Da li imati sex ili ne?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#176

Post by Sarajevska Princeza »

Zadig - neznam zasto mi se uopste obracas. Cheap Dicks me nikad nisu zanimali. :D Ne gotivim takve muskarce koji misle sa polnim organom a mozak im ne funkcionise.
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#177

Post by nebi »

Sarajevska Princeza wrote:
nebi wrote:Slusaj,sarajevska pickice,nemoj mene da nazivas malenim...nisam to ni stasom ni godinama.Znam da ti kao zrtva trgovine zenama imas komplekse,ali to nije moja krivica.
I koji ti je handrak ovo sa Zadigom i debelim strankinjama?
Ehhh u pitanju je primitivan pecinski Balkanac koji ne moze da podnese da mu zenska kaze da je malen. :lol: hahaha joj evo da se kladimo u ovaj forum sarajevo-x da ti je zena neka seljanka koju si nasao u nekom zabrdju na Zlatiboru i tome slicno.

Sto se tice ovoga pickihica, to je samo tvoj nivo i kultura koju te je familija naucila prema zenama a ja te ne bi ni pogledala nego bi ti udjelila sadaku da upises koji predmet i obrazujes se. ;)
More bit' da sam ja primitivan balkanac.Moja zena jeste seljanka,kao i ja(ako se pod tim podrazumijeva ruralno porijeklo),nije sa Zlatibora(izjava je pomalo nacionalisticka),a ovaj nivo kulture vazi samo za avlijanerke kao sto si ti.Svim ostalim damama - respect!
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#178

Post by novalic »

Zadig wrote:Evo da kazem o cemu se radi.

Film je zaista poucan i dobar.

Frajer, animator stripova se zestoko zaljubi u jednu trebu, ali zestoko.
Toliko mu se kao osoba dopadne da je to strasno, ali kompletno oga razumje, i on nju. I to je to, one je prava za njega jednostavno.

Sve dok nije saznao da kada je ona bila klinka u srednjoj skoli se pukla sa dvojicom kretena najvecih, ali istovremeno, onako cisto da proba.

Onda je on puko, i nije izdrzo, i svaki put kada bi je ljubio bi zamisljao tu dvojicu kako je karaju i to. Onda je uletio iz ocaja u niz gluposti, tu mu je jos i najbolji jaran bio, sa kojim se posvadjao i tako dalje.

Njihova veza nije izdrzala i ona ga je na kraju ostavila, iako ga je volila i dalje i to pravo.

On je kompletno puko, i kada je na jedan vrlo komican nacin skonto koliki je on kreten bio u sustini, krenuo je traziti ali uzaludno.
Visa nikada nikoga nije sreo sa kim mu je bilo tako dobro, nijednu osobu nije sreo koja mu je vise odgovarala... a izgubio je samo zato sto nije mogao da svari tu jednu stvar...

vrlo poucan film
eto, da nam ga nisi prepricao :shock: joj haosa, ja bih ga pogledala...

ovako :shock:

ni u snu :D
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#179

Post by _MaYa_ »

mogu li vam samo iz moje perspektive reci kako je glupo i besmisleno da se svadjate

iz perspektive nekog ko je jutros popusio ispit...neko ko je shvatio kako je besmisleno da se svadjate ako stvarno nisu u pitanju neke stvari :) jako bitne

ajjj...:)
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#180

Post by _MaYa_ »

jeben je taj topic u kojem ja mirim ljude :D :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#181

Post by Zadig »

Ma pravo da ti kazem mala je sansa da bi film iovako nasla.


eto, da nam ga nisi prepricao :shock: joj haosa, ja bih ga pogledala...

ovako :shock:

ni u snu :D[/quote]
papak_eliminator
Posts: 941
Joined: 06/01/2005 20:39
Location: Sarajevo-x
Contact:

#182

Post by papak_eliminator »

_MaYa_ wrote:jeben je taj topic u kojem ja mirim ljude :D :D
Image zao mi je za ispit :(
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#183

Post by novalic »

_MaYa_ wrote:jeben je taj topic u kojem ja mirim ljude :D :D
maji glavna nagrada za mir..

zlatna patka :-)
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#184

Post by nebi »

novalic wrote:moze biti stari..
imas masu neiskrenih ljudi.. i zena 8-)

nebi, bolan...

