Da li je Cedomir Jovanovic prvi srpski Willy Brandt ?

Post Reply

Da li smatrate Cedomira Jovanovica za prvog i iskrenog srpskog politickog Willy Branta

Da
82
42%
Ne
24
12%
Cekamo na Iskrenijeg od njega
3
2%
Jos je rano o tome jer je vecinski srpski narod i dalje na istoj velikosrpskoj ideologiji
72
37%
Srpski narod nema potreba za svojim Willy Brantom jer je nevin
13
7%
 
Total votes: 194

zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#26 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zavrzlama »

inace, ceda je ok, ali dzaba mu prica dok ne uspije skupiti barem 20% glasova u srbiji, ali da ne mijenja pricu...
Cedomir Jovanovic zna da nece nikad skupiti tih barem 20% glasova u srbiji...poenta Jovanoviceve price je da ti, ja i svi mi u BIH shvatimo da se srbija nece promijeniti ni za milimetar od one miloseviceve ,karadziceve i mladiceve politike i upozorava nas da se ne uspavamo jer ponovnom nasom naivnoscu cemo stradati i mi i sama srbija kako je vidi Jovanovic...optreznjenje srbije i propast velikosrpske politike nece doci srbijanskim Brantom ,nego iskljucivo jacanjem probosanskih snaga u BIH i porazom politike "krvi i tla" koja ce otvoriti pocetak gradjanskog rata u srbiji i slamke spasa za srbe kao narod i srbiju kao drzavu...
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#27 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by salihh »

irvinx1 wrote:
salihh wrote:
prosvjetli me tim svojim bosanskim cedom s 300 glasova...
To nije tema danasnje emisije, ali ako se pojavi neka tema s tim u vezi, rado cu da ulozim prosvijetiteljske napore. :wink:
sam si otvorio ovakvu raspravu... ne treba nama ceda jovanovic, nama treba abdullah gul :D
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#28 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

zavrzlama wrote:
inace, ceda je ok, ali dzaba mu prica dok ne uspije skupiti barem 20% glasova u srbiji, ali da ne mijenja pricu...
Cedomir Jovanovic zna da nece nikad skupiti tih barem 20% glasova u srbiji...poenta Jovanoviceve price je da ti, ja i svi mi u BIH shvatimo da se srbija nece promijeniti ni za milimetar od one miloseviceve ,karadziceve i mladiceve politike i upozorava nas da se ne uspavamo jer ponovnom nasom naivnoscu cemo stradati i mi i sama srbija kako je vidi Jovanovic...optreznjenje srbije i propast velikosrpske politike nece doci srbijanskim Brantom ,nego iskljucivo jacanjem probosanskih snaga u BIH i porazom politike "krvi i tla" koja ce otvoriti pocetak gradjanskog rata u srbiji i slamke spasa za srbe kao narod i srbiju kao drzavu...
Ko se maca latio... :lol: :lol: :lol: ili samo da komsiji crkne krava...
Kako glup post :roll:
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#29 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by snaga_znanja »

Cedomir Jovanovic je osoba koja ima savrsenu viziju Srbije i Srbije kao prosperitetne drzave u odlicnim odnosima sa svojim susjedima. Ono sta Cedomiru Jovanovicu fali je vise od danasnjih 5% istomisljenika na izborima.

Cedomir Jovanovic vodi jednu iskrenu politiku bez dlake na jeziku i bez da se pravi budala! Jedna velika moralna vertikala u Srbiji, samo nazalost mnogi to jos nisu shvatili!
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#30 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zemo_online »

do kad ce ovaj cirkus trajat? ovakva bih.
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#31 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by salihh »

snaga_znanja wrote:Cedomir Jovanovic je osoba koja ima savrsenu viziju Srbije i Srbije kao prosperitetne drzave u odlicnim odnosima sa svojim susjedima. Ono sta Cedomiru Jovanovicu fali je vise od danasnjih 5% istomisljenika na izborima.

