Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post Reply

Da li smatrate Cedomira Jovanovica za prvog i iskrenog srpskog politickog Willy Branta

Da
82
42%
Ne
24
12%
Cekamo na Iskrenijeg od njega
3
2%
Jos je rano o tome jer je vecinski srpski narod i dalje na istoj velikosrpskoj ideologiji
72
37%
Srpski narod nema potreba za svojim Willy Brantom jer je nevin
13
7%
 
Total votes: 194

User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#51 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara »

zovemsecrveni wrote:Greška u naslovu: prvo treba izaći iz srednjeg vijeka, tek onda dolazi Willy Brandt. Dobar je Čeda, ali nažalost takvi kao on nikada se neće pitati u Srbiji. Ta šansa je prokockana jednom za svagda ubistvom Zorana Đinđića .
Upravo tako...

Beba je za Cedu rekao nesto u stilu "kazes mu da okreci zid, a on okreci celu kucu"... :D

Dobar je Ceda, skoro kao Beba... :wink:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#52 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by cyprus »

zavrzlama wrote:
cyprus wrote:Čedomir je super :thumbup: samo nisam siguran da bi se na vlasti mogao ponašati baš na način na koji danas priča :)
u prevodu on je isti kao i tadic za tebe...poenta je sto Cedomir Jovanovic ne moze da dobije vecinu glasova u srbiji,a ne da li bi se ponasao onako kako govori...dajmo mu sansu pa cemo vidjeti kako ce se ponasati...

ova tvoja fraza me podsjeca na onu" sta i da BIH srbi promijene ime entitetu,obiljezja i izbace vjersko iz institucijalnog,sta bi se promijenilo" :wink: ..
Ali lakše je biti Čedomir Jovanović u opoziciji (u prevodu niko ga nizašta ne pita i realno nema neke odgovornosti), nego Boris Tadić na vlasti, koji se mora nositi sa nekoliko oprečnih vjetrova koji pušu po Srbiji...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#53 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara »

cyprus wrote:
zavrzlama wrote:
cyprus wrote:Čedomir je super :thumbup: samo nisam siguran da bi se na vlasti mogao ponašati baš na način na koji danas priča :)
u prevodu on je isti kao i tadic za tebe...poenta je sto Cedomir Jovanovic ne moze da dobije vecinu glasova u srbiji,a ne da li bi se ponasao onako kako govori...dajmo mu sansu pa cemo vidjeti kako ce se ponasati...

ova tvoja fraza me podsjeca na onu" sta i da BIH srbi promijene ime entitetu,obiljezja i izbace vjersko iz institucijalnog,sta bi se promijenilo" :wink: ..
Ali lakše je biti Čedomir Jovanović u opoziciji (u prevodu niko ga nizašta ne pita i realno nema neke odgovornosti), nego Boris Tadić na vlasti, koji se mora nositi sa nekoliko oprečnih vjetrova koji pušu po Srbiji...
tadic je marioneta obavjestajnog podzemlja u srbiji, a ceda je njihova meta, vise-manje... Crno i bijelo, doslovno...
User avatar
AliceInChains
Posts: 3332
Joined: 09/02/2010 19:40

#54 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by AliceInChains »

cyprus wrote:
zavrzlama wrote:
cyprus wrote:Čedomir je super :thumbup: samo nisam siguran da bi se na vlasti mogao ponašati baš na način na koji danas priča :)
u prevodu on je isti kao i tadic za tebe...poenta je sto Cedomir Jovanovic ne moze da dobije vecinu glasova u srbiji,a ne da li bi se ponasao onako kako govori...dajmo mu sansu pa cemo vidjeti kako ce se ponasati...

ova tvoja fraza me podsjeca na onu" sta i da BIH srbi promijene ime entitetu,obiljezja i izbace vjersko iz institucijalnog,sta bi se promijenilo" :wink: ..
Ali lakše je biti Čedomir Jovanović u opoziciji (u prevodu niko ga nizašta ne pita i realno nema neke odgovornosti), nego Boris Tadić na vlasti, koji se mora nositi sa nekoliko oprečnih vjetrova koji pušu po Srbiji...
Srbija i Srbi sigurno nece krenuti naprijed, ako se glavni covjek te zemlje sluzi udovoljavnju svim stranama, pa i nenaprednim nacionalistima, nebitno, dali mu je politika u sustini dobronamjerna. Ako ides na nogu nacionalistickim idejama radi ubiranja glasova, onda sa tim, voljeno ili nevoljeno, opravdavas nacionalisticku politiku i nacionalisticko razmisljanje u narodu
User avatar
Ronnie O'Sullivan
Posts: 136
Joined: 23/05/2011 08:52

