Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
UterivacDugoga
Posts: 324
Joined: 13/06/2016 11:53

#76 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by UterivacDugoga »

Jarane zapamti samo jednu stvar koju cu ti reci. Strpi se.A jednog dana kad se strpis i sve to prodje,skontat ces da najbolje koke guze samo odlikasi...
User avatar
bosan
Posts: 1581
Joined: 15/05/2005 21:34

#77 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by bosan »

Budes li ti visio po forumima neces ti guzit nikad :D :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#78 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by It_is_a_Leclerc »

_BataZiv_0809 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:A eto... Ćutim, radim, pa šta me zapadne.
My nigga :evil:

Nocne dezure i mlade bolnicarke, ha doktore :per:
Bože sačuvaj :D
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#79 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by MikroBelaj »

Strpi se do braka :D






























salim se,samo udaraj,kad prvu skines kasnije ide ko na traci :izet:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#80 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by nightvision »

Pravo pitanje za ovo istrazivanje bilo bi da li je sramota imati trideset godina i biti nevin. :mrgreen:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#81 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by prog321 »

misho1996 wrote:Pa meni ne izgledaju nevini, svi izlaze vani, sa djevojkama su sa faksa, znači moralo je nešto biti. Dosta ih je i u vezi i tako.

Mene još više sjebe to njihovo prikriveno vrednovanje naroda. Prvi red naroda su oni sa kojima oni mogu lako... to su anglosaksonski i germanski narodi, Njemci, Holanđani, Francuzi, Englezi, Skandinavci.... sve te bogate nacije zapadne Evrope i još Španci i Italijani zbog atmosfere. Obraduju se čim čuju da si odatle, valjda neka nesvjesna reakcija.

Onda idu oni po njima malo manje vrijedni narodi, Česi, Poljaci, Slovaci i sl..
I onda idemo mi. Ali to nije ništa šta tek misle o Indijcima i ostalim Azijatima.


Od ljudi koji su u mojoj situaciji znam par momaka, ali nijedan nije Evropljanin, već su iz Indije, Bangladeša, Kine, Južne Koreje. Oni su kao roboti, oni bukvalno uče po 16 sati dnevno. I ja dosta učim ali znam napraviti pauzu.

Ukratko kad sam pričao o ovome sa njima, svi su nevini, oni čak nikad nisu imali ni djevojku, oni su mišljenja da će se sad strpiti, napraviti nešto od sebe, dobiti neko zvanje i ulogu u društvu i da će na osnovu toga moći sebi naći neku ženu. Kinezi kažu da je to u njihovom društvu normalna stvar.

Ali ja ne bih da se strpim meni pažnja treba sad, ja ne bih takav život da imam seks i da me neko voli samo jer imam neki uticaj i pare, ja bi htio da me vole zbog mene kakav sam.
Podebljano je najveci problem .
Niko nikoga ne voli tek tako zbog toga kakav je. Moras imati nesto sto nekome drugom svidja. Ako nemas .. onda lazi. :-D
U skoli je kao u zatvoru. Svaka grupa se druzi sa onima koji su slicni jedni drugima. Ako se Skandinavci druze sa prvom klasom Skandinavaca, Germana onda ti trazi one slicne tebe, Slavene, Istocne Evropljanje.
Sigurno i kod tebe ima vrhunskih Ruskinja, Bugarki, Cehinja, itd. ;-)
zenit dozic
Posts: 2421
Joined: 07/09/2014 11:48

#82 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by zenit dozic »

Krvi ti pa ne moras guzit :mrgreen: da bi izgubio nevinost
:bije:
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#83 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by yoda82 »

bosan wrote:Budes li ti visio po forumima neces ti guzit nikad :D :D
Zar ovdje nisu svi najveći jebači našeg vremena???
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#84 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by Ommadawn »

zeina wrote:
insomnia78 wrote:Na istoku te svakako do 13-14 udaju za amidzu
Kako da ne, i ako se desi to su izuzeci, na zapadu je pravilo da curice imaju po nekoliko partnera prije punoljetstva, a trudnoce i abortusi su svakodnevnica
Na Zapadu je to svakodnevnica jednako toliko koliko je svakodnevnica na Istoku da djevojčice udaju za 40-godišnjeg amidžu.

Nije pravilo, ne piši gluposti. Eto na Zapadu sami razvrat i blud - ne mogu ni do pekare preko puta otići koliko me cure zaskaču....
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#85 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by KIseljak12 »

Pocni dilat meth, em ce bit koka, em para, samo se ti nemoj pucat i sve ce bit udure.

Sad zaozbiljno: prestani se porediti s drugim ljudima i zavidjeti drugim ljudima na stvarima koje su njima bogom date, a za koje se ti sam moras izboriti.

Ne prihvataj sisteme vrijednosti nametnute od bilo koga: familije, medija, raje. Jedno su drustvene norme: da ne hodas go i bos, da ne smrdis, itd, ali za ostale stvari ima da te boli kurac (pogotovo ako hoces biti jebac) i da sve radis po svom.

Nadam se da studiras neki STEM fakultet, a ne drustvene nauke. Ako je to slucaj, nastavi biti uporan i marljiv, ali bez da sebi nabijas komplekse. Pomiri se s tim da trenutno nisi na istom socijalnom nivou kao neke tvoje kolege, ali isto tako ne zaboravi da si ti sigurno u povoljnijem polozaju od nekih drugih kolega.