Cedomir Jovanovic vodi jednu iskrenu politiku bez dlake na jeziku i bez da se pravi budala! Jedna velika moralna vertikala u Srbiji, samo nazalost mnogi to jos nisu shvatili!
gledajuci mu izborne rezultate rekao bih da njega niko u srbiji i ne shvata... to je ono sto mi trebamo znati o srbiji, tamo mladic uziva ogromnu podrsku, a ceda je totalni outsider
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#32 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

snaga_znanja wrote:Cedomir Jovanovic je osoba koja ima savrsenu viziju Srbije i Srbije kao prosperitetne drzave u odlicnim odnosima sa svojim susjedima. Ono sta Cedomiru Jovanovicu fali je vise od danasnjih 5% istomisljenika na izborima.

Cedomir Jovanovic vodi jednu iskrenu politiku bez dlake na jeziku i bez da se pravi budala! Jedna velika moralna vertikala u Srbiji, samo nazalost mnogi to jos nisu shvatili!
Za odnos sa sujedima i vanjsku politiku mu svaka cast, ali ne glasa se za Cedu i LDP zbog susjeda... Sta Ceda ima ponuditi na unutarnjem planu je najvaznije pitanje, i kada se govori o tih pet procenata to treba imati na umu...
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#33 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zavrzlama »

irvinx1 wrote:
zavrzlama wrote:
inace, ceda je ok, ali dzaba mu prica dok ne uspije skupiti barem 20% glasova u srbiji, ali da ne mijenja pricu...
Cedomir Jovanovic zna da nece nikad skupiti tih barem 20% glasova u srbiji...poenta Jovanoviceve price je da ti, ja i svi mi u BIH shvatimo da se srbija nece promijeniti ni za milimetar od one miloseviceve ,karadziceve i mladiceve politike i upozorava nas da se ne uspavamo jer ponovnom nasom naivnoscu cemo stradati i mi i sama srbija kako je vidi Jovanovic...optreznjenje srbije i propast velikosrpske politike nece doci srbijanskim Brantom ,nego iskljucivo jacanjem probosanskih snaga u BIH i porazom politike "krvi i tla" koja ce otvoriti pocetak gradjanskog rata u srbiji i slamke spasa za srbe kao narod i srbiju kao drzavu...
Ko se maca latio... :lol: :lol: :lol: ili samo da komsiji crkne krava...
Kako glup post :roll:

mislis glup ili se nadas da je glup post :wink:

ko ce platiti nestanak srba iz hrvatske...ko ce platiti gubitak kosova...ko ce platiti epitet najvarvarskije drzave u evropi....ko ce platiti epitet drzave koja je pocinila genocid i bad boy's u svim svjetskim novinama ,tv-u i filmskim kucama....ko ce neutralizovati posijano sjeme fasizma po srbijanskim gradovima..ko ce pomiriti partizane i cetnike u srbiji....ko ce napraviti jednu istoriju 90-tih a da je prihvati kao istinsku u modernom svijetu...ko ce dokazati da je HAG,MZ i sav civilizirani svijet u krivu a velikosrpska propagandna masinerija u pravu...ne ...to srbija ne moze uraditi...spas je u gradjansklom ratu u srbiji kad -tad,jer se srbiji ipak ne gubi i sandzak i vojvodina..ipak je isplatniji obracun u samoj srbiji... :wink:
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#34 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by snaga_znanja »

irvinx1 wrote:
snaga_znanja wrote:Cedomir Jovanovic je osoba koja ima savrsenu viziju Srbije i Srbije kao prosperitetne drzave u odlicnim odnosima sa svojim susjedima. Ono sta Cedomiru Jovanovicu fali je vise od danasnjih 5% istomisljenika na izborima.

Cedomir Jovanovic vodi jednu iskrenu politiku bez dlake na jeziku i bez da se pravi budala! Jedna velika moralna vertikala u Srbiji, samo nazalost mnogi to jos nisu shvatili!
Za odnos sa sujedima i vanjsku politiku mu svaka cast, ali ne glasa se za Cedu i LDP zbog susjeda... Sta Ceda ima ponuditi na unutarnjem planu je najvaznije pitanje, i kada se govori o tih pet procenata to treba imati na umu...
Ceda sta ima ponuditi na unutrasnjem planu? Pa vjerovatno istu baljezgariju kao i bilo koja balkanska stranka. Obecaj svasta i onda pusti da inercija nosi...
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#35 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