#55 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Ronnie O'Sullivan »

Bosnolog wrote:
Abacija wrote:Bila je Vesna Pesic prije njega a sigurno je bio jos neko drugi prije nje.
@ Abacija,Vesna je kao i Kandicevka, :thumbup:

ImageImage

Vesna Pesic je iz Cedine LDP stranke,mislio sam na lidera stranke iz srbijanskog i srpskog politickog korpusa,.....
MILF :D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#56 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by cyprus »

Ja samo kažem da je lakše nastupati iz pozicije Čedomira, nego iz pozicije Borisa... Sasvim logična stvar, primjenjiva na bilo koju državu i situaciju
User avatar
Boom71
Posts: 948
Joined: 26/08/2008 10:34
Location: Kovacici

#57 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Boom71 »

nosara wrote:
Beba je za Cedu rekao nesto u stilu "kazes mu da okreci zid, a on okreci celu kucu"... :D

Jebiga,nema se vremena... :lol: ...dobra je ta Bebina za Cedu :thumbup: .
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#58 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara »

cyprus wrote:Ja samo kažem da je lakše nastupati iz pozicije Čedomira, nego iz pozicije Borisa... Sasvim logična stvar, primjenjiva na bilo koju državu i situaciju
E pa nije u ovom slucaju... Cedina kola su letjela u zrak, a LDP-ove prostorije su redovno razbijane kao pod obavezno... Covjeku je bio, a mozda je i danas, ugrozen zivot... Nije imao stalnu adresu, vozio je nekoliko posudjenih kola dnevno, da bi zameo trag huljama...

S druge strane, tadica stite hardlajneri iz sluzbi kao vodecu perjanicu nove srpske klero-nacionalisticke misli...

Nikako odnos pozicija-opozicija ne vazi u slucaju tadic-Ceda...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#59 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara »

Boom71 wrote:
nosara wrote:
Beba je za Cedu rekao nesto u stilu "kazes mu da okreci zid, a on okreci celu kucu"... :D

Jebiga,nema se vremena... :lol: ...dobra je ta Bebina za Cedu :thumbup: .
Ceda je flak... Jedinstvena pojava na prostorima bivse Juge... Ali, Beba je braveheart... Pravi igrac bez mane i straha... :D
User avatar
independer
Posts: 710
Joined: 29/03/2007 11:07
Location: REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA Sa Gradacca bijele kule Zmaja od Bosne

#60 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by independer »

Ja mislim da se ovde zapostavlja jedan veoma dobar covjek i humanista a to je Zarko Korac. On je predsednik jedne beznacajne partije SDU (Socialdemokratska Unija) ali je na listi LDP usao u Skupstinu Srbije. Ako iko u Smrdiji naziva stvari pravim imenom onda je to ovaj covjek. Svaka cast Cedi ali on je ipak morao odustati tu i tamo od svojih principa ali ovaj covjek je zaista :thumbup: . Slusajte samo njegovu analizu zadnjih dogadjanja u Srbiji na ovom linku.http://www.pescanik.net Emisiju downloadirati i preslusati.
Sa_u_srcu
Posts: 1864
Joined: 19/10/2010 23:09

#61 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Sa_u_srcu »

