Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#151 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Euridika »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:Ne znam koliko su ozbiljne njihove odluke ovdje, da li im smeta ili ne. U prvi mah na pitanje- svi ce osjecaju dobro na tu pomisao dok se ne ukljuci druga sijalica u glavi.
Niti zena niti muskarac se nece osjecati dobro ako jedna strana vise zaradjuje. To, je kao nesto urodjeno, zasto, nije mi jasno. I danas se izgleda muski odgajaju kao dominantni.
Kako reaguje bracni par kada se otkrije da li je beba -m ili z.??
Ja bih volio da mi zena bude najbogatija na planetu. Sta fali da mi kupi stagod lijepo i skupo ... iskreno dodijali su mi pokloni do cenera, kolonjska, carape ... hoce li mi I jedna pokloniti BMW-a ??? Kad zenskoj decko kupi BMW-a to je OK, jel' ??? A nama sipak, od sake do lakta! Hocemo I mi skupe poklone !!! :twisted:
I osjecat cu se super, obecavam ... :oops:
... ali da se zna da sam odgojen kao dominantan, u bilo kom pogledu i stagod to znacilo. :D
Kako reaguje BP ??? Pa ... babo ako je iz Foce nece dobro podnijeti ako je curica ... :lol:
Evo problema-- a, da ti vise zaradjujes- zar bi BMW bio na listi za poklone?

:)
Bi - njemu. Njoj ne bi. :lol:

@moonca
Znaš kako se kod nas na Balkanu kaže kad se beba rodi: "Neka djeteta, hvala Bogu, samo nek je muško." :lol: Ili, ona: kad se rodi muško dijete "Dobio sam sina(činu)", kad se rodi žensko "Dobio sam dijete". A ima i pjesma od grupe Elemental u kojoj se nešto slično spominje:



Refren:
To je naša priroda i društvo
Nek' se rodi dijete, al neka bude muško,
Neka bude muško…


:lol:
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#152 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by TMovac »

Ne znam zasto bi mi to trebalo smetati? Nas dvoje smo tim. Jedino sto ne bih nikada sebi dopustio jeste da zivim na njen ili bilo ciji drugi racun.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#153 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by pizarro »

TMovac wrote:Jedino sto ne bih nikada sebi dopustio jeste da zivim na njen ili bilo ciji drugi racun.
+1
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 410
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#154 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by srce_ruke_lopata »

Kod mene žena više zaradjuje, zato ja perem sudje svako vece.
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#155 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by djevojka bez imena »

E sto bi meni bio gust da moj budući bude zaradjivao više...ja.odmah ne bih radila :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#156 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

Dajem ti 7 dana rahatluka a onda :run:
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#157 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by legenda reala »

moonca wrote:Dajem ti 7 dana rahatluka a onda :run:
će joj početi nabijati na nos :?:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#158 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by MarlboroGold »

Ako radi sve što čojk traži ne vidim problem :D
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#159 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by djevojka bez imena »

moonca wrote:Dajem ti 7 dana rahatluka a onda :run:
E moonca moonca.... Nisam ti ja te 'sreće' :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#160 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Ramzess Veliki »

pizarro wrote:ako imas zenu koja toliko zaradjuje da ti ne moras raditi, e onda si uspio u zivotu :D
Glas razuma. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#161 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote:Ja bih volio da mi zena bude najbogatija na planetu. Sta fali da mi kupi stagod lijepo i skupo ... iskreno dodijali su mi pokloni do cenera, kolonjska, carape ... hoce li mi I jedna pokloniti BMW-a ??? Kad zenskoj decko kupi BMW-a to je OK, jel' ??? A nama sipak, od sake do lakta! Hocemo I mi skupe poklone !!! :twisted:
I osjecat cu se super, obecavam ... :oops:
... ali da se zna da sam odgojen kao dominantan, u bilo kom pogledu i stagod to znacilo. :D
Kako reaguje BP ??? Pa ... babo ako je iz Foce nece dobro podnijeti ako je curica ... :lol:
Evo problema-- a, da ti vise zaradjujes- zar bi BMW bio na listi za poklone?

