Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post Reply

Ima li sličnosti u vladavini Nikolaja i Elene Čaušesku i Bakira i Sebije-Seke Izetbegović?

Da-
101
78%
Ne-
29
22%
 
Total votes: 130

User avatar
Crvene_brigade
Posts: 1582
Joined: 19/10/2014 21:31

#1 Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Crvene_brigade »

Posljednja dešavanja vezano za nasilno i neviđeno gašenje legenderne Opće bolnice "Prim.dr. Abdulah Nakaš"ponukalo me je da postavim ovakvo pitanje i otvorim gore navedenu temu.

Da li po vašem mišljenu ima sličnosti u političkom djelovanju i ljudskom odnosu između Nikolaja i Elene Čaušesku i Bakira i Sebije-Seke Izetbegović?
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#2 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Matijevic_Vlado »

Image
_drunken_santa_
Posts: 345
Joined: 15/11/2015 12:08

#3 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by _drunken_santa_ »

Crvene_brigade wrote:Posljednja dešavanja vezano za nasilno i neviđeno gašenje legenderne Opće bolnice "Prim.dr. Abdulah Nakaš"ponukalo me je da postavim ovakvo pitanje i otvorim gore navedenu temu.

Da li po vašem mišljenu ima sličnosti u političkom djelovanju i ljudskom odnosu između Nikolaja i Elene Čaušesku i Bakira i Sebije-Seke Izetbegović?
ne. causesku je znao koje vino valja, ja mislim da kirbaš veze nema o tim finim stvarima. zna mozda o autima, al svaki papak se na to lozi.
Tarzo
Posts: 307
Joined: 09/08/2015 18:22

#4 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Tarzo »

Nema.
Nikolaj i Elena su nešto i napravili.
Ovo dvoje razjebaše ono što je narod decenijama pravio.
Zeljocity
Posts: 155
Joined: 18/04/2011 14:35

#5 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Zeljocity »

Ujedinjavanje bolnica se manje vise svuda po svijetu radi, sta misli bosnjo da se moze po ex-Yu sistemu radit??? E pa bosnjo moj ne moze. Doticna koju prozovate i pljujete je to zasluzila cime? Svojim prezimenom? Pa to je smijesno. Najbolji sud mogu donijeti rezultati njenog rada a koliko sam uspio procitati oni koji su radili u ustanovama gdje je ona sefica bila je hvale, barem dobar dio njih. Smanjila je dugove, troskove, osoblje se bolje ponasa tako da ne vjerujem da je tu gdje jeste samo radi svog prezimena.

Ako imate dokaze ljudi iznesite ih jer mi je muka fakat da citam samo žalopojke a nigdje konkretnih dokaza.
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Edin H. »

Matijevic_Vlado wrote:Image

:D :thumbup:
User avatar
Crvene_brigade
Posts: 1582
Joined: 19/10/2014 21:31

#7 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Crvene_brigade »

Zeljocity wrote:Ujedinjavanje bolnica se manje vise svuda po svijetu radi, sta misli bosnjo da se moze po ex-Yu sistemu radit??? E pa bosnjo moj ne moze. Doticna koju prozovate i pljujete je to zasluzila cime? Svojim prezimenom? Pa to je smijesno. Najbolji sud mogu donijeti rezultati njenog rada a koliko sam uspio procitati oni koji su radili u ustanovama gdje je ona sefica bila je hvale, barem dobar dio njih. Smanjila je dugove, troskove, osoblje se bolje ponasa tako da ne vjerujem da je tu gdje jeste samo radi svog prezimena.

Ako imate dokaze ljudi iznesite ih jer mi je muka fakat da citam samo žalopojke a nigdje konkretnih dokaza.
Sa ovakvim bezočnim kršenjem zakona, procedura i nepoitizmom bračnog para Izetbegović svugdje se u normalnim i pravno uređenim zemljama odlazi u (dugotrajni) zatvor.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#8 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by JThomas »

realno vama je tu krivo što isto ne rade zlatko i amina. a krivi ste što ste uništili opoziciju i što ste onoliko koliko ste mogli bili i veća SDA od same SDA. oni su vaši idoli.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#9 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by jao_situacije »

nećete se vratiti na vlast, levati.
nek vas seka i bake sjebu do kraja da se ne oporavite za 10 godina
narod će poslije vidjeti šta će sa bakirom i sda ali vi se nećete vratiti na vlast, shvatite to
počni ti tražiti poso paša moj lijepi od idućeg mjeseca bankrotirate
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#10 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Banksy »

Crvene_brigade wrote:Posljednja dešavanja vezano za nasilno i neviđeno gašenje legenderne Opće bolnice "Prim.dr. Abdulah Nakaš"ponukalo me je da postavim ovakvo pitanje i otvorim gore navedenu temu.