ne odgovori ti meni za onih desetak.. kako da kazem... autoputeva...

ili je to bio malo jeftin zakljucak napravljen poslije mojih postova... ili sam ipak malcice slagala

8-)
Ne znam koliko je zakljucak jeftin...ili koliko si ti svjesno(ne znam iz kojeg razloga) nastojala da stvoris sliku iskusne zene koja je vec sve vidjela i dozivjela.Jednostavo,provlacilo se kroz tvoje postove....mozda se radilo o istom tipu...u vise razlicitih situacija....konkretno se sjecam onog.....sta bijase...arapin,alzirac,portugalac....nemam pojma.
Mozda je moj utisak o broju kopulacionih partnera pogresan,ali onda si sama nastojala ostaviti takav utisak.
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#185

Post by Zadig »

Sarajevska Princeza wrote:Zadig - neznam zasto mi se uopste obracas. Cheap Dicks me nikad nisu zanimali. :D Ne gotivim takve muskarce koji misle sa polnim organom a mozak im ne funkcionise.
Joj deriste malo, sada vise ne sazaljevam samo tebe vec i tvoje roditelje, i sve u tvom krugu od 50 km ili milja.


Jeste za sve sto si rekla o meni si toliko u pravu da se bojim tvojih kognitivnih sposobnosti....

good luck kid

trebace ti
:( :(
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#186

Post by Zadig »

nebi wrote:
novalic wrote:moze biti stari..
imas masu neiskrenih ljudi.. i zena 8-)

nebi, bolan...

ne odgovori ti meni za onih desetak.. kako da kazem... autoputeva...

ili je to bio malo jeftin zakljucak napravljen poslije mojih postova... ili sam ipak malcice slagala

8-)
Ne znam koliko je zakljucak jeftin...ili koliko si ti svjesno(ne znam iz kojeg razloga) nastojala da stvoris sliku iskusne zene koja je vec sve vidjela i dozivjela.Jednostavo,provlacilo se kroz tvoje postove....mozda se radilo o istom tipu...u vise razlicitih situacija....konkretno se sjecam onog.....sta bijase...arapin,alzirac,portugalac....nemam pojma.
Mozda je moj utisak o broju kopulacionih partnera pogresan,ali onda si sama nastojala ostaviti takav utisak.
Izmedju vas dvoje ocito ima istorije, pa makar i one virtualne
:D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#187

Post by Stari »

nebi wrote:
novalic wrote:moze biti stari..
imas masu neiskrenih ljudi.. i zena 8-)

nebi, bolan...

ne odgovori ti meni za onih desetak.. kako da kazem... autoputeva...

ili je to bio malo jeftin zakljucak napravljen poslije mojih postova... ili sam ipak malcice slagala

8-)
Ne znam koliko je zakljucak jeftin...ili koliko si ti svjesno(ne znam iz kojeg razloga) nastojala da stvoris sliku iskusne zene koja je vec sve vidjela i dozivjela.Jednostavo,provlacilo se kroz tvoje postove....mozda se radilo o istom tipu...u vise razlicitih situacija....konkretno se sjecam onog.....sta bijase...arapin,alzirac,portugalac....nemam pojma.
Mozda je moj utisak o broju kopulacionih partnera pogresan,ali onda si sama nastojala ostaviti takav utisak.
8-) a da probas sa...Iranac 8-)
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#188

Post by nebi »

Zadig wrote:Evo da kazem o cemu se radi.

Film je zaista poucan i dobar.

Frajer, animator stripova se zestoko zaljubi u jednu trebu, ali zestoko.
Toliko mu se kao osoba dopadne da je to strasno, ali kompletno oga razumje, i on nju. I to je to, one je prava za njega jednostavno.

Sve dok nije saznao da kada je ona bila klinka u srednjoj skoli se pukla sa dvojicom kretena najvecih, ali istovremeno, onako cisto da proba.

Onda je on puko, i nije izdrzo, i svaki put kada bi je ljubio bi zamisljao tu dvojicu kako je karaju i to. Onda je uletio iz ocaja u niz gluposti, tu mu je jos i najbolji jaran bio, sa kojim se posvadjao i tako dalje.

Njihova veza nije izdrzala i ona ga je na kraju ostavila, iako ga je volila i dalje i to pravo.