Ali mi Srbiju percipiramo kroz tih Cedinih 5 posto... Mnogi glasaci LDP-a,a i drugih stranaka, ne glasaju za njih radi BiH i odnosa sa susjedima.
User avatar
Better Man
Posts: 16771
Joined: 01/10/2006 20:10

#36 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Better Man »

Ceda je jedan veliki gospodin, covjek koji je uvijek bio na pravoj strani i za normalne stvari. Dok svi mi ne budemo razmisljali kao ceda i slicni njemu nema nam napretka.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#37 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by mO k3 »

meni je simpatican ,samo je jako energican sigurno ima i viziju balkana , mora malo da kontrolise svoja osjecanja i da ne ponavlja jednu te istu rijec vise puta :)

inace je :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#38 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by -LIBERO- »

Ali najjaci su mi oni sto podrzavaju i velicaju Cedu kao pomirljivog,direktnog,moralnog,vizionara,evropsku perspektivu za regiju..velikana..a kada dodju izbori zaokruze retrogradne klerokleptomane iz "svojih" naroda.

E ti su mi najjaci ,a i redovno su najgrlatiji kada se Ceda,i slicni njemu,trebaju podrzavati a u stvarnom zivotu podrzavaju suste suprotnosti :D :run:

Licemjerstvo i renesansa :dance: :mrgreen: :run:
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#39 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by BiH-x »

-LIBERO- wrote:Ali najjaci su mi oni sto podrzavaju i velicaju Cedu kao pomirljivog,direktnog,moralnog,vizionara,evropsku perspektivu za regiju..velikana..a kada dodju izbori zaokruze retrogradne klerokleptomane iz "svojih" naroda.

E ti su mi najjaci ,a i redovno su najgrlatiji kada se Ceda,i slicni njemu,trebaju podrzavati a u stvarnom zivotu podrzavaju suste suprotnosti :D :run:

Licemjerstvo i renesansa :dance: :mrgreen: :run:
Zar nije nesto najnormalnije da Bosnjaci svih politickih orijentacija podrzavaju covjeka koji (kao mozda jedini u Srbiji) jasno kaze da je Mladic gnjido, da je RS nastala genocidom i da je Srbija izvrsila agresiju na BiH? Ili moras biti ljevicar da bi to cijenio?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#40 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by -LIBERO- »

BiH-x wrote:
-LIBERO- wrote:Ali najjaci su mi oni sto podrzavaju i velicaju Cedu kao pomirljivog,direktnog,moralnog,vizionara,evropsku perspektivu za regiju..velikana..a kada dodju izbori zaokruze retrogradne klerokleptomane iz "svojih" naroda.

E ti su mi najjaci ,a i redovno su najgrlatiji kada se Ceda,i slicni njemu,trebaju podrzavati a u stvarnom zivotu podrzavaju suste suprotnosti :D :run:

Licemjerstvo i renesansa :dance: :mrgreen: :run:
Zar nije nesto najnormalnije da Bosnjaci svih politickih orijentacija podrzavaju covjeka koji (kao mozda jedini u Srbiji) jasno kaze da je Mladic gnjido, da je RS nastala genocidom i da je Srbija izvrsila agresiju na BiH? Ili moras biti ljevicar da bi to cijenio?
Ma sve super. Narocito kada je Ceda extra super lik,a ovdje kod nas zaokruzis na listicu SzagrabipoBIH,SDA ili SBBBBBiH..to je najbolja kombinacija :thumbup:

I da pritom jos,onako usput,lkazes kako je Caco nas heroj,kojeg su ubili jer eto onako nije im bio po kontu,da se zlocin nije desio u Grabovici,a da mudjahedini nisu ubijali po BiH za vrijeme rata i da su se kurcili sa klipovima otkinutih glava i slicno..jer to ej sve srpsko/hrvatsko/cia/vatikan /mosad propaganda protiv nas Bosnjaka.