Da li po vašem mišljenu ima sličnosti u političkom djelovanju i ljudskom odnosu između Nikolaja i Elene Čaušesku i Bakira i Sebije-Seke Izetbegović?
Pitaj svog bivšeg šefa Lagumdžiju. Ako ih ko poznaje, i privatno i poslovno, on je taj, nema bolje adrese.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Banksy »

Crvene_brigade wrote:
Sa ovakvim bezočnim kršenjem zakona, procedura i nepoitizmom bračnog para Izetbegović svugdje se u normalnim i pravno uređenim zemljama odlazi u (dugotrajni) zatvor.
Image
User avatar
sinuhe
Posts: 11458
Joined: 03/06/2011 11:33

#12 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by sinuhe »

Ko su im djeca i iz koje je familije Sebija?
Zanimljiv par.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#13 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by jao_situacije »

Banksy wrote:
Crvene_brigade wrote:
Sa ovakvim bezočnim kršenjem zakona, procedura i nepoitizmom bračnog para Izetbegović svugdje se u normalnim i pravno uređenim zemljama odlazi u (dugotrajni) zatvor.
Image
:shock:
vidi kako liče
da nisu neki rod, identična brada, nos, čelo, uši
:?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#14 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by GeeTnT »

Crvene_brigade wrote:
Sa ovakvim bezočnim kršenjem zakona, procedura i nepoitizmom bračnog para Izetbegović svugdje se u normalnim i pravno uređenim zemljama odlazi u (dugotrajni) zatvor.
Zajebi ba pricu o krsenju zakona, jer nema nikakvog osnova za takvu osudu.. ako, ima bujrum dostavi materijal na sud i pokreni prijavu. Mani se tog usporedjivanja sa diktatorom jer niti smo mi Rumuni, niti imamo sta zajednicko. Osim toga, i danas u Rumuniji imas mnogo onih koji smatraju da Nikolaj i Elena nisu trebali biti ubijeni nego skinuti demokratskim sredstvima...i danas dan njihove grobove obilaze i oplakuju mnogi, a sam cin pogubljenja smatraju nacionalnom sramotom..

Drugo.. U ovoj drzavi postoji opozicija koja treba da se ocituje u vezi Izetbegovicevog rada i rada njegove zene te narodu predstavi sliku o losem stanju, a ne da se sva kritika svodi na podizanje kobajagi tenzija nadrkane omladine...ko ste ba vi? Koga bi eto vi da uporedjujete sa Nikolajom, a garant niste ni vidjeli niti jedan grad Rumunije, a za vrijeme Nikolaja vjerovatno niste bili ni u "planu" da se rodite..

Evo malo prije lik pokreno temu u fazonu "sta je misevi"...to ko fol on je faca, ima adrenalina, ali fali mu "desavanja"...cisto radi praznjenja.

...idi begaj...
User avatar
sigh
Posts: 1154
Joined: 22/08/2014 23:12

#15 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by sigh »

Super simpatizeri SDP-a ili drugih politickih opcija bi sad trebali presutjeti rusenje pravne drzave, ili samo sipatizeri vladajuce koalicije sada mogu negodovati ? Nabijem i SDP i SDA i ostale ukljucujuci "gradjane" kad vidim kakve su reakcije na ove posljednje negativne drustvene dogadjaje. Smijurija od drzave i drustvene zajednice. :-)
User avatar
Crvene_brigade
Posts: 1582
Joined: 19/10/2014 21:31

#16 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Crvene_brigade »

GeeTnT wrote:
Crvene_brigade wrote:
Sa ovakvim bezočnim kršenjem zakona, procedura i nepoitizmom bračnog para Izetbegović svugdje se u normalnim i pravno uređenim zemljama odlazi u (dugotrajni) zatvor.
Zajebi ba pricu o krsenju zakona, jer nema nikakvog osnova za takvu osudu.. ako, ima bujrum dostavi materijal na sud i pokreni prijavu. Mani se tog usporedjivanja sa diktatorom jer niti smo mi Rumuni, niti imamo sta zajednicko. Osim toga, i danas u Rumuniji imas mnogo onih koji smatraju da Nikolaj i Elena nisu trebali biti ubijeni nego skinuti demokratskim sredstvima...i danas dan njihove grobove obilaze i oplakuju mnogi, a sam cin pogubljenja smatraju nacionalnom sramotom..

Drugo.. U ovoj drzavi postoji opozicija koja treba da se ocituje u vezi Izetbegovicevog rada i rada njegove zene te narodu predstavi sliku o losem stanju, a ne da se sva kritika svodi na podizanje kobajagi tenzija nadrkane omladine...ko ste ba vi? Koga bi eto vi da uporedjujete sa Nikolajom, a garant niste ni vidjeli niti jedan grad Rumunije, a za vrijeme Nikolaja vjerovatno niste bili ni u "planu" da se rodite..

