Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Locked
AenemA
Posts: 415
Joined: 23/04/2004 04:32

#76 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by AenemA »

Ja svoju ni do granapa ne puštam, a ne do Zenice, gluho bilo.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#77 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Raigor Stonehoof »

ponekad kad mi je dosadno nadjem tih pitanja da citam i smijem se... nevjerovatno kakvim glupostima se pojedini opterecuju, i kakve odgovore dobijaju. tipa: "hocul ic u dzehenem sto kradem komsijin wi fi iako on to ni ne primjeti".

sjecam se pitanja, lik htio ozenit rodicu (ne sjecam se koje koljeno) pa pitao moze li serijatski jer mu zakon ne dozvoljava da je ozeni opstinski. hodza mu odgovara da moze, i da ne brine da ce roditi poremecenu djecu, jer to nije povezano s tim da su roditelji blizi rod nego zavisi od alahove volje :shock: :shock: :shock:

http://www.zijad-ljakic.com/index.php?o ... &Itemid=44

:lol:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#78 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by aldinjo »

Fudo Bosna wrote:
sunceKOtepsija wrote:
Meni je ovaj "preozbiljan", puno su mi "jači" Ljaka/Ljakić i Gološ. U njih su ono sve pravo bitne i "ozbiljne" teme :D

I nije ovo meni njihova krivica, nego je žalosno da naša IZ BiH, dopušta da svake sedmice organizuju, ovakvi "stručnjaci" tribine, a ni da se očeše daodgovori omladinu da ih sluša, i da ovakvim parira IZ svojim tribinama, sajtovima, druženjima, sa svojim , školovanim IZ profesorskim kadrom, to je najveća tuga !

Inače glede cvika, ima razlika, jesu li rejbanke ili nake druge, rejbanke pašu , a druge jok, ne mere :run:
Za tebe i slične neznalice koji uzimaju sebi sve i svašta za pravo. Safet Kuduzović je doktor hadisa i jedan je od najpriznatijih daija (ako znaš šta je daija) u BiH i među ulemom unutar IZBiH.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#79 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by aldinjo »

SSP wrote:Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice?



Htjeo sam ovo postaviti kao humor, ali posto ovaj saudijski doktor vehabizma puni sportske dvorane po BiH mjesto je na pdf-u politika.

Pitanja:
1. Sto se IZ BiH ne pozabavi s ovim Fahdovim svjedocima?
2. Sta uciniti da polupismeni dio naseg naroda ne pada na propandu ovih saudijski placenika?
3. Kako povecati kontrole na koridoru 5C da smanjimo broj zena na relaciji Sarajevo-Zenica? :D

Image
Ti kao duhovit ispao? :roll:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#80 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by aldinjo »

salik79 wrote:Prosto je nevjerovatno koliko "fanova" ima ovaj bolesnik. :run: Ostaje nada da nije rijec samo o "fanovima", nego da su u publici i psiholozi, sociolozi, (neuro)psihijatri...i ostali koji su iz ciste znatizelje tu. :skoljka:
Šta očekivati od jednog zagriženog šije da napiše nego jednu bljuvotinu kao ovu gore.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#81 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by aldinjo »

emmir1 wrote:U ozbiljnom smo problemu sa ovim.

Ne bih se ja brinuo da neko nešto poduzima, no niko ništa ne radi.

Gledam u Ferhadiji ispred tržnice postavili štand i djele letke , puštaju nekog bradonju na plazmi da govori.

Skoro svaku noć su tu, led ga jebo ko jehovini svjedoci zaustavljaju ljude po ulici, trojica bradonja u kratkim hlaćama.

Kakav je to islam kojem treba promocija i marketing?

Bogami ćemo morati braniti naš tradicionalni islam, a uozbiljit ćemo se kada prva bomba u dzamiji rokne
:lol: :lol: :lol: :run:
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#82 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Latte »

A sta ce mi zena sama u zenici?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#83 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Kikibombona »

KUZNETSOV wrote:ima i ovaj pezic, poznat lik po tome da na naslovu videa mora biti "ŠALJIVO" :lol:



inace mrga i habibi su glavni likovi :lol:

"prestigo si maksima 90 (brojevima: devedeset) puta"

Image

prestigo bošnjo mitraljez iz WW1 :lol: :lol:
Vrijedilo je pogledati! :thumbup: :D

Fudo kaze, 'ne znam kako IZ BiH dozvoli'!?

Ja ne znam kako IZ moze zabraniti?
Mislim da ne moze nikako!

