Da li je kraj pandemije?

Moderator: O'zone

dvajt
Posts: 115
Joined: 09/08/2022 15:47

#76 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by dvajt »

Mishelinke wrote: 21/02/2023 23:10
Bluemore wrote: 21/02/2023 22:53
Pa kako pozitivan možda ti je vrijeme opet za
Buster?
Kažu doktori da ne treba, a vakcina svakako služi da ne završim na Barama, a ne da ne budem inficiran. Zbog vakcine sam na nogama, inače....

Kao i svaka druga vakcina.


Zato 21 dan rad od kuće, pa opet testiranje i ako bude negativan, maska i lagano u svakodnevne aktivnosti.
Kod mene sve kontra, nisam primio vakcinu, na nogama 2 puta prebolovao covid, bez posljedica ... kolege na poslu koji su se pazili cuvali i poletili po vakcinu, evo ih sad se raspadaju ... ne mogu uz basamake, dahcu, nako crvenilo po kozi gluho bilo
Tromblon
Posts: 2186
Joined: 18/01/2015 19:37

#77 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Tromblon »

dvajt wrote: 22/02/2023 08:33
Mishelinke wrote: 21/02/2023 23:10

Kažu doktori da ne treba, a vakcina svakako služi da ne završim na Barama, a ne da ne budem inficiran. Zbog vakcine sam na nogama, inače....

Kao i svaka druga vakcina.


Zato 21 dan rad od kuće, pa opet testiranje i ako bude negativan, maska i lagano u svakodnevne aktivnosti.
Kod mene sve kontra, nisam primio vakcinu, na nogama 2 puta prebolovao covid, bez posljedica ... kolege na poslu koji su se pazili cuvali i poletili po vakcinu, evo ih sad se raspadaju ... ne mogu uz basamake, dahcu, nako crvenilo po kozi gluho bilo
Al, čuj služi da ne završiš na Barama???? Evo ne znam da li bih se smijao ili plakao. Probudi se čovječe živi život. Uživaj. Oslobodi se straha.

I kod mene isto. Imao puta tu prehladu 2 puta po 2,3 dana preko vikenda. Ništa strašno, a 50 mi je tek. Ovi vaksani na poslu stalno bolesni. 2 hefte mininum plus grohnu da ne možeš vjerovati. Da ne govorim da je od njih 21 vaksanih 4 imalo nus pojave od vaksa tipa trombovi, miokarditis...

A, ovaj Mishelinka se izvakso, uplašen do bola, još nosi masku i razboljeva se svako malo. I ništa mu nije jasno.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#78 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

Tromblon wrote: 22/02/2023 09:18
dvajt wrote: 22/02/2023 08:33

Kod mene sve kontra, nisam primio vakcinu, na nogama 2 puta prebolovao covid, bez posljedica ... kolege na poslu koji su se pazili cuvali i poletili po vakcinu, evo ih sad se raspadaju ... ne mogu uz basamake, dahcu, nako crvenilo po kozi gluho bilo
Al, čuj služi da ne završiš na Barama???? Evo ne znam da li bih se smijao ili plakao. Probudi se čovječe živi život. Uživaj. Oslobodi se straha.

I kod mene isto. Imao puta tu prehladu 2 puta po 2,3 dana preko vikenda. Ništa strašno, a 50 mi je tek. Ovi vaksani na poslu stalno bolesni. 2 hefte mininum plus grohnu da ne možeš vjerovati. Da ne govorim da je od njih 21 vaksanih 4 imalo nus pojave od vaksa tipa trombovi, miokarditis...

A, ovaj Mishelinka se izvakso, uplašen do bola, još nosi masku i razboljeva se svako malo. I ništa mu nije jasno.
Struka tvrdi suprotno od ovoga što ti pišeš, a ja slušam struku.

Imaš svako jutro na TVSA, javljanje doktorice iz hitne koja apeluje da se nose maske i da se ne kreće nigdje bez prijeke potrebe. Sigurno to ne govori iz svog ćejfa, već zato što zna kako stvari stoje.
dvajt
Posts: 115
Joined: 09/08/2022 15:47

#79 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by dvajt »

Mishelinke wrote: 22/02/2023 09:26
Tromblon wrote: 22/02/2023 09:18

Al, čuj služi da ne završiš na Barama???? Evo ne znam da li bih se smijao ili plakao. Probudi se čovječe živi život. Uživaj. Oslobodi se straha.

