Da li je doslo vrijeme da se uspostavi konacno autonomija Sandzaka?

Locked
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#201 Re: Da li je doslo vrijeme da se uspostavi konacno autonomija Sandzaka?

Post by Tesla Edison »

tataćusak wrote: 07/07/2020 15:41
TESLA_EDISON wrote: 07/07/2020 10:40
tataćusak wrote: 07/07/2020 09:57

Ma ja mi smo lopovi , treba pustiti druge da upravlaju, oni kao nisu. Pa da lo te je imalo stid ovoga sto si napisao
Čega da me stid? Pokrali su državu i još je pljačkaju pa ih nije stid a mene da bude stid što mišljenje iznosim? Haha logika SDA je čudo.
Ne , tvoja logika je problem Bosnjak-lopov, toga treba da te bude stid
To si ti rekao, ne ja. Klasična SDA-Udbaška zamjena teza. Napad na SDA = napad na bošnjake. Vidjeli smo to na primjeru FFF.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#202 Re: Da li je doslo vrijeme da se uspostavi konacno autonomija Sandzaka?

Post by sandzokan »

neko_sa_strane wrote: 07/07/2020 15:40

Regija Raška raspoređena je u sklopu Zlatiborskog i Raškog upravnog okruga. Imaju okrug. Meni je taj grb potpuno nelogičan. Jednu polovinu čini dio grba Kotromanića a drugu polovinu polumjesec na zelenoj površini. WTF!
Takođe ne može se smatrati zastavom nekakvog sandžaka, najprije jer takva administrativna jedinica ne postoji. Može biti obilježje Bošnjaka koji u žive u toj oblasti pod uslovom da im je zakonom odobreno. Možda i jeste jer nisam u toku. Znam da manjinske zajednice u Srbiji imaju svoja obilježja. Problematično je ukoliko se to obilježje perfidno pokušava nametnuti čitavoj oblasti obzirom da su od 6 opština tri sa bošnjačkom a tri sa srpskom većinom.
:lol: :lol:

Evo još jednog "stručnjaka" za Sandžak i Bošnjake u Sandžaku u rangu Frankfurta, Generala, Dizelaša, Bloo itd.
Locked