da li je moguce odrzhati ovakav brak????

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#1 da li je moguce odrzhati ovakav brak????

Post by lady midnight »

nemam obichaj da dijelim vazhne pojedinosti iz privatnog zhivota sa shirom javnoshcu, ali silom prilika sam doshla u situaciju u kojoj treba da posavjetujem dragu osobu, a ni sama ne znam kako…nadam se da ce se naci ozbiljnih dusha na ovom forumu koje ce biti u stanju da pomognu, kao shto vidim da to chesto ovdje chine…

radi se o jednoj dobroj prijateljici, koju znam vec od djetinjstva. Znam joj dobro i muzha, u braku su vec pet godina, ali to je bila ljubav iz mladosti rane. Svi, pa i oni sami, bili su ubijedjeni da imaju idealan brak – sve, bash sve, chinilo se kako treba, i razumijevanje, i donoshenje zajednichkih odluka, i putovanja, i izlasci…naravno da je dolazilo do povremenih konfrontacija, ali sve se drzhalo u normalnim granicama i koliko je meni poznato, a shto ona potvrdjuje, nikada nisu imali ozbiljnijih svadja…njena porodica ga obozhava, kao i njegova nju…oboje su situirani, imaju zanimljive profesije, i shto je najvazhnije (maglashavam da se pozivam na izvore iz druge ruke) – seks im je uvijek bio dobar i chest. ona je njemu chinilo se bila naj-naj, u svemu, a i on njoj…chinilo se.

Problem je nastupio prije nekoliko dana, i moja prijateljica ga je dozhivjela kao grom iz vedra neba. Bila ona na sluzhbenom putovanju, medjutim sticajem okolnosti te neophodne razgovore zavrshila prije zvanichnog roka, tako da je sva sretna uzela povratni let jedan dan ranije, ochekujuci da ce joj se muzh obradovati kako tom lijepom iznenadjenju tako i jednom slobodnom danu vishe … i pred garazhom ona primijetil automobil njihovih kucnih prijatelja i pomislivshi da je super shto je kafa vec gotova, sva sretna krene uz stepenishte…
da ne duljim….nakon prve zbunjenosti zbog poznatih zvukova iz spavace sobe, ona otvori vrata i uhvati muzha u krevetu sa prvim komshijom!!!

To je za nju bio jedan neopisiv shok, jedna katastrofa dotada nepoznatih razmjera…kazhe da joj se cijeli svijet srushio u toj jednoj sekundi…a ona ostala bez rijechi…ne samo taj dan, nego i poslije toga…
On jeste valjda pokushavao da razgovara sa njom, medjutim ona ga je samo slushala, ali nije bila u stanju da progovori ni rijech… on otada spava u garazhi, a ona ipak na kauchu u dnevnoj sobi….kazhe, ne da joj se u onu sobu…ne mozhe…

I pita mene, shta da radi…
Sigurna je da ga josh voli, ali haj ti zhivi sa nekim ko je kod sebe otkrio takve sklonosti za kojih u braku po njenom (a i po mom) mishljenju nema mjesta, i ko ochigeldno ima namjeru da ih nastavi uprazhnjavati (tako se izjasnio)? Ja bih joj savjetovala da ga napusti…ali mozhda sam ja po tom pitanju isuvishe konzervativna, pa mozhda chak i homofobichna???

Da stvar bude josh gora, prijateljica mi je trudna, treci mjesec…netom saznala…postavlja se pitanje shta sa tim djetetom…da li da odrasta kod samohrane majke…da li da odrasta u porodici u kojoj je jedan roditelj biseksualan?