I kod mene isto. Imao puta tu prehladu 2 puta po 2,3 dana preko vikenda. Ništa strašno, a 50 mi je tek. Ovi vaksani na poslu stalno bolesni. 2 hefte mininum plus grohnu da ne možeš vjerovati. Da ne govorim da je od njih 21 vaksanih 4 imalo nus pojave od vaksa tipa trombovi, miokarditis...

A, ovaj Mishelinka se izvakso, uplašen do bola, još nosi masku i razboljeva se svako malo. I ništa mu nije jasno.
Struka tvrdi suprotno od ovoga što ti pišeš, a ja slušam struku.

Imaš svako jutro na TVSA, javljanje doktorice iz hitne koja apeluje da se nose maske i da se ne kreće nigdje bez prijeke potrebe. Sigurno to ne govori iz svog ćejfa, već zato što zna kako stvari stoje.
šta nam imaš preporučiti?
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#80 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

dvajt wrote: 22/02/2023 09:43
Mishelinke wrote: 22/02/2023 09:26

Struka tvrdi suprotno od ovoga što ti pišeš, a ja slušam struku.

Imaš svako jutro na TVSA, javljanje doktorice iz hitne koja apeluje da se nose maske i da se ne kreće nigdje bez prijeke potrebe. Sigurno to ne govori iz svog ćejfa, već zato što zna kako stvari stoje.
šta nam imaš preporučiti?
Samo slušajte struku, a ne teorije zavjere i neće biti problema :wink:
Tromblon
Posts: 2186
Joined: 18/01/2015 19:37

#81 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Tromblon »

Mishelinka je tipični produkt trovanja masmedija. Gleda tv, vjeruje, praktikuje. Koje crne maske? Do kad će trovati više ljude tim glupostima. Mishelinka uzmi onu old skul jna gas masku i hodaj. Ona će te vjerovatno i zaštiti.

Tri godine poslije ti se ponašaš kao da je februar 2020. Daj odahni malo. Stres ubija češće od korone.
Tromblon
Posts: 2186
Joined: 18/01/2015 19:37

#82 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Tromblon »

Dupli. Briši.
dvajt
Posts: 115
Joined: 09/08/2022 15:47

#83 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by dvajt »

Mishelinke wrote: 22/02/2023 09:55
dvajt wrote: 22/02/2023 09:43

šta nam imaš preporučiti?
Samo slušajte struku, a ne teorije zavjere i neće biti problema :wink:
Struci je trenutno suđenje u toku za malverzacije sa nekim respiratorima, dok to zavrse pa onda.
User avatar
Staylezz
Posts: 185
Joined: 25/09/2020 13:49

#84 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Staylezz »

Iskreno se nadam da su Michelinka i njemu/njoj slični trolovi, jer ako nisu... :run:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#85 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

dvajt wrote: 22/02/2023 10:07
Mishelinke wrote: 22/02/2023 09:55

Samo slušajte struku, a ne teorije zavjere i neće biti problema :wink:
Struci je trenutno suđenje u toku za malverzacije sa nekim respiratorima, dok to zavrse pa onda.
Koliko znam, njima se ne sudi zbog mjera, već zbog privrednog kriminala.

Da je Solak stručan, stručan je. Kada je on uhapšen pa smjenjen, virus je uzeo maha i danas imamo preko 16 000 mrtvih.

Dok se on pitao, niko nije smio ni pisnuti. U kuću i šuti, slušaj preporuke i to je to. Djeci i starijim je bio zabranjen izlazak, policijski sat bio na snazi, šatori i 21-dnevne karantene na granicama, javni prijevoz eutaniziran, javna okupljanja zabranjena, sportska takmičenja otkazana i rezultat je da je u maju 2020. bilo dana sa 0 zaraženih, iako je bilo masovno testiranje. Da smo taj tempo zadržali, na brojkama iz maja 2020. bi i ostali, a kasnije uz vakcine, broj umrlih ne bi prešao ni 80.

Čim se struka sklonila, a politika umiješala, virus je podivljao i otišlo je sve u vraga.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#86 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

Staylezz wrote: 22/02/2023 10:10 Iskreno se nadam da su Michelinka i njemu/njoj slični trolovi, jer ako nisu... :run:
Na ovom forumu, čim nekome nešta nije po volji odmah si trol, bot, "tesla", ne znam šta više ne.

