Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#51 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by KB9 »

nije sramota vec je bruka i sramota
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#52 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by annoy »

Opterecujes se s glupostima
Prestani se uspoređivat s drugima i ne uzimaj nista sta drugi kazu zdravo za gotovo
Mlad si, imas mnogo vremena da nađes djevojku s kojom ces razviti kvalitetan odnos. Samo nemoj bit jedan od onih djevaca kojima se zivot vrti oko toga sto jos nisu nigdje umocili i licnost im se oko toga formira pa su zbog toga ocajni i frustrirani
Tebi se to jos nije dogodilo, dobro, sta sad, nije kraj svijeta
Nisi jedini
Nisi jedini koji je nevin sa 20 nit si jedini koji nema para i ima slab drustveni zivot. S vremenom ces nac drustvo u koje se uklapas, ne forsiraj se uklopiti među neke ljude među kojima se be osjecas da pripadas
A seks ce doci, imas vremena u zivotu za ljubavne veze i za neobavezan seks, koliko oces

A to sto te podcjenjuju zbog porijekla...vjeruj mi to ces dozivjet svugdje, nazalost. Ali ne daj da takve gluposti dopru do tebe, radije im pokazi svima da su glupani sa glupim predrasudama
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#53 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by almir90 »

Koja je količina gluposti izrečena na ovoj temi. :lol: :lol:
Last edited by almir90 on 01/11/2016 11:54, edited 1 time in total.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#54 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by SmokingMan »

Uživaj u životu,i pusti neka ide sve svojim tokom,to što nisi umočio ne čini te ništa manje vrijednijim.Nije sve u seksu pobogu. :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#55 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by supercali »

Samo karaj nece se potrositi
User avatar
zforumas
Posts: 8619
Joined: 25/10/2016 20:35

#56 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by zforumas »

Buraz tebe puca neka depresija i sve ti se sabralo sto bi nasa raja rekla. Opusti se ba, studiras, kako sam skontao ide ti. Zadaj se u to a zena ce biti.
I budi iskren, ne znam gdje si ali znam da nisi u Bosni, tako da slobodno mozes reci trebi da nemas para, nije to neki bauk. Nemoj biti picka i kukavica, druzi se, komuiniciraj, sali se.
Te price "ovi su ovakvi oni onakvi" to je zato jer se ti uopce ne trudis da se uklopis s rajom nego se druzis s tim koji su vec, po tebi, otpisani. Ja radim sa svabama, njemacki razumijem ali ne znam 3 rijeci sastaviti, pa opet sve 5, oni se slomise pricati engleski, mene uce njemacki (bezbeli prvo psovke i lozione). Zezanje, druzenje, posao sve.. Kad gdje zapne zovu, hade ti na "bosanski" nacin i sl. Trebas prihvatiti to da si ti stranac u njihovoj zemlji ali isto tako se potruditi da im pokazes da Bosna nije Papua Nova Gvineja jbt..
Ja svako malo pokazujem slike, klipove iz BiH (Stari most, skokove, Gradina iz Tesnja, Jahorina, Prokosko jezero, vodio raju na cevape u Frankfurtu, zezam ih da im je Dzeko objasnio kako se fudbal igra i otisao dalje....) evo sad vec raja planira sa mnom u Bosnu na ljeto da ide.

Do tebe je drug, nemoj se smatrati manje vrijednim. Ljudske osobine su svugdje iste, i ti ako si druzeljubiv, nasmijan i opusten naci ces drustvo svugdje.
Nemoj sebi stvarati kompleks manje vrijednosti i nemoj placati za sex nikad (uvijek ces necim platiti ali kesom nemoj nikad)
Samo naprijed i samo pozitivno :thumbup:

Sta koga boli briga jesi li ti nevin ili nisi, uostalom ne moras to ni toj prvoj djevojci reci. Nemoj se opterecivati glupostima. Pusti ove jebace sa foruma koji "guze" 5 riba na dan a 23 sata i 48 minuta dnevno su na forumu
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#57 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by seln »

misho1996 wrote:Pozdrav...

Poslije srednje škole u BIH sam otišao studirati u inostranstvo i već godinu dana živim i studiram u jednoj zapadnoj zemlji, tu sam sam, od ponedeljka do petka 10-22:00 sam na faksu, predavanja i učim, uz male pauze kao sad dok vam ovo pišem. Subotom i nedeljom radim, ali iako imam stipendiju i radm, iako živim u rupi na kraju grada i na svemu štedim, opet mi bude knap što se troškova tiče.

Često pročitam na internetu one statistike kad se u kojoj zemlji u prosjeku gubi nevinost, i baš se sjebem kad vidim da je u svim evropskim zemljama prosjek oko 17-18 godina.

Htio bi da nađem djevojku, osjećam se pomalo usamljeno, ali em što imam malo vremena, a em što ima jedan drugi razlog. To je možda i glavna stvar, što se ja osjećam manje vrijedno u odnosu na domaće studente ovdje. Većina studenata su iz zemlje i iz grada, većinom od uspješnih dobrostojećih roditelja. Oni vode neke skroz druge brige u životu, troše na izlaske gomilu para itd.
Ima i par naših studenata, djeca ljudi koji su izbjegli 90tih i tu su rođeni, od njih najgora iskustva, prvi vole da ti podmetnu nogu.