:)
Kamo puste srece da zaradjujem toliko da mogu pokljanjati BMW-e ... :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#162 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
pizarro wrote:ako imas zenu koja toliko zaradjuje da ti ne moras raditi, e onda si uspio u zivotu :D
Glas razuma. :D
Gdje tu razum.

lezihljebovici :-) :lol: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#163 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote:Ja bih volio da mi zena bude najbogatija na planetu. Sta fali da mi kupi stagod lijepo i skupo ... iskreno dodijali su mi pokloni do cenera, kolonjska, carape ... hoce li mi I jedna pokloniti BMW-a ??? Kad zenskoj decko kupi BMW-a to je OK, jel' ??? A nama sipak, od sake do lakta! Hocemo I mi skupe poklone !!! :twisted:
I osjecat cu se super, obecavam ... :oops:
... ali da se zna da sam odgojen kao dominantan, u bilo kom pogledu i stagod to znacilo. :D
Kako reaguje BP ??? Pa ... babo ako je iz Foce nece dobro podnijeti ako je curica ... :lol:
Evo problema-- a, da ti vise zaradjujes- zar bi BMW bio na listi za poklone?

:)
Kamo puste srece da zaradjujem toliko da mogu pokljanjati BMW-e ... :D
Nisam mislila da ti supruga poklanja niti ti njoj,to mi je bez veze u braku. Potreba,kupis sebi /vama isto kao i rostilj.

:D
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#164 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Cookie85 »

Ja iskreno vise volim da ja zaradjujem vise od djevojke/supruge.
Zene su takve, ako zaradjuju vise, to ce ti to kad tad nabiti na nos, dok muskarci nikad nece reci "sta hoces? zaradjujem vise od tebe!".

To se najvise odnosti u slucaju kada ona kupi nesto glupo, a skupo, pa prokomentarises to. Tada ce ti djevojka/supruga odgovoriti, sta te briga, zaradjujem vise od tebe i mogu sebi priustiti to.

Onda ti kazes ok, vise nije zajednicki budjet i sad djelimo racune i ostale troskove... eh tada nastaju problemi u vezi/braku.

:skoljka:
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#165 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by CPT »

Cookie85 wrote:Ja iskreno vise volim da ja zaradjujem vise od djevojke/supruge.
Zene su takve, ako zaradjuju vise, to ce ti to kad tad nabiti na nos, dok muskarci nikad nece reci "sta hoces? zaradjujem vise od tebe!".

To se najvise odnosti u slucaju kada ona kupi nesto glupo, a skupo, pa prokomentarises to. Tada ce ti djevojka/supruga odgovoriti, sta te briga, zaradjujem vise od tebe i mogu sebi priustiti to.

Onda ti kazes ok, vise nije zajednicki budjet i sad djelimo racune i ostale troskove... eh tada nastaju problemi u vezi/braku.

:skoljka:
:thumbup:
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#166 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by irac300 »

Cookie85 wrote:Ja iskreno vise volim da ja zaradjujem vise od djevojke/supruge.
Zene su takve, ako zaradjuju vise, to ce ti to kad tad nabiti na nos, dok muskarci nikad nece reci "sta hoces? zaradjujem vise od tebe!".

To se najvise odnosti u slucaju kada ona kupi nesto glupo, a skupo, pa prokomentarises to. Tada ce ti djevojka/supruga odgovoriti, sta te briga, zaradjujem vise od tebe i mogu sebi priustiti to.

Onda ti kazes ok, vise nije zajednicki budjet i sad djelimo racune i ostale troskove... eh tada nastaju problemi u vezi/braku.

:skoljka:
Mašio si fudbal. Ja znam lično muške persone koji se stalno hvaletaju kako zarađuju više, te se oni pitaju u tom braku. Isto tako, ima i takvih ženskih osoba koje si ti spomenuo. Poenta, ako je neko pakaš, on je pakaš, bio muško ili žensko. Normalne, zrele osobe koje imaju stabilnu vezu neće jedno drugom nabijati na nos ko više zarađuje.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#167 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by CPT »

irac300 wrote:
Cookie85 wrote:Ja iskreno vise volim da ja zaradjujem vise od djevojke/supruge.
Zene su takve, ako zaradjuju vise, to ce ti to kad tad nabiti na nos, dok muskarci nikad nece reci "sta hoces? zaradjujem vise od tebe!".

To se najvise odnosti u slucaju kada ona kupi nesto glupo, a skupo, pa prokomentarises to. Tada ce ti djevojka/supruga odgovoriti, sta te briga, zaradjujem vise od tebe i mogu sebi priustiti to.

