Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#1 Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Klitemnestraaa »

Zdravo. Ovako, sviđa mi se jedan momak i pomalo dejtamo neobavezno tri mjeseca i trenutno ne možemo biti skupa ozbiljno iako se oboje jedno drugom sviđamo jer nismo u istom gradu, međutim, ja ću ići na tri mjeseca vani raditi i nakon toga selim se u njegov grad, ne zbog njega već poslom. Zanima me muška perspektiva, da li bi bilo realno da očekujem da će me čekati? To čekati mislim emocionalno, ne bi mi smetalo da okolo ima seksualnih šema, ali ukoliko on kaže da je previše i da me ne može toliko čekati da li da to protumačim kao da mu nije stalo nimalo do mene ili da je to normalno jer je tri mjeseca ipak previše i svašta se može desiti tj. možda se u neku zaljubi itd.?

Inače, nemam nikakva očekivanja, ali eto da znam njegovo "ne" koje pretpostavljam da ću dobiti kako da tumačim. Ja oobno za sebe mogu 99% reći da se neću zaljubiti ni u koga, jer idem da radim od jutra do sutra i neću imati baš prilike da hodam i upoznajem muškarce, a on ovdje ostaje. Inače, jako mi se sviđa i imamo dosta zajedničkih stvari, ali eto voljela bih da čujem kako realno stvari stoje iz muške perspektive. Meni je 22, njemu 25.
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#2 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Dr Baltazar »

Ako mu je stalo, čekat će te. Ako si mu samo igra, onda očekuj taj negativni odgovor kad se vratiš.
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#3 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Klitemnestraaa »

Dr Baltazar wrote:Ako mu je stalo, čekat će te. Ako si mu samo igra, onda očekuj taj negativni odgovor kad se vratiš.
Hvala na odgovoru. Znači, ipak ne tražim previše.

Ma nisam još otišla, sad trebamo imati razgovor pa rekoh da vidim šta drugi vele jesam li ja zahtjevno žensko ili mu jednostavno nije stalo. :D
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#4 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Zoya »

Šta znači neobavezno dejtanje? izlazak, seks?
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#5 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Klitemnestraaa »

Zoya wrote:Šta znači neobavezno dejtanje? izlazak, seks?
Izlasci, vidjanja, seks, ali nemamo nikog sa strane u smislu da se viđamo još i s kim ni seksualno ni ovako. Fazon je što smo 200 km daleko pa ne možemo ništa ozbiljno i sad još idem vani na 3 mjeseca, mada se onda selim u nj grad poslom, od 10. mj, ali eto da vidim šta da očekujem.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#6 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by kokuz_sa »

ako sam u vezi..i jedno negdje od nas ode..ok, cekat cu sto da ne..odabrao sam tu osobu..uvijek mozes preko neta "odrzavat strast i zanimljivosti"

(mada to cekanje mislim da ima i veze sa godinama..ako je osoba zrela i odabere nekog cekat ce..a ako se mlado do nekih 25god..tu ipak jos hormoni rade)

ali ako sa nekim dejtam neobavezno i te osobe nema tu 3 mjeseca.
onda nema problema neobavezno dejtat sa nekim drugim ta 3mjeseca..
jer nije definisana vjernost
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#7 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by zli_hordas »

ja bi cekao tri mjeseca brzo prodzu.
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#8 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Klitemnestraaa »

kokuz_sa wrote:ako sam u vezi..i jedno negdje od nas ode..ok, cekat cu sto da ne..odabrao sam tu osobu..uvijek mozes preko neta "odrzavat strast i zanimljivosti"

(mada to cekanje mislim da ima i veze sa godinama..ako je osoba zrela i odabere nekog cekat ce..a ako se mlado do nekih 25god..tu ipak jos hormoni rade)

ali ako sa nekim dejtam neobavezno i te osobe nema tu 3 mjeseca.
onda nema problema neobavezno dejtat sa nekim drugim ta 3mjeseca..
jer nije definisana vjernost
Ma ne smeta mi seksualno, nek zigu šta hoće kad odem, nismo u vezi. Nego mislim emocionalno, u kontekstu da ne neobavezno emocionalno ne dejta s nekim pa se ne zaljubi i počne vezu i to.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2540
Joined: 16/06/2014 20:33

