DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

User avatar
Gretta
Posts: 322
Joined: 08/12/2013 18:55

#51 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Gretta »

.
Last edited by Gretta on 13/02/2015 11:48, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#52 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Velkoski »

Gretta wrote:Iskreno sam sretna što sam žensko a ne muško, ako ništa zbog moći kojom žene djeluju na jači pol i na okolinu :lol: .... Naravno, koja zna iskoristiti svoje atribute. To nikako nije prvi ni jedini razlog, ima toga još. Samo je šteta biti žensko samo u nekom konzervativnom da ne kažem zaostalom smislu. To nikako ne podnosim, žensko sam biološki , fizički i "hemijski" ali ne dopuštam da me moja ženstvenost ograničava u ponašanju. A inače ne razdvajam previše osobine na "muške" i "ženske" . Žene imaju veću slobodu prisvajanja tih osobina, a da pri tome ne bivaju podvrgnute ismijavanju ni kritikovanju. Zbog te slobode sam sretna što sam Ž :-D
Ako sam dobro skontao ti koristiš svoje atribute?
User avatar
Gretta
Posts: 322
Joined: 08/12/2013 18:55

#53 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Gretta »

.
Last edited by Gretta on 02/01/2015 02:06, edited 1 time in total.
User avatar
divlji vjetar
Posts: 10087
Joined: 22/11/2013 11:32
Location: tu negdje oko tebe,

#54 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by divlji vjetar »

cak sam Bogu zahvalna sto sam zensko.
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#55 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Eluveitie »

Bih.
Jest da bih u tom slučaju bila peder, ali nvm. :razz:
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#56 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Zatamnjena stakla »

je l vam ga prpa primit?
Googlerica
Posts: 1971
Joined: 28/12/2013 02:03
Location: Hangar One

#57 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Googlerica »

Zatamnjena stakla wrote:je l vam ga prpa primit?
ako si ga ikad primio u anus,razumjet ces nas
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#58 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Zatamnjena stakla »

:zjev:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#60 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Velkoski »

Zatamnjena stakla wrote:je l vam ga prpa primit?
:lol:
User avatar
apsidejzi
Posts: 8077
Joined: 25/05/2013 23:49

#61 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by apsidejzi »

divlji vjetar wrote:cak sam Bogu zahvalna sto sam zensko.
Ja kad gledam moju zenu ne vidim da se nesto aman razlikujemo i da postoji neki veliki razlog zasto neko ne bi volio biti u tudjoj kozi. Jedino sto ja vidim kao teskocu kod nje, je hormonalna razlika tokom mjeseca koja cini da se raspolozenje mijenja. Mislim da je muskarcu mnogo lakse postici unutrasnji mir jer se ne mora zafrkavati sa ciklickim promjenama hormona. Nije nemoguce, ali je znatno teze biti zena i postici taj nivo stabilnosti. Respect!
User avatar
MJAU - da
Posts: 1390
Joined: 04/09/2013 12:49

#62 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by MJAU - da »

apsidejzi wrote:
divlji vjetar wrote:cak sam Bogu zahvalna sto sam zensko.
Ja kad gledam moju zenu ne vidim da se nesto aman razlikujemo i da postoji neki veliki razlog zasto neko ne bi volio biti u tudjoj kozi. Jedino sto ja vidim kao teskocu kod nje, je hormonalna razlika tokom mjeseca koja cini da se raspolozenje mijenja. Mislim da je muskarcu mnogo lakse postici unutrasnji mir jer se ne mora zafrkavati sa ciklickim promjenama hormona. Nije nemoguce, ali je znatno teze biti zena i postici taj nivo stabilnosti. Respect!
:thumbup:
nocnaptica986
Posts: 401
Joined: 24/10/2014 14:10

#63 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by nocnaptica986 »

i muskarci i zene mogu raditi svaki posao ..mi mozemo obavljati kuhati,prati isto kao i vi a to sto ne radimo onoliko koliko bi zene to voljele je vise stvar brigo moja predji na drugog/djevojku/zenu filozofije ...s druge strane,zene takodjer mogu obavljati sve "muske"poslove (npr sazidasti kucu) s time da im je za to potrebno mnogo vise truda i energije za taj posao..zbog velikog odnosa utosene energije u odnosu na obavljeni posao zene to radije prepoustaju bratu/momku/muzu
ukratko muskarci ne rade "zenske" poslove zato sto im se neda a zene ne rade muske jer im se ne isplati
i u nacinu razmisljanja se zazlikujemo..mislim da muskarci razmisljaju jednostavnije i prakticnije ..ako imas problem nadjes najednostavnije rijesenje i najednostavniji put do rijesenja....pomalo animalno kao npr vuk...ako je vuk gladan on ce uhvati srnu,ubiti je i pojesti.... i to je to...ne razmislja sta ce ostale bzivotinje u sumi misliti o njemu ili sta ce biti sa bambijem koje je sad siroce...vucko se najeo i za njega je srna stvar proslosti
zene,s ruge strane,razmisljau sire i u svoju jednacinu ubacuju dodatne socijalne,drustvene i emotivne nepoznanice faktore sto moze jako zakomlicirati jednadzbu i rijesnje
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#64 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by amiliana »