Samo ti slušaj Semira O. i nadaj se da će ti pomoći negativni ioni ;)

Koliko je Semir O. i njemu slični opasan, da je zbog njegovog uticaja zamalo ugašen Australian Open, jedno od najpoznatijih teniskih takmičenja, a sve zbog nevakcinisanog gubavičara koji je pod njegovim sihirama otišao i zamalo zarazio sve učesnike tog turnira.
dvajt
Posts: 115
Joined: 09/08/2022 15:47

#87 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by dvajt »

Mishelinke wrote: 22/02/2023 10:16
dvajt wrote: 22/02/2023 10:07

Struci je trenutno suđenje u toku za malverzacije sa nekim respiratorima, dok to zavrse pa onda.
Koliko znam, njima se ne sudi zbog mjera, već zbog privrednog kriminala.

Da je Solak stručan, stručan je. Kada je on uhapšen pa smjenjen, virus je uzeo maha i danas imamo preko 16 000 mrtvih.

Dok se on pitao, niko nije smio ni pisnuti. U kuću i šuti, slušaj preporuke i to je to. Djeci i starijim je bio zabranjen izlazak, policijski sat bio na snazi, šatori i 21-dnevne karantene na granicama, javni prijevoz eutaniziran, javna okupljanja zabranjena, sportska takmičenja otkazana i rezultat je da je u maju 2020. bilo dana sa 0 zaraženih, iako je bilo masovno testiranje. Da smo taj tempo zadržali, na brojkama iz maja 2020. bi i ostali, a kasnije uz vakcine, broj umrlih ne bi prešao ni 80.

Čim se struka sklonila, a politika umiješala, virus je podivljao i otišlo je sve u vraga.
Slažem se ... sklonili su nobelovce a isturili Gejtse :thumbup:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#88 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

dvajt wrote: 22/02/2023 10:21
Mishelinke wrote: 22/02/2023 10:16

Koliko znam, njima se ne sudi zbog mjera, već zbog privrednog kriminala.

Da je Solak stručan, stručan je. Kada je on uhapšen pa smjenjen, virus je uzeo maha i danas imamo preko 16 000 mrtvih.

Dok se on pitao, niko nije smio ni pisnuti. U kuću i šuti, slušaj preporuke i to je to. Djeci i starijim je bio zabranjen izlazak, policijski sat bio na snazi, šatori i 21-dnevne karantene na granicama, javni prijevoz eutaniziran, javna okupljanja zabranjena, sportska takmičenja otkazana i rezultat je da je u maju 2020. bilo dana sa 0 zaraženih, iako je bilo masovno testiranje. Da smo taj tempo zadržali, na brojkama iz maja 2020. bi i ostali, a kasnije uz vakcine, broj umrlih ne bi prešao ni 80.

Čim se struka sklonila, a politika umiješala, virus je podivljao i otišlo je sve u vraga.
Slažem se ... sklonili su nobelovce a isturili Gejtse :thumbup:
A šta je problem sa Billom Gatesom?
Tromblon
Posts: 2186
Joined: 18/01/2015 19:37

#89 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Tromblon »

Mishelinke wrote: 22/02/2023 10:16
dvajt wrote: 22/02/2023 10:07

Struci je trenutno suđenje u toku za malverzacije sa nekim respiratorima, dok to zavrse pa onda.
Koliko znam, njima se ne sudi zbog mjera, već zbog privrednog kriminala.

Da je Solak stručan, stručan je. Kada je on uhapšen pa smjenjen, virus je uzeo maha i danas imamo preko 16 000 mrtvih.

Dok se on pitao, niko nije smio ni pisnuti. U kuću i šuti, slušaj preporuke i to je to. Djeci i starijim je bio zabranjen izlazak, policijski sat bio na snazi, šatori i 21-dnevne karantene na granicama, javni prijevoz eutaniziran, javna okupljanja zabranjena, sportska takmičenja otkazana i rezultat je da je u maju 2020. bilo dana sa 0 zaraženih, iako je bilo masovno testiranje. Da smo taj tempo zadržali, na brojkama iz maja 2020. bi i ostali, a kasnije uz vakcine, broj umrlih ne bi prešao ni 80.