#9 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Dosadno mii »

Tri mjeseca je mali period. Kao da će i on nekog upoznati.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#10 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by kokuz_sa »

Klitemnestraaa wrote:
kokuz_sa wrote:ako sam u vezi..i jedno negdje od nas ode..ok, cekat cu sto da ne..odabrao sam tu osobu..uvijek mozes preko neta "odrzavat strast i zanimljivosti"

(mada to cekanje mislim da ima i veze sa godinama..ako je osoba zrela i odabere nekog cekat ce..a ako se mlado do nekih 25god..tu ipak jos hormoni rade)

ali ako sa nekim dejtam neobavezno i te osobe nema tu 3 mjeseca.
onda nema problema neobavezno dejtat sa nekim drugim ta 3mjeseca..
jer nije definisana vjernost
Ma ne smeta mi seksualno, nek zigu šta hoće kad odem, nismo u vezi. Nego mislim emocionalno, u kontekstu da ne neobavezno emocionalno ne dejta s nekim pa se ne zaljubi i počne vezu i to.
:shock: :shock: :shock:

ti si najrijedja vrsta djevojke na svijetu
znaci ono pravi muski san..


mozes guzit sa strane al nemoj se zaljubit :D :D


ovo me podsjeti na jednu djevojku sa kojom sam imao to neformalno neko druzenje..
gdje ona imala pravilo..jer je imala momka..

znaci sa njom je bilo :izet: ..i to nije varanje ali uslov je da nema :kiss: ..
ako se ljubi za vrijeme sexa onda vara momka..ako se ne ljubi..to nije prevara.. :mrgreen:
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#11 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Klitemnestraaa »

kokuz_sa wrote:
Klitemnestraaa wrote:
kokuz_sa wrote:ako sam u vezi..i jedno negdje od nas ode..ok, cekat cu sto da ne..odabrao sam tu osobu..uvijek mozes preko neta "odrzavat strast i zanimljivosti"

(mada to cekanje mislim da ima i veze sa godinama..ako je osoba zrela i odabere nekog cekat ce..a ako se mlado do nekih 25god..tu ipak jos hormoni rade)

ali ako sa nekim dejtam neobavezno i te osobe nema tu 3 mjeseca.
onda nema problema neobavezno dejtat sa nekim drugim ta 3mjeseca..
jer nije definisana vjernost
Ma ne smeta mi seksualno, nek zigu šta hoće kad odem, nismo u vezi. Nego mislim emocionalno, u kontekstu da ne neobavezno emocionalno ne dejta s nekim pa se ne zaljubi i počne vezu i to.
:shock: :shock: :shock:

ti si najrijedja vrsta djevojke na svijetu
znaci ono pravi muski san..


mozes guzit sa strane al nemoj se zaljubit :D :D


ovo me podsjeti na jednu djevojku sa kojom sam imao to neformalno neko druzenje..
gdje ona imala pravilo..jer je imala momka..

znaci sa njom je bilo :izet: ..i to nije varanje ali uslov je da nema :kiss: ..
ako se ljubi za vrijeme sexa onda vara momka..ako se ne ljubi..to nije prevara.. :mrgreen:
Haahhaha a neee, to dok nismo u vezi, da smo u vezi normalno da bi mi smetalo. I ovako smo u neformalnoj vezi u suštini, daleko smo da ne može ništa ozbiljno. Ne bi mi ni ovako u vezu dok se ja ne vratim, nego da znam je li normalno da očekujem da me čeka da tri mjeseca ili da ga odmah zaboravim. Tj. ako odgovor bude ne, čemu se nadam, da znam je li u meni problem, tj. tražim li previše ili njemu nije stalo?.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#12 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Zoya »

