da li muškarac....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#76

Post by Sarajevska Princeza »

Djevojcice pa pridji ti momku ako ti smatras tako. Samo nemoj poslije kad te odjebe da razmisljas zasto. Muskarci nisu tako glupi kao sto ti mislis i ako mu je stalo do cure price joj sam. A to sto si ti navalila da mu pridjes je vjerovatno zato sto ne mozes da podneses da te NIJE primjetio :lol: Najbolje ti je da mu se nacrtas ispred stana ujutro kad krene na posao i reci mu da si totalno luda za njim, da bi dala i uradila sve za njega i da jedva cekas da se vjencate.

Eh on ce definitivno da ostavi sve i da bude s tobom, plus jedva ce cekati da mu ti pridjes. Mozes ti isto nazvati informacije i saznati njegov broj pa ga nazvati kuci, ili upoznaj se sa svim njegovim najboljim jaranima da mu se sto vise priblizis, ma trebala si ti ba i njegovim roditeljima otici vako preko vikenda i upisi se na isti Fax kao i on, eto ne bi li imala vise sansi. :lol:

Mozes ti njega i sexualno da privuces, samo obuci sto kracu suknju i ispod tangice pa mu sjedi u krilo. To ce definitvno privuci njegovu paznju. Samo ovo sve opet ne znaci nista jer ON TEBE NIJE PRIMJETIO. Ti si mu se fakticki nametnula.

U krajnoj liniji pridji pittu i skrati sebi muku. :lol: ;)
zili
Posts: 656
Joined: 10/02/2003 00:00

#77

Post by zili »

Zreli wrote:ma zene uvijek cine prvi korak, samo ga muskarac ne skonta.
vidi se da je čovjek "zreo", ima iskustva :-D

muškarac (ako nije neki balavac) neće prići ženi koja mu na ovaj ili onaj način nije pokazala da želi da joj priđe.

a ti djevojčice ako misliš da muškarci UVIJEK moraju prvi prilaziti, bježi brže bolje iz mahale prije nego ti zubi poispadaju, a guzice dosegnu nesagledive razmjere
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#78

Post by Toozla »

Sarajevska Princeza wrote:
Toozla wrote:
Sarajevska Princeza wrote:Ti svaki topik od svojih sexualnih frustarcija POKVARI. :(
Vjerovatno si udarena - zato te napustam.
p.s. Nisam psihijatar, zao mi je.
princezo, imaju dvije maje(mayaSA i _maya_).....
ja mislim da ti drzis predavanje krivoj maji...
Neznam ni jednu a ni drugu ali ova sa prefixom SA je neka OPICENA. :lol: Mora da si puko na nju dok je branis. ;)
ocigledno da ne znas ni jednu a ni drugu....da si citala komentare druge, znala bi sto branim prvu.... :D

Mora da si puko na nju dok je branis. ;)
...dobro, a kako se ponasati kad neko treci napravi prvi korak???
:D :D :D
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#79

Post by Sarajevska Princeza »

djevojèica wrote: uostalom, koja je garancija da ako momak priðe ima ozbiljne namjere... jedan moj biv¹i æe bez prblema priæ svakoj, ako ni¹ta iz dosade... iz prostog razloga jer zna da èim priðe ima 50% obavljenog i na pola je puta da usije jer kod nas djevojèice samo sjede i jedva èekaju da im se priðe... nisu sve takve, ali.... :roll:
Ako momak ne pridje curi - nije zainteresovan 100%.

Ako momak pridje curi - onda je na tebi na ocjenis jel ti prisao iz interesa, iskrenosti, ljubavi, posla, prijateljstva itd.

To ti je isto kao u firmi kad ides na intervju za posao!
Ako te ne nazovu NISU ZAINTERESOVANI 100%.

Ako te nazovu onda je na tebi da ocjenis sta tacno firma hoce od tebe, koja su im ocekivanja, koliko te placaju itd....