Čim se struka sklonila, a politika umiješala, virus je podivljao i otišlo je sve u vraga.
Slušaš li ti sebe, odnosno čitaš li šta pišeš. Zbog lokdauna i zabrane izlaska moj stari je umalo umro. Aktivni penzioner koji dana nije bio bolestan nije izašao 2 mjeseca iz kuće jer je slušao struku. Dobio atrofiju mišuća, tromb, pa gangrenu. Niko ga nije htio, smio primiti na pregled. Tek sa debelom štelom primljen na Koševo na operaciju koja mu je život spasila. Zato te debilne mjere koje spominješ nabijem na qvark. Siguran sam da su koštale više života i mentalnog zdravlja od korone. Ekonomske posljedice neću ni spominjati.
dvajt
Posts: 115
Joined: 09/08/2022 15:47

#90 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by dvajt »

Mishelinke wrote: 22/02/2023 10:23
dvajt wrote: 22/02/2023 10:21

Slažem se ... sklonili su nobelovce a isturili Gejtse :thumbup:
A šta je problem sa Billom Gatesom?
Problem je što je politika čovjeku bez škole i bilo kakvog zdravstvenog kredibiliteta dala ovlast da upravlja svjetskim zdravljem.
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#91 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by tap3ah75 »

Hehe
Kad se sjetim nama zabranili sve Solak uslikan u kafani. Halid poručuje ... ostani kod kuće - snimljen kako pjeva.
A tek onaj dernek u onom restoranu.

A tek kad skontaš .... ščene si mogao izvesti u šetnju dijete nisi mogao

Meni je scena bila kad sam više "poludio" ... djecu strpao u auto (dok je zabrana im bila na snazi) i na planinu odveo. U prirodu. Na putu ka gore prolazimo kroz selo ... par dječaka vani se igra ..... u mene klinka u čudu - Vidi mi druga iz škole ... kako smije napolje izaći.
Onda na izvoru sam stao sa autom da natočim vode ... ovčar se zadesio tu. Malo bezvezne priče ... Rekoh ja - Evo izveo djecu malo napolje ... ove mjere .... zabrane ... ne mogu vani
Čovjek me gleda, ne konta ništa ... - Jarane, kakve mjere?
:lol:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#92 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

Dobro ljudi, ode ovo malo previše gdje ne treba, a vidim neki su se primili ko saučešće :-D

Tema je napravljena iz zajebancije i trebala je biti ironična, ali jbg povuklo me pa sam vas držao "na kvačilu" malo duže :)

Otvorio sam je iz zajebancije, ironije i iz nekog vida protesta zbog toga što je ovaj PDF još uvijek aktivan, a rad moderacije se ne smije komentarisati, pa sam ovako to uradio. Ovo sve oko pandemije je bila jedna velika ubleha, a ubleha, kao svaka druga, trebala bi da završi presudom u aferi respiratori (bar što se nas tiče). Nadam se da će neko nekad i onog GabrijelaAbrahamaIsusa (kako li se već zove) iz WHO-a, neko nekad procesuirati, za svo zlo koje je nanio svijetu, zbog ekonmske krize koja je dijelom uticala i na sam rat u Ukrajini. Da nije njega, lažnog virusa i lažne pandemije, pitanje da li bi tog rata danas i bilo, a samim tim i ove ekonomske krize i inflacije.

Uglavnom, perite ruke, nosite masku, slušajte struku i obavezno aplaudirajte u 21 sat (ili u 20 sati, nezz tačno) :D

I da, nisam ni bolestan, ni pozitivan (osim u raspoloženju), niti nosim masku a nisam ni vakcinisan (na sreću) :mrgreen:
tap3ah75
Posts: 5997
Joined: 07/09/2009 14:14

#93 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by tap3ah75 »

Dobro Tesla kad ti tako kažeš.
:lol:
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#94 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

tap3ah75 wrote: 22/02/2023 10:43 Dobro Tesla kad ti tako kažeš.
:lol:
E to jedino ne kontam. Ova tema jeste zajebancija, nisam pozitivan, ali nisam ni tesla, ko god to bio :?
Tromblon
Posts: 2186
Joined: 18/01/2015 19:37

#95 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Tromblon »

Nadam se da ti je ego porastao nakon svega ovoga i da si na vrhuncu orgazmičkog talasa jer si sebi dokazao kako si pametniji od nas.
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#96 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by l33t »

Treba ovu troll temu pod lokdaun :lol:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#97 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Dope_Man »

tap3ah75 wrote: 22/02/2023 10:35 Na putu ka gore prolazimo kroz selo ... par dječaka vani se igra ..... u mene klinka u čudu - Vidi mi druga iz škole ... kako smije napolje izaći.
Onda na izvoru sam stao sa autom da natočim vode ... ovčar se zadesio tu. Malo bezvezne priče ... Rekoh ja - Evo izveo djecu malo napolje ... ove mjere .... zabrane ... ne mogu vani
Čovjek me gleda, ne konta ništa ... - Jarane, kakve mjere?
:lol:
Valjda pastir.. cuj ovcar :D

Ja ne znam kako je tad bilo u gradu, radio od kuce pa nisam imao neku potrebu ici, al kod nas u komsiluku u Osjeku niko nije ni osjetio to, svakako se svi druze izmedju par kuca i sve normala, djeca trce vani cim zavrse "skolu".

