Da li je stvarno pravi ???

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Antifriz

Da li je stvarno pravi ???

Post by Antifriz » 27/04/2011 10:54

Walter Wolf .... Naime na Opresinim kioscima u Tuzli prodaju Walter plavi u novom pakovanju po cijeni od 2,7 KM sa markicama od 2,5 KM ... e sad da li je Walter počeo sa pakovanjem u nove kutije prije poskupljenja nešto se ne sjećam ili je ovo neki lažnjak ???

E i još nešto ... od prije par dana bijeli Ronhill se prodaje po cijeni od 2,8 KM .... Zna li neko kad je on poskupio sa 2,7 na 2,8 ???

p.s. Naslov teme nema veze sa forumom "Ljubav i sex" da nebi bilo zabune :mrgreen: :run:

Mis mekinjas

Re: Da li je stvarno pravi ???

Post by Mis mekinjas » 27/04/2011 11:29

I ja sam u srednjoj mislila da su Rusi pobijedili Nijemce, samo radi antifriza.... :D :skoljka: :run:

nemam, pojma, ne pušim... :-) VIŠE :-D

Zanaaa

Post by Zanaaa » 27/04/2011 11:33

Antifriz wrote:Walter Wolf .... Naime na Opresinim kioscima u Tuzli prodaju Walter plavi u novom pakovanju po cijeni od 2,7 KM sa markicama od 2,5 KM ... e sad da li je Walter počeo sa pakovanjem u nove kutije prije poskupljenja nešto se ne sjećam ili je ovo neki lažnjak ???

E i još nešto ... od prije par dana bijeli Ronhill se prodaje po cijeni od 2,8 KM .... Zna li neko kad je on poskupio sa 2,7 na 2,8 ???

p.s. Naslov teme nema veze sa forumom "Ljubav i sex" da nebi bilo zabune :mrgreen: :run:

Hhahahaha prvo sto sam pomislila jeste da je temu postavila djevojka koja pokusava da otkrije koji je pravi momak za nju hahaha :thumbup:

njonjica

Post by njonjica » 28/04/2011 20:44

Mis mekinjas wrote:I ja sam u srednjoj mislila da su Rusi pobijedili Nijemce, samo radi antifriza.... :D :skoljka: :run:

nemam, pojma, ne pušim... :-) VIŠE :-D

:thumbup:

Post Reply