(namjerno karikiram da bi bilo sto jasnije sta zapravo mislim)
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#41 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by jutarnji »

Da!!!
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#42 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Bosnolog »

irvinx1 wrote:
zavrzlama wrote:
inace, ceda je ok, ali dzaba mu prica dok ne uspije skupiti barem 20% glasova u srbiji, ali da ne mijenja pricu...
Cedomir Jovanovic zna da nece nikad skupiti tih barem 20% glasova u srbiji...poenta Jovanoviceve price je da ti, ja i svi mi u BIH shvatimo da se srbija nece promijeniti ni za milimetar od one miloseviceve ,karadziceve i mladiceve politike i upozorava nas da se ne uspavamo jer ponovnom nasom naivnoscu cemo stradati i mi i sama srbija kako je vidi Jovanovic...optreznjenje srbije i propast velikosrpske politike nece doci srbijanskim Brantom ,nego iskljucivo jacanjem probosanskih snaga u BIH i porazom politike "krvi i tla" koja ce otvoriti pocetak gradjanskog rata u srbiji i slamke spasa za srbe kao narod i srbiju kao drzavu...
Ko se maca latio... :lol: :lol: :lol: ili samo da komsiji crkne krava...
Kako glup post :roll:
Zavrzlama samo prica ono sto ce da se desi na kraju kao najvjerovatniji ishod dvodecenijskog zla koje ce zavrsiti u krvi tamo gdje je izvor istog vec dvije decenije ili ce biti porazen u novom ratu koji ce izazvati velikosrpski fasisti nastavkom podrzavanja i tolerisanja takvih poput tebe,do duse ti to radis na hinjaka :razz: .

Njemacki Nacizam u ovom slucaju velikosrpski Srbizam nece biti porazen demokratskim metodama vec upravo onim nacinom koji jedino razumiiju ;-)



NATO-vim udarima 1999 Srbija i velikosrpsko zlo je samo karantirano (izolovano) a koje opet pokazuje svoje bolesno fasisoidno lice i prijeti regionu poput Slobinog nasljednika Dacica,ili ce se ugusiti u krvavoj mocvari zvana Srbija u medusobnim oruzanom sukobu cetnicke fasisticke Srbije i antifasistickog dijela Srbije radi spasa iste,...... :dance:

Evo to canak odlicno rece na kraju ovog video zapisa,.... ;-)

User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#43 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

Bosnolog wrote: Zavrzlama samo prica ono sto ce da se desi na kraju kao najvjerovatniji ishod dvodecenijskog zla koje ce zavrsiti u krvi tamo gdje je izvor istog vec dvije decenije ili ce biti porazen u novom ratu koji ce izazvati velikosrpski fasisti nastavkom podrzavanja i tolerisanja takvih poput tebe,do duse ti to radis na hinjaka :razz: .
Malo si se pogubio... :skoljka:

Toplo ti preporucujem da se poblize upoznas sa pojmom "fasizam" i na koje se sve nacine ispoljava, ipak si ti taj koji najvise upotrebljava tu rijec. ;-)
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#44 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Sasvim_Obican »

Srbija mora proći kroz nužni proces denacifikacije odnosno kartaze od zločina i zločinačkih ideologija. Dok toga ne bude barem približno u formi u kojoj je to bilo kod Njemačke nakon II. Svjetskog rata, nemoguće je razmišljati o pojavi našeg Brandta. Čedomir Jovanović je iskren i normalan političari koji, nažalost, jedino priznanje dobija iz zemalja u okolini Srbije.
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#45 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Komrad »

Sasvim_Obican wrote:Srbija mora proći kroz nužni proces denacifikacije odnosno kartaze od zločina i zločinačkih ideologija. Dok toga ne bude barem približno u formi u kojoj je to bilo kod Njemačke nakon II. Svjetskog rata, nemoguće je razmišljati o pojavi našeg Brandta. Čedomir Jovanović je iskren i normalan političari koji, nažalost, jedino priznanje dobija iz zemalja u okolini Srbije.
Srbija nije prosla denacifikaciju ni od II svjetskog rata...a kamo li od ovog zadnjeg gdje su bar nesto dobili
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#46 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by Bosnolog »

irvinx1 wrote:
Bosnolog wrote: Zavrzlama samo prica ono sto ce da se desi na kraju kao najvjerovatniji ishod dvodecenijskog zla koje ce zavrsiti u krvi tamo gdje je izvor istog vec dvije decenije ili ce biti porazen u novom ratu koji ce izazvati velikosrpski fasisti nastavkom podrzavanja i tolerisanja takvih poput tebe,do duse ti to radis na hinjaka :razz: .
Malo si se pogubio... :skoljka:

Toplo ti preporucujem da se poblize upoznas sa pojmom "fasizam" i na koje se sve nacine ispoljava, ipak si ti taj koji najvise upotrebljava tu rijec. ;-)
Imas ga live u Srbiji i njenom proizvodu na dijelu BiH,....