Samo osjetili oni koji nisu mogli na posao pa im smanjili primanja.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#98 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

l33t wrote: 22/02/2023 12:08 Treba ovu troll temu pod lokdaun :lol:
Ma komplet pdf treba, ne samo temu.
User avatar
Bluemore
Posts: 4333
Joined: 18/06/2010 21:18

#99 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Bluemore »

tap3ah75 wrote: 22/02/2023 10:35 Hehe
Kad se sjetim nama zabranili sve Solak uslikan u kafani. Halid poručuje ... ostani kod kuće - snimljen kako pjeva.
A tek onaj dernek u onom restoranu.

A tek kad skontaš .... ščene si mogao izvesti u šetnju dijete nisi mogao

Meni je scena bila kad sam više "poludio" ... djecu strpao u auto (dok je zabrana im bila na snazi) i na planinu odveo. U prirodu. Na putu ka gore prolazimo kroz selo ... par dječaka vani se igra ..... u mene klinka u čudu - Vidi mi druga iz škole ... kako smije napolje izaći.
Onda na izvoru sam stao sa autom da natočim vode ... ovčar se zadesio tu. Malo bezvezne priče ... Rekoh ja - Evo izveo djecu malo napolje ... ove mjere .... zabrane ... ne mogu vani
Čovjek me gleda, ne konta ništa ... - Jarane, kakve mjere?
:lol:
:-) Pravo ispiranje mozga
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#100 Re: Da li je kraj pandemije?

Post by Mishelinke »

Bluemore wrote: 22/02/2023 23:08
tap3ah75 wrote: 22/02/2023 10:35 Hehe
Kad se sjetim nama zabranili sve Solak uslikan u kafani. Halid poručuje ... ostani kod kuće - snimljen kako pjeva.
A tek onaj dernek u onom restoranu.

A tek kad skontaš .... ščene si mogao izvesti u šetnju dijete nisi mogao

Meni je scena bila kad sam više "poludio" ... djecu strpao u auto (dok je zabrana im bila na snazi) i na planinu odveo. U prirodu. Na putu ka gore prolazimo kroz selo ... par dječaka vani se igra ..... u mene klinka u čudu - Vidi mi druga iz škole ... kako smije napolje izaći.
Onda na izvoru sam stao sa autom da natočim vode ... ovčar se zadesio tu. Malo bezvezne priče ... Rekoh ja - Evo izveo djecu malo napolje ... ove mjere .... zabrane ... ne mogu vani
Čovjek me gleda, ne konta ništa ... - Jarane, kakve mjere?
:lol:
:-) Pravo ispiranje mozga
Kasnije taj isti Halid reklamirao vakcine.

Meni je najjače bilo to što se naši drumski razbojnici i kladioničari (policija) tih dana krila bukvalno u šumi i iza drveća, izlijetala pred parove u sred šume i pisala kazne.


Dno dna. Ne mogu da vjerujem šta smo sebi bili dozvolili.

Sad kad čitate to što sam iz zajebancije pisao na ovoj temi, pa ovo je bila blaža forma narativa koji je tada vladao. Sjećam se da su ovi iz FUCZ pozivali ljude da prijavljuju policiji ako vide vozila sa stranim tablama, pa onda one objave Klixa, čiji su tzv. "novinari" u vilsonovom unosili ljudima u facu, slikali ih i objavljivali na portalu uz naslov "DOK LJUDI UMIRU I VIRUS SE NEZAUSTAVLJIVO ŠIRI, VILSONOVO PUNO ŠETAČA".

Iz tog perioda žalim samo za jednim, a to je što se meni ne unese u facu da me slika, mislim da bi morao odmah raditi PCR kako bi ga primili na CUM. To mi je jedino žao, ostalo ne ponovilo se više.
Locked