Može ti on reći da neće ali haj ga znaj... možda mu za ta tri mjeseca zafališ pa se predomisli. Ipak vi imate nešto. Nije to samo držanje za ruke. Ovo će vam definitivno biti dobar test pa ako prodjete dobro i jeste ako ne,ništa. Ionako ste rezervisani oboje i brzo će vas proći.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#13 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by prog321 »

Nije teško muškarcu čekati ni 10 godina dok god mu dopuštaš da mariše ta trane. :-D
Klitemnestraaa
Posts: 1047
Joined: 25/03/2013 22:17

#14 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Klitemnestraaa »

Zoya wrote:Može ti on reći da neće ali haj ga znaj... možda mu za ta tri mjeseca zafališ pa se predomisli. Ipak vi imate nešto. Nije to samo držanje za ruke. Ovo će vam definitivno biti dobar test pa ako prodjete dobro i jeste ako ne,ništa. Ionako ste rezervisani oboje i brzo će vas proći.
Test za živce. :thumbup: A ne, reći ću mi da imam neke osjećaje i pitati ga ima li on i hoćemo li dalje skupa da se nastavimo viđati i preko ljeta me čeka ili svak svojim putem. Ako jave dvadesetdvogodišnjakinja se bacila sa zgrade u centru Sarajeva, znači rekao je ne. :D :D
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#15 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Dr Baltazar »

Imam osjećaj da taj muškarac samo o njoj i razmišlja i da će svakako čekat ta 3 mjeseca, al žensko ko žensko sebi postavlja neka pitanja i bezveze sve komplikuje :lol:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#16 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Matzan »

Klitemnestraaa wrote:Zdravo. Ovako, sviđa mi se jedan momak i pomalo dejtamo neobavezno tri mjeseca i trenutno ne možemo biti skupa ozbiljno iako se oboje jedno drugom sviđamo jer nismo u istom gradu, međutim, ja ću ići na tri mjeseca vani raditi i nakon toga selim se u njegov grad, ne zbog njega već poslom. Zanima me muška perspektiva, da li bi bilo realno da očekujem da će me čekati? To čekati mislim emocionalno, ne bi mi smetalo da okolo ima seksualnih šema, ali ukoliko on kaže da je previše i da me ne može toliko čekati da li da to protumačim kao da mu nije stalo nimalo do mene ili da je to normalno jer je tri mjeseca ipak previše i svašta se može desiti tj. možda se u neku zaljubi itd.?

Inače, nemam nikakva očekivanja, ali eto da znam njegovo "ne" koje pretpostavljam da ću dobiti kako da tumačim. Ja oobno za sebe mogu 99% reći da se neću zaljubiti ni u koga, jer idem da radim od jutra do sutra i neću imati baš prilike da hodam i upoznajem muškarce, a on ovdje ostaje. Inače, jako mi se sviđa i imamo dosta zajedničkih stvari, ali eto voljela bih da čujem kako realno stvari stoje iz muške perspektive. Meni je 22, njemu 25.


Zavisi od toga koliko si dobra, odnosno koliko vrijediš kao djevojka.

Ako on naiđe na bolju, on odlazi; taman da se i viđali svaki dan.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72894
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#17 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Velkoski »

kakav troll... sad joj ne smeta da on jebe sa strane, a sutra bi nešto ozbiljno je li? btj

ne bi' meleka ček'o tri mjeseca više, a pogotovo ove sumnjivog morala što bi mi dale da šaram okolo :mrgreen:
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#18 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by devito »

Bas predobro zvuci to da ga moze turiti

btw ako je vec tako kao sto si opisala, ja msl da ce te cekati sigurno
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#19 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by djevojka bez imena »

Htjela bi ozbiljnu vezu,htjela bi da te ceka-to upucuje na to da gajis emocije, jace.
Ne smeta ti da ima sex s drugom dok tebe nema-upucuje da je za tebe ta veza neformalna sto ce reci da emocije nisu duboke.
-Ako kaze ne-skocit ces sa zgrade?