Onda ti kazes ok, vise nije zajednicki budjet i sad djelimo racune i ostale troskove... eh tada nastaju problemi u vezi/braku.

:skoljka:
Mašio si fudbal. Ja znam lično muške persone koji se stalno hvaletaju kako zarađuju više, te se oni pitaju u tom braku. Isto tako, ima i takvih ženskih osoba koje si ti spomenuo. Poenta, ako je neko pakaš, on je pakaš, bio muško ili žensko. Normalne, zrele osobe koje imaju stabilnu vezu neće jedno drugom nabijati na nos ko više zarađuje.
Mozda u pocetku... Al kad se zakrvi i/ali udje u godine prvo to dolazi na red. Ako vec u pocetku pocne sa pricom kako hoce "svoj novcanik" samo je pitanja vremena kad ces dobiti u glavu njenu platu. A velika vecina hoce "svoj novcanik" a nisu nesto plaho odusevljeni svojim dijelom troskova.
Last edited by CPT on 19/06/2018 13:37, edited 1 time in total.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#168 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by pizarro »

ako ti zena dobro zaradjuje, budi ponosan na nju sto je tako pametna i konta svoj zanat.
inace, para nikad dosta :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#169 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by moonca »

eh, nije sve u parama -- :roll:
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#170 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by pizarro »

zasto? :(
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#171 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by MarlboroGold »

Novac predstavlja veliki faktor ako želiš imati normalan život... naravno zdravlje prije svega.

@pizarro - dobro za sad pogađaš one rezultate :D
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#172 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by pizarro »

u krvi mi je da budem prvi 8-) :D
User avatar
Truba
Posts: 81781
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#173 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Truba »

Cookie85 wrote:Ja iskreno vise volim da ja zaradjujem vise od djevojke/supruge.
Zene su takve, ako zaradjuju vise, to ce ti to kad tad nabiti na nos, dok muskarci nikad nece reci "sta hoces? zaradjujem vise od tebe!".

To se najvise odnosti u slucaju kada ona kupi nesto glupo, a skupo, pa prokomentarises to. Tada ce ti djevojka/supruga odgovoriti, sta te briga, zaradjujem vise od tebe i mogu sebi priustiti to.

Onda ti kazes ok, vise nije zajednicki budjet i sad djelimo racune i ostale troskove... eh tada nastaju problemi u vezi/braku.

:skoljka:
otprilike je tako

sjećam se kad sam upoznao jednu trebu
tad je mojih 810 maraka neprijavljen bilo bogatstvo jer je bila studentica a svi joj u kući nezaposleni...propala privatna firma, bolest i tako to
nakon određenog vremena ja prijavljen ali s 734 a oni se svi zaposlili :D odjednom moja plata ne valja
Edin25
Posts: 418
Joined: 01/06/2012 07:57

#174 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Edin25 »

Black swan wrote:
Cookie85 wrote:Ja iskreno vise volim da ja zaradjujem vise od djevojke/supruge.
Zene su takve, ako zaradjuju vise, to ce ti to kad tad nabiti na nos, dok muskarci nikad nece reci "sta hoces? zaradjujem vise od tebe!".

To se najvise odnosti u slucaju kada ona kupi nesto glupo, a skupo, pa prokomentarises to. Tada ce ti djevojka/supruga odgovoriti, sta te briga, zaradjujem vise od tebe i mogu sebi priustiti to.

Onda ti kazes ok, vise nije zajednicki budjet i sad djelimo racune i ostale troskove... eh tada nastaju problemi u vezi/braku.

:skoljka:
otprilike je tako

sjećam se kad sam upoznao jednu trebu
tad je mojih 810 maraka neprijavljen bilo bogatstvo jer je bila studentica a svi joj u kući nezaposleni...propala privatna firma, bolest i tako to
nakon određenog vremena ja prijavljen ali s 734 a oni se svi zaposlili :D odjednom moja plata ne valja
studentica jbga, nije ona bas pravi primjer za ovu temu
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#175 Re: Da li bi vam smetalo da vasa cura/supruga zaradjuje vise?

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:Nisam mislila da ti supruga poklanja niti ti njoj,to mi je bez veze u braku. Potreba,kupis sebi /vama isto kao i rostilj.

:D
U tom slucaju ne bi bio BMW nego Land Rover Discovery.
Post Reply