Evo malo prije lik pokreno temu u fazonu "sta je misevi"...to ko fol on je faca, ima adrenalina, ali fali mu "desavanja"...cisto radi praznjenja.

...idi begaj...
Ne obazirite se na ovakve spinove od SDA trolova. Organizujmo se i pokažimo da nam bh. verzija Čaušeskuovih ne može više prijetiti i vrijeđati pamet.
User avatar
trambusek88
Posts: 4802
Joined: 03/10/2009 23:51

#17 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by trambusek88 »

E vala kad bi kako dobili po nosu od naroda da se pamti, i da se da doznanja političarima koji će doći da će dobiti po nosu ako nastave uništavati ono za šta su naši očevi, sinovi, braća, komšije dali živote, ali opet da im neko čvoku opali ispao bi terorista i otišao bi na robiju.
User avatar
sigh
Posts: 1154
Joined: 22/08/2014 23:12

#18 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by sigh »

Ma samo treba bjezati odavde. 20 godina proslo a nikakve ozbiljne i jake drzavne institucije se nisu uspostavile. Nedostatak politicke i drustvene volje valjda. Historija nas uci tome kako zavrsavaju drzavne zajednice puput nase. Samo je pitanje vremena kad ce puknuti ovaj privid drzavnosti i sve se raspadne na svoje sastavne djelice, vracajuci nas u neke jos primitivnije oblike organizovanja nego sto to imamo sada ;-)
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#19 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Drvenija87 »

Bakir uziva dok god ima podrsku svojih vjernih glasaca '' novopecenih Sarajlija'' iz Smjece,Vujinovcica, Bivoljeg brda,Celjigovica itd.
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#20 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Drvenija87 »

Crvene_brigade wrote:Posljednja dešavanja vezano za nasilno i neviđeno gašenje legenderne Opće bolnice "Prim.dr. Abdulah Nakaš"ponukalo me je da postavim ovakvo pitanje i otvorim gore navedenu temu.

Da li po vašem mišljenu ima sličnosti u političkom djelovanju i ljudskom odnosu između Nikolaja i Elene Čaušesku i Bakira i Sebije-Seke Izetbegović?
Nema,niti ce biti.
Bosnjaci i jesu zasluzili Bakira i Sebiju!
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#21 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Mlohavi »

Vi stvarno u ovakvom sranju u kom ste se nasli nemate preceg posla nego da brinete za naseg Nikolaja i zenu mu? :-)
Jarane, ugazio vas Bakir. :lol:
User avatar
Truba
Posts: 81195
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#22 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Truba »

prije lice na egipatski par nego rumunjski
User avatar
Better Man
Posts: 16689
Joined: 01/10/2006 20:10

#24 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Better Man »

Itekako. vrijeme je da svi bez razmišljanja izađemo na ulice i srušimo ovaj mafijaški dvojac i da ih pošaljemo na doživotnu robiju i da im se oduzme sva imovina i novci koje su opljačkali od građana ove zemlje.
Zeljocity
Posts: 155
Joined: 18/04/2011 14:35

#25 Re: Da li je bračni par Izetbegović krenuo političkim stopama Nikolaja i Elene Čaušesku?

Post by Zeljocity »

Crvene_brigade wrote:
Zeljocity wrote:Ujedinjavanje bolnica se manje vise svuda po svijetu radi, sta misli bosnjo da se moze po ex-Yu sistemu radit??? E pa bosnjo moj ne moze. Doticna koju prozovate i pljujete je to zasluzila cime? Svojim prezimenom? Pa to je smijesno. Najbolji sud mogu donijeti rezultati njenog rada a koliko sam uspio procitati oni koji su radili u ustanovama gdje je ona sefica bila je hvale, barem dobar dio njih. Smanjila je dugove, troskove, osoblje se bolje ponasa tako da ne vjerujem da je tu gdje jeste samo radi svog prezimena.

Ako imate dokaze ljudi iznesite ih jer mi je muka fakat da citam samo žalopojke a nigdje konkretnih dokaza.
Sa ovakvim bezočnim kršenjem zakona, procedura i nepoitizmom bračnog para Izetbegović svugdje se u normalnim i pravno uređenim zemljama odlazi u (dugotrajni) zatvor.

Dokaz molim te, moramo prestati sa napadima bez osnova jer tako smo sami sebi najveci neprijatelj. Ako neko misli da po evropskim zemljama nema situacija gdje zena/muz politicara/politicarke dodje na dobru poziciju grdno se varate. Ne moze Bakirov posao biti njoj prepreka u poslovnom zivotu ako ispunjava zahtjeve. Ja ponavljam citao sam pozitivnih stvari o njoj tako da najbolje je pogledati sta je uradila na proslim zadatcima koje je imala i donijeti sud tako. Napadati je samo zbog Bakira je bezveze ba ljudi..
Post Reply