Kad se okupljaju svi što rade isti projekat, pa zovu i mene u izlazak, moram izmišljati neke razloge zašto ne mogu, a realnost je da nemam para. Oni to ne kontaju, ne znaju kako je kad neko nema para. Nisu nikad u životu imali taj osjećaj. Kad izađem vani, to je još gore, konstanti osjećaj sabiranja u glavi koliko si potrošio, šta si pio, koliko bi mogao živjeti u Bosni od tih para i sl....

Žene ovdje su nekako gospođe, iako imaju po 20ak godina imaju sve te manire, stav, držanje da te bude sramota im prići, mislim da bi me ladno odbile.

Faks je takav da ga upisuju 2 grupe ljudi: oni sa prosječnim rezultatima ali novcem da plate školarinu i oni kao ja, sa dobrim rezultatima i koji mogu platiti samo manji dio školarine.

Pokušao sam i našao par ljudi koji su u situaciji kao ja, da su stranci, da su došli iz neke nedođije i da tu prolivaju krv dok se izbore za sebe... ali to su većinom Azijati i Indijci, koji imaju malo drugačiji stil života i ne mogu se baš uklopiti sa njima.

Pogodi me to, evo noć vještica je, danas svi sa 20% koncentracije na faksu, pričaju šta će raditi večeras, gdje će izlaziti... a ja u skroz nekim petim problemima, produženje vize, učenje za ispit, učenje gdje ja moram 3x više učiti jer učim na stranom jeziku... evo još sam u čitaonici ogroman prostor svega još par ljudi oko mene.

Imao sam jednu kraću vezu dok sam bio u BIH, ali to je bilo ništa posebno. U maloj sam depresiji jer imam 20 godina a još nikad nisam imao seks ni neku ozbiljnu vezu, a po onome što vidim oko mene svi ga imaju.

Malo sam potučen i zbog komentara na račun odakle sam. Kad radimo projekte pa kad malo više pričamo između sebe, kad bude stranaca to su većinom Italija, Španija, Francuska, sve idilične zemlje... i onda se javim ja odakle sam, pa prvo čudan pogled gdje to, a u pitanju je Evropa, znači za Bosnu su sigurno čuli, pa onda se sjete, pa ćute, pa čujem kako mi iza leđa govore "ma to su oni divljaci", pa se pitaju otkud ja ovdje jer je to kao bijedna zemlja, šta ja radim kod njih u njihovoj zemlji (ovo mi prenijela treća osoba, baš ovako pričali)

Tako da moj problem nije samo nevinost, već i neuklapanje u sredinu koja živi skroz drugačiji život kakav ja ne mogu živjeti.

Brat mi kaže da se smirim i privedem fakultet kraju, to će brzo proći a samim time sa diplomom tog fakulteta ja ću na društvenoj ljestivici biti vrijedniji kadar i od velikog broja domaćih ljudi, moću se lako zaposliti a poslije će mi biti lakše.

Da li je neko bio u sličnoj situaciji i kako je ovo sve podnio... šta raditi.
Nije sramota biti nevin, sramota je lagati i trolati.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#58 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by insomnia78 »

Uclani se u alfa kapa psi. Reci da sam te ja poslo
Last edited by insomnia78 on 01/11/2016 11:17, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#59 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by sumirprimus »

delllboy79 wrote:Uci i posmatraj iskusnije muzijake. Picka se nedobija samo na lovu i lijep izgled nego na pricu . Najvaznije je da imas dobru suplju da znas da lazes ako neznas nauci trikove nauci govor tijela fazone iizraze.
U pocetku ce biti tesko bice neuspijeha i odbijanja ali budi uporan i uci na greskama.
Uspijeh je zagarantivan a onda pojebi sve zenske koje ti se svide.Pa im dokazi ko je divljak.
Smuvaj seke tim pederima zapadnim .Karaj im i.keve . i
Neka to sto te smatraju duvljakom bude tvoja prednost .
Sve zene vole egzotiku ma koliko bile dame.i to je tvoja prednost. Ti sim zanimljiv vise nego njihovi muskarci .
a nije moguce :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#60 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by insomnia78 »

Ovaj sigurno mnogo jebe. Vidi se da zna
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#61 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by sumirprimus »

insomnia78 wrote:Ovaj sigurno mnogo jebe. Vidi se da zna
muzijak :lol:
broj dva
Posts: 4551
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#62 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by broj dva »

1 Nikakva sramota jarane, i nemoj da ti neko drugacije kaze. Vjeruj mi i na tebe ce doci red.

2 Manje cura bi te odbilo nego sto mislis. I one su jednako popaljene, jednako stidne, jednako nesigurne

3 Izadji nekad sa tim ekipama, za jedan sok ili pivu imas valjda. Ako nemas ustedi, kupi plasticne boce ili nesto..

4 Iako su olaksavajuci faktor pare defintivno nisu neophodne za jebacinu, posebno u studentskoj fazi. Pristup i prica i takve stvari su bitnije.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#63 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by P308 »