Nijedna majka ovdje nece zaplakati sto joj sin ili muz idu u rat...to su rijeci Dodika na skupu u Srebrenici...zamisli ti kako on svoj narod glupi fura al nek ih fura mene nervira to nepostivanje mjesta u kojem se nalazi, i u 2010 godinu, na par metara od memorijalnog centra Potocari takve frase izgovara...Ovo sada govorim iz sveg srca i najiskrenije, eh zbog ovakvih izjava i ponasanja, volio bih da se sutra zakuha i da pocne rat i da vidimo ovaj put te herojcine i voskovodje srpskog naroda....
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#62 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by PipiDugaDevetka »

zavrzlama wrote:
mislis glup ili se nadas da je glup post :wink:

ko ce platiti nestanak srba iz hrvatske...ko ce platiti gubitak kosova...ko ce platiti epitet najvarvarskije drzave u evropi....ko ce platiti epitet drzave koja je pocinila genocid i bad boy's u svim svjetskim novinama ,tv-u i filmskim kucama....ko ce neutralizovati posijano sjeme fasizma po srbijanskim gradovima..ko ce pomiriti partizane i cetnike u srbiji....ko ce napraviti jednu istoriju 90-tih a da je prihvati kao istinsku u modernom svijetu...ko ce dokazati da je HAG,MZ i sav civilizirani svijet u krivu a velikosrpska propagandna masinerija u pravu...ne ...to srbija ne moze uraditi...spas je u gradjansklom ratu u srbiji kad -tad,jer se srbiji ipak ne gubi i sandzak i vojvodina..ipak je isplatniji obracun u samoj srbiji... :wink:
Ja ne vjerujem da može biti građ. rat u Srbiji, a da se ne prelije u Cg. i BiH.
Ja im tamo želim upristojenje na putu ka EU i abd u NATO. Samo da ne bude rata.
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#63 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by hercegovac_pravi »

nosara wrote:
cyprus wrote:Ja samo kažem da je lakše nastupati iz pozicije Čedomira, nego iz pozicije Borisa... Sasvim logična stvar, primjenjiva na bilo koju državu i situaciju
E pa nije u ovom slucaju... Cedina kola su letjela u zrak, a LDP-ove prostorije su redovno razbijane kao pod obavezno... Covjeku je bio, a mozda je i danas, ugrozen zivot... Nije imao stalnu adresu, vozio je nekoliko posudjenih kola dnevno, da bi zameo trag huljama...

S druge strane, tadica stite hardlajneri iz sluzbi kao vodecu perjanicu nove srpske klero-nacionalisticke misli...

Nikako odnos pozicija-opozicija ne vazi u slucaju tadic-Ceda..
.
:thumbup:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#64 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by sabina1 »

Politika LDP-a je odlična. HNS iz Hrvatske ima sličnu kada je BiH u pitanju.

Ali on mi se ne sviđa jer vlada svojom strankom totalno autokratski i nedemokratski a istovremeno se zaklinje u demokratiju. Ako se po jutru dan poznaje....
Licemjer.

Iz ovog razloga , LDP su napustili vrsna spisateljica Biljana Srbljanović , fenomenalni glumac Branislav Lečić te bard srpske opozicije Vesna Pešić.

Zato mislim i da je licemjer naspram nas.
Nisam sigurna.
User avatar
Boom71
Posts: 948
Joined: 26/08/2008 10:34
Location: Kovacici

#65 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Boom71 »

tvsabina wrote:Politika LDP-a je odlična. HNS iz Hrvatske ima sličnu kada je BiH u pitanju.

Ali on mi se ne sviđa jer vlada svojom strankom totalno autokratski i nedemokratski a istovremeno se zaklinje u demokratiju. Ako se po jutru dan poznaje....
Licemjer.

Iz ovog razloga , LDP su napustili vrsna spisateljica Biljana Srbljanović , fenomenalni glumac Branislav Lečić te bard srpske opozicije Vesna Pešić.

Zato mislim i da je licemjer naspram nas.
Nisam sigurna.
U pravu si.Neda Ceda oka otvoriti...Ali to oko sumnje u licemjerstvo spram BiH nisi u pravu.Sto se tice BiH,prica koju prica danas je ista od oktobra 2000.godine.
I ta ekipa koja je otisla ima konstantu u misljenju.
E da,Zarko je isto :thumbup:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#66 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara »

Boom71 wrote:
tvsabina wrote:Politika LDP-a je odlična. HNS iz Hrvatske ima sličnu kada je BiH u pitanju.

Ali on mi se ne sviđa jer vlada svojom strankom totalno autokratski i nedemokratski a istovremeno se zaklinje u demokratiju. Ako se po jutru dan poznaje....
Licemjer.