On je kompletno puko, i kada je na jedan vrlo komican nacin skonto koliki je on kreten bio u sustini, krenuo je traziti ali uzaludno.
Visa nikada nikoga nije sreo sa kim mu je bilo tako dobro, nijednu osobu nije sreo koja mu je vise odgovarala... a izgubio je samo zato sto nije mogao da svari tu jednu stvar...

vrlo poucan film
Super film.Tema dobra,vjerovatno poucan.....
i odmah da kazem da takvu zensku nikad ne bih ozenio.Niti se sa njom pokazao u javnosti.To da se pukla sa dvojicom kretena samo onako...da proba.....nije nikakvo opravdanje.Koliko je ljudi u ratu zaklalo nekoga samo onako,da proba.Poredjenje jeste za kurac,ali poenta je u tome da smo svi odgovorni za nase postupke.I jasno mi je da takve zene mogu nekoga voljeti i biti bolje zene od "netaknutih"....ali pitanje je:koliko ta njihova ljubav i vjernost proizilazi iz mrlje na njihovoj biografiji...i koliko bi dobre i vjerne bile da nije te mrlje?
_MaYa_
Posts: 1112
Joined: 23/12/2003 00:00

#189

Post by _MaYa_ »

papak_eliminator wrote:
_MaYa_ wrote:jeben je taj topic u kojem ja mirim ljude :D :D
Image zao mi je za ispit :(

:( a tek meni ej...nikad mi ovako tesko nije palo... :(
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#190

Post by Zadig »

Ok, jasno mi je da tako mislis, tvoje postujem. ja mam drugo.

Nego u kom dijelu svog izlaganja namjeravas reci da spavam sa debelim OB strankinjama, i da nosim kurton u dzepu?

:D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#191

Post by nebi »

Zadig wrote:
nebi wrote:
novalic wrote:moze biti stari..
imas masu neiskrenih ljudi.. i zena 8-)

nebi, bolan...

ne odgovori ti meni za onih desetak.. kako da kazem... autoputeva...

ili je to bio malo jeftin zakljucak napravljen poslije mojih postova... ili sam ipak malcice slagala

8-)
Ne znam koliko je zakljucak jeftin...ili koliko si ti svjesno(ne znam iz kojeg razloga) nastojala da stvoris sliku iskusne zene koja je vec sve vidjela i dozivjela.Jednostavo,provlacilo se kroz tvoje postove....mozda se radilo o istom tipu...u vise razlicitih situacija....konkretno se sjecam onog.....sta bijase...arapin,alzirac,portugalac....nemam pojma.
Mozda je moj utisak o broju kopulacionih partnera pogresan,ali onda si sama nastojala ostaviti takav utisak.
Izmedju vas dvoje ocito ima istorije, pa makar i one virtualne
:D
Ima u tome nesto 8)

Imao sam jednu prijateljicu (no sex),koja je citav zivot zalila za mrtvim momkom,koji joj je bio prvi...i posljednji.Otprilike je bila istih godina kao i nova.Ja sam je nagovarao da nastavi zivjeti,da nadje nekoga...ili da dopusti da nju nadje neko.Cak sam pomisljao na mogucnost da mi pocnemo nesto,iako je bila starija(pravo smo se slagali).
Ali nju je svaka pomisao na tjelesnu bliskost odbijala,iako nisam navaljivao.Pocele su optuzbe na moj racun i tu je puklo.
zili
Posts: 656
Joined: 10/02/2003 00:00

#192

Post by zili »

hmmm... nešto ne kontam... meni se sve to nekako čini naopako...
e, ovako, dakle evo par mišljenja koja sam uočila u raznoraznim prepirkama na ovoj temi:

uslov za seks je ljubav, gdje se ljubav definiše kao apsolutno poznavanje i povjerenje prema partneru, što bi onda opravdalo neki duži period upoznavanja i sticanja povjerenja prije seksa

ovo mi se čini ok u slučaju tog famoznog prvog seksa, ali samo zato što će sam seks učiniti opuštenijim, ali da se u svakoj vezi ovako postupa, to je već pretjeranoi graniči sa kupo-prodajnim odnosom (vidi dole)