Jedva sklapas kraj s krajem, ucis po 12 sati dnevno, radis vikendima ali i dalje imas vremena da se opterecujes glupostima?
Meni bi pored takvog zivota to bila zadnja stvar na pameti.
super_bayern
Posts: 1338
Joined: 14/05/2014 12:42

#64 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by super_bayern »

seln wrote:Nije sramota biti nevin, sramota je lagati i trolati.
.
stalno neki padobranci, studenti na ovom forumu pišu svoje seminarske i slične radove.
Forumaši ti dođu kao jeftini pokusni kunići koje možeš pitati šta hoćeš.
Kladim se da je tema nešto poput: "Mišljenje javnog mijenja u BiH o seksu prije braka"
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#65 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by zlo zlo »

Sinko danas ti je normalno da muško si ugradi sise, navuče minicu i štikle i tako hoda po gradu, tako da ne.... nisi normalan :lol:
User avatar
zeina
Posts: 789
Joined: 13/03/2015 14:55

#66 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by zeina »

Na zapadu a Bogami i kod nas uveliko se djevojcice od 13 i 14 godina utrkuju koja ce prije izgubiti nevinost, a ona koja to malo oduzi je luzerka, sa muskima je to jos gore, e sad sto je to bolest i poremecen sistem vrijednosti je nesto o cemu bi trebalo razmisljati, ti nevin sa svojih 20 godina si normalan, to sto vecina nisu kao ti ne znaci da su normalni i bolji, bas naprotiv....bices zadovoljan sobom i svojim zivotom onda kada prihvatis sebe onakvim kakav jesi a ne da trcis za trendovima i onim sto vecina radi samo zato da bi se uklopio a ne nuzno i uzivao, vidim da imas i komplekse ne samo vezane za nevinost nego i porijeklo, status i sl., sa takvim stavom nikad neces biti sretan i uspjesan jer ces uvijek teziti nekim visim ciljevima da bi se nekkme dokazao umjesto da uzivas sa onim sto imas, promijeni stav i sve ce biti uredu, postuj sebe prije svega pa tek onda druge
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5953
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#67 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by studiorum_tuzlaensis »

super_bayern wrote:
seln wrote:Nije sramota biti nevin, sramota je lagati i trolati.
.
stalno neki padobranci, studenti na ovom forumu pišu svoje seminarske i slične radove.
Forumaši ti dođu kao jeftini pokusni kunići koje možeš pitati šta hoćeš.
Kladim se da je tema nešto poput: "Mišljenje javnog mijenja u BiH o seksu prije braka"
Prvo što mi je palo na pamet, reko vidi kako lijepo piše, sve zareze odvaja, ma hronološki i precizno sa jasno definisanom fabulom. Troll pravi..

Al raja se primila. :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#68 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by insomnia78 »

[emoji3]
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#69 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by insomnia78 »

Na istoku te svakako do 13-14 udaju za amidzu
User avatar
zeina
Posts: 789
Joined: 13/03/2015 14:55

#70 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by zeina »

Sta ima veze i ako je trol, ovakva pitanja se nasoj djeci stalno vrte po glavi i dok guglaju o tome naletit ce i na ovu temu tako da je tema sasvim ok
User avatar
zeina
Posts: 789
Joined: 13/03/2015 14:55

#71 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by zeina »

insomnia78 wrote:Na istoku te svakako do 13-14 udaju za amidzu
Kako da ne, i ako se desi to su izuzeci, na zapadu je pravilo da curice imaju po nekoliko partnera prije punoljetstva, a trudnoce i abortusi su svakodnevnica
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#72 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by insomnia78 »

[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#73 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by It_is_a_Leclerc »

_BataZiv_0809 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Joj forumskih je*ača, kad moram lajati... :lol: Pa to nema je u Kantonu koju to nije opalilo, a ono, jadi moji, suho ko Sahara.

Elem, naravno nije sramota, bože dragi. Sramota je biti lopov, kriminalac, kurva, batinaš, glasati za SDA, lajkati Muhameda Velića i slično. Imati vlastiti stav, cijeniti vlastito tijelo i ako hoćete - vlastite genitalije - nije sramota :)
Guzis li ti stagod?
A eto... Ćutim, radim, pa šta me zapadne.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#74 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by It_is_a_Leclerc »

insomnia78 wrote:Uclani se u alfa kapa psi. Reci da sam te ja poslo
Zagrcnuh se, kajmak ti se usirio dabogda :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#75 Re: Da li je sramota imati 20 godina i biti nevin?

Post by _BataZiv_0809 »

It_is_a_Leclerc wrote:A eto... Ćutim, radim, pa šta me zapadne.
My nigga :evil:

Nocne dezure i mlade bolnicarke, ha doktore :per:
Post Reply