Ako i prodje studij da ne skines mrak, nema veze. bitno je samo do tad da ostanes u pameti a ne da nabijes neke komplekse sto jos nisi guzio. Onda kad pocnes zaradjivati, obecaj sebi da ces iducih 10ak godina fino da zivis ko samac koji dobro zaradjuje, radi na sebi (usavrsava se, oplemenjuje, prevazilazi svoje granice i izazove, cesto napusta comfort zone), bice picke ko salate, neces znati sta ces od njih.

Samo se nemoj porediti s drugima i nabijati sebi komplekse, to ti moze zivot puno vise sjebati nego sto nisi guzio do 20e.


P. S. Nisam ni ja do 20 i neke...

Edit: Ova slika ce sve da ti kaze

Image
Last edited by KIseljak12 on 04/11/2016 16:19, edited 1 time in total.
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#86 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by KIseljak12 »

zeina wrote:Na zapadu a Bogami i kod nas uveliko se djevojcice od 13 i 14 godina utrkuju koja ce prije izgubiti nevinost, a ona koja to malo oduzi je luzerka, sa muskima je to jos gore, e sad sto je to bolest i poremecen sistem vrijednosti je nesto o cemu bi trebalo razmisljati, ti nevin sa svojih 20 godina si normalan, to sto vecina nisu kao ti ne znaci da su normalni i bolji, bas naprotiv....bices zadovoljan sobom i svojim zivotom onda kada prihvatis sebe onakvim kakav jesi a ne da trcis za trendovima i onim sto vecina radi samo zato da bi se uklopio a ne nuzno i uzivao, vidim da imas i komplekse ne samo vezane za nevinost nego i porijeklo, status i sl., sa takvim stavom nikad neces biti sretan i uspjesan jer ces uvijek teziti nekim visim ciljevima da bi se nekkme dokazao umjesto da uzivas sa onim sto imas, promijeni stav i sve ce biti uredu, postuj sebe prije svega pa tek onda druge
Nego sta je, nego luzerka teska...
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#87 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by prog321 »

Ommadawn wrote:i. Eto na Zapadu sami razvrat i blud - ....
Kamo srece da je tako.
Odselio bih se prvom prilikom. :-D
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#88 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by Matzan »

yoda82 wrote:
bosan wrote:Budes li ti visio po forumima neces ti guzit nikad :D :D
Zar ovdje nisu svi najveći jebači našeg vremena???

To su forumaši.

A forumašice najčednije žene na planeti.


:mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#89 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by muha_sa »

ispade da sam ja otvorio ovu temu :lol: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#90 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by spreca »

drkas drkas muha :lol: :lol: covjek ima unucad a nevin :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#91 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by insomnia78 »

[emoji1] [emoji1] [emoji1]
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#92 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by HAVANA »

Eki muhe sta otvara. :lol: Ti si bolan izgubio nevinost otprilike kad su se vranicini neboderi gradili.Znaci 68-me.
toska
Posts: 2987
Joined: 26/09/2016 14:08

#93 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by toska »

...
Last edited by toska on 11/08/2017 21:48, edited 1 time in total.
Yapi Yapo
Posts: 1074
Joined: 06/11/2013 02:19

#94 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by Yapi Yapo »

Iskreno, mene bi bilo sramota.
Ipak, zdravlje je najbitnije! Biće vadžinaaaa.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#95 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by ho oponopono »

...ajd ga znaj, kako kome...jebiga, interes je bitna stvar...pošto kilo pičetine, kilo gore - kilo dole ma briga me...kg obraza, muda u procjepu...:pusi2:

...nevinost da li je kapital, miraz ili dijagnoza...

...voli ti samog sebe onakav kakav si bolan, bičarke ionako hoće, nastoje i klešu te po svom jusu...

...nadam se da nekad kad budeš napunio te džepove, ne bude mlohava ćuna... jer jebiga kurs se pojebo nešto tog dana...zaharala inflacija, avioni -kamioni...:pusi2:
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#96 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by heat »

ho oponopono wrote:...ajd ga znaj, kako kome...jebiga, interes je bitna stvar...pošto kilo pičetine, kilo gore - kilo dole ma briga me...kg obraza, muda u procjepu...:pusi2:

...nevinost da li je kapital, miraz ili dijagnoza...

...voli ti samog sebe onakav kakav si bolan, bičarke ionako hoće, nastoje i klešu te po svom jusu...

...nadam se da nekad kad budeš napunio te džepove, ne bude mlohava ćuna... jer jebiga kurs se pojebo nešto tog dana...zaharala inflacija, avioni -kamioni...:pusi2:
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :thumbup: :thumbup:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#97 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by Zoya »

muha_sa wrote:nikakva sramota--desanka majka
:lol: :lol:

Imaš još vremena, život je pred tobom :skoljka:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#98 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by HAVANA »

ho oponopono wrote:...ajd ga znaj, kako kome...jebiga, interes je bitna stvar...pošto kilo pičetine, kilo gore - kilo dole ma briga me...kg obraza, muda u procjepu...:pusi2:

...nevinost da li je kapital, miraz ili dijagnoza...

...voli ti samog sebe onakav kakav si bolan, bičarke ionako hoće, nastoje i klešu te po svom jusu...

...nadam se da nekad kad budeš napunio te džepove, ne bude mlohava ćuna... jer jebiga kurs se pojebo nešto tog dana...zaharala inflacija, avioni -kamioni...:pusi2:
Ja 4 kruske spuco,ne znam jel do kruske il sta je, al ja te sve razumijem.
toska
Posts: 2987
Joined: 26/09/2016 14:08

#99 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by toska »

...
Last edited by toska on 12/02/2017 11:31, edited 1 time in total.
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#100 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by palestinka »

Čini mi se da je sramota ako je nevin u 20-oj, a nije sramota ako je nevina u 20-oj:-)
Post Reply