seks kao roba. dakle, seks je nešto što se mora zaslužiti, zbog čega nemirni/raskalašeni/bezobrazni/macho tipovi moraju praviti kompromise i "padati na koljena" i "kumiti i moliti"

veoma česta pojava na balkanskom poluostrvu, tzv. trgovina pichkom (usko povezana sa filigranskom djelatnošću, jer zabloga, "moja je od zlata, ne možeš je dobit tek tako"). mislim da taj odnos prema seksu i prema vlastitom organu proizilazi iz kompleksa kojeg mahala ovdje masovno "usađuje" "finim" curicama. Mahala inače funcioniše binarno, crno-bijelo, tj. u ovom slučaju po principu: il' svetica il' kurva. nema sredine. A tako mahala zapravo radi ono u čemu najviše uživa: od svetica pravi kurve. jer te fine curice koje se "na daju" se zapravo samo "ne daju za male pare". daće one, ali zato moraš platiti svojom dušom u najmanju ruku.

seks kao nužno zlo. nešto što se radi u mraku, zatvorenih očiju.

iz nekog razloga, pri odabiru parntera/ice, seks se ne ubraja u procese upoznavanja nego se tretira kao kulminacija, kao potvrda, a ne kao istraživanje. To bi bio onaj seks nakon b(/m)raka, onaj koji se dešava nakon što su partneri saglasni da će ostatak života provesti zajedno, kad više nema nazad.

seks kao tabu tema o kojoj se priča

u svim ovim odnosima prema seksu, bez obzira koliko se o njima diskutovalo, sam seks ipak ostaje tabu tema. seksu se uvijek pridaje nepotrebno velika važnost. ili se uzdiže na neki pijedestal, ili se duboko zakopava u ponore ljudske slabosti. ali se nikad ne tretira jednostavno kao prirodni dio života.
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#193

Post by nebi »

Zadig wrote:Ok, jasno mi je da tako mislis, tvoje postujem. ja mam drugo.

Nego u kom dijelu svog izlaganja namjeravas reci da spavam sa debelim OB strankinjama, i da nosim kurton u dzepu?

:D
Pitanje za mene ili za SP?
Ja ne mislim da spavas sa.....sta je OB,koji kurac?
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#194

Post by novalic »

Stari wrote:
nebi wrote:
novalic wrote:moze biti stari..
imas masu neiskrenih ljudi.. i zena 8-)

nebi, bolan...

ne odgovori ti meni za onih desetak.. kako da kazem... autoputeva...

ili je to bio malo jeftin zakljucak napravljen poslije mojih postova... ili sam ipak malcice slagala

8-)
Ne znam koliko je zakljucak jeftin...ili koliko si ti svjesno(ne znam iz kojeg razloga) nastojala da stvoris sliku iskusne zene koja je vec sve vidjela i dozivjela.Jednostavo,provlacilo se kroz tvoje postove....mozda se radilo o istom tipu...u vise razlicitih situacija....konkretno se sjecam onog.....sta bijase...arapin,alzirac,portugalac....nemam pojma.
Mozda je moj utisak o broju kopulacionih partnera pogresan,ali onda si sama nastojala ostaviti takav utisak.
8-) a da probas sa...Iranac 8-)

iskusna zena. . to ti je malo relativno.. iskusna po cemu.. po onome sto vidjam oko sebe, slusam, zakljucujem, po onome sto sam prozivjela.. iskusna po tome sto sam u kontaktu sa bosankama i sto kontam nacin reagovanja.. mentalitet.. i sto sam malo veca jezicara...

lako je stvoriti utisak.. narocito pogresan.. i istina je da nekim mojim komentarima potpaljujem i tako bujnu balkansku mastu 8-) narocito po nekim preciznim pitanjima 8-)

da ti pomognem..

muz mi je bio italijan..
i ovo moje aktualno musko je italijan... a ono u intervalu.. ostavljam ti u amanet da sam.. kontas kako te volja..