Ne pomazhe ni chinjenica da je komshija druge nacionalnosti…kako objasniti njegovoj porodici da im se sin kara sa mushkarcem, povrh toga sa nekim koga oni smatraju chetnikom? Roditelji su mu vjernici…njeni nisu, ali ni njima ne bi bilo svejedno….
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#2

Post by mamica papucarka »

Fakat prica je :shock:

pa one se vec izjasnio da ce se i dalje.... sa komsijom :roll: :roll: :roll:
Vjerovatno i ranije nesto nije stimalo u njihovom braku, samo sto smo nekada previse sigurni u svoju srecu pa gledamo poluotvorenih ociju.
:roll:
Ja tu ne bih puno razmisljala (dobro, lako je meni sad pricat :roll: ), nego bih ga izbacila i iz garaze. Ne zbog toga sto ga je uhvatila sa komsijom, nego zato sto je to preljuba. :roll:
A ako je trudna, djetetu nista losije nece biti samo sa majkom.

uh, odoh vidjet gdje mi je muz :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#3

Post by debela »

pa dala si joj/sebi vec odgovor. neopisiv sok, sjeb planetarnih razmjera, srusen svijet...kako ce odrzati nesto sto je otislo u nepovrat :?

jebote, precesto pomislim da je biti samac fakat blagoslov :-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#4

Post by danas »

zato ja covjeka nazovem kad krenem kuci... eto me sa posla darling... bicu tu za 15 minuta :-) :-) :-) :D

ignorance is bliss :oops: :oops: :roll: :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#5

Post by danas »

mamica 31 wrote: Vjerovatno i ranije nesto nije stimalo u njihovom braku, samo sto smo nekada previse sigurni u svoju srecu pa gledamo poluotvorenih ociju.
:roll:
ne mora da znaci da nije stimalo... covjek je izgleda bisexual.. nema to puno veze sa njom... osim sa cinjenicom da joj je taj detalj presutio... :roll: :-?
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#6

Post by mamica papucarka »

veca_sa wrote:
mamica 31 wrote:Fakat prica je :shock:

pa one se vec izjasnio da ce se i dalje.... sa komsijom :roll: :roll: :roll:
Vjerovatno i ranije nesto nije stimalo u njihovom braku, samo sto smo nekada previse sigurni u svoju srecu pa gledamo poluotvorenih ociju.
:roll:
Ja tu ne bih puno razmisljala (dobro, lako je meni sad pricat :roll: ), nego bih ga izbacila i iz garaze. Ne zbog toga sto ga je uhvatila sa komsijom, nego zato sto je to preljuba. :roll:
A ako je trudna, djetetu nista losije nece biti samo sa majkom.

uh, odoh vidjet gdje mi je muz :D
probaj ga naci preko one stranice find your partner
:D :D :D :D

saljim se
trenutno je to kod mene, ali ce sam biti mjesec dana :roll: :D :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#7

Post by danas »

mamica 31 wrote:
veca_sa wrote:
mamica 31 wrote:Fakat prica je :shock:

pa one se vec izjasnio da ce se i dalje.... sa komsijom :roll: :roll: :roll:
Vjerovatno i ranije nesto nije stimalo u njihovom braku, samo sto smo nekada previse sigurni u svoju srecu pa gledamo poluotvorenih ociju.
:roll:
Ja tu ne bih puno razmisljala (dobro, lako je meni sad pricat :roll: ), nego bih ga izbacila i iz garaze. Ne zbog toga sto ga je uhvatila sa komsijom, nego zato sto je to preljuba. :roll:
A ako je trudna, djetetu nista losije nece biti samo sa majkom.

uh, odoh vidjet gdje mi je muz :D
probaj ga naci preko one stranice find your partner
:D :D :D :D

saljim se
trenutno je to kod mene, ali ce sam biti mjesec dana :roll: :D :lol:
samo pripazi da se ne zada sa nekim neosunecenim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#8

Post by mamica papucarka »

danas wrote:
mamica 31 wrote: Vjerovatno i ranije nesto nije stimalo u njihovom braku, samo sto smo nekada previse sigurni u svoju srecu pa gledamo poluotvorenih ociju.
:roll:
ne mora da znaci da nije stimalo... covjek je izgleda bisexual.. nema to puno veze sa njom... osim sa cinjenicom da joj je taj detalj presutio... :roll: :-?
brak mu je vjerovatno bio paravan :roll: Sad se vjerovatno zaljubio u komsiju, pa odlucio svima sve priznat. :roll:
Ma nema ona sta tu vise trazit :roll:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#9