Eh sada ako je tebi zanimljivo da ganjas nekog ko nije zainteresovan to je tvoja stvar. Muskarac ce tesko da propusti curu koju je vidio i koja mu se svidjela - jer ne zeli da je izgubi. Ako ti nece da pridje - pa sasvim je jasno da mu nisi bitna. :D
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#80

Post by Sarajevska Princeza »

Toozla wrote: ...dobro, a kako se ponasati kad neko treci napravi prvi korak??? :D :D :D
Naravno, nisi ljubomoran.
Ostalo zavisi od rezultata sta je bilo sa tim trecim i kakve su njene reakcije. :-D
zili
Posts: 656
Joined: 10/02/2003 00:00

#81

Post by zili »

oh, my god.....


she's back :shock:

(muzika tvajlajt zoun)
djevojčica
Posts: 64
Joined: 08/02/2005 02:18

#82

Post by djevojčica »

Sarajevska Princeza wrote:Djevojcice ..... BLA BLA BLA BLA
:lol: ;)
Majko draga.....
A da razmisliš o psihologiji???? :-)
ucenik
Posts: 157
Joined: 20/02/2005 18:53

#83 Re: da li muškarac....

Post by ucenik »

djevojčica wrote:uvijek treba napraviti prvi korak?
hallloooo dobraaaaa
daj broj telefona il mail, na koji te nachın mogu dobti????? :? :? :?
wedo
Posts: 119
Joined: 21/01/2005 17:39

#84

Post by wedo »

Jos ce od foruma nastati sex chat ljudi dajte malo suzdrzite hormone
:D :D :D :D
djevojčica
Posts: 64
Joined: 08/02/2005 02:18

#85

Post by djevojčica »

ja nigdje ne viđoh hormone... bit će da smo se mimoišli :D :D :D uvijek propustim zabavu :-)
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#86

Post by pitt »

djevojčica wrote:ja nigdje ne viđoh hormone... bit će da smo se mimoišli :D :D :D uvijek propustim zabavu :-)
Ma mlada si ti jos za hormona :D:D:D:D
djevojčica
Posts: 64
Joined: 08/02/2005 02:18

#87

Post by djevojčica »

bolje bit premlad nego prestar.... znaš ono.. na puteru najbolje cvrče ... :D :D :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#88

Post by pitt »

Sta? Stara jaja ili slanina? :D:D:D
Ma puter je ukusan al nije dobar za holesterol :D:D Kazu virgin olive oil je puno bolje i zdravije za starije :D:D:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#89

Post by pitt »

pitt wrote:
djevojčica wrote:ajme meni što se princeza upalila ko kutnjak....
al ne mora uvijek biti sve tako crno bijelo
u mojoj neposrednoj blizini je bio slučaj.. moja najbolja prijateljica je svojevremeno prišla jednom tipu, upoznali se i krenuli.. i bili su skupa više od godine dana... on i danas šizi za njom.. tako da... :-D
uostalom, koja je garancija da ako momak priđe ima ozbiljne namjere... jedan moj bivši će bez prblema prić svakoj, ako ništa iz dosade... iz prostog razloga jer zna da čim priđe ima 50% obavljenog i na pola je puta da usije jer kod nas djevojčice samo sjede i jedva čekaju da im se priđe... nisu sve takve, ali.... :roll:
Bil ti meni prisla? :D:D:D
Cccc jos mi nisi odgovorila :( :?
djevojčica
Posts: 64
Joined: 08/02/2005 02:18

#90

Post by djevojčica »

ti si meni već prišao.... :)
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#91

Post by pitt »

Morao sam :D:D Sa obzirom na moje godine...prije bih odapeo nego stgo bi ti meni prisla :D:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#92

Post by pitt »

zoom66 wrote:kume, pedofilija je kaznjiva...:D:P:D
Jezik pregrizao :D:D
djevojčica
Posts: 64
Joined: 08/02/2005 02:18

#93

Post by djevojčica »

ja slušam princezine savjete... a i rekoh neću da ti priđem zbog tog holesterola :) može ti nastradat cijeli kardiovaskularni sistem posebno srce :D :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#94

Post by pitt »

Ma srce je misic...zilavo do bola :D:D:D
Ma ko jos princezu slusa :D:D:D
djevojčica
Posts: 64
Joined: 08/02/2005 02:18

#95

Post by djevojčica »

helem bez srca i bez jezika puter se kušat ne može :) :P
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#96

Post by pitt »

Jezicinu imam .....sucur b(l)ogu...a ni srcu nije mane :D:D Nisam dzaba lav u horoskopu :D:D:D
laradnaat
Posts: 414
Joined: 10/03/2005 01:32
Location: Sarajevo
Contact:

#97

Post by laradnaat »

ne treba, to je samo jedno šovinističko sranje.

zašto djevojka ne bi to učinila????
Post Reply