Iz ovog razloga , LDP su napustili vrsna spisateljica Biljana Srbljanović , fenomenalni glumac Branislav Lečić te bard srpske opozicije Vesna Pešić.

Zato mislim i da je licemjer naspram nas.
Nisam sigurna.
U pravu si.Neda Ceda oka otvoriti...Ali to oko sumnje u licemjerstvo spram BiH nisi u pravu.Sto se tice BiH,prica koju prica danas je ista od oktobra 2000.godine.
I ta ekipa koja je otisla ima konstantu u misljenju.
E da,Zarko je isto :thumbup:
Korac je dobri duh Druge Srbije... Zalutao u politiku, ali neka... :D

Ceda jeste malo usporio, ali da nije, mislim da bi mu ovi i danas podmetali bombe pod noge...

Bilja je carica, Vesna takodjer... Ali Beba, e to je supermen... :D
User avatar
Boom71
Posts: 948
Joined: 26/08/2008 10:34
Location: Kovacici

#67 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Boom71 »

Beba je lik nenadjebiv,odlucan i bezkompromisan.

I sve zna :-D
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#68 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Hodidid »

Dragan Cavic kao Willy Brandt!? Ti mora da se salis.
guoanbu
Posts: 130
Joined: 31/05/2011 12:51

#69 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by guoanbu »

Jbga,samo Čedi treba potrefit kad je "urađen" kad nije,kad govori on a kad govori "belo" :D
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#70 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara »

guoanbu wrote:Jbga,samo Čedi treba potrefit kad je "urađen" kad nije,kad govori on a kad govori "belo" :D
Ma ko nam to citira seselja... :-) Volis vojkana, jel'da...? :D
guoanbu
Posts: 130
Joined: 31/05/2011 12:51

#71 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by guoanbu »

nosara wrote:
guoanbu wrote:Jbga,samo Čedi treba potrefit kad je "urađen" kad nije,kad govori on a kad govori "belo" :D
Ma ko nam to citira seselja... :-) Volis vojkana, jel'da...? :D
Ne citiram nikoga nego samo konstatujem opšte poznate činjenice.A ti ako se ložiš na narkomana i čovjeka koji je izgubio 45 izbora... :-)
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#72 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Chisum »

guoanbu wrote:
nosara wrote:
guoanbu wrote:Jbga,samo Čedi treba potrefit kad je "urađen" kad nije,kad govori on a kad govori "belo" :D
Ma ko nam to citira seselja... :-) Volis vojkana, jel'da...? :D
Ne citiram nikoga nego samo konstatujem opšte poznate činjenice.A ti ako se ložiš na narkomana i čovjeka koji je izgubio 45 izbora... :-)
Na koga li se ti lozis...
guoanbu
Posts: 130
Joined: 31/05/2011 12:51

#73 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by guoanbu »

Na trebe :lol:
Jbo politiku odoh ja na tenis :D
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#74 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by nosara »

guoanbu wrote:
nosara wrote:
guoanbu wrote:Jbga,samo Čedi treba potrefit kad je "urađen" kad nije,kad govori on a kad govori "belo" :D
Ma ko nam to citira seselja... :-) Volis vojkana, jel'da...? :D
Ne citiram nikoga nego samo konstatujem opšte poznate činjenice.A ti ako se ložiš na narkomana i čovjeka koji je izgubio 45 izbora... :-)
U srbiji gube oni koji vrijede... Tamo je nacionalni sport "izaberimo najvece govno", tako da to sto Ceda gubi izbore samo ide njemu u prilog... :D
guoanbu
Posts: 130
Joined: 31/05/2011 12:51

#75 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by guoanbu »

srbiji gube oni koji vrijede... Tamo je nacionalni sport "izaberimo najvece govno", tako da to sto Ceda gubi izbore samo ide njemu u prilog... :D[/quote]Nije stvar u tome Nosara.Što se malo Čedica ne zapita nije li do njega,pondi ostavku ili ne daj bože napusti politiku.Koliko izbora treba da izgubi da bi skonto ? Sve je oko sebe rastjerao i sam vesla.
Ali kao što rekoh odoh ja sa politike,da ne bi popio Banoviće :D
Post Reply