Znas li ti sta hoces?

Djevojka koja gaji emocije, bilo kakvog intenziteta,iskrene, ne moze aminovati sex s drugom. Ma ni pogled a kamoli sex.
Ti ili ne cijenis sebe, njega ili ti nije ni stalo, a moje misljenje je da ti ne znas ni sama.
Sjedi, razmisli, rijesi sama sa sobom pa onda s njim. Duzna si to i sebi a i njemu.
Sretno.

P.s. Ja sam svog cekala 13 mjeseci, nismo uspjeli . jer je on podlegao carima strankinja :mrgreen:
ali ne zalim, meni je savjest cista i mirno idem dalje.
To neka ti je pouka.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#20 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by edo_79 »

Klitemnestraaa wrote: Haahhaha a neee, to dok nismo u vezi, da smo u vezi normalno da bi mi smetalo. I ovako smo u neformalnoj vezi u suštini, daleko smo da ne može ništa ozbiljno. Ne bi mi ni ovako u vezu dok se ja ne vratim, nego da znam je li normalno da očekujem da me čeka da tri mjeseca ili da ga odmah zaboravim. Tj. ako odgovor bude ne, čemu se nadam, da znam je li u meni problem, tj. tražim li previše ili njemu nije stalo?.

Pa i ako mu nije stalo..... staće mu :izet: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#21 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by ExNihilo »

Pod hitno uvesti IQ test i ljekarsko kao preduslov otvaranja teme.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#22 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by spreca »

Klitemnestraaa wrote:Zdravo. Ovako, sviđa mi se jedan momak i pomalo dejtamo neobavezno tri mjeseca i trenutno ne možemo biti skupa ozbiljno iako se oboje jedno drugom sviđamo jer nismo u istom gradu, međutim, ja ću ići na tri mjeseca vani raditi i nakon toga selim se u njegov grad, ne zbog njega već poslom. Zanima me muška perspektiva, da li bi bilo realno da očekujem da će me čekati? To čekati mislim emocionalno, ne bi mi smetalo da okolo ima seksualnih šema, ali ukoliko on kaže da je previše i da me ne može toliko čekati da li da to protumačim kao da mu nije stalo nimalo do mene ili da je to normalno jer je tri mjeseca ipak previše i svašta se može desiti tj. možda se u neku zaljubi itd.?

Inače, nemam nikakva očekivanja, ali eto da znam njegovo "ne" koje pretpostavljam da ću dobiti kako da tumačim. Ja oobno za sebe mogu 99% reći da se neću zaljubiti ni u koga, jer idem da radim od jutra do sutra i neću imati baš prilike da hodam i upoznajem muškarce, a on ovdje ostaje. Inače, jako mi se sviđa i imamo dosta zajedničkih stvari, ali eto voljela bih da čujem kako realno stvari stoje iz muške perspektive. Meni je 22, njemu 25.
Hoces se ti guziti tamo ova tri mjeseca
User avatar
JaneEyre
Posts: 265
Joined: 20/02/2008 21:32

#23 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by JaneEyre »

Iako sam samo par godina starija od postavljačice teme sve se kontam jesam li stvarno toliko staromodna pa vjerujem u one fazone tipa ljubav, monogamna veza, samo vas dvoje i tako to...

Sorry na offtopicu

:-) :roll: :run:
User avatar
Adriatic
Posts: 3395
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#24 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by Adriatic »

Trol na kvadrat.
Čuj ona njemu da da se :izet: ali nista emocionalno :lol:
Odakle izlaze ovi silni besposleni trolovi?
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#25 Re: Da li biste čekali potencijalnu djevojku tri mjeseca dok se ne vrati iz inostranstva?

Post by HAVANA »

Ako je volim,ceko bi je 3 mjeseca i iz murije da izadje. :oops:
Post Reply