Post by danas »

mamica 31 wrote:
danas wrote:
mamica 31 wrote: Vjerovatno i ranije nesto nije stimalo u njihovom braku, samo sto smo nekada previse sigurni u svoju srecu pa gledamo poluotvorenih ociju.
:roll:
ne mora da znaci da nije stimalo... covjek je izgleda bisexual.. nema to puno veze sa njom... osim sa cinjenicom da joj je taj detalj presutio... :roll: :-?
brak mu je vjerovatno bio paravan :roll: Sad se vjerovatno zaljubio u komsiju, pa odlucio svima sve priznat. :roll:
Ma nema ona sta tu vise trazit :roll:
a dijete? :-?
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#10

Post by forUMASH »

.....situacija je ozbiljnija nego sto izgleda na prvi pogled.... :D ....narocito mi se svidja ovaj zaplet vezan za suprotnu nacionalnost...... :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#11

Post by danas »

forUMASH wrote:.....situacija je ozbiljnija nego sto izgleda na prvi pogled.... :D ....narocito mi se svidja ovaj zaplet vezan za suprotnu nacionalnost...... :D
jes' to ti komsija? :? :? :D :D :D
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#12

Post by forUMASH »

danas wrote:
forUMASH wrote:.....situacija je ozbiljnija nego sto izgleda na prvi pogled.... :D ....narocito mi se svidja ovaj zaplet vezan za suprotnu nacionalnost...... :D
jes' to ti komsija? :? :? :D :D :D
.....situacija je ozbiljnija nego sto izgleda, a tebi do chatanja.... :D :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#13

Post by mamica papucarka »

veca_sa wrote:uuuuuuuuu zajebana situejshn

al da mu ne vjerujes ne bi ti bio muz
vjerovala je i ova, pa vidi sta je snadje :roll:
Pa ti pozuri da s muzem popijes kafu.
Fakat ste vi muskarci supci :D

eto, sad me zabrinuste :oops: :D
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#14

Post by roki »

Mislim,kakvih nas muskaraca ima vjerovatno je njen muz dok je spavao sa njom mislio na komsiju....jos ako je preferirao analni sex onda je sve jasno..
Samo neznam kako je mogao glumiti dvolicnu osobu i cijelo se vrijeme pretvarati a da se neumori
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#15

Post by danas »

mamica 31 wrote:
veca_sa wrote:uuuuuuuuu zajebana situejshn

al da mu ne vjerujes ne bi ti bio muz
vjerovala je i ova, pa vidi sta je snadje :roll:
Pa ti pozuri da s muzem popijes kafu.
Fakat ste vi muskarci supci :D

eto, sad me zabrinuste :oops: :D
ma nemas se sta brinut... ako vec do toga dodje, bolje da je musko nego zensko u pitanju... jer ipak nije do tebe, protiv drugog tima ne mozes nista... :oops: :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#16

Post by mamica papucarka »

suti zeno, popit cu mu krv veceras :D odoh stavit kakve misolovke na krevet :D
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#17

Post by Abu FEED el-Castro »

Ja se triput vraco da vidim da nisam pogrsno pročito "komsija", reko da ipak ti nisi fulila, ispravno je reci komsinica... :-) :lol: :roll: :-x

Auuuuu
Da ne bacam suplju, nisam fakat u stanju bit pametan pa nesto suvislo kazat... :?
sure_alma
Posts: 237
Joined: 25/07/2005 23:42
Location: USA

#18

Post by sure_alma »

covijek joj je vec rekao da ce i dalje nastaviti sa komsijom i tu je the end...
bas mu je to bezze bilo...glumiti da je voli folovi-golovi i onda tako je izraditi..to je po meni prava vratnicka izdaja... :D
nije joj nimalo lahko, jos posebno ako ga jos uvijek voli...jeb ga prevara je prevara a sto neko rece vece, ona tu nista ne moze jer je drugi tim u pitanju...

ostaviti ga i zdravo jer tu nema vise povratne i to je cinjenica...

joj shoka... :shock:
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#19

Post by zzzzz »

danas, mamica31 i ostale zene, da vas pitam, sta bi vam teze palo da vas muz prevari sa vasom drugaricom ili njegovim drugom :D ozbiljno me interesuje kako zene funkcionisu........ono, koja bi vam preljuba teze pala, sa drugom zenskom ili sa frajerom???