Mozda bih voljela biti musko iz razloga sto se kod nas danas vise cijene muskarci nego zene .
Jer ponekad znam da budem bahata, da psujem ko kocijas kad se iznerviram i znam da budem ponekad jako gruba.
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#65 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by animals »

amiliana wrote:Mozda bih voljela biti musko iz razloga sto se kod nas danas vise cijene muskarci nego zene .
Jer ponekad znam da budem bahata, da psujem ko kocijas kad se iznerviram i znam da budem ponekad jako gruba.
Ani 4 pistolja :D
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#66 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by animals »

amiliana wrote:Mozda bih voljela biti musko iz razloga sto se kod nas danas vise cijene muskarci nego zene .
Jer ponekad znam da budem bahata, da psujem ko kocijas kad se iznerviram i znam da budem ponekad jako gruba.
Ani 4 pistolja :D
sedma_7
Posts: 711
Joined: 03/04/2007 18:24

#67 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by sedma_7 »

zalutala wrote:Nekad prije sam htjela biti muško,čak se na neki način ponašala kao muško .
Dok su se ostale curice igrale s lutkicama ,šminkale i učile praviti kolače ,ja se pentrala po drveću,
zgulila kožu ,bila gruba kad curice lako cmizdre,dokazivala onim dječacima da nisu hrabriji od mene.
Eh,a sad znam i ne trebaju dokazivanja više-sad znam da je dar biti žensko.
Osjetiti to svjetlo u sebi ,cijeniti i voljeti sebe kao žensko biće koje je spoznalo konačno sebe i svoju ulogu na svijetu ovom.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
piupiu
Posts: 16297
Joined: 05/01/2008 05:08

#68 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by piupiu »

Ne.
sedma_7
Posts: 711
Joined: 03/04/2007 18:24

#69 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by sedma_7 »

Naravno, i to samo zato da istucem par muskih faca u svom okruzenju. :mrgreen:
User avatar
R A V E N
Posts: 640
Joined: 05/06/2008 01:21

#70 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by R A V E N »

Šta je zapravo "ženska filozofija", nikada nisam čuo za to? :?
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#71 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Sephora »

Bih, mozda, dan dva,nista vise..brzo bi mi dosadilo pipkanje medunozja, non - stop razmisljanje o sexu, flasa piva u jednoj ruci a u drugoj daljinski...nije to zivot za mene!!!! :lol: :lol:
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#72 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by ZenaZbrkovima »

Sephora wrote:Bih, mozda, dan dva,nista vise..brzo bi mi dosadilo pipkanje medunozja, non - stop razmisljanje o sexu, flasa piva u jednoj ruci a u drugoj daljinski...nije to zivot za mene!!!! :lol: :lol:
nije da nema zena kojima je to jedina stvar u zivotu :D kao sto nije da nema muskaraca koji imaju pametnijeg posla od toga :-)
User avatar
R A V E N
Posts: 640
Joined: 05/06/2008 01:21

#73 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by R A V E N »

Sephora wrote:Bih, mozda, dan dva,nista vise..brzo bi mi dosadilo pipkanje medunozja, non - stop razmisljanje o sexu, flasa piva u jednoj ruci a u drugoj daljinski...nije to zivot za mene!!!! :lol: :lol:
To je veoma težak život, vjeruj mi! :lol:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#74 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Sephora »

R A V E N wrote:
Sephora wrote:Bih, mozda, dan dva,nista vise..brzo bi mi dosadilo pipkanje medunozja, non - stop razmisljanje o sexu, flasa piva u jednoj ruci a u drugoj daljinski...nije to zivot za mene!!!! :lol: :lol:
To je veoma težak život, vjeruj mi! :lol:
Vjerujem... :lol: :lol: Ziva patnja... :lol: :lol:
User avatar
Pobresita_Milica
Posts: 251
Joined: 15/03/2014 11:52

#75 Re: DA LI BI VOLJELA BITI MUŠKO? Ženska filozofija

Post by Pobresita_Milica »

Bih vala. Znas sta, ako nista, onda zbog toga sto muskarci nemaju promjene statusa hormona, pa su uglavnom jedna ravna linija po pitanju raspolozenja, sto mene dodatno nervira. :twisted:
I da mi se tolerise marisana 8)
Post Reply