eto..
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#195

Post by novalic »

seks kao roba. dakle, seks je nešto što se mora zaslužiti, zbog čega nemirni/raskalašeni/bezobrazni/macho tipovi moraju praviti kompromise i "padati na koljena" i "kumiti i moliti"

veoma česta pojava na balkanskom poluostrvu, tzv. trgovina pichkom (usko povezana sa filigranskom djelatnošću, jer zabloga, "moja je od zlata, ne možeš je dobit tek tako"). mislim da taj odnos prema seksu i prema vlastitom organu proizilazi iz kompleksa kojeg mahala ovdje masovno "usađuje" "finim" curicama. Mahala inače funcioniše binarno, crno-bijelo, tj. u ovom slučaju po principu: il' svetica il' kurva. nema sredine. A tako mahala zapravo radi ono u čemu najviše uživa: od svetica pravi kurve. jer te fine curice koje se "na daju" se zapravo samo "ne daju za male pare". daće one, ali zato moraš platiti svojom dušom u najmanju ruku.

izvrsno, go zili
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#196

Post by Zadig »

nebi wrote:
Zadig wrote:Ok, jasno mi je da tako mislis, tvoje postujem. ja mam drugo.

Nego u kom dijelu svog izlaganja namjeravas reci da spavam sa debelim OB strankinjama, i da nosim kurton u dzepu?

:D
Pitanje za mene ili za SP?
Ja ne mislim da spavas sa.....sta je OB,koji kurac?
Ma nije ba ni pitanje nego zajebancija, vidim ne znas ni ti sta je to debela OB strankinja, mozda je OB kao obesity iil nesto ne znam zaista, mada posto ih *ebem, trebao bih da znam kao

da nije mozda ovo

Image

mljac, ne znam sta bih prije, nju ili picu...
:D
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#197

Post by nebi »

A wrote:
nebi wrote:I jasno mi je da takve zene mogu nekoga voljeti i biti bolje zene od "netaknutih"....ali pitanje je:koliko ta njihova ljubav i vjernost proizilazi iz mrlje na njihovoj biografiji...i koliko bi dobre i vjerne bile da nije te mrlje?
Kakve bolan ne bio "mrlje na biografiji"? Seksualna iskustva prije braka? :shock: :shock: :shock:
Jeste, u pravu si. Samo sam zbog toga fina i vjerna, sjetim se "mrlja" ... pa trke u kuhinju pitu sukat, da se iskupim.
Iskljucivost je kurceva rabota.Nisam pominjao sex prije braka,vec stvari kao "dva na jednu" (americki odgovor na "deset u pola") ili sex sa kerom,ovjekovjecen na filmu,kao ona mala iz Pule.Ako sad kazes da njezino samopouzdanje nije palo,onda te moram zamoliti na koljenima(by SP 8-) )
da ne serendas.
nebi
Posts: 1755
Joined: 27/10/2004 23:55

#198

Post by nebi »

Zadig wrote:
mljac, ne znam sta bih prije, nju ili picu...
:D
Zar to nije isto? :shock:
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#199

Post by Zadig »

novalic wrote:seks kao roba. dakle, seks je nešto što se mora zaslužiti, zbog čega nemirni/raskalašeni/bezobrazni/macho tipovi moraju praviti kompromise i "padati na koljena" i "kumiti i moliti"

veoma česta pojava na balkanskom poluostrvu, tzv. trgovina pichkom (usko povezana sa filigranskom djelatnošću, jer zabloga, "moja je od zlata, ne možeš je dobit tek tako"). mislim da taj odnos prema seksu i prema vlastitom organu proizilazi iz kompleksa kojeg mahala ovdje masovno "usađuje" "finim" curicama. Mahala inače funcioniše binarno, crno-bijelo, tj. u ovom slučaju po principu: il' svetica il' kurva. nema sredine. A tako mahala zapravo radi ono u čemu najviše uživa: od svetica pravi kurve. jer te fine curice koje se "na daju" se zapravo samo "ne daju za male pare". daće one, ali zato moraš platiti svojom dušom u najmanju ruku.

izvrsno, go zili
Da apsolutno, zamisli samo u koliko se drugih kultura koristi i ovaj izraz za sex:

DALA

Jesi mu dala, sto si mu dala, nemoj mu dat, joj nije mi dala, je dala mi je, valjda ce mi dati veceras, vidi kurve ne da, daj mu vise da se decko nepati....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no comment to ti sve govori
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#200

Post by Zadig »

nebi wrote:
Zadig wrote:
mljac, ne znam sta bih prije, nju ili picu...
:D
Zar to nije isto? :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol:

promicuran si, skotno si me!
:D :D :D :D :D :D
Post Reply