Sto se samog problema tice, meni je to najbolje rjeseno sa ovim swinger klubovima i druzenjima, zena fino napise oglas da trazi jos jednog decka koji bi u krevetu zabavljao malo nju a malo njnog muza. Ljubomora iskljucena jer ga podjednako dijele i najvaznije BRAK JE SPASEN.

Ovi koji predlazu ostavljanje, trce pred rudu. Treba to izdurati, nekako prebroditi jer evo i lijek protiv homoseksualnosti je na putu. Bezveze joj je samo sto se povjerila jaranici i bilo kome.


Sve sto sam napisao, najozbiljnije sam mislio i nije nikakvo zacatavanje.
Last edited by zzzzz on 21/06/2007 21:38, edited 1 time in total.
_sa_
Posts: 1048
Joined: 11/02/2007 14:57

#20

Post by _sa_ »

covjece pa ovaj forum je gori od bilo koje mahale....
pomoc ocito ne trazis jer ne treba tebi vec osobi koja savjet nije ni trazila.
ti si joj svoje rekla pa ne vidim koja je svrha ovoga..
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#21

Post by danas »

zzzzz wrote:danas, mamica31 i ostale zene, da vas pitam, sta bi vam teze palo da vas muz prevari sa vasom drugaricom ili njegovim drugom :D ozbiljno me interesuje kako zene funkcionisu........
zasto nekako znam da bi tebi lakse palo da te hanuma prevari sa drugom zeMskom :D :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#22 Re: da li je moguce odrzhati ovakav brak????

Post by lady midnight »

Jessie B wrote:
lady midnight wrote:nemam obichaj da dijelim vazhne pojedinosti iz privatnog zhivota sa shirom javnoshcu, ali silom prilika sam doshla u situaciju u kojoj treba da posavjetujem dragu osobu, a ni sama ne znam kako…nadam se da ce se naci ozbiljnih dusha na ovom forumu koje ce biti u stanju da pomognu, kao shto vidim da to chesto ovdje chine….
Bilo bi lijepo da si se drzala ustaljenih obicaja jer ne vidim nikakav smisao pisanja o necemu ovako licnom na jednom forumu gdje nista nije sveto i gdje se jedna ovakva tema docekuje samo s mahalskom gladju za dobrim tracem i prilikom da se dobro nasmije na tudji racun.
Kakav ti odgovor ocekujes na pitanje koje si postavila u naslovu? Situacija, ako je stvarna, tice se to dvoje ljudi i nista sto ti bilo ko moze ovdje napisati im ne moze ni pomoci ni odmoci.
Ali opet, ako je prica stvarna, ne shvacam kakva je to osoba koja moze podijeliti nesto tako licno s nekim ko to nece biti u stanju zadrzati za sebe.
imash pravo, zaista nisam trebala :sad:
al eto, tjeshim se da je stvar anonimna, a i daleko su...a i meni je lakshe kad podijelim, jer je teshko i meni...a trenutno se ne mozhe podijeliti sa osobama koje znam, jer te iste osobe znaju i njih dvoje...
mada cu se potruditi da se drzhim ustaljenih obichaja foruma, da se ne razgovara o privatnim stvarima...
bibliotekar
Posts: 126
Joined: 19/02/2007 23:21

#23

Post by bibliotekar »

jadno dijete...
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#24

Post by zzzzz »

danas wrote:
zzzzz wrote:danas, mamica31 i ostale zene, da vas pitam, sta bi vam teze palo da vas muz prevari sa vasom drugaricom ili njegovim drugom :D ozbiljno me interesuje kako zene funkcionisu........
zasto nekako znam da bi tebi lakse palo da te hanuma prevari sa drugom zeMskom :D :D :D
To nije odgovor :oops:

Nego, ne znam sta bih ti reakao u vezi s ovom tvojom pretpostavkom, mozda ako je Bi, onda ja i dalje imam sanse ali ako napravi potpuni transfer....onda ostadoh bez hanume :D , tako da nisam siguran.

Ja dadoh odgovor 8-)
Post Reply