Da se IZ treba ukljuciti i raditi sa omladinom, to da, ali zabraniti nista ne moze. Drustvo cijelo se treba ukljuciti, jer smatram da su ovakve ideologije veliki korak unazad. A primjecujem da ovih momaka ima sve vise... :-)
User avatar
dajdza-ze
Posts: 312
Joined: 23/10/2012 12:48

#84 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by dajdza-ze »

Vidim da ovaj sve zna pa da i ja nesto upitam. Kazu kada vjernik preseli (umre) u raju ga ceka xy (ne znam broj) djevica. E sad je pitanje kad zensko umre koliko jebaca nju ceka u raju ??? :izet:
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#85 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Drvenija87 »

Kad god vidim ove bradate prikaze kod Bosnjaka,odmah me podsjete na pravoslavne talibane- cetnike.
Nastavite li podrzavati ovakve ''ucene '' kamilojebe ,rasturit cete Bosnu za sva vremena.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#86 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Bodkin »

kamen spoticanja wrote:
Henry Chinaski wrote:Ovo je upravo tip propovjednika zbog kojih je u jednom trenutku, tadašnji islamski svijet zaustavljen kao, naučno, najprogresivniji dio planete i točak je okrenut unazad.
I ovdje bi se, bez ikakve sumnje mogla okriviti naša vladajuća elita kao i za sve ostalo. Zastrašujuće!!!
:thumbup:
Zaista...slicni su nekad raspravljali i o tome "moze li se uzeti abdest vodom iz bunara u koji je upao zasoljen magarac" :cry:
:lol: :lol: popravio si mi ponedeljak ujutro
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#87 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by kamen spoticanja »

Latte wrote:A sta ce mi zena sama u zenici?
A puca li se u Zenici? :mrgreen:
saja_dj
Posts: 459
Joined: 03/05/2012 14:02

#88 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by saja_dj »

BHCluster wrote:
Jest al smije li sletit u Zenici?
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#89 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by SaraFina »

Idiotizam na kub.
Citam neki dan tekst u njemackim novinama kako ovakvi debili vrbuju djevojcice i mlade djevojke da se pridruze tkz islamskoj drzavi po drustvenim mrezama.
Navodno obicno se u pocetku neka zenska osoba prestavi kao zena jednog od ratnika na alahobom putu i u grupi prica o svim blagodatima koje ce djevojkama tamo biti privolegije. Ovakve debilne zabrane sto ovaj levat takodje propagira kao i pokrivanje, zabranu izlaska bez muske pratnje i sl. Prestavi kao ogromnu ljubav muskarca prema zeni i brigu za njenu sigurnost da bi naravno ublazila sok i idiotizam takvih suludih ideja. I onda djevojke masovno nasjedaju na te fore u zelji da iskuse zivotne bajke. Tek kad ih vrbuju i odu tamo dozive najgore nocne more ali tad u vecini slucajeva bude prekasno.
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#90 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by ZenaZbrkovima »

Dal ženice smiju do Zenice :D


:zid:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#91 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Kikibombona »

SaraFina wrote:Idiotizam na kub.
Citam neki dan tekst u njemackim novinama kako ovakvi debili vrbuju djevojcice i mlade djevojke da se pridruze tkz islamskoj drzavi po drustvenim mrezama.
Navodno obicno se u pocetku neka zenska osoba prestavi kao zena jednog od ratnika na alahobom putu i u grupi prica o svim blagodatima koje ce djevojkama tamo biti privolegije. Ovakve debilne zabrane sto ovaj levat takodje propagira kao i pokrivanje, zabranu izlaska bez muske pratnje i sl. Prestavi kao ogromnu ljubav muskarca prema zeni i brigu za njenu sigurnost da bi naravno ublazila sok i idiotizam takvih suludih ideja. I onda djevojke masovno nasjedaju na te fore u zelji da iskuse zivotne bajke. Tek kad ih vrbuju i odu tamo dozive najgore nocne more ali tad u vecini slucajeva bude prekasno.
A sta je bilo sa one nase dvije djevojcice iz Austrije sto su otisle u Siriju?
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#92 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by kritichar »

bradofobija

jedini dobar musliman je pijan musliman
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#93 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by SaraFina »

Kiki, tata od one Kesinovic je u BHF, stalno prije na tekme isao. Normalan lik. Uopce nije u tom radikalnom niti bilo kakvom islamu. A ni roditelji od druge djevojcice iz ZV. Uglavnom covjek kaze da su sve to medijske spekulacije i da on nikakvih vijesti nema. Nazalost. A svasta se povlaci po medijima. Uglavnom treba neku incijativu pokrenuti da se zene i djeca pa i od tih radikala koji krenu u Siriju imaju kome obratiti i zastiti ih. No sumnjam da nasa drzava bilo sto radi na tom planu. A na zapadu ima nekih volonterskih incijativa...
I kontroliraju takodje ta okupljalista vise, druszvene mreze i sl. Mada ni tu nije ucinak zagarantiran.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#94 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Kikibombona »

kritichar wrote:bradofobija

jedini dobar musliman je pijan musliman
Nije tako...

