnosa meni u glavu dolaze rjeci moje prijateljice. Ja ne znam iz kog razloga ali u tom trenutku ja pomisljam na njih dvoje u samom cinu i umjesto da mi to bude odbojno mene takva misao strasno pocinje da pali, tu noc ja ludim. Muzu nista nije bilo jasno, osim sto mi je ujutro rekao primjetio sam da si popila sinoc. Tad sam mislila da je to zbog alkohola. Raazmisljla sam malo i o tome sta mi je bilo u mislima i samu sebe osudjivala zbog gluposti na koje sam pomislila , a kamoli da ce me to jos vise uzbudjivati, jer pri nekom trezvenom stanju i razmisljanju nema sanse da mi iko dira muza :) jer sam ljubomorna. Medjutim od tad do danas ja cesto imam nevjerovatne vrhunce dok imamo odnos i dok zamisaljm svog muza u cinu sa drugom zenom. Ja mu to nikad nisam rekla, niti ikom drugom. Sta vise kad sve prodje osjecam se glupo. Znam da je i ovako predugo sto sam napisala, ali eto zanimaju me misljenja i razmislajnja drugih. Pozdrav za ekipu
Ma ja bih puko i tebe i jaranicu, ako ti treba cistac bazena javi se :mrgreen:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#62 Re: Da li sam ja normalna

Post by Ommadawn »

Ili pričaj s mužem pa probajte. Ili zadrži to za sebe i uživaj dok se karate.
Sex u kojem svi akteri uživaju nije ništa nenormalno. Nenormalna je pedofilija, zoofilija, nekrofilija i silovanje.
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#63 Re: Da li sam ja normalna

Post by zavezata-vreca »

Ako si pomasna i okorjelih tabana ... Ja vi se u pp da te istamburam da valja :izet:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#64 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

:lol: :lol:
dudlov
Posts: 1914
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#65 Re: Da li sam ja normalna

Post by dudlov »

zavezata-vreca wrote:Ako si pomasna i okorjelih tabana ... Ja vi se u pp da te istamburam da valja :izet:
:lol:
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#66 Re: Da li sam ja normalna

Post by zavezata-vreca »

Kategorija: housewife ... Muz sjedi i gleda kako mu drugi lik, obicno crnac, tambura zenu i svrsava joj u oci .... Ovo je doduse kontra situacija da mlada sjedi i gleda kako joj muz tambura prijateljicu .... Doduse vjerovatno bi se i ona na kraju pridruzila kad bi je muz zgrabio za kosu i iz prijateljicine guze izvadio kitu i turio ga zeni u usta ...
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#67 Re: Da li sam ja normalna

Post by Samprotivsviju »

Mozda drugarica ima HPV pa fasujete i ti i muz

Kad malo razmislim....zajebi ti to, zbog nekoh fetisha sutra 1000 glavobolja mozes imati
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#68 Re: Da li sam ja normalna

Post by Edin25 »

Velkoski wrote:kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža

:lol: hem sevap hem mastarija ispunjena
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#69 Re: Da li sam ja normalna

Post by supercali »

sarajevo999999 wrote:
Velkoski wrote:kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža
Odradi jaranicu, nek ti muž kresne respa :lol:
Velkoski imas pivo a tebe brojke i slova cu kresati :mrgreen: kao i sve troje iz price
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#70 Re: Da li sam ja normalna

Post by ing-ecc »

@zamisljena hajd ti nama povjeri pricu o sexualnoj spposobnosti tvoje jaranice i onda ide zakljucak:
- jel ikaad imala ijednog dobro naucenog pa je vrijedno kupila znanje i crpila eneergiju na brojnim sexualnim cinovima? :mrgreen:
- ako je losha u sexu ne vrijedi da se tvoj muz sa bogatim sexualnim umijecem pati i istresa na njoj tako neukoj :lol: Ovde se moze ukljuciti brojna forumska populacija da popravi rejting doticne prijateljice :tooo:
- u slucaju da je super profesionalka XXL upali zeleno svijetlo i reci UDRIiiiiiii :lol: a ti onda razmisljaj kako si losha i da mozes i morash bolje :izet:
(i jbg malo je dva posta za dva dana, trebala si da bdijes na temi i aktivno laprdash jer imas mnostvo savjeta)
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#71 Re: Da li sam ja normalna

Post by sarajevo999999 »

supercali wrote:
sarajevo999999 wrote:
Velkoski wrote:kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža
Odradi jaranicu, nek ti muž kresne respa :lol:
Velkoski imas pivo a tebe brojke i slova cu kresati :mrgreen: kao i sve troje iz price
:lol:
User avatar
JaneEyre
Posts: 265
Joined: 20/02/2008 21:32

#72 Re: Da li sam ja normalna

Post by JaneEyre »

Moguće rješenje: napustiš firmu, zaposliš se kod privatnika i...ma vidjećeš, za par dana će ti najveća seksualna maštarija biti misionarka... :D

eh da mi je vakvih problema... :-)
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#73 Re: Da li sam ja normalna

Post by CaneBos »

Kreni sa cinjenicama prvo. 13-ta godina braka, vi u 40tim, statisticka kriza srednjih godina, koja se odrazava ovako ili onako, pa i tako, mada nije ti to kriza, naprosto se dopunjavas na taj nacin.
Meni je simptomaticnije to sto imas prijateljicu koja bi u datoj prilici zavrsila sa tvojim muzem i vjeruj to vec ne bi ostalo samo na mastanju kod nje. Doduse, krajnji ishod ovisi od tvog muza, ne od nje..jer ako on ne bi prihvatio, ne bi ni ona dobila. A ti opet najbolje znas ko bi sta. Sretno.
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#74 Re: Da li sam ja normalna

Post by zavezata-vreca »

sta bi za sebe reko ... ja nemam havera komsije kolege da mu ne bi skaro zenu sestru majku ... samo otaj rad :izet:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#75 Re: Da li sam ja normalna

Post by Nadzorna_ploca »

Jadni oni onda.
Post Reply