On je u mozdanim vijugama velikosrpskih ideolga i onih koji ih i danas podrzavaju a sto pokazuju svih ovih godina na celu sa Dodikom i slicnim ljudskim otpadom,sto i ti cinis na ovom forumu napadajuc one koji iznose dokaze umjesto da dokazima i argumentovima osporis takve tvrdnje u nedostatku istih frustriran provociras,......




Nijemci su bili fasisti slijedeci ideologiju Nacizma,stvaranjem zivotnog prostora samo za Njemacku naciju i rasu ubijajuci druge a Srbi koji su slijedili velikosrpsku politiku devedesetih ili danas brane njene tekovine stvorene tvorevie na istoj ideologiji koju su svi sudovi osudili i dokazali nastanak iste ,nastavljaju podrzavati taj isti dokazani fasisam odnosno Srbizam,Po uzoru na Naciste pravo na zivot imali su i imaju samo podobni Srbi a zivotni prostor iskljucivo je ciscen od drugih teorijom kame i tla za iskljucivo srpsku naaciju,cineci planske i sistemetske zlocine i dokazani genocid nad Bosnajcima i nesrbima,koji danas negiraju ukljucujuci podrske ovih koji ih predstavljaju a dokazani su fasisti poput Dodika,Mada su odni svi koji ga podrzavaju takode cetnicki velikosrpski fasisti.... ;-)

Image

Eto nacrtano ne moze slikovitije,........ Hoces da ti zakacim i izjave i priznanja presudenih genocidasa,.....???
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#47 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by cyprus »

Čedomir je super :thumbup: samo nisam siguran da bi se na vlasti mogao ponašati baš na način na koji danas priča :)
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#48 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zavrzlama »

cyprus wrote:Čedomir je super :thumbup: samo nisam siguran da bi se na vlasti mogao ponašati baš na način na koji danas priča :)
u prevodu on je isti kao i tadic za tebe...poenta je sto Cedomir Jovanovic ne moze da dobije vecinu glasova u srbiji,a ne da li bi se ponasao onako kako govori...dajmo mu sansu pa cemo vidjeti kako ce se ponasati...

ova tvoja fraza me podsjeca na onu" sta i da BIH srbi promijene ime entitetu,obiljezja i izbace vjersko iz institucijalnog,sta bi se promijenilo" :wink: ..
User avatar
irvinx1
Posts: 1581
Joined: 22/07/2010 18:25

#49 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by irvinx1 »

Bosnolog wrote: Imas ga live u Srbiji i njenom proizvodu na dijelu BiH,....

On je u mozdanim vijugama velikosrpskih ideolga i onih koji ih i danas podrzavaju a sto pokazuju svih ovih godina na celu sa Dodikom i slicnim ljudskim otpadom,sto i ti cinis na ovom forumu napadajuc one koji iznose dokaze umjesto da dokazima i argumentovima osporis takve tvrdnje u nedostatku istih frustriran provociras,......
Dragi moj Bosnoloze, ja to ni ne zelim da osporavam. Samo reagujem na tvoje i slicne takodjer fasisticke stavove... Zato ti jos jednom kazem kazem da se poblize upoznas sa tim pojmaom, ali da bi ti shavtio grijesnost svojih stavova, prvo se moras izgraditi duhom... to ce ici malo teze... :D A ko je frustriran najbolje pokazuju tvoji postovi, ja na svu srecu takav problem nemam ;-)
User avatar
zovemsecrveni
Posts: 243
Joined: 30/09/2009 08:07
Location: Platforma

#50 Re: Cedomir Jovanovic prvi iskreni srpski Willy Brandt

Post by zovemsecrveni »

:sax:
Last edited by zovemsecrveni on 09/11/2011 22:30, edited 1 time in total.
Post Reply