Vecina Bosanaca ima pozitivno misljenje o reisu Kavazovicu, o Bugariju, Hafizovicu, Kukavici..... Evo, ja kao totalni ateista, jedva da znam nabrojati 5-6 islamskih autoriteta u BiH, ali sam imena ovih ljudi zapamtio po lijepom govoru...

Jedne prilike sam sa tri drugara, svi ateisti, gledao intervju sa Residom Hafizovicem... Na sve nas je ostavio izuzetno pozitivan utisak, iako se cesto znamo saliti na racun religijskih autoriteta i vjere... Al jednostavno, takvi ljudi ostave snazan utisak, zrace dobrotom, pa bi ti bilo neprijatno da se podrugljivo salis sa njima.

Kamo srece da je vise vjernika poput Hafizovica, sve bi bolje bilo...

Odbojnost prema 'vjernicima sa bradom' nije stvorena tek tako... i nije radi brade... ima i njh normalnih, ali ima i ovih koji navlace bijes i odvratnost, u velikom broju...
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#95 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by madner »

Ima ovo smisla, guzva, zastoji u saobracaju, ovo ono. :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#96 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Kikibombona »

SaraFina wrote:Kiki, tata od one Kesinovic je u BHF, stalno prije na tekme isao. Normalan lik. Uopce nije u tom radikalnom niti bilo kakvom islamu. A ni roditelji od druge djevojcice iz ZV. Uglavnom covjek kaze da su sve to medijske spekulacije i da on nikakvih vijesti nema. Nazalost. A svasta se povlaci po medijima. Uglavnom treba neku incijativu pokrenuti da se zene i djeca pa i od tih radikala koji krenu u Siriju imaju kome obratiti i zastiti ih. No sumnjam da nasa drzava bilo sto radi na tom planu. A na zapadu ima nekih volonterskih incijativa...
I kontroliraju takodje ta okupljalista vise, druszvene mreze i sl. Mada ni tu nije ucinak zagarantiran.
Ma jasno...

Zao mi djece. Upropasteni zivoti.

A posebno sam slab na djevojcice... :sad:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#97 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by Kikibombona »

...
Last edited by Kikibombona on 27/07/2015 09:29, edited 1 time in total.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#98 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by salik79 »

aldinjo wrote:
salik79 wrote:Prosto je nevjerovatno koliko "fanova" ima ovaj bolesnik. :run: Ostaje nada da nije rijec samo o "fanovima", nego da su u publici i psiholozi, sociolozi, (neuro)psihijatri...i ostali koji su iz ciste znatizelje tu. :skoljka:
Šta očekivati od jednog zagriženog šije da napiše nego jednu bljuvotinu kao ovu gore.

Sta ocekivati od jednog notornog vehabita, koji pusi ublehe saudskih placenika, nego da se pronalazi u mome komentaru. Nego, de ti nama reci na kojoj te slici mozemo vidjeti?

I jos nesto - jesi li ti clan one facebook grupe sto kaci slike ljudi koji slijede dzaferijski mezheb, javno pozivajuci na njihov linc?!
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#99 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by SaraFina »

Kikibombona wrote:
Ma jasno...

Zao mi djece. Upropasteni zivoti.

A posebno sam slab na djevojcice... :sad:
Totalno. Nazalost. A imale su sjajnu perspektivu. Jedna je isla u gimnaziju a druga na poslovnu akademiju. Gdje bila tu mama i skolski psiholozi i ja se sama pitam kad su poceli ti nemili dogadjaji. Jer su javno mjesec dva prije prooagirale te gluposti pokupljene sa interneta i sastanaka s tim radikalima.
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#100 Re: Da li je ženi dozvoljeno da sama putuje autom do Zenice? Dr Safet Kuduzovic

Post by choxnox »

Kikibombona wrote:Vecina Bosanaca ima pozitivno misljenje o reisu Kavazovicu, o Bugariju, Hafizovicu, Kukavici.....
Prestao sam citati nakon ovoga. Pa ti veze sa zivotom nemas, cuj pozitivno o Kukavici... Jel ti uopce znas ko je doticni i ciju ideologiju propovjeda? :lol: Ah cekaj malo, znam ja tvoj stav o Islamu sa ranijih tema. Ipak je razumljivo tvoje "neznanje"...

Inace :thumbup: za temu, jedna od rijetkih gdje se pijane komunjare i "svete" i "bezgrijesne" sije slazu i drze ruku pod ruku. Koja rulja na ovako lijepom sabahu :-)
Locked